Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Aha czyli ok dzięki:)ja miałam właśnie pół roku temu robione bo mojemu interniscie się moje oczy nie podobały hehe i było właśnie 1.4 ale odebralam wynik i potem zapomnialam o wizycie . A ile ważne jest takie badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina2911
hejka - ja też czekam na testowanie - z mężem kochałam się w 13 dniu cyklu i mam nadzieję że się wstrzelił? Dzień później bolały mnie jajniki i brzuch - może to była owulka :-) Nie mogę się doczekać i pozdrwaiam wszystkie zafasolkowane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny cały dzień spędziłam w łóżku,jakoś nie mam humoru znowu ciśnienie niskie .po@ idę do lekarza innego i wcześniej zrobię badanie krwi tsh i moczu żeby sprawdzić czy ok jest wszystko i jak w marcu się nie uda to poproszę lekarza o tabletki a co u was?przez ile dni bralyscie luteine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka nie wiem ile jest ważne chyba po prostu jak twoja tsrczyca zaczyna źle produkować hormony to wtedy się zmienia. Paulina na pewno był to początek owulki tzn jak pęka Ci pęcherzyk graffa to jest takie uczucie. Mi zawsze test pokazywał następnego dnia 2 kreski. Także trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pamiętam z badania tylko tyle że pobrali mi krew 2 razy i musiałam czekać 3 godziny i zapłacić 20 zł a wynik 1,4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dla pewności trzeba zrobić jeszcze raz :)co szkodzi toc to parę groszy a może wiele pomoc, moja znajoma to musi co 3 m-ce chodzic tzn musiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 13 marca spodziewam sie @ wiec jak sie spozni wiecej jak 3 dni dopiero bede testowac czyli na jakiegos 17 marca wczesniej nie ma co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina2911
Kurcze no właśnie muszę trochę poczekać - okres mam dostać 4,5 marca więc nie wiem czy wytrzymam - myślałam żeby zrobić 1 marca ale jak myślicie będzie za wcześnie ? Z pierwszą ciążą zaszłam w 12 dniu cyklu więc mam nadzieję że teraz mi się uda tym bardziej że mam już dużą córkę ma 10 lat :-) i w końcu mój mąż zdecydował się na drugie - dlatego bardzo zależy mi żeby nam wyszło. Mieliśmy dużą przerwę 3 tyg w stosunkach więc mam nadzieję że plemniki były mocne :-). Jak myślicie mam zrobić test w dniu spodziewanej @ czy mogę wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina2911
Dorotka 2013 - to razem czekamy :-) fajnie będzie raźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO TO CZEKAMY ups sorki za capsa ,ja to taka jestem podminowana i podniecona ze nie wiem a wiem tez ze bede zawiedziona no i po co to sie tak nakrecac hehe ale chyba plakac nie bede jak nie wyjdzie ten 1 raz ale jak juz 2 to bede plakac bhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam kobitki bo moj juz po kapieli i do wyrka wskauje bo o 4 wstaje do pracy wstaje wiec musze sie jeszcze poprzytulac ladnie z nim;-) a ja jutro na szczescie wolne bo we wtorek do nowej pracy juz mykam hahaha huuurrraa. milej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina2911
Dziś mnie boli brzuch jak na okres - już sama nie wiem :-( Tak jakoś się źle czuję ? Ale jak patrzyłam na kalendarz owulacji to wczoraj i dzisiaj jakby doszło do zapłodnienia to jajeczko się zagnieżdża. ale ja jestem ciekawa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina2911
To miłęj nocki i dorabiaj rączki i nóżki :-) Ja tez z moim będę się przytulać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula ją też mam dostać@ 4lub5 marca bardzo chciałabym żeby jej nie było ale jeszcze trzeba zaczekać a w jakie dni cyklu się staraliscie?masz regularne cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina2911
Mam cykle co 28-29 dni kochaliśmy się w 13 dniu cyklu i dzień później czułam ból jajnika. No to już w trójkę czekamy kto się jeszcze dołączy? A ty jakie masz cykle? I kiedy staraliście się o fasolkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ją cykle mam 28 dni choć ostatni byl27 i taki dziwny ale lekarz niby wykluczył ciążę,my staraliśmy się 11-12-17dnia cyklu i zazwyczaj jak mam owulacje to też kluje mnie jajnik i też tak było za2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina2911
No to zobaczymy ciekawa jestem która pierwsza napisze o 2 kreseczkach- ja się zastanawiam nad zrobieniem testu za tydzień kurcze nie wytrzymam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie zapraszam na PoLeMisiowy profil https : //www . facebook .com/Polemisie , gdzie prezentuje uszyte z kolorowej bawełny i miłego w dotyku materiały Minky, wypełnione antyalergicznym silikonem zabawki, apaszki. Twoje Dziecko będzie miało kapitalną zabawę i na pewno wyróżni się z tłumu. Zapraszam także na all http :// allegro.pl/listing/user.php?us_id=28152144 .Wybieraj i zamawiaj. Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula możesz spróbować test zrobić:) ją zaczekam do@ bo wątpię żeby się udało:( a z wcześniejszym dzieckiem jak szybko ci się udało zajść w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, widze ze watek hula :) nie nadazam czytac :) u mnie nic nowego, przytulanki byly wiec sie ludze kolejny cykl, ze moze tym razem :) to wszystko powinno byc prostsze, nie sadzicie? :) jak sie chce zajsc to niep owinno byc z tym problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina2911
z córeczką zaszłam w pierwszym miesiącu w 12 dniu cyklu i mam nadzieję że się teraz też udało. Na test jeszcze za wcześnie poczekam chociaż do 1 marca a może i zrobię 8 w dzień kobiet będę mieć niespodziankę :-)- mam taką nadzieję - ale mam przeczucie że się udało nie umiem tego określić. A jaki masz teraz śluz? Co możesz napisac ze swoich obserwacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina2911
Tez tak uważam, że powinno być proste- ja głęboko wierze że się udało - mój mąż powiedział że jak strzeli to tylko raz więc mu uwierzyłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula śluz mam biały taki w środku mi mokro ale nie wypływa bardzo za zewnątrz.piersi mam wrażliwe i mąż mówi że jakieś twarde jajnik bolał mnie kiedyś ak na owulacje i czasami dziś tak zakluje prawy ale jakoś nie nakrecam się bo ostatnio za bardzo się rozczarowalam jak był wzrost bety a za tydzień spadek a ty jakie masz objawy?pamiętam kiedys u lekarza jak badał mnie to byl17 dzień cyklu przy28 dniowych to wtedy w 17 miałam owulacjei jajnik tak samo mnie bolał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagana
Witam :) Mam pytanie chlopak palcem wlozyl mi 2 razy sperme do pochwy to bylo dni plodne.. Mialam niby okres tydzien przed spodziewanym trwal 4 dni co mam zwykle 6/7 bylo troche skrzepow na poczatku a potem taki bradzowy. Jestem senna zmeczona klucie mialam przez dluzszy czas w prawym jajniku i ponizej pepka jest twardy brzuch. Miezylam ok 17 temp. wynosila 36'8 czy to moze byc ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina2911
Oczekująca 23 - ja też mam mokro śluz nielepki przeźroczysto- białawy ale tez się nie wylewa - trochę to dziwne bo zawsze miałam bardzo mokro, ból podbrzusza jak na okres, po za tym na razie nic - takie przeczucie że się udało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula a w poprzedniej ciąży jaką mialas śluz tak na początku?ją mam teraz taki nadety brzuch że masakra ,być może uda ci się zajść mi to wątpię że się uda teraz może bliżej lata zajde:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina2911
spoko nie denerwuj się -czekamy cierpliwie:-) W pierwszej nie pamiętam to było 10 lat temu tylko tyle co zapamiętałam że miałam plamienia w dniu spodziewanej miesiączki i dzien później zrobiłam test i dwie kreseczki. A teraz dziwnie pulsuje mi w brzuchu i jajnikach ale się nie nakręcam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka - tez sie zastanawiam nad tym testem Afrodyta, wiele dobrego o nim slyszalam, kolezanki mialy i polecaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×