Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

poproszę o nagranie DVD bo jest u nas taka możliwosć, będzie fajna pamiątka :) . Płytka taka kosztuje 20 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle to zastanawiam sie ile może kosztowac takie badanie. W necie jest niby cena 120zł ale wiem ze te ceny to są jakieś stare . Dziewczyny pisały 180, gdzieś czytałam 250 . Mysle ze do 300 zł powinnam sie zmieścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka ja ide na nfz. nie wiem czy nagraja mi plytke raczej watpie. estera jak sie dobrze ulizy to bedzie widac:-) co bog da aby zdrowe bylo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od początku mam przeczucie że bedzie dziewczynka :) a tak w ogóle to witam nową koleżanke 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ESTERA na 130 lub 131 str jest tabelka , jeśli chcesz to sie wpisz :) 🌼 Ja to zachecam do wpisu a sama sie nie wpisałam ale to tylko dlatego że czasem już nie wiem która tabelka jest najbardziej aktualna a nie chce kogoś pominąć . Zresztą to co ważniejsze mam w stopce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też czuję że to będzie dziewczynka bo ta ciąża jest całkiem inna niz ta z moim synkiem więc mam nadzieję że bedę miała parkę. Tylko będę miała problem z wybraniem imienia dla dziewczynki. Szukałam i jakoś żadne mi się nie podoba poza Danielą ale mój chłopak jak usłyszał to od razu mi wybił z głowy. Chłopiec będzie Samuelek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi brzuszka jeszcze nie widac jedynie tluszcz po poprzedniej ciazy zostal. Ja tez czuje ze bedzie dziewczynka ale marzy mi sie synek bo juz core mam. Wiadomo ze najwazniejsze zdrowie ale jenak chialabym zobaczyc siusiaka na usg. A plec pewnie kolo 20 tygodnia najczesciej sie poznalaje choc ja z corka poznalam w 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi brzuszek już zaczyna rosnąć :) w stopce mam zdjecie :) ja dzisiaj okna pomylam i teraz odpoczywam :) ja na poczatku myslalam ze to dziewczynka, bo bardzo bym chciala. ale czuje ze to chlopak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka ja płacę za usg 240 zł plus 50 za test podwójny w Rudzie Śl. Co do wpisów pomarańczowych to po prostu zwyczajne prostaki, którzy samotnie spędzają noce :-) Nie ma o czym gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie przepraszam ze mało pisze ale ja nadal leżenie wstaje tylko do toalety jak więcej pochodzę ciągnie mnie pachwiny i kłucia mam j a tez zastaanwiam sie nad tym usg teraz jak bylam 14 w szpitalu wyszlo ze to 10 tc i 3 dni także usg juz za nie dlugo będzie ale ide na pewno do prywatnego gabinetu aaa i jeszcze doktorka powiedziała że termin na 17.04 to na pewno nie bedzie że wcześniej nawet koło 06.04 ale w tabelce naszej nie zmianiam dziewczyny a ja oszalalam na punkcie torebki :) podobna jak miala Agata w Prawie agaty nie wiem czy ogladacie ??? http://moda.allegro.pl/david-jones-shopper-lodka-styl-gwiazd-zarka-hit-i2641496271.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czemu ale chce pisac z ostepami a wszsytko sie zlewa i może mało czytelne wtedy cos nie tak z kafe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bożka ja kocham torby:) co jakiś czas kupuje nową ale moje kosztują max do 80zł dlatego mogę sobie pozwolić zmieniać cześciej :) Ta torba jest cudowna bo kocham duże torby. Maż chyba by mnie przechrzcił na 4 strony świata jakbym jeszcze jedną kupiła ale ta jest naprawdę.... mmm Prawo agaty kocham jak torebki i oglądam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze chcialam synka a moj maz corcie ale odkad jestem w ciazy czuje, ze to bedzoe dziewczynka i jestem szczesliwa :) zima to dobry czas na ciaze bo ja uwielbiam seriale i przyznam sie, ze ogladam: Prawo Agaty, Hotel 52, Pierwsza milosc, Przyjaciolki, Lekarze iii chyba tyle :) maz chory a mnie na nowo gardlo boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a torba super choc nie mam jeszcze takiej co sie w rece trzyma bo zawsze uwazam ze trzeba je nosic a nie wiem czy mi sie bedzie chcialo ale musze sobie w koncu kupic. Na ten rok napewno musze zakupic oficerki na zime bo mam tylko na obcasach buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielka torba wkrótce się przyda na smoczki, pieluszki, butelki, tyle rzeczy trzeba będzie wszędzie zabierać, także nie zastanawiaj się tylko bierz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny, Widzę, że nam się tu przypałętał jakiś pomarańczowy nastoletni ćwierćintelektualny troll :) hahaha uśmiałam się. To niesamowite, że są tacy ludzie ;) Dzisiaj wybraliśmy się z mężem na rekonesans mebli kuchennych :) Boże, tyle tego jest, że niesposób wybrać. To będzie chyba najtrudniejsza rzecz do przeskoczenia. W jednych się zakochałam, ale drogie obrzydliwie więc zobaczymy co z tego będzie. Co do brzucha to u mnie teżjuż trochę widać, ale nie sądzę, żeby było to oczywiste dla osób postronnych. Niemniej jednak waga idzie nieubłaganie do przodu! Mam już prawie 65 kg ;) "idzie mi" jednak w brzuch chyba tylko i w piersi (alleluja :D) Też mam to usg we wtorek, ale czuje spokoj i sie nie nakrecam. Mam juz wyniki morfologii i wszystko spoko, chociaż mam lekki niedobór fosforu :P U mnie to będzie Helenka albo Antek (po moim najukochańszym najwspanialszym dziadku) :) Chciałabym syna bardzo, ale czuję że będzie dziewczyna, bo mi urode odbiera ;) Nad syfami coprawda już zapanowalam na tej niesczesnej szyi, ale co z nimi mialam to masakra jakas kompletna! Jakie plany na sobotni wieczór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde karcia22 -> ten Twój brzuch to przy moim jest wręcz ogromny!!! No ale to chyba nie ma zasady skoro sa przypadki, że niektore kobiety potrafia do konca nie zauwazyc, ze sa w ciazy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mój brzuch już mieści się tylko w te spodnie, które przed ciążą były dużo za duże. W ostatnim tygodniu urósł bardzo. Dziś połaziłam po mieście żeby znaleźć sklep z ubraniami ciążowymi. I nie było ani jednego! A wydawało mi się wcześniej, że sklepy z odzieżą ciążową są na każdym rogu. Jak wrócę z urlopu to poszukam jeszcze w moim mieście, bo tu nic nie ma. Jeśli nie znajdę, to będę kupować przez net, choć trochę się boję, bo spodnie bez przymierzania to ryzykownie kupować. Wydaje mi się, że ciuchy ciążowe w 3 mies to za wcześnie, ale serio moje mnie już w pasie cisną. Przynajmniej po domu będę w nich chodzić dla wygody. Póki co na wadze nic mi nie przybyło, ale brzuch rośnie, szczególnie wydęty wieczorem. Spróbuję niedługo wrzucić jakąś fotkę. A plany na wieczór? Gry planszowe ze znajomymi!:) jeszcze urlop więc się obijam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aNECKAAA a ja sie wlasnie zastanawiam czy wogole oficerki na zimę kupować. Boje sie ze mi tak nogi spuchną ze ich ie zapnę. Pwnie bede szukac jakichs z rozciągliwa cholewką poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniagra masz rację, trzeba chyba jakieś kupić takie hmmm jak dla eskimosa ale broń boże EMU jak dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneckaaa - ale jak was przejmują to chyba z całym inwentarzem, więc i z Tobą? a tu po 6 latach jaką masz umowę? jak ktoś ma na czas nieokr. to po przejęciu rozpoczyna od zera, tzn. od okresu próbnego? :o nie rozumiem, ale skoro nie przyznałaś się do ciąży to powinni Cię wchłonąć z całą resztą... x x wczoraj smutno mi się zrobiło po jakimś pomarańczowym tekście i nie zaglądałam tu później; dlatego też jestem coraz bardziej skora do zamkniętego forum... x x muszę was doczytać, ale widzę, że pisałyście o torebkach - właśnie wczoraj zakupiłam sobie, największą, jak do do tej pory; przyszłościowo trochę - do lekarza chodzę z teką badań, zawsze książka, woda... tyle że moją można wziąć na ramię, nie tylko do ręki czy na 'łokieć' (styl ma łokciu do mnie nie pasuje, a poza tym śmieszy mnie nieco - bez urazy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agacia - ja już mam jedne spodnie ciążowe z allegro; zalicytowałam je okazyjnie i jestem zadowolona - tyle że to marka h&m: mierzyłam wcześniej identyczne w sklepie; na żywo widziałam parę 'mini' mankamentów za 129zł, ale już za ponad x5 mniej (z przesyłką) nie są one tak uciążliwe ;) poza tym w aukcji było zaznaczone, że były założone raz czy dwa i to się zgadza - stan jak ze sklepu; tak więc polecam połazić po sklepach (póki nie ma jesiennej szarówy, a my na luzie poruszamy się), rozeznać się w naszym rozmiarze w ciążowych ciuchach i można później coś upolować w sieci; cały czas chodzą za mną upatrzone jeansy, ale drogie są i do kupienia na drugim końcu miasta... do tego czekają niektóre z nas (przynajmniej mnie - poród w połowie kwietnia) święta w grudniu i na wiosnę, więc rozglądam się za jakąś elegancką 'górą' - w eleganckie spodnie już raczej inwestować nie będę; w ogóle te z nas, które zamierzają dłużej popracować w ciąży muszą pokombinować z kreacjami - nie wyobrażam sobie pójść między ludzi w czymś tylko obszernym, ale nie ładnym; a te ciążowe ciuchy naprawdę sporo kosztują; x idę coś zjeść, bo mdli mnie z głodu, paa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was brzuchatki z rana:) wstałam wypilam herbate wzieam folik odprawiłam męża do pracy :P i nie wiem co bym zjadla na sniadanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka 🌼 ANIAGRA to co? mamy juz 13 tc :) zdjecia nie widać :( 🌼 MAMAKWIETNIOWA dzieki za odzew w sprawie ceny 👄 🌼 BIOZKA no nie robi przerw dlatedo wstawiam np. : lub kwiatka i wtedy jest bardziej czytelnie 🌼 Jutro idę do netto kupić sobie rajstopy ciażowe, przydadzą sie na zimę . Bedą po 19,99 i już takie grubsze 40 dem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×