Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Dorotko - tak codziennie to tez niedobrze, najlepiej co 2-3 dni dla plemnikow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprostu lubie i co mi tam. Rano też miałam średni nastrój a potem jeszcze gorszy ale mi się jakoś poprawił na szczęście, muszę zaraz się podnosić i szykować na jutro do pracy a tak mi się nie chce że nie wiem. Dziewczyny nie wiem bo zawsze miałam @ 6 dni a dziś jest 4 dzień i już się kończy :| dziwnie tak przebiegała bezboleśnie i nerwów acz kolwiek ostra jak zawsze była może to od luteiny i clo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bralam dropsy to nie miałam tak i chęci też nie co dzień tylko jak przestalam 30 listopada ost tabs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko być może to od luteiny ją np mam 4 dni max5@ i zawsze regularnie zobaczymy jak teraz będzie bo już chyba powinno się unormowań po tabletkach anty jak skończyłam brać od początku listopada teraz ją od wtorku zaczynam brać luteine chociaż nie wiem po co mi ją wpisalas no ale cóż ją nie lekarz:p dorotko to widzę że masz podobnie jak ją chcice na sexik:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca luteine masz na wywołanie @ :). Ty na początku listopada a ja na końcu hehe no ale może to nam po tych dropsach tak się porobilo bo mi lekarz powiedział że po 8 latach brania to od 3 miesięcy do pół roku mogę mieć różne i nie ciekawe cykle i problemy ale to zależy od organizmu oczywiście bo każdy inaczej to znosi i hormony robią swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko wpisalas mi pewnie przez to że miałam to plamienie zamiast @ no wezmę przez te12 dni jak mi kazała ,ją brała tabletki przez rok wcześniej też brała chociaż inne i nic się nie działo u mnie no zobaczymy już za2 tygodnie jak to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to nawet ktorzys lekarze pco stwierdzili haha ostatnio a mój to padł wogóle ze śmiechu a ja się przestraszylam póki nie wiedziałam co to że to od tabletek coś i umrę na raka haha dobra byłam jezu ja to się zawsze wyglupie to granic możliwości haha ale na szczęście żaden rak i żadne pco ale tabsów już nigdy brać nie będę mimo że fajniej bo regulujesz @ jak chcesz albo popuszczassz robisz przerwę albo bierzesz non stop i @ nie ma jak nie chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - ja tez dzis jakos nastruj mam nieciekawy. Jakies glupie mysli mnie nachodza. Mam ochote zniknac. Mam ochote wrocic do pl ale se tak mysle do czego? Gdzie ja znajde prace? A z mezem to co zrobie?? Ja chce zniknac :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka ja tez bym chciala zniknac zaszyc sie gdzies gdzie nikt mnie nie znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny! dosc tych czarnych mysli ! to ma byc przeciez pozytywny watek na kafe hihi :) no wiem wiem, kazdy ma czasami zly dzien, alep omyslcie same, jestescie mlode, fajne, zakochane, szczesliwe, jedyne czego Wam brakuje to dzieciatka, ktore za jakis czas i tez bedzie :) no to glowa do gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agness :) Elli ma rację,Ty masz wyjść do ludzi i promieniec ;) a nie się chować kochana bo w chowanego to się zdążysz z dzieckiem nabawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka - dzieki za poparcie hihi :) ale jestem takiego zdania, ze nie ma co sie smucic, jezeli naprawde nie ma powodu :) a mąż pewnie też nie ma ochoty patrzec na ciagle smutna i skwaszona mine ukochanej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale czy ciagle mamy wstawac z usmiechnieta mina czy nam nie wolno miec zlego nastroju. czy mamy.ciagle byc usmiechnieye i naskakiwac skwaszonym mezom. i jeszcze pretensje od nich czemu mamy zly humor. hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to jeszcze zalezy kto ma skwaszonego meza :) a czy agnes nie mozesz sieszyc sie zyciem sama dla siebie, nie dla meza? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny. A z czego tu sie cieszyc?? Kazdy moze miec zly dzien ze ma sie ochote kogos zamordowac. Ja mam wlasnie tak dzisiaj i to nie przez meza!! Maz to nie jest pepek swiata tylko jego dodatkiem. A jesli mamy z agnes dzis zly dzien to nie koniecznie przez meza ale moze byc milion innych powodow. Achh ja juz sama nie wiem co mowie. Agnes choc gdzien wyjedziemy tylko we dwie co?? I zostawimy tych naszych durnych mezow i te durna rzeczywistosc i pojedziemy gdzies gdzie nikt nas nie zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Ale wątek leci do przodu. Dziewczyny uszy do góry, nie można się dołować! Nie długo przyjdzie wiosna, będzie słonko to i humor nam się poprawi. Mnie mąż pociesza zawsze i mówi, że mam się uśmiechnąć, więc posłusznie krzywię twarz. :))) Wczoraj moja dobra znajoma urodziła córeczkę i tak się popatrzyłam na fotki które jej mąż wstawił na fb to mi się łezka zakręciła w oku. Cieszę się ich szczęściem, bo o dzidzie starali się też 4 lata. Im się udało, więc każdej z nas też się uda. Ja weekend miałam bardzo intensywny. Ciągle coś, w piątek mieliśmy gości, wczoraj my byliśmy w gościach, dzisiaj do mojej mamy pojechaliśmy na kawkę a skończyła się wizyta kolacją. Nie mieszka daleko od nas, ale jakoś tak mi zawsze smutno wychodzić. Co do śluzu przy seksiku to ja mam go ostatnio pod dostatkiem, ale jak nie miałam to kupiliśmy lubrykant na bazie wody. Bardzo fajna rzecz,nie klei się, bezzapachowy i potem ładnie się wchłania. Poleciła nam go babka w sexshopie. U mnie od czasu jak biorę clo i duphaston to tak libido wzrosło, że też bym mogła codziennie. Mąż się już nawet przyzwyczaił, bo przez pierwszy miesiąc to go troszkę molestowałam. :P Jak się kochamy to staram się nie myśleć o dzidzi, ale grzecznie już po wszystkim się kładę i nie wypuszczam soczków z siebie. Dziewczyny miała któraś robioną laparoskopię jajników w celu leczenia pco?? ale się rozpisałam, uciekam spać,bo już późno! udanej nocy Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Elli wstalam poprostu wczoraj lewa noga i mialam zly nastroj i tyle. Bullitka ma racje nie przez meza. a dzisiaj jest mi strasznie niedobrze. wypilam herbate mietowa i zobacze co bedzie w ciagu dnia. Jak pomysle o jedzeniu czy piciu to na wymioty mnie bierze a najgorsze ze moje mysli jak na zlosc kraza wokol jedzenia. bleeee. wlaczylam telewizje cos poogladam to moze zaczne myslec o czyms innym. Wczoraj wypilam piwek pare i niewiem czy to po nich tak mi zle. ale wczesniej czulam sie normalnie po piwach tyle ze pic mi sie chcialo. a teraz to przez chwile az mi slabo sie zrobilo. ojjj dzisiaj pomarudze wam mam nadzieje ze nie bedziecie sie zloscily??:-). Meza tez uprzedzilam ze bede marudna dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na jakims kanale leci film i facet do babki powiedzial: Milosc o poranku przynosi dziecko. :-):-):-):-). wiec dziewczyny przed praca meza w obroty hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki :) może dziś Wam humorki będą dopisywac ,ja ledwo siedzę w pracy i takie nudy że już usypiam i kawke co prawda bezkofeinowa ale kawka wypiłam i nadal siedzę i oczy mi się zamykają ale nastrój jak najbardziej pozytywny tzn mam nadzieję że będzie taki do końca dnia i nikt toksyczny w pracy mi go nie zepsuje,ostatnio mój mówi że nawet przez sen się w głos śmieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) ją dziś jakąś splacaj jestem ale to przez ciśnienie bo trochę niskie mam a po za tym ok zrobiłam pranie i czekam na telefon bo mają nam mebelki przywiesc:) a za oknem pada śnieg ,już myślałam że zimą będzie się kończyć i wreszcie wiosną będzie,mąż dziś mówił że może na studia bym poszła ale sama nie wiem już licencjat zrobiłam i może na magisterke bym poszła ale w innym kierunku a najchętniej to do pracy bym poszła no ale niestety narazie nie ma żadnych ofert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie bo na ulotce clo jest napisane że owulacja najczęściej występuje od 9-11 dc przy braniu go tak? To czy u Was też w/g tego co napisali czy normalnie wg waszych obserwacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny mi juz lepiej na szczescie. ja dzisiaj troche porzadki porobie obiad i juz. Oczekujaca snieg ma padac wszedzie i znowu zima nastanie ale podobno ostatnie dni lutego maja byc cieple. Dorotka- a gdzie pracujesz? czym sie zajmujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki:) ładnie pędzicie na tym forum z pisaniem, ale to fajnie:):):):) ja wczoraj tak samo jak dziewczyny miałam trochę zły dzień.... denerwowało mnie wszystko, byłam rozkojarzona itp. sama nie wiem dlaczego tak się działo. Apetyt miałam okropny, tyle co ja wczoraj zjadłam to powinnam czuć się źle, a jak wręcz przeciwni mój mąż tylko się śmiał (na szczęście mąż ma możliwość zjazdu z kursu więc możemy się sobą cieszyć). Oczekująca masz rację pisałam kiedyś o tym problemie suchości pochwy, przez jakiś czas nie umiałam sobie z tym poradzić. Jest bardzo dużo takich żeli poprawiających wilgotność pochwy. Najlepsze są te na bazie wody, są bezzapachowe, nie kleją się, dają uczucie naturalnego nawilżenia co na pewno daje pewien komfort psychiczny dla kobiety i bardzo dobrze się wchłaniają. Ja używam żelu na bazie wody KY dostępny w aptekach cena ok 20zł. Jest bardzo mało żelu w opakowaniu, ale wystarczy go naprawdę bardzo mało, żeby poczuć się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziewczyny od paru dni wkladki nosze bo mam wrazenie ze ciagle mokro czuje. dziwne uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszcie dziewczyny co tam u Was?? ja oglądam na necie proces Katarzyny W. przez cały czas odczytywania aktu oskarżenia przez prokuratora miałam ciary na plecach. Biedne dziecko, co ona musiała przejść... strasznie się tym zdenerwowałam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ją teraz siedzę i pije cappucino:) i trochę mi się nudzi ,myślałam że mebelki przyjadą dzisiaj ale niestety nie dzwonią ,myślę jeszcze nad kolorem w sypialni podoba mi się kolor turkus i szary ładnie to wygląda tyle czy nie będzie zimno w pomieszczeniu?meble będą ciemne brązowe ,a ją od jutra zaczynam luteine pod język zobaczymy co z tego będzie,mam jeszcze takie pytanie bo w poprzednim cyklu mniej więcej w tych samych dniach co teraz miałam biała wydzielina i takie małe grudki ale to nie zapalenie bo miałam kiedyś więc wiem jak wygląda i nie wiem skąd to się bierze teraz mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwa a kogo ci zal tej katarzyny czy dzieciatka zabitego? mam nadzieje ze dzieciatka. ja leze i czasami tez ogladam proces. zjadlam bulke i mi znowu niedobrze. maz chce abym zrobila test ale ja niewierze ze to ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo, że żal dziecka, płakać mi się chce. agnes szybko rób ten test!!! skoro mąż chce i my koleżanki z forum to posłuchaj nas i do roboty:):):):):):) dlaczego nie wierzysz, że to może być ciąża?? skoro były przytulanki to może też być dziecko:):) nie daj się prosić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×