Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

i tez wiem jak to jest mam siostre ktora ma roczna córke w grudniu bede ciocia moja 18 letnia siostra bedzie miec syna a serce sie kraje poprostu z bólu i cierpienia ahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra to czeka kiedy ciocią będzie wreszcie choć sama szans na razie na dzicko nie ma,a ma 32 lata. Podchodzi do tego na zasadzie,że stworzona jest do bycia najlepszą ciocia na świecie,a nie mamą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka:)
Wiecie co sorry że tak trochę z innej beczki ale wróce do tego co wcześniej pisałam chyba zrobię tak jak mówiłyście ściemnię lekarzowi że beta wyszła nieco ponad 5 a że zapomniałam wyniku wiąsc ze sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes, miałam tak samo... nie zazdroszczę, ciesze się, że jest w ciąży, tylko nie rozumiem, że tak sie dzieje, że ona nie chciała, a ma, a ja tak bardzo pragnę i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejki dziewuszki moje rodzenstwo tez ma dzieci, male, ehhh :( ale jak maja to jest nadzieja ze i ja bede miec ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamisia - tak to jest, kto sie bardziej stara, temu dluzej zajmuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamisia_k z tym to roznie moja siostra z kolei czy szwagierka bardzo chciały miec noi maja i to szybko zaszly szwagierka planowala na wiosne zajsc noi zaszla na wiosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co najciekawsze wam powiem, wszystkie malolaty z osiedla, mlodsze duzo ode mnie, od 16 lat w gore - sa mamami albo beda :( szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamisia_k witaj ja czasem zagladam to tu to tam ale starac sie nie staramy juz wcale bo coz z tego nic nie ma tak czy siak a u ciebie ruszylo cos do przodu? bo u mnie okazalo sie ze IUI byla nie potrzebna bo narazie nie mamy szans nawet na IUI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no szok, szok, u mnie też jest taka jedna, dzieci jej ojcowie pozabierali, dziewczyna ma chyba 21 lat, trzecie w drodze, każde z innym, pije, pali, puszcza się, porażka totalna. Takim kobietom Bóg daje dzieci. Paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elli u mnie panie w sklepach z dziecięcymi rzeczami za niedlugo bedą mnie wodą święconą odganiać bo co chwile się snuje miedzy regalami i oglądam a nie kupuje..w dodatku jest mi tak bardzo żal,że mojemu dziecku nie moge nic kupić tylko obcym dziecio jak udziemy z rożkami do znajomych...ah...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj wiem, szkoda wielka jak sie oglada tylko, ja tez czasami kupuje dla dzieci znajomych albo siostry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jestem podłamana od kilku dni... idę się położyć, moja druga połówka wróciła... do jutra kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamisiu tak moj maz ma za duzo leukocytow w nasieniu co moze zaburzac ruch ,ilosc i td itd i byc moze powoduje to ze mam wrogi sluz który zabija plemniki bo sie uodparnia na plemniki :O w pon. teraz mamy wizyty a co do malolat sama mam przyklad w rodzinie moje siostra 18 lat dziecka na poczatku nie chciala bardzo przezylam to jak dowiedzialam sie o kolejnej ciazy na dodatek 2 siostry:(:( a na 24 grudnia ma termin bedzie miec synka z anglikiem mieszka w UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula - mnie az cos sciska jak sie dowiaduje, ze ktos bedzie mial dziecko no ale coz, na nas mam nazieje przyjdzie pora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elli30 WaitingForAMiracle dzieki za dobre slowa powiem wam ze etap cierpienia mam juz za soba bolu placzu wierze ze bede matka musze byc silna bo jak sie czlowiek podda to bedzie najgorsze i wam tez zycze duzo sily ja ja mam wiec wy ja tez bedziecie miec uwierzcie ze sie da mimo cierpenia bólu i rozczarowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula - ja 3mam kciuki za nas wszystkie, super dziewczyny jestesmy to co ma sie nie udac!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooj dziewczynki ja od czerwca jestem matka ale chrzestną ...tak sobie myślę,że zawsze coś no ale inaczej niż swoje , jak dziewczynkę brałam na ręce to tak przykro się robi ze to nie swoje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×