Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Gość wiara-w-marzenia
Ja już od miesiąca ponad nie wzięłam żadnych leków oczywiście oprócz folika. Czasem głowa boli, ale nie wolno mi :( Jak byłam przeziębiona to podleczyłam się sokiem z cebuli, czosnku i cytryny. Dziś jak poczułam zapach cebuli i czosnku zwymiotowałam. Nawet jak o tym pomyślę to już mnie mdli. Straszne to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to niestety antybiotyk bralam. teraz wyliczylam ze jestem 6 dni po stosunku dzisiaj piersi i dol brzucha boli. nie nakrecam sie bo i takpewnie @przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki,jak zdrowko? ta zima mnie wykonczy. Testowala ktoras jakos na dniach,czy moze testuje? ja dzis mialam o 7 rano chwile prawdy no i test pozytywny ,w poniedzialek ide na bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Wlasnie wrocilam z pl :(. Bylo fajnie ale i smutno zarazem. 4 kwietnia byla pierwsza rocznica smierci mojego kochanego tatusia. Ale sie uplakalysmy :(. Sciagnelam tez juz czarne ubrania wiec zaloba oficjalnie zakonczona lecz ten bol w sercu pozostal i wcale nie maleje :( . Dorotka - gratulacje :))))). Super wiadomosc!!! No to opowiadaj czy cos sie dzieje czy tylko po tescie pozytywnym sie zorientowalas?? Agnes - oby to bylo wlasnie to :)) Wiara - a ty jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
No ja jestem na finiszu 7 tygodnia od wtorku idzie 8 (w końcu dziewczyny z innego forum nauczyły mnie liczyć tygodnie ciazy;)) czuje sie nie fajnie jak mozna to tak łagodnie powiedzieć. Mdłości całodobowe, wymioty wieczorne, zapachy mnie drażnią strasznie. Często boli żołądek:(, ale dzieciaczek rośnie i muszę sie trzymać jakoś. Dostałam juz oponki na brzuchu moja figura juz nie jest ponętna ;p mąż zauważył różnice wczoraj, zawsze miałam płaski brzuszek wręcz wkleśnięty a tu teraz robi sie okrągły. Macica widocznie sporo się powiększyła i dosyć dużo płynu owodniowego mam. Nie mam wzdęć, ale za to sporo bekam. Zmieniłam dietę bo miałam zbyt dużą zgagę po tym co jadłam przed ciążą. Dorotka - bardzo Ci gratuluje ;) teraz będziesz mogła sie cieszyć tym uroczym stanem :) Wierzcie dziewczyny jak ktoś zna swoje ciało to nie wiem jak by chciał, ale ciaze zauważy. Mówię tu o tych które dowiadują sie np. po pól roku, albo przed rozwiązaniem. Teraz nie potrafię sobie po prostu tego wyobrazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huhuha
a ja mam taka teorie ze nikt nie chce juz sie udzielac w tym watku bo nudaaa na maxa. dorotka napisala ze jest w ciazy a pewnie nie jest bo chciala uciec z tego watku. agnes pewnie tez niebawem napis e ze jest w ciazy. rety ale wy jestescie smieszne hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1092ja
wszystkie uciakaja, nie dziwie sie, jak kazda sobie ciaze wymysla, i ta agnes ktora niby chce dziecko a nic nie robi ze swoim zdrowiem i co miesiac czeka na spozniony okres, jeszcze nie zauwazyla, ze jak ma nieregularne to ciazy nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pomaranczowych kolezanek Dziewczyny skoro tu jest tak nudno i nic sie nie dzieje to pi co wogole tu zagladacie? Bawi was to osmieszanie innych ludzi? Macie jakies kompleksy?? Skoro tu jest tak nudno i jestesmy takie proste i glupie to po co to czytacie i sie tak aktywnie udzielacie?? Dlaczego wam tak bardzo zalezy aby nas wszystkie przegonic?? Jesli jest jakis program w tv albo jakis durny film i jest tak bardzo glupi i nudny to ja go nie ogladam no bo po co???? A wy po co sledzicie ten topik??? Przeciez my jestesmy takie glupie i proste?? Po co tracicie swoj cenny czas na takie bzdury jakie my tu wypisujemy????? Skoro dorotka napisala ze jest w ciazy to znaczy ze jest!!!!!! Po co mialaby klamac??? Jesli nie chciala by tu przebywac to poprostu by tu juz nie zagladala !!!! Co kare by dostala??? Albo mandat???? A agnes wcale nie pisze ze jest w ciazy!!! Jakbyscie od poczatku czytaly to bysvie byly w temacie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Bullitka ja jestem ta zla hihi okresu brak piersi tylko bola i czasami dol brzucha. a wogole od czwartku mamy w domu dzikiego lokatora mala myszke :-). dzisiaj lapki ustawilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - i dobrze. Zajdz w ciaze wszystkim na Zlosc :p . A kiedy powinnas dostac okres? Maz jeszcze jest czy juz pracuje? Dorotka - a ty jak sie czujesz? Jak beta wyszla? No pochwal sie :) A u mnie to chyba jakas epidemia ciaz. Wczoraj sie dowiedzialam ze kuzynka meza jest w ciazy juz z 4 dzieckiem a jest w moim wieku. Dzis sie dowiedzialam ze corka mojej przyjaciolki jest w ciazy a ma 21 lat. Tylko mnie omija ta epidemia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To okropne
A ja mam 35 lat I panicznie boje sie ciazy I porodu....ale chcialabym miec 2 dzieci. Mysle ze jak nie wpadne, to nigdy nie zostane matka:( Kurde, juz niedlugo bede za stara, a jednak nie potrafie sie przelamac. Ratunku! Boje sie, ze mnie rozerwie na porodowce. No I figure strace....tez slyszalam o wstretnych dolegliwoscich w czasie ciazy. Boshe, czemu nie jestem facetem.....zrobilabym jakiejs babie I niech ona sie morduje I rodzi.....tragedia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Bullitka okres w sobote albo w niedziele powinnam juz miec planowo wiec dzisiaj drug dzien sie niby spoznia. ale wczoraj leciutkie plamki na wkladce zobaczylam. wiec pewnie na dniach bedzie. kurczeglupio tak bo w sobote 13-tego jade na zabieg kolana wkoncu. maz byl na swieta potem pojechal wricil w piatek i w niedziele wyjechal na tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - no to pewnie sie rozkreci :(. Ale to nic , najpierw zalatw kolano a potem do lekarza i o ciaze profesjonalnie sie starac :). Mozliwe ze u ciebie to problem ze maz ciagle jezdzi. Ale warto i tak sie przebadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka wlasnie sie rozkrecila teraz tylko licze ze do soboty sie skonczy. a ciaze to po kolanie jak pisalas. wszystko w swoim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - a kiedy maz wraca? Wiesz ja juz coraz mniej wierze ze zajde kiedys w ciaze. Kazdy wokol mnie ma dzidzie albo jest w ciazy. Najgorsze sa te pytania : a kiedy ty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka maz wraca w niedziele planowo no chyba ze bedzie musial pare dni zostac dluzej. co do ciazy tez sie wkurzam ze wokol mnie rowniez w ciazy a ja nie. ze co miesiac jest okres. wczesniej pisalas ze macie do lekarza na zaplodnienie sie zglosic moze akurat sie uda ta metoda. ja dzisiaj na mysze poluje. juz myslalam ze mysz to zwiastun ciazy hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - no w tym miesiacu nie bylismy bo bylismy w polsce akurat w dni plodne a to trzeba sie zglosic w pietwszy dzien dni plodnych i od 10 dnia cyklu trzeba robic testy owulacyjne. Teraz czekam na okres gdzies za ponad tudzien. Ale z tego co czytam to zadko komu udaje sie tak zajsc w ciaze. Jak narazie to meza faszeruje cynkiem i witamina c co ma pomoc jego plemnikom w sprawnisci. A tu na holenderskich forach mowia ze pomidory takze sa dobre na lepsza jakosc spermy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka ja kupilam sobie i mezowi zestaw witamim Vitotal dla kobiet i Vitotal dla mezczyzn. bylam z psem na spacerze i zobaczylam laske ktorej nie lubie i co iczywiscie w ciazy echhh. wczoraj rozmawialsm z mezem ze jak tylko kolano naprawie bierzemy sie za nas a raczej za mnie. do konca roku musze zajsc w ciaze bo oszaleje. Bullitko badzcie dobrej mysli to ze innym sie nie udaje nie znaczy ze wam sie nie ma udac. a wiesz co wczoraj na jakims poscie Sawa pisala ona za miesiac rodzi bedzie chlopczyk. kurcze ale czas szybko leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - piszesz ze musisz sie wziasc za siebie a wiesz ze ja tez tak myslalam? A tym czasem okazalo sie ze to po stronie meza tkwi problem . Dlatego to tak wazne aby zdjagnozowac problem. A co do sawy to racja, leci ten czas. Dopiero co nam oznajmila ze w ciazy :) Dorotka gdzie jestes? Opowiadaj co tam u ciebie? Jak sie czujesz i jak ci beta wyszla Oczekujaca a ty gdzie? Calineczka - a ty jak sie czujesz? Tez jestem ciekawa co u eli. Tak nagle nas zostawila . Jak jej prawko idzie? A moze juz w ciazy jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja wczoraj bylam na wizycie u gin bylam taka zestresowana ale lekarz super jest:) zbadal mnie i zlapalam zapalenie ale to czulam w poniedziualek ,dostalam ja i moj leki zeby sie wyleczyc.powiedzial ze ze mna ok jest i ze mam stosowac testy owu a jak nie uda sie w tym cyklu to w nastepnym mam isc aby sprawdzic czy jest owulacja a jak ze mna ok jest to za dwa miesiace moj musi zrobic badanie nasienia i zalecil mi zeby przerwy miedzy stosunkiem byly co5 dni wtedy plemniki sa silniejsze.czekam do piatku bo mowil zeby kochac sie w13 dc zobaczymy co bedzie,marazie jakos nie mysle o tym ze sie uda i nie mysle o tym tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja dzisiaj zdycham ciezki ten okres.:-( oczekujaca wkoncu trafilas na dobrego lekarza. to dobrze. Bullitka- najpierw siebie zbadam a potem zobaczymy co wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca - no wkoncu cos sie ruszylo. Dobrze ze zdecydowaliscie sie na lekarza. Teraz to juz bedzie z gorki ;). Ale stosunek co 5 dni? Nie jest to za dlugo? W sumie to dni plodne trwaja od 5 do 9 dni moze. Ale jak najbardziej sluchsj sie lekarza. Niedawno co dorotka nam pisala ze lekarz jej powiedzial ze ma sie go sluchac to zajdzie szybko no i prosze. Juz jest w ciazy Agnes - a co brzuch cie tak bardzo boli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca - no wkoncu cos sie ruszylo. Dobrze ze zdecydowaliscie sie na lekarza. Teraz to juz bedzie z gorki ;). Ale stosunek co 5 dni? Nie jest to za dlugo? W sumie to dni plodne trwaja od 5 do 9 dni moze. Ale jak najbardziej sluchsj sie lekarza. Niedawno co dorotka nam pisala ze lekarz jej powiedzial ze ma sie go sluchac to zajdzie szybko no i prosze. Juz jest w ciazy Agnes - a co brzuch cie tak bardzo boli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz tak mówił że lepiej 5 dni przerwy robić bo jak nasienie słabe to tak robi się silniejsze ,zobaczymy jak to będzie wprawdzie ostatnio było w niedzielę to teraz do piątku czekamy i zobaczę czy się uda ,ale leków żadnych nie kazał mi brać może dopiero za2 miesiące jak się nie uda to wtedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka okropnie brzych boli a raczej lewy jajnik tylko. strasznie krwawie. slabo mi na maksa. troche sie wystraszylam bo jakby skrzep polecial raz ale w ciazy nie jestem bo w poniedzialek test robilam i jedna gruba krecha wyszla. a dzisiaj to juz piersi nie bola. takze normalny mocny okres. co do pogody to w sumie cieplo jest ale bez slonca. ale i tak w piecu rozpalilam zawsze inne powietrze w domku bedzie. wzielam kapiel tabletke i leze sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×