Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

Gość justyna==
A najlepsze jest to ze robie te testy mniej wiecej od pol roku i zawsze zrobilam odczekalam chwile czy sie druga nie pojawi i test ladowal w koszy. A tym razem cos mnie sklonilo zeby sie lepiej przyjrzec temu testowi no i prosze co tam wypatrzalam. Zaluje ze przy wczeniejszych testach sie lepiej im nie przygladalam bo teraz mnie to zaciekawilo czy moze tez bym cos tam dojrzala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna==
Lenkas - badanie z krwi to pewniak, z tym ze czesto sie zdarza poronienie i kobiety nawet nie wiedzialy ze cos tam sie zadzialo bo normalnie dostaly okres. Np zaplodnione jajeczko sie nie zagniezdzilo w macicy i splywa z okresem.. To normalne i naturalne.. Ale jak juz sie kobieta dowie ze to ciaza i ja stracila to jednak boli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna==
Karcia a co znaczy 3+? Bo ten duzy plusik to domyslam sie ze test pozytywny :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem nowa tu
Justyna kreski masz słabe bo ciąża jest wczesna:) ale jak jest cień to znaczy ze jestes w ciąży:) gatulujemy:) Lepiej sama to nic nie bierz żadnych leków bo mozesz zaszkodzic dziecku. Jutro rób test i dawaj znac co wyszło-oczywiscie ja juz jestem pewna ze dołączysz do naszego grona:) Potem idz zrób badanie krwi na obecność hormonu BT HCG-odpowiada za ciąże. Powinno się go powtórzyć aby sprawdzić czy dobrze przyrasta z dnia na dzień, ale jak pierwszy wynik wyjdzie podwyższony to już sukces:) Badanie kosztuje ok 50zł przynajmniej ja tyle płaciłam-niestety prywatnie trzeba je zrobić, bo nie słyszałam aby było na skierowanie takie badanie. Potem to juz do lekarza aby potwierdzić. Bierz tylko kwas foliowy FOLIK 1 tabl dziennie i narazie wystarczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz bardzo bym chciala zobaczyc choc malutki pecherzyk na usg jak wy, ale martwie sie ze za wczesnie, ze jak pojde do lekarza to nic nie bedzie widac i sie zdenerwuje tylko. wg moich obliczen to 5 tydzien i 1 dzien, jak myslicie? widac juz cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna==
Chcialabym do Was dolaczyc baardzo :) Ale jesli jestem w ciazy to moj dzidzius urodzilby sie w maju w Wasze malenstwa w kwietniu, troche opuzniona bede :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3+ oznacza, ze to ponad 3 tydz ciazy :) test robilam w szwajcarii 14 sierpnia jak bylam juz w 6 tyg. myslalam ze to zmiana klimatu, stres, podroz samolotem itp. a jednak jestem w ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska781
miałam dzisiaj wizytę u lekarza i jest 5 t i 1 d i nic nie było widaźć na usg , nawet pęcherzyka , postraszył mnie ciążą pozamaciczną , ale być może jeszcze za wcześnie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem nowa tu
to nic, przygarniemy jak swoje :) nawet spóźnione majowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jak mi sie chce spac, a musze na swojego do 23 czekac, bo chce ze mna na skype pogadac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) GRATULACJE : przyszłym mamą :) ja jestem kwietniową mamą tego roku :) coś wspaniałego :) cała ciąża, oczekiwania, poród no i dzieciątko :) jeżeli Wam nie przeszkadza mogę dołączyć do Waszej dyskusji odpisując w wolnych chwilach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwens - śmiało! skoro rodziłaś w kwietniu (któraś z "naszych" też) to opowiesz/opowiecie, jak przetrwać kolejne pory roku, jakie ciuchy kupić na duży brzuch, co warto mieć, a co jest wg was przereklamowane; no i później: wzmianka o porodzie hehe oraz, jak to jest mieć maluszka na wiosnę itd... przyda nam się patron-duchowy przewodnik :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc ja miałam szczęście tego roku 16.04 urodzić naszą córkę Zuzę :) poród odbył się cc dlatego iż Zuza była w ułożeniu pośladkowym, miałam mały brzuszek a ona utkwiła stopkami w ujściu macicy.. te miesiące które będziecie teraz "przechodzić" to jest coś przecudownego :) oczywiście będą zapewne mdłości, może rozstępy, złe humory itp ale fakt że żyje coś w Was i jak poczujecie już kopnięcie nóżką albo wymach rączką to jest coś nie do opisania :) ( za 2-3 lata planujemy starać się o drugie dziecko ). to co bym chciała Wam opisać / Wam pomóc lub rozjaśnić jakąś sprawę jest mnóstwo, więc jeżeli macie jakieś pytania z chęcią Wam odpowiem i doradzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekam na moje szczęście
Cześć dziewczyny!!! Ponad tydzień temu ujrzałam 2 kreseczki. Bardzo się niepokoję bo straciliśmy jedno maleństwo w kwietniu w 7 tyg, miałam też kilka ciąż biochemicznych :( ehhh powód nieznany. Nie mam problemu z zajściem w ciąże tylko z jej utrzymaniem. W tej ciąży pojawiły się plamienia, po dupthastonie unormowało się ale boje się, że znowu nas to spotka.... Mieszkam za granicą i nie byłam jeszcze na usg. Dzisiaj zrobiłam beta hcg i mam powtóżyć w środę. Nie wiem jak dotrwam do wyników, do czwartku. Pozdrawiam serdecznie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwens - super to opisujesz, spodziewam się właśnie takich momentów do zapamiętania na zawsze:) z jakiej części kraju jesteś? może nawiąże z Tobą kontakt dziewczyna z Twojego miasta, może doradzisz w wyborze lekarza/szpitala; czekam na moje szczęście - wierzę, że tym razem - z naszym wsparciem - uda wam się szczęśliwie doczekać bobasa :) pozdrawiam wszystkie kobiałki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna==
hej dziewczyny Wlasnie zrobilam test i nie ma nawet sladu 2giej kreseczki. Szkoda bo nakrecilam sie troche.. Ale milo bylo pogadac pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem nowa tu
Justyna nie poddawaj sie! Jak nie dostaniesz @ to zbadaj krew i zobaczysz co jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Celka13 - jestem z południa Polski, Śląsk, Jaworzno - koło Katowic :) w Katowicach tez rodziłam :) a Ty skąd jesteś? pamiętam siebie rok temu o tej porze :) również zrobiłam test ciążowy i ukazała się co prawda bardzo słabiuteńka :D ale 2 kreseczka :) pojechaliśmy wtedy jeszcze na "ostatnie wakacje we dwoje" :D do Rumunii :) również udzielałam się przez cała ciąże na forum kwietniówek 2012, ale po porodzie wpisy nieco umilkły - z naturalnego powodu - braku czasu :D czasem tam tez zaglądam :) jeżeli macie jakieś pytania - śmiało :) wiem jak wiele dylematów Was będzie "męczyć" :) chyba ze są tu tez mamusie oczekujące 2-giego maleństwa :) równie wprawione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry ból brzucha nadal ciągnący kłujacy niospe biore wzielam w nocy o 2;30 i teraz tez wzielam witaj mamusiu kwietniowa 2012:) jak tam maluszek rośnie będziesz miała czas na forum do nas pisać:)????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pomóżcie jeśli możecie :) kiedy robiłyście test ciążowy? termin @ mam na 2 września. Piersi mnie bardzo bolą, ale poza tym nic więcej, nie mam uczucia "mokrości" jak większość kobietek w ciąży, tylko tyle że podbrzusze czasem zaboli albo jajniki . Może powiecie jak to było w waszych przypadkach :) i kiedy test wykazał II kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bożka2930 - mam to "szczęście grzecznego dzieciaczka" :D także nie narzekam :) rożnie bywa oczywiście czasem pochłania cały mój czas w ciągu dnia, a czasem tak jak teraz, bawi się grzecznie na matce interaktywnej a ja mogę dojeść śniadanko i dopić kawkę w spokoju patrzyć co Zuza wyprawia :) przesypia mi całe nocki, także jako nemo również nie chodzę, chociaż mniej sypia w dzień, ale jak wybierzemy się na spacerek również z chęcią się "przekima" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! jaki urlop jest cudowny, wstałam o 9-ej i nic nie robię :) mogłabym się przyzwyczaić :D najgorszy u mnie jest poranek, nie wiem z czego to wynika ale jestem taka słaba, że nie mam siły zrobić sobie śniadania, później ta słabość trochę przechodzi ... dzięki celka :) gwens, witaj! na pewno nam się przydasz :) czekam na moje szczęście, mam nadzieję, że tym razem wszystko skończy się dla Was pomyślnie! bożka współczuje tego ciągłego bólu. justyna, może będzie jeszcze dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niesamowita ostatnia @ miałam 5 lipca. 20 i 22 był seks bez zabezpieczenia . 7 sierpnia zrobiłam badanie krwi i wykazało ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyna - jestem z Wawy; Niesamowita - 1szy test i cień cienia w dzień po spodziewanej @ (29dc); poza tym żadnych fizycznych odczuć, no i tam sucho, czysto ;) oczywiście z tyłu głowy miałam myśl, że może się udało, bo były starania, ale nie dałam się tej myśli zdominować i żyłam sobie spokojnie ;) właśnie w tym cyklu byłam wyraźnie spokojna... powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwens - Tobie pisałam skąd jestem, ale i tak już wiesz ;) ps. cały czas i coraz bardziej mi się mylicie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesamowita, ja też robiłam test w dniu spodziewanej @ chociaż czułam już kilka dni wcześniej, może poczekaj do weekendu, bo jeśli druga kreska będzie jeszcze słabiutka to będziesz zachodzić w głowę czy to ciąża czy może jednak nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesamowita - my starania o dzidzię zaczęliśmy w lipcu ubiegłego roku.. Zuza została poczęta po weselu kuzynki :D 30 lipca, okres miała dostać 16.08 i zrobiłam test, nic jednak mnie wyszło, powtórzyłam po kilku dniach, dalej nic, brak okresu i brak oznak ciąży, powtórzyłam test ponownie jakoś koło 2 tygodni od czasu kiedy powinnam dostać okres bo zaczęłam się już martwic że coś nie tak i wtedy dopiero ukazała się słabiuteńka 2 kreska :) na następny dzień powtórzyłam test no i wyszło jednoznacznie :) więc wybrałam się do Pani ginekolog :) Celka13 heh no zdarza się, jesteś z Warszawy więc niestety nie doradzę Ci za bardzo miejsca czy lekarza :) ja rodziłam w klinice, prywatna ale też można rodzic na NFZ jeżeli pójdzie się na 2 wizyty do tamtejszego lekarza tak to wyglądało http://www.narodziny.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×