Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

kamilkak my mamy termin ten sam, tydzień ciąży ten sam i nawet usg genetyczne 25 wrzesnia hahahaha ja dziś zaczełam 13 tydzień a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jest aktualne i widoczne :) zdjęcie z dziś, tamto wczesniejsze było robione tydzień temu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIAGRA też dziś zaczęłam 13 tc, 25 usg genetyczne a 4 października wizyta u gina A powiedz mi... kwas foliowy masz nadal brać? Gddzieś czytałam ze do 12 tc, gdzie indziej pisali ze do końca ciaży a nawet w czasie karmienia. Już sama nie wiem co robić. Póki co biorę a potem zapytam lekarza .Zdjecie fajnie :) Ładny masz już brzuszek :) , Ja też któregoś dnia wrzucę w stopkę Ide teraz gotować obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilkak ja biore kwas foliowy az mi lekarz nie zaleci przestac. ostatnio na wizycie mowil do kiedy brac ale zapomnialam juz... najlepiej sie zapytaj. ale bierz ciagle bo on nie zaszkodzi. ja potem wizyte mam 17 pazdziernika dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniagra sliczny brzusio! 🌼 Celka niby nas maja przejac, ale nie musza. Poza tym zaczelabym od umowy probnej a tu mam na nieokreslony po 3 miesiacach a w tej korporacji dostalabym 3miesiace, 6miesiecy i dopiero nieokreslony. Co i tak nie zmienia faktu, ze jakby sie dowiedzieli o ciazy to daliby mi umowe do dnia porodu. jak sie nie przyznam do ciazy to chyba troche na swinie wyjde bo oni nam normalnie rozmowe kwalifikacyjna robia, akurat musialam odmowic termin bo sie pochorowalam. dzis wstalismy z mezem o 12.15 :D ogladalismy wczoraj do 1 w nocy Breaking Bad a ze maz chory to odziwo spal dlugo a tak to o 8 juz na nogach jest. i wciaz brak ciazowych objawow, juz nawet piersi nie bola, jedynie parcie na siusiu mnie budzi w nocy, ale ostatnio duzo pije. wieksza torebka tez mi sie przyda, ale ja w malej nie moge nic znalezc a co dopiero w duzej gdzie pewnie wiekszosc rzeczy to beda niepotrzebne smieci :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie do dziewczyn które używają oliwkę Czy ona wysusza wam skórę? Ja smaruję sie nią wieczorem po kąpieli a po południu skóra jest sucha :( Czy na dzień powinnam sie dodatkowo smarować jakimś balsamem nawilżającym? A moze całkiem zrezygnować z oliwki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, to dobre pytanie. Ja oliwki dotychczas użyłam tylko kilka razy, bo odpycha mnie obtłuszczenie wszystkiego dookoła. Ale powszechnie wiadomo, że oliwka wysusza. To może lepiej krem na rozstępy z apteki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oliwki uzywal po każdej kąpieli już chyba z 10 lat. Nakładam oliwkę na mokrą skórę, czekam chwilę az sie wchłonie np. myje zeby w tym czasie a pozniej wycieram ciało do szucha. moim zadniem skóra jest póżniej dobrze nawilżona. teraz jak jestem w ciązy to równieź używam oliwki ale kupiłam też balsam na rozstepy ziajka. a wy możecie polecić jakies dobre i w mierę tanie balsamy na rozstepy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potwierdzam LUBIECZERESNIE - także od lat używam oliwki na mokre ciało, z wygody - z balsamem jest więcej zabawy i dłużej się schodzi, a oliwki nie trzeba wcierać, tyle ze trzeba chwilę wyczekać i delikatnie wytrzeć się w ręcznik; a ciałko po oliwce zdrowo wygląda, szczególnie latem, gdy nieco opalone; tak więc oliwka tylko na mokro! inaczej ją znienawidzicie;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja oliwke nakładałam po kąpieli na suchy brzuszek.... muszę wypróbować tak jak piszecie Co do kremu/ balsamu na rozstepy to dopiero zamierzam cos kupić i też nie wiem jeszcze jaki sobie zafunduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochanee... Dzisiaj padam... Bylismy z mezem na wystawie...ile dzisiaj km przemierzylam... Jak nidgy:) jutro mam wizyte... Troche sie boje, ale z drugiej strony ciesze sie ze zobacze babelka...mam nadzieje ze bd wszystko dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilka - tak na sucho to się maże i dość tępo rozprowadza, a na mokro to gładko idzie i robota z tym żadna; ja smaruję się cała, dlatego później mam np. tłuste ślady tu przy biurku przy którym do was piszę - muszę codziennie to wycierać :o ale z samym brzuchem nie jest źle ;) x aneckaaaa - nie potrafię Ci nic z pracą doradzić, zrób żeby Tobie było dobrze; 6 lat przepracowałaś i nie Twoja wina, że właściciel się zmienia - gdyby nie zmieniał się miałabyś bardziej stabilną sytuację... co do dużej torby to też nie umiem się odnaleźć, ale mój patent to mniejsza torba/wkładka/kosmetyczka z dokumentami + druga z podręcznymi kosmetykami, tak by pomadka ochronna nie latała po całej torbie; a całą pozostałą przestrzeń mam na inne, większe gabaryty potrzebne danego dnia; a do tego przy zmianie torby na inną przekładasz 'wkładkę' (niezbędnik) i wiesz, że masz co Ci potrzebne ;) x aneckaaa - właśnie zobaczyłam zdjęcie z Twojej stopki - tam widać dzieciątko! super :-) x mamokwietniowa - co to za wystawa? też chciałam dziś do ludzi, do kina, a wyszło domowo... (za to teraz wychodzę na szybkie zakupy, choć wiadomo, co można dostać o tej porze w niedzielę)... x martwię się o dziewczyny, które pisały systematycznie i nagle ucichły - mam nadzieję, że to jakiś problem z siecią czy nagły wyjazd... stąd prośba do wszystkich - odzywajmy się choć co 3-4 dni w miarę możliwości, kontrolnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok CELKA wiec dziś spróbuję na mokro Też zastanawiam się co dzieję sie z dziewczynami .... Ciekawe co u założycielki topiku PLUSIKA, bardzo dawno sie nic nie pisała 🌼 Ide wyprowadzić pieseczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozka2930
dobry wieczor no takdziewczynki ja tez sie zastanawiam zwłaszcza co u plusika :) ja niczym nie smauje brzucha i rozstepow nie mam choc po drugiej ciązy to nie wiem dzis prawie caly czas leżałam nadal obiad i potem znow leżenie torebka jest super chyba zamowie siostra tez może bedzie chciała to zawsze lepiej jak 1 przesylka ale marzy mi sie taka do reki === milego wieczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej, ja jestem dopiero bo caly weekend poza domkiem. Dzisiaj zaczełam 11sty tydzień i martwię się tym że wy macie takie brzuchy już! Ja nie mam żadnych objawow już, zupelnie, nawet pizze dzisiaj zjadlam tak mi dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e0na ja tez nie mam jeszzce brzuszka :) a tez 10.07 om takze troche później jestes aaaaaaaa pizze tez bym zjadla ale ja to nadal mdlości teraz wzielam nospe i leki i do lóżka może jakis film z kochamym mężusiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celka to nie ja byłam na wystawie, co do smarowideł, ja juz wiele przetestowałam, ale najlepsze do ciała jest mleczko dla niemowląt lub oliwka niemieckiej firmy Bubchen, trochę trudno ją zdobyć ale mówię wam dziewczyny rewelacja. Dziś poszliśmy z mężem na grzyby i nic nie znaleźliśmy, a ja miałam już ochotę na jajecznicę z grzybami, więc pojechaliśmy i kupiłam od gościa przy drodze 10 kg, była pyszna jajecznica, a jutro bedzie zupka grzybowa pychota. Jutro mam dużo pracy, a wieczorkiem jadę do siostrzyczki na urodziny (kończy 52 lata), więc nie będę się odzywać i życzę dziewczynom, które będą miały we wtorek badania genet. samych dobrych wiadomości;) całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×