Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

aaa TSH nie wyszlo mi zbyt pozadane w ciazy :( tsh choroba i brak objawow... jesli na usg wyjdzie wszystko dobrze to zaczne wierzyc w cuda. a faktycznie w Krakowie bylo dzis pieknie! podbno pod koniec wrzesnia mamy miec 30 stopni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneckaaa - szczuplutka jesteś to widać;) bardzo ładnie i sexy ;) z tsh to nie znam się... to jest niebezpieczne dla dziecka bądź jego utrzymania? powodzenia na rozmowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Witam porannego ptaszka CELKĘ 👄 o LENKAŚ z tego co pamiętam to dzis wizyte ma jeszcze MAJAKOWA, MEL-WA, PLUSIK, MAMAMATI, ANIAGRA no i ja... może ktoś jeszcze ale juz nie pamietam .... Co do ciasta to ja juz nie wiem dlaczego mi wyszło ok a tobie sie kruszyło :( o PRZYSZŁAMŁODA MAMA bardzo sie ciesze ze wizyta ok :). Dużo bierzesz tego kw. foliowego, ja biore tylko 1x folik i nic wiecej o ANECKAAAA alemasz ładny brzusio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wcześnie wstajecie! Aneckaaa, ja też chcę taki piękny kształt brzucha. Już niedługo nie uda Ci się do ukrywać. O Ja tez mam dzis usg : ) O Pytalam lekarza o przedawkowanie kwasu foliowego, on powiedzial zeby sie nie przejmowac, ze nadmiar wysiusiam. Ale w ulotce jest wyraznie napisane, zeby nie przekraczac dawki. Dlatego ja biore tylko pregne plus, tam jest duzo kwasu. O Milego dnia wszystkim życzę, a tym co mają badania-wspaniałych widoków na usg i pomyślnych wyników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kama! ja już w pracy :o do g9 jeszcze będzie znośnie, później zniknę na dobre...:( ale dziś dużo was się bada - wróćcie tu z samymi dobrymi wieściami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ;D nie ma neta w domu;/ i się wczoraj nie odezwałam wieczorem... Celka, bardzo chętnie to kino hehe;D Nie udąło mi się wczoraj umówić na to usg bo cały dzień prądu nie mieli i nie rejestrowali;/ dziś będę dzwonić... Powodzenia dziewczynki na wizytach!!!! a, i też oglądam na allegro odzież ciążową i jakieś rzeczy dla fasolinki;D tyle tego jest, a pewnie połowa to w ogóle zbędna;D Miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecka- śliczny brzusio i rzeczywiście szczuplutka jesteś;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyki:) o o Alw was rano pogoniło na kafe:) o o o aneckaa śliczny brzusio! o ocelka zycze aby praca szybko minela! o o Nie moge sie doczekac wieczora kiedy mam usg ale boje sie tez aby wszystko bylo dobrze... trzymajcie kciuki o o ja bede trzymać za wszystkie pozostałe które dziś idą na USG 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki ja tez dzis wizyta ale to raczej z wypisem ze szpitala i i dowiedzic sie na temat tego usg jutro ide do prytatnego lekarza na 13 moze juz mi zrobi ma dobry sprzęt i ugs 4d ( ja mówi co to??? koszt 180zł -!!!) ale takiego to chyba robic nie będe o0000000 wstaje teraz o 8 żeby zjeśc tabletki i juz spac nie moge jem bulki z serkiem topionym juz na pomidory patrzec nie moge a przedtem tylko pomidory kiełbasa nadal beeeeeeeeee oooo anecka no brzusszek fajny ja rano mały gorzej na wieczór jeszcze ma czas zeby urosnąć 00000 dziewczyny piszcie jak po wizytach dzieki że jesteście :) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIAGRA witaj w klubie... też sie troche obawiam tego usg Trzymam kciuki oczywiscie za wszystkie ale najbardziej za MEL-WĘ bo ona biedulka dopiero musi sie bać 🌼 o szukam właśnie jakiś luźniejszych spodni bo ledwo sie dopinam , jakaś luźniejsza bluzka też by stykła, podwinę tylko do góry i myślę ze będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celka, widzę, że mamy podobne podejście i do pracy, i do ciąży:-) Ja co prawda poinformowałam o ciąży moją dyrektorkę (bezpośrednia przełożona), ale prezesa jeszcze nie. Wiem, że z czysto służbowego punktu widzenia to jest dla niego ważna informacja, ale dla mnie to najintymniejsza ze spraw i najchętniej to bym w ogóle nic nie mówiła, tylko poszła któregoś dnia na L4... Swoim stanem też jakoś na razie nie epatuję, ciągle zamartwiam się czy na pewno wszystko będzie ok. Może po genetycznym - jeśli mam nadzieję, wszystko będzie w porządku - jakoś optymistyczniej zacznę patrzeć na swój stan:-) Termin usg mam na 18.10 i już się stresuję..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamati&13.04
Hej! Wczoraj zwiałam bo w końcu za placek się wziełam, a troszkę ciężko było mi wyrabiać kruche ciasto i pisać :-P potem jeszcze pokroiłam sobie warzywka na sałatkę jarzynową, mniam :-))) Ja USG mam w piątek plus badania z krwi, to chyba ten test PAPPA. Stresuje się tak troszkę, jedyny plus to USG też będzie robił mi lekarz :-))) W tym kraju zadziwiają mnie jeśli chodzi np o służbę zdrowia, pierwsze USG, które postawiło tragiczną diagnoze robiły dwie siksy położne. No jak można mieć taki super sprzęt, a sadzać, w szpitalu do tego jeszcze, kogoś kto o ciąży nie ma bladego pojęcia :-// Albo w tamtym tygodniu byłam z młodą u lekarza rodzinnego, pochorowało mi się dziecko, strasznie bolało ją gardło, a wieczorem poprzedzającym wizytę, miała gorączkę ponad 39 stopni, do tego pojawił się niefajny kaszel. Gorączka to nic takiego, tłumacze mu, że coś się musi dziać, bo ona nigdy mi tak nie choruje, a gorączkę, jeszcze taką, ma zwykle przy stanie wręcz agonalnym :-P Gardełko obejrzał, machnął ręką, a osłuchowo ponoć też nic. Ma sobie paracetamol pobrać :-// Pytam czy do kontroli przyjść z nią, nie bo on nie widzi potrzeby :-// Nosz kurde mol, w weekend stan młodej strasznie się pogorszył, miałam plan lecieć do lekarza i ich opitolić, ale na szczęście wczoraj było już ciut lepiej i dałam sobie spokój. Ale no to była przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka 🖐️ widzę, że dziś ponad polowa chyba z nas idzie na badanie, fajnie, przynajmniej poczytamy trochę dobrych nowin :D Celka, ale hard core z tą krwią, ja się nawet zastrzyków boję i nie poszłam oddać krwi bo chyba bym zemdlała jak by tak krew tam spływała i tak się bujała ... bleee a ta bluzka z tym dzidziusiem przyszła już do Ciebie? zadowolona jesteś? nie byłam ani w manufakturze, ani nigdzie indziej, ze dwa razy oglądałam używane ubrania na tablicy.pl przyszłaMlodaMama, super, że wszystko dobrze i że widziałaś dzieciaczka! :D, chciałabym tez już zobaczyć jak czyms macha, bo na razie tylko pulsującą kropkę widziałam :D moim zdaniem zerknij ile jest kwasu w witaminach i jeśli jest tyle ile w foliku to może folika już nie bierz, a to lekarz kazal Ci to wszystko brać? no bo jak tak to bierz wszystko :D anecka, super brzuszek, a w ogóle to z Ciebie taka laska, ile masz wzrostu? powodzenia na rozmowie! powodzenia dziewczyny na wizytach, a te co pracują, oby dzień szybko zleciał! dziś chyba będe mieć trochę czasu to będę zaglądać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamati&13.04
Kiedyś ewidentnie młoda udawała, że coś jej jest, nie chciała iść do szkoły :-P No to bach zabrałam ją do lekarza, bo i tak potrzebowała recepty na swoje lekarstwa. Nic jej nie było, ale powiedziałam, że źle się czuła rano, to zlecili jej całą serie badań?! WTF?! Druga sprawa córka choruje na niedoczynność tarczycy, bierze leki codziennie od kliku lat, idę po receptę na leki i dostaje kurde dawkę na 2 tygodnie. Ile musiałam się naprosić, nakombinować, żeby dali jej przynajmniej na miesiąc albo dwa. Bo raz ciężko czasem zapisać się na wizytę, dwa pracuję na dwa etaty i ciężko mi czasem umówić się na wizytę, a leki brać musi :-//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamati&13.04
A się wyżaliłam z rana :-))) W ogóle o co chodzi z tym brzuszkiem :-P W pierwszej ciąży do 6 miesiąca nie miałam nic, a teraz 12 tc, a ja już drugi tydzień mam wielki bęben :-P Taki inny ten brzuch jest do przodu mi wszystko poszło, z córką znowu w boczki szło, tak więc liczę po cichutku, że może tym razem chłopak :-P Chociaż nie wiem, chyba nie wierze w takie rzeczy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja się witam, fajnie macie z tymi wizytami. Ja mam dopiero w piątek :( A wczoraj znowu zlapaly mnie strasze obawy czy wszystko dobrze :( Nie mma już objawów żadnych, mdlosci, nic a nic, piersi sie zrobily mniejsze ale jeszcze sa troche napuchniete. Do tego moge juz jest wszystko. Pomidory mnie odrzucaly a wczoraj wcinalam, tak wiec dzisiaj czuje sie jak nie w ciazy, zupelnie. Nie chce mi się seksu, mąz wariuje a ja ciagle wymyslam jakies pretekty dlaczego nie :( szkoda mi go ale nie bede sie zmuszać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jekaterina, ja sobie również w ogóle nie wyobrażam jak mam powiedzieć szefowi zwlaszcza, że to facet, ale tak naprawdę sobie myślę co go to obchodzi co z mężem zrobiliśmy :D to naprawdę jest intymne :( a nie obcym ludziom się tłumaczyć, że w ciąży jestem, porażka... bożka, współczuję tego braku apetytu, bo dla mnie jedzenie jest najlepszą rzeczą w tej chwili kamilka, to brzuszek jednak już też u Ciebie rośnie jak spodnie małe :D mamamati, a Ty mieszkasz w Anglii? bo nie pamiętam? jednak naszlo mnie skojarzenie, bo mam tam przyjaciółkę i mówiła, że jak byli u lekarza to lekarz w internecie i w książce szukał choroby, po zdjęciach, patrzył na objawy czy do zdjęć podobne, mówiła,że porażka, i po tym co piszesz to naprawdę, ja znów muszę coś zjeść, głód mnie nie opuszcza, masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaMati-paranoja z lekarzami! Ja z kolei próbowałam się zapisać do kardiologa, bo dostałam skierowanie, oczywiście na nfz w calej warszawie (obdzwoniłam absolutnie wszystkie miejsca z kardiologami na nfz i termin na maj!!! A jeśli za kasę-proszę bardzo, może być jutro. Trzymaj się MamaMati i nie daj choremu systemowi. No i nie zaraź się od córki. A podobno brzuch wyskakuje szybciej w 2 ciąży. O Posmarowałam się dziś oliwką na mokre ciało i faktycznie znacznie lepiej! Dzięki za radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny 🌼 co do kwasu foliowego, nadmiar jest wydalany z moczem, ja wczoraj kupilam Femibion Natal 2, prawda jest taka ze zapomnialam lekarza sie spytac o witaminy, ale w ulotce ktora dostalam byly one, i Natal 2 jest po 13 tc, choc teraz sie zastanawiam jak je brac, nie chce przesadzic z witaminami, slyszalam ze matki ktore biora duzo witamin rodza duze dzieci przez ten nadmiar, bo zaczynaja dzialac na maluszka jak sterydy, ale to taka opinia... Celka13 to moze horrory ogladasz? przyszlaMlodaMama wiem jakie to zdziwienie, bo jeszcze miesiac temu byla to kropka zaledwie, a tu juz ma raczki, nozki i podskakuje co chwila :D aneckaaa piekne brzusio :) jaka szczuplutka jestes :) Agacia::: daj znac po usg ;) dagaa ja tez sie juz patrze, bo troche jak siedze to mi cisna spodnie, ale wcale nie ma az takiego wielkiego wyboru w ciuszkach ciazowych, prawda? i niektore wygladaja jakby mialy byc na babcie z brzuchem :( bozka2930 ja tez jem bulki, z almette, albo z pomidorem, i tez nie moge sie patrzec na kielbasy :( mamamati&13.04 slyszalam ze brzusio sie "rozciaga" po pierwszej ciazy, jest juz przygotowany bo jedna ciaze donosil, i podobno szybciej widac druga ciaze ;) a ja mam ustepujace i nawracajace bole brzuszka, i bole kregoslupa i chwyta mnie czasami rwa kulszowa, a te bole sa dziwne, bo czasami jak sie siadam na krzeslo to tylek mnie nawet zaboli... i do kitu Wam powiem, a dzis zaczynamy dzialac i bedzie to troche trwalo, zeby gore domu przygotowac do mieszkania, ojej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenkaś-pójdź do szefa na luzie, pomyśl sobie, że jego też ktoś urodził : ) Nie zrobiłaś nic złego, a wręcz duzo dobrego! I idź do niego "pochwalić" się, że spodziewasz się dziecka, a nie "przyznać do winy". Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LENKAŚ brzuszka jeszcze zbytnio nie widać no ale spodnie ciasne. Ostatnio kupowałam bardzo dopasowane i teraz sie z trudem mieszczę . Te z przed diety są znowu za duże ale przeciez nie bede teraz kupować nowych ... Ubiorę te wieksze i tyle nawet lepiej miec większe na to usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenkaś, Karolowa - a w jakim stanie jest Wasza waga przy takim apetycie. Bo mi apetyt ruszył jak szalony 3 dni temu i jem jak wariatka. Choć jeszcze waga stoi. Ale chyba długo tak nie będzie. Dziś mam ochotę na fasolkę po bretońsku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agacia cZyli ja mam podobnie jak Ty, tez mi ruszyl apetyt. Ja nie mam wagi w domu ale chyba na okres ciazy musze sobie kupic nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ dziewczyny wielkie gratulacje, ja jestem lipcową mamusią a miałam być czerwcówką urodziłam drugą córeczkę Kornelię a jej waga to 4520 skończyło sie cesarką bardzo złe wspomnienia z przebiegu porodu. Fajnie jest was poczytać i przypomnieć sobie jak to u nas na naszym forum pisałyśmy o przebiegu ciąży a poźniej już o porodach. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolowa ja biorę femibion natal 1, 1 tabletkę dziennie. Lekarz powiedzial ze jest najlepszy, u mnie kosztuje 50 zł ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolowa z tymi bolami to ja tez tak mam, jak usiade na krzeslo, zwykle twarde to czuej jak mnie boli czasem szyjka? Albo tak mnie zakluje w tylku ze zeby zaciskam ;) Co do bólu brzucha to ja mam tak ze czuej jak by mnie bolaly bardzije biodrA I okolice, tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenkaś- no właśnie, chyba cały problem polega na tym, że to facet!Dyrektorce nie miałam oporów, żeby powiedzieć, ale między kobietami jest inaczej.Jakoś nie potrafię traktować tego jako powód do "pochwalenia się", bo dla pracodawcy - nie oszukujmy się - to jest problem. Tym bardziej w moim dziale, gdzie tydzień temu odeszła jedna dziewczyna, a obowiązki zostały te same....Jak coś postanowisz, to daj znać:-) MamaMati - mogę zapytać, gdzie mieszkasz? Bo ja przez ponad 3 lata mieszkałam w Anglii i z tego, co wiem (nasz szczęście sama nie chorowałam), to większość znajomych dostawała paracetamol - cudowny lek na wszelkie choroby:D Dlatego czasem lepiej było iść do szpitala, odsiedzieć swoje w poczekalni i mieć nadzieję na jakąś porzadną diagnozę niż u u zwykłego GP. Trzymaj się i nie daj się tym konowałom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×