Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

Dziękuje za rady a od razu spróbuję z miodkiem. O rajstopach nie słyszałam ale mój gin ciągle pyta czy nie mam żylaków, ale za to mam pękające naczynka i dał mi taki lek cyclo3fort i że jest bezpieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja właśnie zapytała o żylaki, Powiedziała, żeby uważać na nogi i starać się kłaść je na podnóżku, a potem od razu wypaliła z tymi rajstopami. Sama jest bardzo zadbaną i zgrabną kobietą, może dlatego zwraca na takie sprawy szczególną uwagę. Ale na 100% powiedziała też, że teraz mają taki ogólny przykaz dla kobiet w ciąży z tymi rajstopami. Jak nie kupię to znowu będzie się rzucać, że nie chcę z nią współpracować :D tak jak było z zakazem depilacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e ona, brzuszek masz idealny, ani za mały ani za duży. Ja w końcu przybrałam na wadze. Pewnie po świętach. Jestem prawie 2 kg do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie taki wielki, masz go bardzo elegancki jak na ten tydzień :-) ja wyglądam jakbym połknęła piłkę ;-) a właśnie koło 25 tyg zaczął rosnąć dość konkretnie. A powiedzcie mi czy schodziła Wam skóra? bo mi schodzi z biustu, brzuszka i troszkę z ud. Cały czas się smaruję mustelą przeciw rozstępom i oliwką dla dzieci, ale co jakis czas mam jak wąż ;-) i swędzi przy tym Aha i jeszcze jedno pytanko, kiedy rozpoczyna się 3 trymestr? od którego tygodnia? bo znalazłam kilka opini i nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak wszystkiego najlepszego w Nowym Roku dzień dobry dziewczyny niech sie kafe rozkręci znów i poświatach ładnie było już się za rok nie mogę doczekać :) a wy ???? ja też nadziejka ze zgaga się męczę najgorzej wieczorem mleko pije i pomaga na razie choć wczoraj to nawet mi się takim kwasem odbijało myślałam że będę wymiotować ja w poprzedniej ciąży piłam malox taka zawiesinę się robiło z wodą nie wiem czy to jeszcze jest teraz w aptece a teraz znów to samo ze zgaga mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja w Nowym Roku. Życzę przede wszystkim lekkich i szybkich porodó, zdrówka i dużo miłości :) I Co do bóli kości to sie nie wypowiem. Jedyne co czasami czuje to jakby mi sie kości łonowe rozchodziły. Ale to nie jest ból, takie dziwne uczucie, nie potrafię opisać. I Ja znowu siedzę w pracy :( Też już powoli odliczam czas do zwolnienia. To mnie jakos przy życiu trzyma :) Strasznie źle się dzisiaj czuję... Boli (piecze) mnie gardło, zaczyna sie kaszel. Czuję jakby mi coś siedziało na oskrzelach. Mam nadzieję, że to tylko będzie gardło. Boje się cokolwiek brać. Może podpowiecie, co można w takiej sytuacji. Nie wiem, czy nie wezmę sobie 2 dni wolnego i odpoczne w domu. Nie chciałabym się rozchorować do końca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mam jeszcze jedno pytanko, takie troszkę krępujące. Jak macie właśnie z depilacją, no bo ja się widzę tylko już teraz w lustrze no i nie wiem jak sobie poradzić. A mężowi nie dam bo sam jest ciągle pozacinany na twarzy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jadę maszynką na czuja, raz w tygodniu robię dłuższą kąpiel i jadę po całości (chyba że mam zakaz depilacji od gina). I depiluję się z lusterkiem albo na dotyk :D. Niestety, w niedzielę po takiej gimnastyce w wannie zaczał twardnieć mi brzuch, może też od ciepłej wody. Na szczęście w poniedziałek miałam wizytę i badanie. Wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejko mi nie schodzi skóra, ja sie smaruje tylko oliwką ale czasem nawet kilka razy dziennie, do tego robię piiling co drugi dzień - mam z perfekty taki czekoladowy peeling, ale można robić samym cukrem z oliwką, polecam! Też się zastanawiam kiedy się zaczyna 3 trymestr, czytalam ze od 28t0d i tego się chyba będę trzymać. Co do zgagi to też mi dokucza, strasznie, podobno dziecko będzie mialo duzo wlosow jak mama ma zgage, :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jadę maszynką na czuja, raz w tygodniu robię dłuższą kąpiel i jadę po całości (chyba że mam zakaz depilacji od gina). I depiluję się z lusterkiem albo na dotyk :D. Niestety, w niedzielę po takiej gimnastyce w wannie zaczał twardnieć mi brzuch, może też od ciepłej wody. Na szczęście w poniedziałek miałam wizytę i badanie. Wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ancyk 80 ja brałam na gardło hallsy trochę pomagało podobno można tylko homeopatyczne leki ja dodatkowo brałam 3 x apap na przeziębienie i gorączkę nadziejka ja używam depilatora i ostatnio maż mi pomagał bo też już rady nie daję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja się golę tez raz w tygodniu bo ta gimnastyka poraza, w pt mam wizytę u ginka i tez się ogolę. Ale generalnie na dotyk probuje i golę się na żel do higieny intymnej bo boje się pianki do golenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, miałyście już badanie 4D? Ja mam 12 stycznia, koszt 200 zł. Cieszę się, że w końcu pooglądamy małą, zwłaszcza, że mój facet nie miał zbyt wielu okazji do bycia ze mną na USG. W poniedziałek USG trwało dosłownie 3 minutki, bo gin chciała tylko sprawdzić, czy wszystko ok, ale pozwoliła zawołać partnera. Fajnie bo mała akurat założyła sobie nogi na głowę! Śmiesznie to wyglądało, stopy przy twarzyczce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e ona sliczny brzusio... :) myslalam o rajstopach dla ciezarnych ale nie wiem czy je u siebie dostane... Mi rowniez naczynka pekaja... A o rajstopach na zylaki nic mi moja ginekolog nie mowila... 21 mam wizyte.... X dzisiaj mam gigantycznego lenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
funiak ja miałam 4 d w listopadzie Paulinka i mąż byli płytke nawet dostałam :) koszt jak za każda wizyte 100 zł nie musiałam dopłacać o rajstopach nie słyszałam ciekawe ja żylaków nie mam e ona brzuszek super ja mam największy na wieczór ale już rośnie sobie fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bożka to taniutko Wam wyszło. Takie badanie robi się raz czy więcej w ciąży? O te rajstopy tak pytam, bo sama rzadko chodzę i nie lubię za bardzo. Teraz pasują mi getry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i z tymi włoskami to całkiem możliwe bo mąż ma czarne włosy jak heban i ma prawie czarne oczy. I wiecie ostatnio jak byłam na usg 4d to jak dostałam zdjęcie to nosek ma też jak mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
funiak mój lekarz za każda wizytę ciążowa bierze 100 zł i wtedy zawsze usg ma sprzęt 3d /4d chyba ze by sie poszło tylko na usg wtedy 180zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*e ona Twój brzuszek naprawdę nie jest duży! Jest zgrabny i chyba taki w sam raz:) U mnie zdecydowanie większy, taki bardziej do przodu, spiczasty, rozmiaru spooorej piłki ;) *Funiak moja też o żylaki i obrzęki dopytuje za każdym razem. Tak samo sprawdzał to lekarz w poprzedniej ciąży. Ale o rajstopach jednak nic nie mówią. Badanie 4D miałam przy okazji połówkowego. Jak dla mnie fantastyczna sprawa, mój mąż też tak twierdzi. Warto wydać te pieniądze chyba ;) Dobrych widoków życzę :) *Nadziejka skóra mi nie schodzi. A z depilacją albo na czuja albo męża proszę o pomoc - ufam mu w tej kwestii ;) Trzeci trymestr będę liczyć od 27 tygodnia. Wtedy w przyjętym przeze mnie ;) kalendarzu ciąży zaczyna się 7 mc :) *Ancyk zmykaj do domciu. Bierz wolne i odpoczywaj. Nie ma co ryzykować poważniejszej choroby. Zdrówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój lekarz co wizytę 250 zł ale w tym mam a każdym razem badanie 4d (płytka+zdjęcia)no i te badania prenatalne -usg połówkowe itp., za każdym razem mierzy wszystkie narządy czy się prawidłowo rozwijają, więc taki " full serwis" ale nie wiem chyba 250zł to sporo, ale on mnie wyleczył po moich przejściach więc nie żałuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E ona, brzuszek bardzo zgrabny. Ja mam chyba większy :( Już mi ciężko się powoli robi. I Nadziejka mała, ja mam termin na 10 kwietnia, więc licze sobie że ok 7 stycznia zacznie mi się 3 trymestr. Dokładne tygodnie ktoś podawał, ale nie pamiętam kto i kiedy. I Co do depilacji, to ja próbuję z lusterkiem. Narazie jakoś daję radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczynki to chwalice sie swoimi brzuszkami, plisek :):):) Co do usg to ja za genetyczne z plytka i 4 d placilam tylko 110 zl, wiec tez malutko :) Ale to moj lekarz to robil, moze jak bym trafila do niego z przypadku to wzialby wiecej a ja sie lecze u niego od jakis 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc 3 trymestr się pomalutku zaczyna bo ja mam termin na 5 kwiecień :-) Ale czy Was bobaski też tak kopią? Mnie jak kopie to skacze mi cały brzuszek :-) I czasami jak dostanę w pęcherz lub przeponę to aż łzy z oczu mi polecą, mały nerwus :-) I pobudki jak w zegarku godzina 21 i 3 nad ranem i chyba dziewczyneczka ma ochotę na zabawę bo mnie czasami tak kopie że do rana nie zmrużę oka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja, tzn my, ja i córcia:) Nam sylwester się udał, impreza extra, a ile komplementów zgarnęłam :):):):) hoho. Wróciliśmy do domu przed 4. Wszyscy pełni podziwu że tak długo wytrzymałam. * Co do rajstop dla ciężarnych, mąż mi kupił w grudniu już na wesele, święta i sylwester. Wytrzymały 3 imprezy i nic im nie jest, faktycznie bardzo wygodne, nic nie uciska, nie uwiera. Polecam a dał za nie chyba 13 zł. * Temat zgaga to już pisałam wcześniej że stosuję Reni, polecam. * Nie miałam robionego USG 4D u mnie w mieście nie ma, musiałabym jechać 60 km do innego miasta i tam podobno cena to 350-400 zł. U was widzę że taniej. * Golenie mi jeszcze idzie, ale chwila i będę musiała na wyczucie dawać. * Mi skóra nie schodzi, ale mam wysuszoną, co dziennie muszę się balsamować żeby była nawilżona, na brzuch, pośladki, biust stosuję krem przeciw rozstępom. * e ona faktycznie nie masz dużego brzuszka jest taki zgrabniutki. Ja mam większy ale też jestem w 27 tc to mam prawo :). Muszę zrobić zdjęcie to zobaczycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie te kopniaki małej nie bolą, choć czasem potrafią zaskoczyć no i od jakiegoś czasu ładuje prosto w pęcherz i aż boję się, że popuszczę wtedy :D Zwykle muszę zaraz lecieć do łazienki Chyba jeszcze za malutka jest, żeby te jej kuksańce i kopniaki były bolesne. Ostatnio też znowu ułożyła się pupką po prawej stronie i miałam taki nierówny, odstający brzuch w tym miejscu. Ale USG właśnie pokazało że to tyłek małej, a nóżki miała do wewnątrz, właśnie na pęcherzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tymi kopniakami tez tak mam. maly kopie gdzie popadnie, dzis jakis ospaly jest ale ja tez ;) mam dylemat- chce przeniesc dziecko do przedszkola blizej domu, bo jak narazie woze go autobusem miejskim co zajmuje mi po 1.5 godziny w jedna strone z powrotem do domu to samo.maz sie wybiera na tiry wiec sama zostane. a z malenstwem bedzie jeszcze trudniej. jutro idziemy do dyrektorki i sie dowiemy co i jak. w piatek ide na badania - glukoza fuj...i mam zrobic HBS - wy tez to robilyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×