Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

Jak milo że jest nas coraz więcej. Gratuluję przyszłym mamusiom, czy wy również nie możecie uwierzyć w te 2 kreski. Do mnie jeszcze nie całkiem dotarło. Może dlatego, że zbyt mocno się nie staraliśmy, założyliśmy, że co ma być to będzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) WENDYWU ja nadal nie mogę uwierzyć . Po tylu nieudanych próbach jak ujrzałam II kreski to myślałam że mi sie w oczach dwoi :D Mimo że mam pozytywny test i wynik bety nadal do mnie to nie dociera. a mówiłyście już swoim mężom / partnerom?? mój mąż jeszcze nie wie, powiem mu jak odbiorę wynik 2 bety i sprawdzę czy dobrze przyrasta. Może uda sie odebrać wynik jeszcze dziś wiec powiem mu wieczorem jak bedziemy nad jeziorem . Jesteśmy teraz oboje na urlopach i dziś po południu jedziemy na wczasy ale sie będzie cieszył :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plusik_
KamilkaK no u mnie nie ma opcji żeby m tak długo nie wiedział:) wiedział kiedy robię test i od razu znał jego wynik. nie wytrzymałabym żeby mu nie powiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swojemu nie mówiłam dziś po 16 kończy pracę i zaczyna urlop, strasznie sie z tego cieszy wiec dam mu kolejny powód do radości :D wiecie co , on tak samo jak ja przeżywał te nieudane próby :( strasznie mu było przykro jak kolejne testy z I kreską. zrobił badanie nasienia bez żadnego gadania , przytulał mnie jak pojawiał sie okres, było mu tak samo strasznie przykro jak i mi a teraz to będzie radość na całego :D juz nie mogę doczekać sie jego reakcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jestem choć te upały mnie wykańczają... no ale jakoś trzeba wytrzymać. Jeszcze tylko miesiąc i powinno być chłodniej. A jak Wy się czujecie?? Ja mojemu mężowi nic nie mówiłam, dostał ode mnie figurkę bociana z dzidzią i testem ciążowym. Ucieszył się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaktus:)
Hej, mam nadzieje ze mogę się dołączyć. :) ja dziś robiłam test i wyszły II kreseczki z tym że jedna blada, czekam jeszcze na wyniki bety do poniedziałku a potem na wizyte u gina. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny!!! GRATULUJE wszystkim!!! Cieszcie sie chwila obecna i nie martwcie bo i tak nic to nie zmieni!!! Dzieciaczki potrzebuja pozytywnego myslenia!!Rok temu ja tutaj siedzialam na forum Kwiecien 2012!!!! a teraz??? w kolysce spi moja coreczka :-))) Wszystko to jak sen, ale na szczescie jeszcze sie nie obudzilam! Zycze Wam wszystkim szczesliwego rozwiazania!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ przyszła wczoraj, lekkie rozczarowanie no ale cóż. Życzę przyszłym mamom dużo zdrówka i oby dzieciątka jak najlepiej Wam się rozwijały. Może czasem do Was zajrze, dowiedzieć się co tam u Was :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety muszę się pożegnać.... właśnie wróciłam ze szpitala... dostałam rano krwawienia i niestety dzidzi już nie ma...... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plusik_
dziewczyny przykro mi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mama
Bardzo mi przykro:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja gratuluje i prosze
O trzymanie kciukow :p ja testuje za tydzien i mam zamiar do Was dołączyć :p póki co gratuluje, zycze zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może mamusia?
Cześć to ja znowu. Długo nie pisałam, bo w sumie nie było o czym. Zaglądałam do Was jednak co jakiś czas. Dzisiaj stało się coś dziwnego. U mnie jest 24 dc. Coś mnie podkusiło żeby rano zrobić test i uznałam za negatywny. Dopiro po południu spojrzałam a tam druga baaaardzo bledziusieńka kreska. Co mam o tym myśleć???? Dotychczas gdy robiłam testy które początkowo były ujemne nigdy nie zmieniły się nagle w dodatnie. A ten dzisiejszy test???? Czy jest to możliwe żeby to była bardzo wczesna ciąża.????? Dodam, że przytulalliśmy się ostatni raz 26 i 28 lipca rano. Miała tak może któraś z Was i to była ciąża jednak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może mamusia?
Lorien bardzo mi przykro... niestety wiem co czujesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LORIEN :(:(:( A MOŻE MAMUSIA.... wiesz co a może lepiej udaj sie na betę, to najbardziej wiarygodny "test", trzymam kciuki Moja betka ładnie urosła :D przyrosty 85% , zrobiłam też progesteron i też super :) mój mąż był w 7 niebie, łzy radości, szczęścia i ulga w jego oczach :D idę teraz na zakupy a potem i wracam nad jezioro, zajrzę do was w piątek pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LORIEN , tak myslę o tobie.... a czy u ciebie z progesteronem było wszystko ok???? moja siostra straciła rok temu swoją fasolke w 7 tyg ciaży bo miała za niski progesteron jak sie okazało. Lekarz powiedział jej ze nastepnym razem jak zajdzie to niech robi odrazu badanie tego hormonu i w razie czego dostanie od razu leki uciekam, zaraz jedziemy nad jezioro. Wracamy w piatek bo w sobote mamy uroczystość rodzinną pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sawa83
hej, może do was dołączę, choć jeszcze nic nie wiadomo... ostatnią @ miałam 3 lipca a staramy się od 14dc co kilka dni :) cykle mam długie bo ok. 40 dniowe więc ciągle nic... już 4 testy zrobiłam i nic.. choć na tym dzisiejszym wydawało mi się że może pod jakimś kątem taki cień cienia było widać :) ale pewnie się niepotrzebnie nakręcam. Mąż twierdzi, że pewnie jestem bo cała "napuchłam" i w ogóle ciągle czuję że mam mokro :) wczoraj mnie piersi swędziały i ostatnio drażni mnie zapach pościeli przepoconej (wczoraj zmieniałam na świeżą a dziś rano znów czułam taki drażniący zapach potu na pościeli) już sama nie wiem co myśleć ... pozostaje czekać. Jedną córcię już mam (1,5 roku) i wtedy test wykazał bladziutką drugą kreseczkę po 3 tygodniach dopiero. Staram się być myśli, że póki nie nadeszła @ to wszystko jest możliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia 85
Witam Was kobietki, pragnę się dołączyć do Waszego szacownego grona:) Dzis rano zrobiłam test i dwie krechy!!! I to solidne :) Ostatnią miesiączkę mialam 1 lipca.W czerwcu staralismy sie o maluszka ale nie wyszło. Jutro umawiam sie do gina. Juz od ok 5 dni mam straszny apetyt, a wczoraj w sklepie normalnie myślałam że zjem na miejscu pomidorki faszerowane fetą. Mam straszna ochote na pomidorki. Niesamowite. Zle znosze rowniez jazde autem , mdłości nie dają mi siedziec spokojnie jako pasażer, musze byc kierującym :). Ogolnie martwi mnie ze jakaś taka marna na twarzy sie zrobilam, wyglądam jak chora.Ból sutków jest nie do zniesienia. Nawet przez sen czuje ten piersiowy dyskomfort. Czy macie jakąś tabelkę? Chętnie się dołączę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczerniłam sie i przy okazji musiałam zmienić nick, bo zajęty był jak sie okazało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście powyższy wpis olcia 85 to ja. Chyba ten temat nie ma tabelki, wiec jezeli pozwolicie, zaloże ją aby wszystko było przejrzyste. NICK WIEK OSTATNIA MIESIĄCZKA TYDZ CIĄŻY TERMIN PORODU olabia 27 01.07 5 ? Dopisujcie się dziewczyny, Oczywiscie jeżeli taka tabelka Wam nie odpowiada, można ją zmodyfikowac. Pozdrawiam i kończę, sen mnie ogarnia. ZDRÓWKA !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ brzydko wyszła tabela ;P NICK..........WIEK.... OSTATNIA @.........TYDZ CIĄŻY ...TERMIN PORODU olabia..........27..........01.07....................5...................?............ moze taka bedzie dobra papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sawa83
no niestety u mnie chyba nie tym razem... właśnie dostałam @ :( może następnym razem się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ::::Asia::::
Hej dziewczyny ,mam 8 miesięcznego synka o którego staraliśmy się 1,5 roku , w lipcu byliśmy we 3 nad morzem i... wczoraj okazało sie że zabralismy ze soba z wakacji wspaniała pamiątke - nasz Fabianek będzie miał rodzeństwo :) hehe myślałam że to zmiana klimatu opóźnia mi @ ale teścik pokazał prawdę :) tylko ta różnica wieku mnie przeraża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ::::Asia::::
NICK..........WIEK.... OSTATNIA @.........TYDZ CIĄŻY ...TERMIN PORODU olabia..........27..........01.07....................5... ................?............ ::::Asia::::.....39..........05.07....................5... ................?............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem nowa tu
Witam, chętnie dołącze do grona mamusi rodzących w kwietniu. Zaszliśmy w 2 cyklu starań, jestem w 6 tyg temp ciągle nie spada z 37, pierwszą wizytę mam na 22 sierpnia. Ostatnia @ 1 lipca, pierwszy test 30 lipca, bardzo słaba kreseczka, po 3 kolejnych testach nie miałam obaw, test krwi na BTHCG potwierdził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ::::Asia::::
Witaj całkiem nowa tu , cieszę się wraz z Tobą , oby było nas tu jak najwiecej szczęśliwych brzuchatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem nowa tu
Kiedy najlepiej iść na pierwszą wizyte? Znajome które rodziły podpowiadają, że ok 6-8 tc. Chyba oszalałam, zapisałam się w 2 miejsca i trzecie prywatnie. Chyba sie pospieszylam, teraz musze poodmawiać bo 3 razy chodzić nie będę. Skąd jesteście? Ja z warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ::::Asia::::
Ja też z W-wy :) myślę że 2 tyg po zatrzymaniu @ warto iść na 1 wizytę wtedy lekarz widzi już zmiany w macicy i może dać skier na USG aby zobaczyc czy ciaza prawidłowo się rozwija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzymam kciukikiki
Za wszystkie kwietniówki 2013, sama jestem mamą kwietniówka 2012-ahh kiedy to było;) Powodzenia kochane!!!!!!!!!!!!!!!!! ucałujcie brzusio🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem nowa tu
asia usg takie zeby podejrzec to chyba raczej kazdy lekarz zrobi pod warunkiem że ma w gabinecie urządzenie. Gdzie chodzisz do gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×