Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zaskroniec

Drodzy Panowie nie płaćcie za Panie, bo to zły nawyk

Polecane posty

Gość AjćAjć
25% pochłaniało prawo jazdy, pierwszy samochód:D Za coś paliwo trzeba było wlać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AjćAjć
Jak mi ktoś zarzuca skąpstwo to się grubo myli. Po prostu już się nie frajerze:P STRASZNY FRAJER BYŁEM:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AjćAjć
Co do inwestowania to inwestowanie w kobietę ja to pisałem z ironią:D To żadna inwestycja:D Wyrzucanie kasy w błoto:D I nawet się nie spodziewajcie wdzięczności:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olimpijczyk
kobieta to najgorsza inwestycja faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrasekk
prawo jazdy zrobilem dla siebie, auto mialem od ojca pozyczone:) az tak nie bylo zle, raczej zlajtowalem ten temat:) i tak nie zarabiam jeszcze, wiec w sumie to rodzice mi oplacili ta pierwsza milosc i koszty z tym zwiazane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AjćAjć
------------- Ja bym w ogóle ukuł teorie:) Mężczyźni najwięcej stawiają właśnie pierwszej miłości. Potem zmniejszają budżet. TNĄ I TNĄ Chyba przy Żonie w końcu zwyżka jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AjćAjć
Kobiety jednak jak dopuścić do swojej sakwy to mają apetyt. Przykład. Zaproś kobietę do mleczaka. CZYŚ TY ZGŁUPIAŁ? Z Tobą nie pójdzie, ale z Koleżankami, ale dobre jedzonko w tym mlecznym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olimpijczyk
Przykład. Zaproś kobietę do mleczaka. CZYŚ TY ZGŁUPIAŁ? Z Tobą nie pójdzie, ale z Koleżankami, ale dobre jedzonko w tym mleczny bo to sa cholerne hipokrytki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AjćAjć
Strasznie zakłamane:D Dlatego dla mężczyzn sztandarowym filmem jest TESTOSTERON:D Piję z Przyjacielem i puszczamy Testosteron:D Wóda się leję, bęłkotamy, ale cytaty na pamięć znamy:D "Bo to zakłamane suki są" I "kto płaci za to kino i za tą kolację?" " Ale przynajmniej miałem fajne ruchanie" "Ona też"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AjćAjć
" I tak się skończyła moja przygoda z rokiem chrześcijańskim" :D I tak się zakończyła Moja Panowie historia stawiania:P Portfel na inwestycję. Na dobroczynność. Na rozrywkę dla siebie, ale w moim standardzie, a nie postaw się, a zastaw się. Skutek - kobiety szanują mój hajs i mnie. Spotykałem ciekawsze kobiety i ładniejsze.DUŻO WNOSIŁY DO ROZMOWY:) W końcu jedna mnie usidliła i nie płaczę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AjćAjć
Panowie, ale zauważyliście jak temat o kasie to omijają, albo się strzepią, a jak o dzidziusiu to masa odpowiedzi. A powiedz, że dzidzius kosztuję z 800-1000zł/mc i wymaga własnego lokum to Cię zabiją:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AjćAjć
Pasuję się kłaść:) Miłych snów :) Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czytalam wszystkich odpowiedzi bo nie chce mi sie.Jak facet zaprasza mnie na kawe czy kolacje to ma placic, jesli inicjatywa wychodzi ode mnie- to ja place.I tyle.Poza tym jestem nieukiem i zarabiam duuuuzzzzooo mniej wiec zapraszam go tylko do tanich restauracji.samochodu nie mam,do paliwa mu sie nie dokladam.to dokladac sie mam czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AjćAjć
P.s. Poczytaj z łaski swojej ze 4 strony wcześniej. 150x nie będę się powtarzał. Powiem tylko nie masz racji,a jak chcesz sie oświecić dlaczego to przeczytaj z 4 strony wstecz i treść tematu. Tyle, bo śpiący jestem:D Nie płacą mi tu za siedzenie,a szkoda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrasekk
no jak dalej gdzies jedziesz to chyba warto sie dolozyc, jak wspomnialem o paliwie, bo jezdzilem do laski na wies:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AjćAjć
Z paliwem raczej nie, ale jakieś dodatkowe zaproszenie. Z samochodem jak z domem, On jest gospodarzem i On funduje. Jedyny wypadek, gdy zaproszenie zawiera fundowanie. W resturacji nie jest i NIE MA PŁACIĆ. JAKI OBOWIĄZEK? Czy Was się kupuję czy co?:D Dobranoc serio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jak876
ale bym bekła ze śmiechu gdyby facet zaprosił mnie na przejażdżkę a potem powiedział że mam mu połowę za paliwo oddać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jeszcze jedno pytanie. wiec idziemy na kolacje i pan i wladca proponuje droga restauracje.skoro mamy placic osobno juz panikuje bo wiem ze mnie nie stac na kolacje.mam pic wode i zamowic salatke lub najtansze danie i patezc jak on wpieprza homara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jak876
autor musi być strasznym skąpiradłem nie wspominając o zatwardziałym materializmie no i o tym,ze go kobiety krzywdzą i gnebią psychicznie co sam napisał na wczesniejszych stronach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AjćAjć
Z 24 strony = 2 grupy: POSTĘPOWA I TRADYCYJNA POSTĘPOWA: -Sprawiedliwość tak nakazuję - Literalne brzmienie słowa zapraszam (chęć inicjatywy spotkania, przebywania, wspólny czas, równie cenny czas Obojga sobie poświęcają). Jedyny wyjątek zaproszenie do domu ma zaimplikowane funduję. Zapraszam na obiad do domu. Jest Gospodarzem. Albo odwzajemniamy się podobnym zaproszeniem do domu, albo przychodzimy z prezentem. Element kultury, a nie NA KRZYWY RYJ. W resturacji jest klientem czy gospodarzem? Odpowiedźcie sobie i macie jasność:D - Zważanie na równouprawnienie TRADYCYJNA: - tradycja choć nie zauważają równouprawnienia i traktują wybiórczo - słowo zapraszam mylą z funduję i utożsamiają. - OGÓLNIE SĄ NA STRACONEJ POZYCJI, ALE WOLI WALKI IM NIE SPOSÓB ODMÓWIĆ JAK WIDZISZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AjćAjć
Zobacz sobie z 3 strony więcej i powiedz czy na Ciebie facet wydał w 9 mc 7,5 koła i zamknij buzie z łaski swojej:D Materialistką i skopiradłem jesteś Ty skoro przychodzisz do knajpy i nie umiesz za swoją wypitą kawę zapłacić:D Nie stać Cię na 5 złotych:D Na obiad za 50 na pewno, ale 5 złotych i to NA SIEBIE ŻAŁUJESZ:D Padam poważnie, brak mi sił na tłumaczenia:P Pozdro dla normalnych:P Śpijcie już MYSZKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jak876
goracy kubek pomysł ze to kobieta ma placic za siebie,gdy jest zapraszana jest równie debilny co bezsensowny.nie wyobrazam sobie zebym miala zaprosic np kolezanke na kawę a potem żądać aby ona zaplacila.zazwyczaj to zapraszający płaci- to należy do dobrego tonu no chyba ze ktos jest takim pasztetem jak AjćAjć.współczuję ubóstwa emocjonalnego. dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AjćAjć
Wcześniej, a nie więcej, widać jaki śpiącyu jestenm. Jak wiesz wcześniej, że Cię zaprosił do drogiej knajpy to chyba umiesz powiedzieć NIE, a nie na KRZYWY RYJ idziesz obżerać się homarem. Jak Cię zaskoczył niespodzianką to idziesz i wpieprzasz homara i myślisz jak mu wynagrodzić i nie dupą bynajmniej, ale zrób własnoręczny obiad. Sorry, że ostro, ale mam dość dzisiaj już:D Śpijcie poważnie myszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AjćAjć
TY TĘPA DZIDO WRYJ SOBIE DO GŁOWY CO ZNACZY ZAPRASZAM , A CO ZNACZY FUNDUJĘ I POWTARZAJ TĘPA DZIDO KAŻDEGO DNIA:D IDĘ:D BO GŁUPOTA KOBIET POWALA:D Dobranocuś Byki i Normalne Damy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrasekk
za dluzszy wypad autem za benzyne jednak wypada sie dolozyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapraszam to znaczy funduję
impotencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słownik Wam jest obcy
Funduję i zapraszam to dwa różne słowa. Niesynonimiczne. Polecam zaglądać do słowników. A impotencji to z pewnością wiele Wasi Mysie-Pysie-Zbycie pukający Wa w kakao za spotkania mogą opowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie pisze o kolazance tylko o randce lub jak jestem z kims w zwiazku a mieszkamy osobno.jak babeczka zaprasza mnie na kawe to place za siebie.propo drogich restauracji,jasne moge powiedziec nie tylko jakos tak niekomfortowo troche.5 zl mam oki? 50 to juz gorzej,poza tym nie musisz kipiec jadem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słownik Wam jest obcy
zaprosić zapraszać 1. zaproponować komuś, aby przyszedł w odwiedziny lub wziął udział w czymś 2. zachęcić kogoś do zrobienia czegoś zaprosić się zapraszać się 1. zapraszać się zapraszać siebie wzajemnie 2. wprosić się do kogoś lub gdzieś zaproszenie 1. prośba o przyjście dokądś i wzięcie udziału w czymś 2. karta z prośbą o przybycie na jakąś uroczystość lub upoważniająca do wzięcia udziału w czymś TYLE. NIE MA OPŁACIC. FUNDOWAĆ. Słownik PWN chyba nie oskarżycie o impotencję:D Chyba On Waszą impotencję umysłową obnażył:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×