Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x.i.i.i.i.x.x.x.x.i.i.i.x..

czy jest tu gdzies MIKOJAN?!

Polecane posty

Gość de Garę
bo chyba niedługo będę musiał odwiedzić Wawę :classic_cool: rok temu składałem papiery na UKSW i do tej pory ich nie odebrałem :classic_cool: a ostatnio dostałem maila, abym się po nie zgłosił :classic_cool: tylko jak ja koorwa dojadę na te obrzeża z Centralnego 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
może przy okazji obejrzę Batmana :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sam będziesz siedział w ciemnej und mrocznej sali? Jeszcze Cię ktoś porwie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
np. szalona loszka poszukująca kucharza? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, ale zawsze jest też optzja, że dorwie Cię jakaś niezrównoważona loszka z tasakiem pod pachą, więc lepiej skołować sobie towarzystwo, bo wściekłe baby atakują jedynie pojedyncze jednostki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
koorwa, chyba się spóźniłem :D dopiero teraz zauważyłem :classic_cool: "Prosimy o odbiór osobisty bądź za pisemnym upoważnieniem do końca następnego tygodnia" :classic_cool: wiadomość wysłano 1 sierpnia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
ja koorwa maila sprawdzam wtedy kiedy muszę albo raz na miesiąc :classic_cool: mogliby na fejsbuku napisać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że to nie ma żadnych konsekwencji, jakbyś się spóźnił z czymś innym to mogłaby być lipa :classic_cool: Facebookełe to służy do innych celów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
mam nadzieje, że nie wyjeebali odpisu mojego świadectwa maturalnego 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
no i nie wyrzucili moich zajeebistych zdjęć 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie wyebali, na chooj mają trzymać skoro się nie zgłaszasz, zawsze mogli uznać Cię za martwego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
dzięki Asiu ❤️:classic_cool: potrafisz pocieszyć jak nikt inny :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż za przemiłe powitanie, spodziewałem się naprawdę wielu rzeczy, ale tym pozwoleniem zaświeciłaś światełko w moim tunelu :classic_cool: Jestem Maciek i nie jestem desperatem :classic_cool: W majstersztyku kina serialowego pt "Klan" nie grałem, także proszę nie kojarzyć :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garę Jak wstaję lewą nogą to podobno najlepiej pocieszam :classic_cool:🖐️ trzepnięty masturbator Mam nadzieję, że tym światełkiem nie jest nadjeżdżający pociąg, Maćku :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
zresztą, co oni pierrtolą :classic_cool: może akurat byłem na wakacjach i nie mogłem przyjechać :classic_cool: poza tym kusi mnie wizja obejrzenia Batmaneła w kinie, a nie na kompie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzepnięty masturbator Podejrzewam, że nickełe nie wzięło się znikąd, więc Twój pociąg seksualny rzeczywiście może być niebezpieczny, bo bankowo będzie się łączył z szatańskim rytuałem, choojowa sprawa :classic_cool: Garę Bądź spontaniczny, idź do kina :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest tak jak myślisz :classic_cool: Pociąg seksualny bywa niebezpieczny, ale nie mam ciągot do bicia konia bez powodu :classic_cool: Nie jestem taki groźny na jakiego wyglądam :classic_cool: I nie jest powiedziane, że tylko ręka i żadna inna :classic_cool: If you know what I mean :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksa33334
zapraszam na mojego bloga o pieskach: www.zmiloscidopsow.blogspot.com Codziennie nowe artykuły, więc zachęcam do obserwowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
nie przeszkadza mi to, lubię taki czarny humor :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
na myśl o dorodnym penisie aż mnie odbyt zaswędział :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzepnięty masturbator To dobrze, przemoc w stosunku do zwierząt jest karalna, zwłaszcza ta bez powodu :classic_cool: Ale cieszę się z Twoich sukcesów w życiu seksualnym, bo zakładam, że takowe masz :classic_cool: Garę Jakbyś sam go uskuteczniał to pewnie by Ci przeszkadzał :classic_cool: Koorwa, Okocim Motzne to najbardziej choojowe piwo jakie istnieje, można się porzygać nawet bez wstawiennictwa katza :o:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest 😭:classic_cool: W ogóle Okotzim Motzne to jedyne piwo, które doprowadza mnie do zgonu po wypiciu dwóch puszek, choojowe jak sam łysy chooj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azaliż każesz Nam teraz na siebie czekać A czymże spowodowany jest ten spadek formy? Mam nadzieje, że to nie przez chujowe wrażenie jakie na Tobie wywarłem :O:classic_cool: Okey, już sobie nie będę schlebiał, że jakoś na Ciebie działam 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×