Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

ten burak to naturalny,ziolowy preprat i tez na przyrost zelaza... A z tym dentysta... Dzwonie i pytam o wolne terminy... No bo ile mozna... Sporo placimy za ubez. A i tak trzeba wszedzie prywatnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od dwóch lat noszę aparat na zębach, więc ortodontka (a jednocześnie dentystka) ogląda co miesiąc moje zęby, więc mam nadzieję, że wszystko jest ok. Do końca roku mi go ściągnie i pewnie wtedy okaże się, czy zęby są zdrowe, ja żadnych ubytków nie widzę i tego się trzymam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak niecierpie dentysty, tak strasznie nie znosze tych wizyt, ale jak mowicie ze nalezy to chyba sie wybiore... :( w tym roku na wiosne zaleczylam wszystkie zeby, ale mialam sie zglosic na wizyte za pol roku bo dwa jeszcze byly takie ze mozna sie do nich doczepic za te 6 miesiecy... ale ja tak nie cierpie... xxxxxxxx a co do Funduszu Zdrowia to nie pamietam kiedy bylam u lekarza na ubezpieczenie :( jak cos dolega to nie bede czekac na wizyte pol miesiaca, wiec ide prywatnie, zebow tez nie chce leczyc poltora roku bo od wizyty do wizyty to szmat czasu wiec prywatnie... skladki sie placi ale ja osobiscie poki co nie mam nic z nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak przeczytałam, że Daga idzie 8 października to stwierdziłam że w sumie moge iść 4go :) ale niestety nie ma co sobie głowy zawracać bo nie ma już wolnego terminu :( także czekam do 11. A Wy Dziewczynki dajcie dziś znać jak po badaniu bo aż sama się niecierpliwię i zazdroszczę, ze to już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecka, ja jak zadzwoniłam to Pani chciała mnie na czwartek umówić, no ale ja jej mówie w którym tygodniu ciąży jestem, i sama ten 8 zaproponowała;D Ja zaraz do domu uciekam - musimy garaz sprzątac... odezwe się pewnie jutro, bo nie wiem co z tym netem u nas w domu.... Miłego popołudnia, udanych wizyt i samych dobrych wiadomości... melwa... 🌻 Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja ide na usg w piątek, na genetyczne umowie sie na 4 lub 11 pażdziernika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E ONA umawiaj sie na 4 :D , ty będziesz na usg genetycznym a ja na wizycie u gina, będzie mam raźniej ;) o Jakos czas mi sie wlecze.... juz bym chciała być po tym badaniu a tu jeszcze do 18,45 trzeba czekać .... o Jutro ok 11 idę do siostry która zachorowała i umówiła sie do lekarza a ja mam jej popilnować bliźniaki. To są fajne dzieciaki ale najgorsze jest to że oni nigdy nie chodza w jednym kierunku ... Ja nie iwm jak ona daje sobie z nimi radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilka ale mnie rozbawiłaś z tym jednym kierunkiem, hehehehhehee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaa!!!!! Ja już po usg. WSZYSTKO DOBRZE! Bobek jest już taki duży! Ma długie rączki i nóżki! Już chciałabym go przytulić. Doktor sprawdził przezierność i różne parametry. Nie było to 3D, ale powiedział, że wszystko dobrze widzi. Powiedział, że pappa nie potrzebny, a następne usg dopiero w 19 tygodniu. Ale jak siebie znam, to nie wytrzymam tyle i około 15 pójdę zobaczyć mojego bobka! Tak się cieszę! Życzę Wam wszystkim takiej euforii po wizycie. Dawajcie znać jak u Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agacia gratuluje 🌼 e ona ja mialam om 13 lipca a zastanawialam sie czy 4.10 to nie za wczesnie. Ty mialas OM 16.07 wiec ja bym wybrala termin 11. I jutro mam rocznice slubu a siedze w pracy do 22 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E ONA bo taka prawda. Jaki jedno jest w pokoju to drugie buszuje w kuchni ... ot maluszki . Nie dziwie sie teraz że siostra taka szczupła, duzo za nimi biega :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGACIA ja usg dopiero przed 19h ale też oczywiscie napisze A twój maż był z tobą? Dłudo trwa takie badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agacia pięknie:) ciesze sie:) ja dzis mam usg genetyczne o 20stej i sie martwie jak to bedzire. Mialas przez brzuh to usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KamilkaK dasz sobie radę :) Będziesz miala przedsmak tego co Cię czeka w trochę mniejszym nasielniu ;) Anecka ja idę w piątek do lekarza na usg i potem zdecyduje kiedy genetyczne, on ma dobry sprzęt wiec to doktorek mi powie kiedy najlepiej :) Agacia gratulacje ogromne :) No to jesteś uspokojona na kilka najbliższych tygodni - faktycznie ten 19sty tydzien strasznie odelły, mi lekarz mowil ze bedziemy sie widywac do 4 tygodnie wiec pewnie nastepna bede miala w 16stym lub 17stym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bardzo miłe, że się cieszycie razem ze mną. Dzięki! O Usg miałam jeszcze dopochwowo, choć miałam nadzieję, że będzie już przez brzuch. Mąż był ze mną. Spytałam lekarza, czy nie ma nic przeciwko. O Badanie trwało z 15 min O Z całej siły trzymam za resztę kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie co? Tym razem tc wg usg wyszedl o tydzien pozniejszy, a nie jak wczesniej o tydzien mniejszy niz wg om

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wotajcie, jejku jakie wy tempo macie, przeczytałam wszystko ale tyle tego,że nie sposób spamiętać. Agacia super ,że już po usg. Dużo dziewczyn ma na dzisiaj, jestem pewna ,że wszystkie przyniosą dobre wieści jak Agacia:) Ja dalej u rodzicó,w remont się dalej ciągnie. W piątek jadę do lekarza, ale tak teraz czytam was i chyba u mnie za wsześnie będzie na te usg genetyczne. Ostatnia miesiączka była 21 lipca, więc to by był 10 tydz 7. Już się gubię normalnie w tych tyg. Do tego mam huśtawki nastroju, strasznie się dziś z mężem pokłóciłam, tyle przykrych słów mu powiedziałam w sumie bez powodu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGACIA a kiedy miałaś ostatnią miesiaczkę Myślałam ze bedziesz miała już przez brzuch.... u mnie dziś 12t3d i sie teraz zastanawiam jak to usg bedzie wyglądało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIEBIESKA oby remont szybko dobiegł końca o a ja zbiłam zlew w łazience :( kuźwa no!!! otworzyłam szafkę i spadł męża perfum .... dziura jak diabli i nowy wydatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka-zrob sobie dobrą herbatkę i wyluzuj. No trudno, stało sie... Ja om mialam 7 lipca, już tak chciałam mieć przez brzuch, a nie tym badylem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby w necie na stronie przychodni napisane jest ze od 11 tc robią przez powłoke brzuszną lae teraz to juz nic nie wiadomo. U mnie 12t3d wiec zobaczymy co i jak O zlewem juz sie tak nie przejmuję i tak był stary ;) , maż juz zmierzył i kupimy w castoramie nowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ja zmykam odezwę sie jak wrócę pa pa trzymajcie kciuki a ja trzymam za reszte dziewczyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko wpadłam zdać relacje: u mnie wszysto ok. Didziuś ma wszystko na miejscu i prawidłowych rozmiarów, a taki ruchliwy że nie sposób go było wymierzyć:) jednym słowem super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na szybciutko, bo strasznie zabiegana jestem w ostatnich dniach a i moja latorośl nie daje chwili spokoju. Cieszę się dziewczyny, że wracacie z dobrymi wynikami badań. Oby tak dalej. Trzymam kciuki za całą resztę badających się dziś :) U nas ok. Czuję się coraz lepiej. Tylko senność i ogromne zmęczenie mocno daje mi się we znaki :) Wpadnę wieczorkiem zobaczyć jak reszta po wizytach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka 🖐️ naskrobię trochę do Was i idę robić drugą porcję leczo, po pracy prosto byliśmy oglądać drzwi, kurczę tak mało czasu zostało do narodzin dzidziulka a my mamy taki remont do zrobienia, mam nadzieję,że mężulek sobie poradzi... :) widzę, że kilka z nas znosi teraz remont, tylko,że u mnie zaczął sie w lutym i pewnie w lutym sie skończy :) anecka, a nie możesz powiedzieć o ciąży jak już Ci dadzą to drugą umowę w połowie października? przecież możesz trochę się o siebie zatroszczyć, z drugiej strony jak Cię cenią i jesteś dobrym pracownikiem to może nie będą chcieli się Ciebie pozbyć mimo ciąży, wszystkiego najlepszego z okazji jutrzejszej rocznicy!!!! Agacia, cóż za wspaniałe wieści, gratuluję!a propos dentysty ja czytałam, że po prostu trzeba wyleczyć zęby przed ciążą, o lakierowaniu nie słyszałam, ja byłam dentysty na koniec maja i już nie zamierzałam iść, ale pomyślę, a co mąż powiedział po usg? jaka była jego reakcja? dziewczyny chciałam coś pozytywnego napisać o naszej służbie zdrowia, NIGDY nie byłam prywatnie u dentysty a chodzę co pół roku kontrolnie,nie jest to tylko kontrola bo jak trzeba cos wyleczyć to leczy lekarz, fakt faktem dopłacam w zelżności od dziurki, maks. 50zł za plombę tę utwardzaną uv, ale myślę że to niewiele, a dodatkowo raz w roku mam usuwany kamień za darmo, do tego już o tym pisałam NIGDY nie byłam prywatnie u ginekologa, a chodzę co jakiś czas i dodatkowo raz do roku mam skierowanie na usg piersi i cytologię :) Lolik, rozumiem dylematy finansowe tyle kasy na to trzeba wydać, i ciesze się, że grupy krwi Wam wyszły różne :) anecka, daga, ja też om13.07i usg mam 10-ego października, e ona idź 11-ego będzie więcej widać :) kamilka, a Tobie nie znaleźli dwóch pęcherzyków, jeśli Twoja siostra ma bliźniaki? ;)dobrze, że zbiłaś stary zew, będzie ładny nowy, ja się na początku zmartwiłam jak nam się popsuła stara pralka, ale potem kupilismy nowa ładną :D niebieska, mąż zrozumie, że to przez te hormony, nie martw się 🌻 plusik, super wiadomości, gratulacje! agalesna, ide dziewczyny kroić na leczo, ale będę zaglądać czy piszecie już dobre wieści po usg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×