Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mgosia27

zdrowy tryb życia!!! czas na zmiany!!! 0d 1.08.2012

Polecane posty

Buła z masłem to praktycznie na każdej diecie, ale na mojej szczególnie :D:D:D Ale za to jutro zaszaleję:P:P upiekę sąbie nogę z kurczaka w woreczku. A co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurwa...:-p Wild posikałam się ze śmiechu...cyt." Wyglądam jakby mnie Dżepetto wystrugał..." Padłam...:-):-):-) Ty to masz te porównania...:-p A zdjęcia lasek superowe...ale jakby nam taki fotograf robił zdjęcia to też byśmy tak wyglądały ;-) Ja już po kolacji...2 matiasy śledziowe + 2 chlebki chrupkie,teraz popijam mięte ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desdemona-buła, buła, bułka, bułeczka, bułunia, bułeczątko:D mniami:D;) majka a widzialas pinokio? ja tez tak wygladam jak z kloca cięta nawet dżepetto postarał sie zeby nos nie odbiegal od oryginalu. swoja droga ciekawe ile wazy drewniany odpowiednik mnie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny mogę się przyłączyć?? Otóż ostatnio trochę przytyłam i chciałabym wrócić do mojej dobrej wagi, czyli zrzucić jakieś 5 kg. Ostatnio strasznie się obżeram, a już niedługo szkoła i nie chcę wyglądać jak świnka piggy :( Nawet mi się twarz powiększa. Mój plan jest taki: * zero słodyczy, chipsów, gazowanych napoi itp. (to akurat będzie łatwe, bo pije tylko i wyłącznie wodę :)) * będę jeść tylko obiady i czasem może śniadania (przed szkołą) * 3 razy w tygodniu bieganie (poniedziałek, środa albo czwartek, sobota) * codziennie 2 kubki czerwonej herbaty i 1 zielonej Co wy na taki plan?? Dam radę schudnąć w jakieś 3 tygodnie??? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre Winko wszystko ok. tylko pamiętaj,ze najważniejsze jest właśnie śniadanie,musisz je koniecznie jeść :-) a kolacja białkowa ok godzinki 18-19 ej. obiad-nic tłustego ;-) Wystrzegaj się białego pieczywa...właśnie BUŁECZEK ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desdemona wybacz mi!!!!oooo🌼:P majka poddam cie pod watpliwosc;) mozna zjesc cos tlustego na obiad np tlusciutkiego łososia albo makrelke mmm:P winko witaj:) śniadanie to podstawa, nie jedzac sniadan zwalniasz metabolizm!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, wracam NOWA kobieto, śniadanie podstawa i 5 małych ale regularnie spożywanych posiłków głodówką się rozwalisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wild👄 przecież wiesz o jakie tłuste mi chodziło :-):-p Rybki...są najlepsze te najtłuściejsze ;-) Dobra idę pod prysznic i do wyrka:-) Do juterka :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem, ale nie kazdy wie, to tak gwoli scislosci dodalam swoje 3 grosze-jak zwykle z reszta:P dobranoc majeczko:* ja wrocilam ze szybkiego spacerku-chlodno sie zrobilo teraz czeka mnie jeszcze lekcja pisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre winko- Witamy ,witamy . 2 -3 Posiłki dziennie to ZA MAŁOO . Nie schudniesz. Organizm będzie się bronił przez utratą tłuszczu . :) Jak już laski mówiły, śniadanie to ABSOLUTNA PODSTAWA. Nawyki żywieniowe jakie sobie ustaliłaś dobre, po za ilością posiłków rzecz jasna. :) . Ciekawe jak długo z nami zostaniesz. Oby jak najdłużej . Nie czekaj na ekspresowe efekty - BO NIE MA TAKIEJ OPCJI . Zdrowe żywienie to nie rygorystyczna dieta :) nie schudniesz od razu . Ale jeśli uzbroisz się w cierpliwość - będziesz zdumiona efektami :) OBIAD KTÓRY OKAZAŁ SIĘ KOLACJĄ : http://imageshack.us/photo/my-images/715/dsc00840h.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/853/dsc00841gw.jpg/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po cwiczeniach, siedze sobie z pasem i staram sie miarowo oddychac bo jade juz na 6 stopniu a to boli juz... normalnie elektrowstrzasy ale czuje ze mi te cale zwoje tluszczu rozbija ;) Desdemonaaa - podziwiam podziwiam, ja bym sie nie oparla ja wogole odkad wypilam tego slim fasta o 16 nic nie jadlam, no dwie lyzki kapusty kiszonej bo zrobilam na jutro podgotowalam na bulionie wedzonym i dodalam koncentratu i po prostu sprobowalam czy dobre ;) eee tam dla mnie bula z maslem zabroniona nie jest :D zaszalejesz z pieczona noga kurczaka? łuhuuuuu :D Dobre winko - witaj i powodzenia ale ja bede szczera i powiem, ze nie podoba mi sie twoja metoda schudniecia :( wiecej nie powiem, zeby nie bylo, ze sie madrze czy ze jestem niemila 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja już po lekcji:) adziam my tu wszystkie jesteśmy niemiłe:P zazdroszcze pasa:)ja to pewnie zaczelabym w nim spac, rano wstaje a tu dziura:D slaba wycierasz mi klawiature, wszystko cholera zaslinione!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie chcialam sobie kupic stanik do cwiczen:O haha nawet S jako najmniejszy rozmiar bedzie za duzy na moje grochowianki:( ide spac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babki;) wczoraj juz nie miałam siły pisac, bo przeprowadzka i te sprawy. ogladalismy meble w komisach i sie przeciagneło. juz nawet nie mam miejsca zeby swobodnie pociwczyc flimiki, wiec tak na szybko trche sie powyginałam, 50 brzuszków machnełam 40 skłonów i 10 minut rowerku w gorze. nic sppecjalnego, ale to zawsze dobre niz nic. dzis w menu: 2 kromki chleba wlasnej roboty od mamy ;) 2 plasterki szynki, 2 ogorki, pol papryki, na drugie sniadanie: jogurt+otreby zytnie. witaj winko;), adziam ma duzo racji- rozwalisz sobie metabolizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry znad kawki:) wg zapowiedzi sprawdzilam postepy (lub ich brak) po miesiacu i sytuacja przedstawia sie nastepujaco-komora jest pusta następuje zwolnienie blokady;): wagowo stracilam 2,5kg ramie -2cm z tym ze teraz bez zmian od ostatniego mierzenia gdzies w polowie miecha biust-1 ostatnio b.z. talia-4 w ostatnim tyg 0,5 brzuch najgrubszy-3 ostatnio b.z. biodra-3,5 w ostatnio tyg -1 udo-1 ost bez zmian lydka calkowicie bez zmian no nie jest zle ale wolniutko to u mnie idzie:Pw sumie to kazdy minus jest dla mnie na plus:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki:) Wild - wszedzie masz spadki to co ty kobietko jeszcze chcesz, u mnie tak rożowo nie bedzie - bo juz dzis to sprawdzilam ale dopiero jutro po wpisuje bo licze jescze na pare milimetrow i dkg mniej:) bo dzis po poludniu biegam i jutro rano i wtedy waga i pomiarek. adziam gdzies tam mignelo mi twoje pytanko odnosnie tego czy bez męża tak rozstalismy sie i póki co jestem sama z dzieciakami. A zaczelam zapisywac w koncu co jem z podzialem na bialka tluszcze wegle i kalorie - nie wiem czy zaraz tego nie rzuce w cholere bo mogę nie nadążyc wpisywac:). Póki co oddalam krew i pocieszylam sie batonikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie mierzę, ale najbardziej spadło mi w ramionach, brzuch troszkę zmalał, w łydkach może scxhudłam. Niestety w d..pie najtrudniej i w bipdrach, dzięki czemu moje chude jeansy poczekają jeszcze z 2-3 miesiące.Jak się w nie zmieszczę będzie to oznaczało koniec diety :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzicie przymierze jeszcze sobie spodnie w ktore niby wchodze ale sie sobie nie podobam przez boczki (bo to strasznie niskie biodrowki) zobaczymy czy to jakos lepiej wyglada teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×