Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Gość asiulka880204
hej dziewczyny ja 15 wieczorem dostałam plamienia szybko do szpitala i dzisiaj o 13 wyszłam byłam na podtrzymaniu i dalej musze stosować globulki przez 14 dni jeszcze .. ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agawa235 likwidacja firmy to i tak nic z tego, pewnie okres tez miałaś po 1 lipca. Asiulka880204 bądź dobrej myśli, nie czytaj necie, najlepiej leż i tylko do łazienki. Zapisali Ci tylko globulki? A Duphaston lub Luteina na podtrzymanie? Byliśmy dziś u mojej siostry ciotecznej, która urodziła córkę 3 tyg temu. Człowiek szybko zapomina jak te maluchy szybko rosną i jakie są maleńkie jak się urodzą. I każde dziecko jest inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka!! trzymaj sie, bedzie dobrze:) Jak Cie wypuscili ze szpitala to pewnie nie jest zle, najlepiej podobno duzo lezec, wiec wypoczywaj:) Ja dzis robilam test, bo wczoraj nie dostalam okresu. ale tylko jednak kreska...:( wiec czekam na @ :( trzymajcie sie dziewczyny! czekam na nastepna z nas z dwoma kreseczkami!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mam pytanie mam 18 lat . 2.08.2012 rok. skonczył mi się okres a 12 kochałam sie ze swoim chłopakiem i on doszedł do końca we mnie czy jest jakaś szansa że jestem w ciaży?? Bardzo chcemy mieć dziecko ale nie wiem czy cos z tego bedzie prosze odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudia -- moim zdaniem to jeszcze za wcześnie na test, bo piszesz że 2go skończył ci się okres, więc 10 dni + kilka dni okresu, to pewnie dopiero owulacje miałaś i teraz test robiłaś jakiś tydzień po domniemanym zapłodnieniu. Ja bym jeszcze tydzień poczekała z testem, bo jeśli nawet jest ciąża to pewnie teraz dopiero będzie dochodzić do zagnieżdżenia i zacznie być wytwarzany hormon, który wychodzi na teście. Więc jeszcze moim zdaniem nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cykle mam co 28 dni okres mialam 6 dni heh a czy dzisiaj tez moge prubowac?? bo ponoc mam te dni nie plodne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka lez i odpoczywaj :) bedzie dobrze! slonecznej niedzieli zycze dziewczyneczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo koleżanki mi mowiły ze juz po 7 dniach od stosunku moge robić test to zrobiłam :( a moj chlopak juz sie boi ze jest z nim cos nie tak ... bo test wyszedł negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudia - test moze wychodzic 100 razy nie tak, i to nie musi znaczyc, ze z ktoryms z was jest "cos nie tak", najpierw naucz sie swojego organizmu, bedziesz wiedziala, kiedy masz dni plodne a kiedy nie, kiedy mozna zajsc w ciaze a kiedy nie, poczytaj kiedy testy sie robi, kiedy dochodzi do zaplodnienia .... popytaj ginekologa, mam wrazenie ze niewiele jeszcze wiesz o "mechanizmie zachodzenia w ciaze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem szczerze, że ja tam nie wierze w testy które wychodzą tydzień po zapłodnieniu. Jak byłam poprzednio w ciąży, planowanej, to tak co kilka dni testy robiłam i 2 kreski wyszły dopiero po 3 tygodniach. Już wątpiłam czy w ogóle nam się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czytałam i na ulotce z testu pisze ze 7-10 dni mozna juz test robic ... eh ja slyszalam ze po tygodniu juz wychodzi czy jestem czy nie . A dni plodne sprawdzam na necie bo nie umie obliczac swoich sama .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo oni tam chyba piszą że test wykrywa 7-dniową ciażę, ale chodzi o to że ciążę liczą od momentu zagnieżdżenia się zarodka w macicy a nie od momentu zapłodnienia a tutaj może być pewnie nawet tydzień poślizgu. Ale specem nie jestem, więc nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A okres mam dostać 29 sierpnia to jak nie dostane to zrobie test a jak dostane to bedziemy prubowac dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam ze 10 dni przed okresem tez mozna zajść w ciąże . a inni pisza ze 14 dni przed okresem juz sa dni nie plodne juz nie wiem co mam robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na prawdę to nigdy nic nie wiadomo, bo jak już pisano trochę wcześniej, zdarza się zajść w ciążę nawet podczas okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej poczekać do dnia spodziewanej @ i wtedy zrobić, choć wiem że takie czekanie to może człowieka zeżreć hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny witam i stawiamwam capuccino,pyszne jak niewiem:) u mnie nie przyszla@ czekam na nia nada 2 dni spoznienia hmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×