Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Gość ssuuppeerrmmaannkkaa
Chociaż mnie też denerwuje i to nie tylko na tym topiku , doszukiwanie się objawów , większość książkowa heh i to objawów które występują gdzieś kolo 12 tyg ciązy ;-). Np.zgaga-mają ją ciężarne już w zaawansowanej ciąży gdzie dzidzia podbija i uciska narządy a tu nie wiadomo czy ciąża jest a już zgaga phiiii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez chce dzidzie:-)
smiech na sali hihihihihi. od czytania juz mnie jajniki bola i mam mdlosci:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjdh
chyba wszystkie leżą,wszystkie mają mdłości i pokładają się bo żle się czują hihihihih....a ciekawe jak tam ich śluzy,czy już czy jescze nie czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez chce dzidzie:-)
chyba tak bo cisza tutaj. bola je jajniki i zastanawiaja sie kiedy testowac. to bedzie test zbiorowy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wy jak jesteście takie mądre to po co wchodzić na forum nasze złóżcie sobie ''panie madralinskie'' własny wątek i piszcie sobie a nie komentujeccie głupio czyjeś wypowiedzi...żal takich ludzi jak wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez chce dzidzie:-)
oczekujaca ja czytam wiele watkow ale wasz jest wybitny. a ty to juz wogole. wkrecasz sobie wszystkie objawy jakbys byla conajmniej w 6miesiacu.:-). No i smieszne jest to ze jak ktoras napisze ze piersi ja bola albo brzuch zabolal to wy juz doradzacie test robic. hahaha. jakbym miala postepowac wedlug waszych rad to zbankrutowalabym na testach:-). jedynie Bullitka Agnes i Elli normalnie pisza i sie nie spuszczaja nad kazdym.zaklociem w brzuchu czy jajnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 90oi
masz racje, tez czytam ten watek i mnie smieszy jak sobie wyszukuja klucia, pobolewania, sluzu itd, uwielbiam jak agnes, bullitka i elli rozmawiaja, tak normalnie, po kolezensku, te nowe niepotrzebnie sie wpierniczaja im w watek, nadwrazliwe panienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ro ja cos nie doczytalam znow? wszystkie Panie u nas chore? nie,no bez przesady chyba tak zle to nie jest hehe a ze czasem cos kogos zaboli to normalne,musi bolec zeby czlowiek wiedzial ze zyje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo widze dyskusja zeszla na inny tor niz bol jajnikow. jak dziewczyny sie czujecie? Bullitka cos malo Cie ostatnio co tam u Ciebie? Elli o Tobie tez niezapomnialam :-)gdzie Ty sie podziewasz. jak weekend minal? ja mam labe caly dzien w wyrku tylko biegam do lodowki i ciagle miele buzia. znowu kilogramow przybedzie echh co tam maz wroci to spale nadmiar:-):-). Do pomaranczowych-nie ma co sie natrzasac z mlodych dziewczyn kazda przeciez pisze co chce,ale komentoeac tez nikt nie broni. Milo mi ze komus moje posty sie podobaj. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie madralinskie nie wiecie jak jest więc się nie wypowiadajcie, nasza sprawa o czym piszemy a nie wasze dorotka masz rację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssuuppeerrmmaannkkaa
a ty Dorota2013,ciebie nic nie boli? przeciez nie dawno tez cie delikatnie tak wyczytalam brzuch bolal ,przeszlo czy tak jak kolezanki poleglas na lozu? no ale przynajmniej w srodku cyklu nie wmawiasz sobie mdlosci,zgagi i zawrotow glowy a to juz cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie poleglam jezeli to takie wazne dla Ciebie,nie mam potrzeby polegiwania jak to nazywasz nawet jak cos mnie boli, nie mam objawow zadnych dla Twojej swiadomosci z gory mowie zeby nie bylo ze cos mi dolega bo czuje sie znakomicie i huj komu do mojego samopoczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes ;-) przynajmniej jakas nowosc na topiku hehe temat jajnikow niektorym sie znudzil podczytujac nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez chce dzidzie:-)
oczekujaca nie denerwuj sie tak bo jeszcze z nerwow cos ci sie stanie a przeciez prawdopodobnie w ciazy jestes. Ogolnie watek fajnie sie czyta ale ostatnio tylko o jajnikach kogo bardziej bola i ktora ma mdlosci. Chyba naprawde sobie wmawiacie. Wiem wiem po to watek jest ale fajnie poczytac albo pogadac o czyms innym jeszcze takie normalne sprawy dnia codziennego co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssuuppeerrmmaannkkaa
Oczekujaca nie po nazwiskach,nie po nazwiskach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też chce dzidzie kolezaneczko widać nie uważnie czytasz forum bo tak się składa że nie mam żadnych wmawia sobie że w ciąży jestem ....czytaj uważnie a później komentuj,a jeśli was jajniki nie bolą to złóżcie sobie nowy wątek tak się składa że każdego człowieka ma prawo coś zabolec a poza tym dla twojej wiadomosci w dupie mam twoje komentarze jak cie to bawi pisz sobie co chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssuuppeerrmmaannkkaa
np codziennoscia sa mdlosci i kurcze ta zgaga ojojoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssuuppeerrmmaannkkaa
no kochana moja tez chce dzidzie no przeciez dzis byl temat domkow,mieszkan,ogrodow i grzybow. Co ty chcesz buahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawie sie Was czyta Panie pomaranczowe,co nie powiem ze kolezanka z nickiem tez chce dzidzie po czesci ma racje z tym ze mozna pogadac o czyms innym rownie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawie sie Was czyta Panie pomaranczowe,co nie powiem ze kolezanka z nickiem tez chce dzidzie po czesci ma racje z tym ze mozna pogadac o czyms innym rownie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam kobietki pograc jeszcze bo zem sobie co i raz przerywala wpadajac na newsy ,milej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez chce dzidzie:-)
ssuuppeerr... masz racje watek o domkach byl, ale takie watki tzn. inne zdazaja sie tutaj dosc rzadko. Dorotka widzisz moze zacznijcie myslec o innych rowniez sprawach niz ciaza to szybciej zajdziecie. a tak psycha zawalona mysla jedna tylko. Oczekujaca przeciez dzisiaj pisalas ze ci niedobrze ze mieso i mydlo ci smierdzi:-). A wiecie co jest najsmieszniejsze z tych nazekan waszych ze wciagacie w te wyimaginowane objawy swoich mezow partnerow i nakrecacie ich:-). Zal mi ich troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochaniutka tak się składa że tak było i w poprzednim cyklu a nie w tym a każdemu może coś nie pasować ,może powiesz jeszcze że jak mam uczulenie na proszek do prania to też ciążą?dobranoc piszcie dalej chętnie poczytam jeszcze wasze opinię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochaniutka tak się składa że tak było i w poprzednim cyklu a nie w tym a każdemu może coś nie pasować ,może powiesz jeszcze że jak mam uczulenie na proszek do prania to też ciążą?dobranoc piszcie dalej chętnie poczytam jeszcze wasze opinię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O broń Boże nigdy w życiu nie wciągać mojego w żadne objawy :) haha ale nawet jakby mi coś było to bym nie powiedziała bo zaraz by mnie woził na siłę po lekarzach jak mamusia jego lata chorowitka ze zdrowiem woła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca dziewczyno nie denerwuj się bo po co Ci to,nie każdy wie że masz uczulenie no na mydło czy proszek . Stresem i nerwami nic się nie załatwi, trzeba brać to na luz a stresy nie są nam potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez chce dzidzie:-)
Dorotka to jest najgorsze jak facet by za kazdym razem po lekarzach nas ciagal z kazdym bolem. a wogole to w co ty grasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak mnie zaciekawilo to polemizowanie :) że przegrałam z moim w grę i teraz przez Was muszę sama wyrko szykować do spania i zmyc jego gary :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na facebooku w taka fajna gierke ale mój lepszy w zbijaniu :p ale to przez Was więc dawać tu do mnie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×