Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beatrycze80

Wróżbiarstwo

Polecane posty

Gość dididi/./../.
[Miernik głupoty za swoje czyny sama odpowiem,potrzebowalam pomocy i poszlam , to moja sprawa,jesli ta osoba mi pomogla to grzech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybuj temaciku wysokoooo
Miernik siema :d zgłosiłes wtedy stomatoloszkę na policję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w jakiej dizedzine JP był dla ciebie autorytetem ? co to za głupie pytanie zaskocze cie nie jako człowiek koscioła tylko jako zwykły ludzki człoweik który by tolerancyjny otwarty dobry jako jedy nie oceniał wiary wyznnia itp wszystkich traktował równo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli ta osoba mi pomogla to grzech? to jest pojecie względne bo jesli cos ktos pomoze to czemu to grzech czyli masz cierpiec bo grzeszyc nie wolno co wiecej masz przyjac cierpienie bo taka wola jest a nie masz tego zmieniac o taka prawdę wam chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dididi/./../.
ide juz spac wiec spokojnej nocki Beatrycze:)wpisalam topik w ulubione, bede zagladac dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie p ierdziel głupot beatrycze . nie oceniał ? myślisz , że skoro nie rzucał gromów z kazalnicy odnośnie takich niedorobionych wróżek to nic do nich nie miał ? ty w ogóle wiesz cokolwiek na rtemat jego nauczania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wróżba to zabobon, czy nauka? Czy wróżba może skrzywdzić? Przecież tyle osób chodzi do wróżek i niby im się to sprawdza? Czy wszystko, co nas spotyka, jest już zapisane w gwiazdach? Czy wróżby, astrologia, chiromancja, horoskop to najskuteczniejsze sposoby na poznanie swojej przyszłości? Prawdą jest, że każdy człowiek, niezależnie od statusu materialnego, poziomu wykształcenia, wieku, płci, charakteru potrzebuje wsparcia, pomocy, wskazówek odnośnie swojego życia, przyszłości, wyborów. Wróżka jest trochę jak psycholog. Uważnie wysłucha, powie dobre słowo, pocieszy, wesprze, wskaże drogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczegoz to kosciol zabrania tego co czynil Jezus? Jezus przepowiedzial co go spotka. Wiedzial, ze Piotr sie go zaprze. Wiedzial co sie stanie wiele razy. W biblii jest sporo przepowiedni to dlaczego kosciol zabrania tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego w biblii sa objawienia sw. Jana? A co z przepowiedniami fatimskimi? A co z przepowiedniami w naszym tysiacleciu ksiezy, zakonnic i innych i niektorzy z nich uznani zostali za swietych? Skad wiara, ze Jezus przyjdzie powtornie jesli nie wierzy sie w przepowiednie? Bblia naszpikowana jest przepowiedniami! Wprowadzenie tego zakazu jest nielogiczne i zostalo chyba wprowadzone dla nierozumnych. A moze po to aby tylko ksieza sie tym zajmowali a nie pospolstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktos kto czyta biblie nie bedzie mial oporow a nawet uzna, ze to jest zalecane. Taki czytajacy biblie moze zachwycac sie tym, ze w biblii tyle zostalo przepowiedziane i wypelniolo sie. Ja sie tym zachwycam i wiem, ze tam jest wielu genialnych prorokow, ale nie wszyscy. Moge podac setki takich przykladow z biblii. To czemu kosciol tego zabrania???????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepowiednie dotyczace Boga, kosciol moze weryfikowac, bo kosciola dotycza. Przepowiednie dotyczace mojej osoby ja moge zweryfikowac, bo mnie dotycza. Mechanizm ten sam. Kosciol weryfikuje a wiec bierze pod uwage fakt, ze moga byc prawdziwe. Ja weryfikuje i tez moge uznac, ze sa prawdziwe. Mechanizm ten sam. Niektore objawienia kosciol odrzuca a niektore przyjmuje. Robie dokladnie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale skad kosciol wie co jest objawieneim a co nie? Skad wie czy przez kogos Bog przemowil? Kosciol wybiera objawienia, ktore sa zgodne z jego linia. Identycznie jest ze mna. Ten sam mechanizm. Tylko ze ja wrozki nie wywyzszam i nie robie z niej swietej a kosciol to robi. Kosciol idze jeszcze dalej niz ja a wiec kosciol bardziej w to wierzy niz ja. Kosciol dokladnie pokazuje, ze powinno sie wierzyc w niektore przepowiednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K-O-N-O-P-I-A
beatrycze-----jak to ze mną będzie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wtracam sie do tego co kosciol uzna jakies objawienia. Tak samo kosciol nie powinien wtracac sie do tego - co tylko ja moge uznac czy jest prawdziwe czy nie. „Skoro Bóg nie chce byśmy znali przyszłość A ja pytam skad wiesz czy Bog nie chce abysmy znali przyszlosc? Skad kosciol wie co Bog chce a czego nie chce? A jesli ja stwierdze, ze Bog chce abysmy znali przyszlosc po to abysmy szybciej podniesli swoja swiadomosc i szybciej poradzili sobie z diablem, ktory nas zaplatuje w tym swiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty specjalnie rżniesz głupa czy naprawdę nic n ie wiesz o Bogu w którego rzekomo wierzysz ? Porównujesz Apokalipsę do objawień fatimskich? przecież KK wprost twierdzi ,ze wiara w te objawienia jest nieobligatoryjna ? masz pojęcie jakie śą warunki uzania ksiei biblijnej za natchnioną Duchem ś ? jak n ie iwesz to sie nie ośmieszaj swoja ignorancją i rób wrażenie n a tych ślepych ludziach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porównujesz swoje ciemne pratkyki do proroctw biblijnych ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
list otwarty od osoby korzystajacej z wrózb Kiedys pilem. Nie zdawalem sobie sprawy, ze jestem alkoholikiem dopoki jedna z wrozek nie pokazala mi tego mecjanizmu robiac analize mojej duszy i nie wyjasnila dlaczego to robie. Wtedy poczulem, ze jakby Jezus przez ta wrozke przemowil i to obudzilo u mnie wielka sile do zmiany. Ta przepowiednia dala sily rozumiesz to? Dzis juz od 14 lat nie pije a wiec nikt mi nie powie, ze wszystkie przepowiednie sa zle. Nikt mnie nie przekona, ze jest inaczej, bo tylko dzieki tej analizie duszy stal sie ten cud, ze nie pije. Dzieki temu poznalem swoja zle strone a poznajac ja otrzymalem sily aby to zmienic. Dzisiaj tylko dzieki temu, ze cos mnie pociagnelo do tej wrozki jestem zupelnie innym czlowiekiem. Kosciol mi nie pomogl, rodzina mi nie pomogla tylko ona. Nie robie z niej swietej, nie mowie, ze to byl cud, choc mysle, ze moze tak byc, ze Jezus przez nia zadzialal aby zmienilo sie moje zycie. Ta osoba jest wrozka i wierzy w Boga. Nie robi z siebie swietej, jest bardzo skromna i ciepla. Mialem z nia kontakt przez kilka lat i duzo o Bogu sie od niej dowiedzialem. Nikt mi nie powie, ze wszystkie wrozki to zlo!!!!!!! rozumiesz dlaczego? Ale zgodze sie z Toba, ze nie wszystkie sa takie. Poznalem wielu wrozbitow, ale tylko dzieki niej stalo sie to co sie stalo. Ona nie zburzyla mojego zaufania do Boga. To ona sprawila, ze przestalem byc zagorzalym ateista !!!! i wszedlem na droge poszukiwania Boga i dzieki niej przestalem pic a wiec bede bronil tego co ona robi, bo moze pomoc wielu takim jak ja. Otrzymalem w zyciu wiele przepowiedni od wielu wrozbitow i tylko ja moge zweryfikowac kto mi pomogl a wiec przez kogo mogl dzialac Jezus a przez kogo nie, bo odnosze to do swojego zycia. Masz racje jednak, ze wiekszosc z tych wrozbitow to oszusci i ich „objawienia nie sprawdzily sie. Tym zalezalo tylko na mojej kasie. Ta kobieta prowadzila mnie przez kilka lat i tylko raz zaplacilem po ponad roku. Nie chciala ode mnie pieniedzy, bo widziala w kartach, ze pijac mam problem z pracą i mnie na to nie stac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, że jasnowidzenie jest jedną z wielu zdolności, którą mamy, a o której większość z nas nie ma pojęcia. To prawda, że tylko Bóg wie wszystko. Ale trzeba tu dodać, że na poziomie duchowym jesteśmy Jednością z Nim, więc to, co wie Bóg, wiemy i my. Gdy połączymy się z Bogiem poprzez naszego Ducha w nas, wtedy możemy dostać odpowiedzi na nasze pytania. Sam Jezus powiedział przecież: "Ja i Ojciec jedno jesteśmy". I mówił to w imieniu nas wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierniczę .... ja i ojciec jedno jestęsmy - i Jezus twoim zdaniem mówi ,ze ty i Bog jedno jestęście ? ty pijesz coś jak to piszesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę źle to ujełam jestem niżej niż Bóg na pewno to była metafora ale widac ty tego nie rozumiesz wiadomo ze nie jestem i nigdy Bogiem nie bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ognistą chyba - bo i temat mocno piekielny . nie boisz isę takich bluźnierstw wygłaszać , zwodzić i kłamać ludziom ? wiesz co Pismo mówi o takich i jaka spotka ich kara ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprzez rowój duchowy rozumiesz zaangażowanie okultyzm i spirytyzm , ezoterykę ? też m i rozwój ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×