Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

DZIDEK78 czyli te jakby skurcze, sama nie wiem jak to nazwac, ale bolesne to naprawde, to cwiczenia macicy? czyli to takie te skurcze przygotowujace macice juz do porodu? dobrze mysle? o bolach sporo pisza, ale zazwyczaj o tych wlasnie po bokach, a ja mialam krotkie ale silne podbrzusza, i choc staram sie myslec pozytywnie, to jednak troszke mnie to zmartwilo zaraz :( bo bol byl naprawde silny, szlam do domu to az mnie zatrzymal, szczescie ze krotki ech... ja ja bym chciala juz zobaczyc mojego malca wiekszego i zdrowiutkiego znowu na ekranie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny, tak swoją drogą, to sobie nieskromnie myślę, że nam się tu bardzo fajne grono brzuchatek zrobiło :) Tak fajnie, swojsko mi tu z Wami :) E ona całkiem podobnie o odczuciach myślałam kilka dni temu. Tak w zasadzie to tylko to siusianie częste mocno się daje we znaki. Ale też z drugiej strony codziennie raz mocniej raz słabiej czuję ruchy Okrucha. I to jak dla mnie jest najpiękniejszy objaw ciąży. Reszty mieć nie muszę :) Funiak trzymam kciuki, żeby się u Ciebie uspokoiło. Obyś szybko mogła się w pełni cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry drogie Panie:) Chyba nigdy nie będe uczęszczała na bierząco w Waszych pogawędkach:/ Ale czytać staram sie przynajmniej raz dziennie, po troche jak mi czas w pracy pozwala;_) Byłam we wtorek na wizycie. Wszystko ok:) Ja ma usg co wizyte czyli co 4 tygodnie. Ale to usg to jest takie naprawde ekspresowe tak ze 2 minutki, żebym tylko popatrzyła sobie na brzdąca. Nie ma nawet liczonego tego usg. Takie długie to mam 3 razy. kolejne to już połówkowe:) Asiu ja pierdzielę ale masz brzuszek:):):) ja to jestem w tyle bardzo. ale ciesze się z tego:) w obydwu ciążach miałam naprawdę wielkie brzuchy i szczerze to chociaż kochałam ten brzuszek to jednak przeszkadza on. Tym bardziej jak ma się już dzieci. Więc teraz nie wypatruje go z takim niecierpliwieniem jak ja pierwszym razem. Jak chodzę w spodniach to nie widać w ogóle, a jak ubiorę sukienkę dzianinową to wtedy widać zaokrąglenie:) jak zrobię zdjęcie to jakoś go tutaj wstawię:) Co do ubrań. To ja mam z poprzednich ciąż ubrania. I ja nie kupowałam w sklepach ciążowych dla mnie ceny są zabójcze. Wszystko w lumpeksach. U mnie są naprawdę fajne takie sklepy i ja wole się tam ubierać, bo maja ładniejsze i lepsze gatunkowo rzeczy niż w zwykłych sklepach. Kurtki tez miałam z lumpeksów. Raz rodziłam w październiku więc nie potrzebowałam zimowe, tylko taka jesienną a w drugiej ciąży rodziłam w styczniu i miałam taka superową kurtkę, ale coś mnie podkusiło i ja sprzedałam:( ale ubiłam dobry interes:) ja za nią dałam jakoś 20zł a poszła na allegro, wylicytowana od 1zł za.....135zł o ile dobrze pamiętam:):) jak mi na ciuchach wpadło coś w oko, nawet nie mój rozmiar czy fason, ale w dobrej cenie to kupowałam a później wystawiałam na allegro i często 100% bicia było, albo i lepiej:) A dzisiaj zaszalałam. Szłam na pocztę z pracy i zahaczyłam o sklep po rękawiczki dla synka i wyszłam z kurtka dla siebie. Cena dla mnie duża bo 150zł, ale kurtka rewelacja, po ciąży będzie tez na pewno. Ciepła długa, przed kolano, z wielkim kapturem (ja nie znoszę czapek, więc kaptur musi być). wiem że lata mi posłuży, bo dobra jakość a i ja gust mam od 3 lat taki sam i mi się już raczej nie zmieni:) Ale ogólnie ja jestem ciucholandowcem:):) Pozatym jak się nie jest bogaczem, to naprawdę w dzisiejszych czasach ubrac się ładnie, modnie w sklepie to zabójstwo. Przynjamniej dla mnie:) Nie mówiąc o moich chłopakach: dzieci w takim tempie zdzieraja ubrania że szok. Nie jestem zwolenniczka kupowania szmat na ciuchach, bo to tez bez sensu. Ale jak jest dobry lumpeks to rzeczy sa ładniejsze niż w tych naszych sklepach gdzie wszytsko takie samo. amen:) No i na koniec: przepraszam że ja wpadam i tylko o sobie. Ale ciązko mi się odnieść do każdej z osobna. Wszystkim kibicuję, życze dobrych nastrojów, samych dobrych wyników!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plusik czy raz w tygodniu, czy raz dziennie, czy raz na godzinę - nieważne jak dla mnie. Ważne, że jesteś z nami po prostu. I świetnie, że wszystko u Ciebie dobrze. Tak trzymać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze odnośnie rzeczy które sie przydają: nie ma reguły. Wszystko zalęzy od dziecka. Mówie teraz o rzeczach typu foteliki, huśtawki, karuzele. Ja jestem zachwycona karuzela z fishera. i to był zakup drogi, ale wiedziałam że chce mieć 3 dzieci więc był to zakup "na lata" :) Melodyjki są nparwde śliczne, spokojne, nie piskliwe. Naprawdę bardzo fajne. No i ma bajer: pilota:) leżysz sobie w łózko dziecko się przebudza czy zaczyna marudzić włączasz pilota i karuzela gra.http://allegro.pl/fisher-price-karuzela-z-projektorem-i-pilotem-24h-i2714054590.html coa takiego Druga rzecz: leżaczek bujaczek: ja dostałam tez z fishera z taką wibracja po pupa. Dla mnie coś okropnego. to jest żadne tak smyranie tylko taka beznadziejna wibracja. mnie sama po przyłożeniu ręki szlag trafia, więc nie wyobrażam sobie jak można siedzieć na tym. Ale sam leżaczek to super sprawa. Ale moim zdaniem szkoda kasy na fishera, są tez fajne tańsze. Ale u mnie na przykład jeden syn, bardzo lubił w leżaczku sobie siedzieć, a drugi nie za bardzo. Trzecia rzecz: taka duża huśtawka . baaardzo kosztowna, ale my kupiliśmy z zrzutki babć i dziadków:) I ona sie sprawdziła bardzo bardzo. super sprawa, naprawdę. fajnie buja, fajne melodyjki. Ja jestem z niej bardzo zadowolona. http://allegro.pl/fisher-price-hustawka-kolyska-lezaczek-na-prad-i2709857228.html cos podobnego, ja to kupowałam 4 lata temu więc modele się pozmieniały. Ale naprawdę polecam. jedynie jak można to kupować na prąd bo baterie lecą w takim tempie że można zbankrutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzidek - o to super że parkę będziecie mieli;D jestem za tabelką z płcią dzidzioli ;D Funiak- trzymam kciuki żeby było już tylko lepiej.. Ja zaraz uciekam do fryzjera zrobic coś ze sobą ;D Miłego popołudnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadlama banana i tak mnie zgaga pali ze zaraz chyba zadzwonie po straż pożarną! :) :P Jestem tez za teblekka z plcia i terminem porodu - bedzie nam latwiej ogarnac nas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale macie fajne brzuszki, ja mam mniejszy od Asi ale większy od olabi, taki pośrodku i widać, zwłaszcza jak ubiorę obcisłe rzeczy, ja znowu idę do lekarza ale nie popatrzeć na dzidzię tylko po antybiotyk, tak mnie rozłożyło, kaszel taki strasznie męczący, brzuch boli od niego i aż się boję, syropki już żadne nie pomagają, kurcze akurat teraz muszą się plątać jakieś choroby. Plusik ta chuśtawka naprawdę fajna, miałam podobną, ale u mnie przy wielkim psie odpada, boję się że jak zacznie grać czy maluszek machać rączkami, to skoczy dla zabawy, tak jak z leżaczkiem bujaczkiem, mój psio ma 40 kilo i 1,5 roku, jest kochany, ale jeszcze młody i tylko wygłupy mu w łebku. A przez niego straciłam już ponad 20 sztuk ciuchów dla moich dziewczyn, poprzez zabawę, bo niechcący cgwycił za rękaw lub nogawkę, ale NIGDY za rękę lub nogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuję kopiować i siebie wpisać ZACZYNAM NICK.............WIEK.............TYDZ CIĄŻY .......TERMIN PORODU mniejszabyc.....31....................17.................01.04.2013....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POPRAWIAM proponuję kopiować i siebie wpisać ZACZYNAM NICK.............synek/córcia.............TYDZ CIĄŻY .......TERMIN PORODU mniejszabyc..... córcia.........................17............... 01.04.2013......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............synek/córcia.............TYDZ CIĄŻY .......TERMIN PORODU mniejszabyc..... córcia.........................17............... 01.04.2013...... e ona............... ??????.........................15............... 18.04.2013......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............synek/córcia.............TYDZ CIĄŻY .......TERMIN PORODU mniejszabyc..... córcia.........................17............... 01.04.2013...... e ona............... ??????.........................15............... 18.04.2013..... Plusik_..............??????.........................16................12.04.2012.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............synek/córcia.............TYDZ CIĄŻY .......TERMIN PORODU mniejszabyc..... córcia..........................17............... 01.04.2013...... e ona............... ??????.........................15............... 18.04.2013..... Plusik_..............??????.........................16... ............12.04.2013..... oczywiście musiałam sie pomylić w roku porodu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............synek/córcia.............TYDZ CIĄŻY .......TERMIN PORODU mniejszabyc..... córcia.........................17............... 01.04.2013...... e ona............... ??????.........................15............... 18.04.2013..... Plusik_..............??????.........................16... .............12.04.2012..... kwietniówka2013.....???........................16...................13.04.2013....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam teraz ciepłych leginsów , myśle o tych : http://moda.allegro.pl/leginsy-legginsy-getry-ciazowe-ocieplane-zimowe-xl-i2695273160.html chyba że cos mi polecicie co juz macie sprawdzone ? nie chcę żeby sie mechaciły więc mam problem :( bawełna lubi sie paskudzić a chcę do spódniczki więc lepiej aby ładnie wyglądały a moze grubsze rajstopy - poradźcie coś no to robimy tabelę :) NICK.............synek/córcia.............TYDZ CIĄŻY .......TERMIN PORODU mniejszabyc..... córcia.........................17............... 01.04.2013...... e ona............... ??????.........................15............... 18.04.2013...... ::::Asia::::.........??????..........................16...............11.04.2013.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............synek/córcia.............TYDZ CIĄŻY .......TERMIN PORODU mniejszabyc..... córcia.........................17............... 01.04.2013...... e ona............... ??????.........................15............... 18.04.2013..... Plusik_..............??????.........................16... .............12.04.2012..... kwietniówka2013.....???........................16....... ............13.04.2013.... ::::Asia::::..............????........................16....................11.04.2013...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawcie mi rok w tabelce:) bo kopiujecie z moim błędem:) Asiu wiesz ja leginsów bym nie kupiła przez internet, bo ja jestem okropnie wrażliwa na dotyk. wystarczy że cos tylko troszke gryzie a ja juz nie mogwe tego nosić. Druga rzecz u mnie to taka że ja okropnie nie lubie tych wstawek na brzuch. Wole normalne leginsy czy getry z luźna gumka i pod brzuszek. Tak też ze spodniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plusik_- ja natomiast wolę z panelem - jakoś mi wygodniej :) wszystko co czuję pod brzuszkiem okropnie mnie drażni :( NICK.............synek/córcia.............TYDZ CIĄŻY .......TERMIN PORODU mniejszabyc..... córcia.........................17............... 01.04.2013...... e ona............... ??????.........................15............... 18.04.2013..... Plusik_..............??????.........................16... .............12.04.2013..... kwietniówka2013.....???........................16....... ............13.04.2013.... ::::Asia::::............./????.......................16. .................11.04.2013...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szzzzzzzzzzzzzokkkkkk
Asia ty napewno jesteś w 16 tygodniu? Twój brzuch wskazywałby raczej na 26 tydzień :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............synek/córcia.............TYDZ CIĄŻY .......TERMIN PORODU mniejszabyc..... córcia.........................17............... 01.04.2013...... e ona............... ??????.........................15............... 18.04.2013..... Plusik_..............??????.........................16... .............12.04.2013..... kwietniówka2013.....???........................16....... ............13.04.2013.... ::::Asia::::............./????.......................16. .................11.04.2013... Otulka...........synek? :).....................16..................18.04.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do spodni/legginsów itd. mam podobnie jak Asia, też to co pod brzuchem mnie drażni i uciska. Więc wybieram ciuchy z panelem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nadalboli trzymie twardy brzuch pije 2 melisę a nospy 2 wziełam o 14 NICK.............synek/córcia.............TYDZ CIĄŻY .......TERMIN PORODU mniejszabyc..... córcia.........................17............... 01.04.2013...... e ona............... ??????.........................15............... 18.04.2013..... Plusik_..............??????.........................16... .............12.04.2013..... kwietniówka2013.....???........................16....... ............13.04.2013.... ::::Asia::::............./????.......................16. .................11.04.2013... Otulka...........synek? .....................16..................18.04.2013 Bożka2930.....?????????.......................16....................17.04.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniejszabyc w ktorym tygodniu ciazy lekarz ci powiedzial ze bedzie corka? mi lekarz sie okreslil w 17 tc ze prawdopodobniej bedzie syn ale zeby ciuszkow jeszcze nie kupowac, wiec jestem ciekawa czy sie sprawdzi, dlatego sie pytam, skoro Tobie smialo powiedzial nie pozniej o corce to mi syn sie pewnie tez sprawdzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bożka2930- jeśli po nospie masz twardy brzuch nadal i odczuwasz ból to skontaktuj się z lekarzem ... czy to jest ciagły ból ? na jakim obszarze brzucha go czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e ona, jeżeli chodzi o moją figurę to jestem taka normalna 165cm/juz teraz 56,5 kg. Z moim brzuszkiem róznie bywa. Wczoraj na foto był taki jaki jest najczęsciej, natomiast bywa większy :) Plusik rozumiemy że nie masz czasu, ważne, abyś od czasu do czasu dała znać że wsyztsko ok. Ja również miałam z moją córcią karuzelę fisher price misie przebrane za pszczólki i była fantastyczna, poprostu najlepsza, poza tym na suficie i ścianach wyświetlały się piękne wzorki.Na szczescie mam jeszcze tą karuzelkę mimo ze ma juz 8 lat i jest w stanie idealnym. Mnie również zaczynają wkurzać rzeczy ściskające, opinające dól brzuszka, strasznie mnie to krępuje fizycznie.Musze zaopatrzec sie w leginsy i rajstopki dla ciążówek. Dziewczyny i jak się ma ten chiński kalendarz płci do płci juz stwierdzonych? Wiem ze to zabawne że tak z tym kalendarzem wylatuję, ale chciałabym to "zbadać " na większej grupie osób ;) NICK.............synek/córcia.............TYDZ CIĄŻY .......TERMIN PORODU mniejszabyc..... córcia.........................17............... 01.04.2013...... olabia..............???????.........................16............09.04.2012 e ona............... ??????.........................15............... 18.04.2013..... Plusik_..............??????.........................16... .............12.04.2013..... kwietniówka2013.....???........................16....... ............13.04.2013.... ::::Asia::::............./????.......................16. .................11.04.2013... Otulka...........synek? .....................16..................18.04.2013 Bożka2930.....?????????.......................16........ ............17.04.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olabia to faktycznie wg mnie szczuplutka jesteś. No zoabczymy jak to będzie z naszymi figurkami poxniej :P Mloda mamo no i po glowie za to zrywanie powinnaś dostać ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e ona, oj tam. Normalna jestem i kropa. A nasze figurki pewnie niebawem zacznął się okrąglić po całości. Ja to mam taki problem że ciągle bym coś zjadła, ale nie wiem co, a jak juz sobie ugotuje cos co mi przyjdzie do głowy to mi się odechciewa jeśc i musze wszystko mrozić. Teraz tez jestem głodna, ogórkowa czeka a ja ani rusz. Wolałabym mięć konkretną chętkę na coś i czuć sie najedzona niż tak jak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem ze nie powinnam...ale tak mi ich bylo szkoda...;) a ma ktoras juz rajstpoy dla ciezarowek? Nie zjezdzaja? Wczoraj byl poruszany temat kapieli.. Kja biore tylko prysznic.. Nie lubie dlugich kapieli... Chyba ze takie bardzo gorace...;) a teraz nie chce ryzkowac.. Mam to zapalenie... Ale mam ochote na domowego hod doga... Mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×