Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mgosia27

zdrowy tryb życia!!! czas na zmiany!!! 0d 1.08.2012

Polecane posty

desdemona przestan ja tez biuściasta ale nauczyłam sie z biustu nie robic tragedii bo wiem że chyba wieksza zmora by był brak - widzisz jak wild rozpacza - pocieszam cie Wildzik i powiem ci że za mlodu to nawet myslalam o operacji zmniejszenia ale juz mi przeszlo, więc korygujmy co mozemy i żeby nam to snu z oczu nie spędzalo. A wild chyba jestes z nas najchudsza wiec najszczesliwsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak nie masz (masz, ale mało) to kożdą kieckę założysz, stanik push up i wygląd rewelka. Golfy tez nosić można. a mnie się wszystko rozłazi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie o ubrania mi chodzilo ze kazdą koszule musialam zszywac bo sie rozchodza, nie moge w cienkich golfach chodzic itp ale pomalu doszlam z ubraniami do wprawy - jest teraz tyle rożności nie to co 20 lat temu i ladna tuniczka rureczki i biust jakis mniejszy wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie mam biustu, tylko rodzyneczki zostały;((ale jka mowicie problemy z ubraniami nie ma...golfy, bluzki z dekoltem plus stanik push up i smigam jakkos...takie zycie;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh tylko ja nie przepadam za push-upami zwlaszcza latem to jest mordega wiec teraz jak juz doszlam do wniosku ze przeciez sobie nie napompuje grochowianek to pushkow tez tak czesto nie ubieram. teoretycznie moge ubrac kazda rzecz choc i tu zdarzaja sie fenomeny np kiedys piekna sukienka, lece mierzyc i okazalo sie ze w talii i tylku za duza a w biuscie za mala wtedy wazylam 44kg:O no i teraz tez nie moge znalezc stanika sportowego bo oni nie robia rozmiaru xs mam tez jedna fajka sukienke taka mala czarna na ramiaczkach i wygladam w niej jak bokser bo ramiona niadekwatnie spore do malego biustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli wild i Mgosia szczesliwe posiadaczki malych biustow i moga nalozyc co im sie tylko podoba a ja i desdemona musimy troche sie nameczyc zeby ekspozycja piersi nie byla zbyt obciachowa, a jak reszta, adziam chyba w sam raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ta szczesliwa to bym nie przesadzala:P szczerze to co jakis czas mysle o operacji ale i tak mnie nie stac wiec to tylko sfera marzen:D nic posciel zmienilam, ugotowalam psu jedzonko i musze zrobic liste co kupic i isc do sklepu a lenia mam jak cholera. przed zakupami chyba zjem jeszcze kanapke jedna bo mnie glod bierze a nie chce nakupowac pierdol czy nie daj boze slodyczy nie wiem czemu ja sie teraz tak szybko glodna robie i to nawet po owsiance!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌼 Ja zazdroszczę mniejszego biustu,ja mam na swój wzrost dość duży i zawsze miałam problem z bluzkami:-p Jak w ramionach dobre to w cyckach za ciasne itp.a nie daj boze jakieś falbanki ;-) Dzisiaj rano bez ćwiczeń...ale potem mam zamiar nadrobić. śniadanko owsianka z tartym jabłkiem i cynamonem :-) Ja to już nie wiem ...rano jak wstaję to już mam ładny brzuch, później obojętnie co zjem to już się powiększa...masakra jakaś:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do posiadaczek malych biustow - nie pomoge ;) ale do posiadaczek sporych - szansa jest! patrzcie na mnie 😭 zawsze D a teraz.. B/C powiem wam, ze szkoda mi.. ale wygodnie jest co niemiara bo biuscik jest, widac, a nie przeszkadza :D i mozna juz do tego 95% rzeczy nosic :) nawet obcisle kiecki, golfy itd.. witam, porannie, herbatka pokrzywowa i serkiem bialym z rzodkiewka i szczypiorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey majeczka moze jeszcos co cie wzdyma? ja kiedys mialam podobne jazdy po zwyklej kawie z mlekiem:Oale jakis czas pilam czarna i przeszlo i teraz znow moge trząchać biala. jednak jem serek wiejski bo do dzis jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wild może i masz rację,że to kawa...ale niestety chociaż jedną muszę wypić :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka dobrze desdemona mowi ze wszystkie mamy cos z tymi brzuchami, u mnie podobnie rano a jeszcze po biegach to napatrezc sie nie moge a wieczorem szybko w pizame zeby nie patrzec A to adziam pocieszylas - chociaz jak bylam mloda i waga ok 50 to tez te D mialam i wtedy aż za mocno rzucaly sie te cycki a teraz waga sumowata to i cycki zanikają w obrębie całości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam z zakupow zas przetracilam kase a gowno kupilam, najbardziej to sie oblowil moj pies niedlugo zacznie chodzic kwadratowy:D na obiadokolacje dzis beda pulpety z indyka w sosie pomidorowym z kasza i ogór do tego. wczesniej i tak musze cos zjesc tylko nie mam pojecia co,pewnie zjem jogurt albo z 2 kanapki z wedlina z piersi kurczaka (pierwszy raz widze ze to faktycznie piers). nadal mam lenia:P majeczko to nie tyle sama kawa tak dziala tylko ten dodatek mleka i tez nie samo mleko chyba ze nie tolerujesz.mozesz sprobowac kilka dni czarna a potem wrocic do bialej i moze ci przejsc.chodzi o to ze kawa zakwasza to mleko i zaczyna sie fermentacja,ja miedzy innymi dlatego nie za bardzo moge jesc owoce typu jablka czy gruszki w surowej postaci, po soku natomiast nic mi sie nie dzieje bo nie ma tych "resztek".tak swoja droba platki owsiane z mlekiem tez moga powodowac wzdecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pistacje należą do jednych z najbardziej odżywczych gatunków orzechów. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że 1 pistacja zawiera tylko 3 kalorie! Porcja składająca się z 30 orzechów pistacjowych stanowi zdrową i smaczną przekąskę, która nie tylko zaspokoi głód, ale również dostarczy organizmowi niezbędne witaminy, minerały i wartościowe fitoskładniki. Bogate źródło ważnych składników mineralnych Pistacje są doskonałym źródłem miedzi i manganu, zawierają też sporo fosforu. Orzechy te dostarczają organizmowi również inne wartościowe składniki odżywcze w stosunku do swojej wartości kalorycznej, zawierają znaczne ilości potasu i magnezu. Bogate źródło witaminy B6 i innych witamin z grupy B Pistacje są bogatym źródłem witaminy B6 - jedna porcja zaspokaja 20% dziennego zapotrzebowania! Zawierają tyle samo witaminy B6 co wątroba wołowa, która jest uważana za „szczególnie bogate źródło tej witaminy. Oprócz witaminy B6, pistacje zawierają również tiaminę (jedna porcja zaspokaja 15% dziennego zapotrzebowania). W mniejszych ilościach zawierają też inne witaminy z grupy B, takie jak folan i biotyna (jedna porcja zaspokaja 4% dziennego zapotrzebowania) oraz ryboflawina, niacyna i kwas pantotenowy (jedna porcja zaspokaja 2% dziennego zapotrzebowania). Wysoka zawartość fenoli oraz właściwości przeciwutleniające Uważa się, że związki fenolowe w znacznym stopniu odpowiadają za przeciwutleniające właściwości wielu pokarmów roślinnych. Badacze Departamentu Rolnictwa USA przebadali 100 popularnych artykułów żywnościowych kupowanych w Stanach Zjednoczonych i obliczyli ich całkowity potencjał antyoksydacyjny. Kiedy podzielili te produkty na cztery kategorie, okazało się, że pistacje należą do kategorii produktów o największym potencjale antyoksydacyjnym. Jedyny orzech, który zawiera znaczne ilości luteiny i zeaksantyny Pistacje są jedynymi orzechami, które zawierają znaczną ilość karotenoidów luteiny oraz zeaksantyny. Spożycie tych karotenoidów jest kojarzone z mniejszym ryzykiem zwyrodnienia plamki żółtej związanego z wiekiem (AMD). Jeden z orzechów o najwyższej zawartości błonnika Pistacje należą do orzechów, które zawierają najwięcej błonnika, mogą więc pomóc w osiągnięciu tego celu. Każda porcja orzeszków pistacjowych dostarcza 3 gramy błonnika pokarmowego (około 12% wskazanego dziennego spożycia), czyli więcej niż 28 gramów orzechów włoskich i prawie tyle samo co porcja płatków owsianych. Z CALEGO SERCA POLECAM JAKO DZIENNA PRZEKASKE! ja uwielbiam te obsypane sweet chilli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) czy moge do Was wleciec?,przytylo mi sie ostatnio,i nie mogejuz na siebie patrzec...nawet w jeansy nie wlaze juz buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze pozmieniamy nicki:D to se kupie pistacje jak bede widziec:Pjak mam byc taka madra i wspaniala po nich (nie to zebym nie byla:P) to trzeba sie skusic:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stinky hey:)jasne ze mozna dolaczyc:) powiedz cos o sobie waga zwrost do czego dazysz,jaka dieta czy cwiczysz i jeszcze pol zycia mozesz dorzucic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ok juz mowie wzrost 170 ,waga ,dzis juz 74 kg,daze do 63,tak wazylam rok temu i bylo mi dobrze:P:P zamierzam mniej zreci i same zdrowe rzeczy,bialko,warzywka,jakies jabluszko bo lubie.17-18 ostatni posilek,pracuje fizycznie ,na rowerku stacjonarnymchce jezdzic jak najczesciej sie da:) jestem po 30 hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to trzymamy kciuki!!!! Każda z nas zdeterminowana jest i jakoś nam leci. Jakąś dietkę sobie obierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×