Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magdalena2200

moja odchudzanie z lida

Polecane posty

Gość magdalena2200

Dzisiaj kupiłam w sklepie zielarskim LIde. obejrzalam opakowanie i mysle ze to jest oryginał. Chce schudnac 15 kg. zaczynam od czwartku brac tabletki i rowniez od czwartku zaczynam diete 1000 kcal jutro robie sobie dzien oczyszczenia bedde pila sama wode. A jesli chodzi o tabletki w czwartek rano nie połkne calej wysypie polowe proszku wiec zazyje plowe tabletki chce sprawdzic jak moj organizm zaaraguje na lide. slyszalam duzo dobrych i złych opini na temmat Lidy.Jesli zauwaze u siebie jakies niepokojace objawy wyrzucam Lide. Bede tutaj dzien po dniu opisywac jak sie czuje , ile schudlam. Bez wzgledu na opinie negatywne na temat lidy niektorych osob. jutro mnie tu jeszcze nie bedzie ale od czwartku bede codziennoe opisywala dzialanie LIdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena2200
Obiecałam więc pisze, 20minut na temu połknelam pierwsza tabletke długo sie wahalam czy brać czy nie ale w końcu wzięłam chociaż mam boje sie trochę ze coś mi sie może stać, będę starala sie tutaj pisać chociaż raz dziennie ile schudłam jak sie czuje po tych tabletkach, a jak bym przestała pisać dłużej niż trzy dni to znaczy ze niestety coś mi sie stało :-( narazie jest ok zobaczymy wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka666
lide w zielarskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena2200
Tak w moim mieście w tym sklepie zielarsko-medycznym pani sprzedaje ,,spod półki " lide. Ale przynajmniej mam pewność ze to oryginal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to właściwie za środek i na czym polega jego działanie? może ktoś coś więcej napisać? ja chyba jednak wolę bardziej konwencjonalne metody, na pierwszy rzut pomyślę o wczasach odchudzających, oferta primavery wygląda ciekawie. zresztą odchudzają montignaciem i ponoć głodu specjalnie nie czuć, a to mnie martwi najbardziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena2200
Tutaj jest opisane dzialane lidy http://meizitang-lida.wizytowka.pl/ tylko niewiem czy na tej stronie nie sa sprzedawane podrobki, dziwna wydaje mi sie ta strona ale własnie lida dziala tak jak jest to opisane .NIe ma tam wymienionej w skladzie sibutraminy ale ona oczywisccie tam jest. A wczoraj odczulam takie skutki uboczne jak suchossc w ustach dreszcze bylo mi od czasu do czasu zimno i bylam pobudzona, ale wczoraj wysypalam polowe proszku, a dzisiaj wzielam cala wiec moze dzisiaj moga byc inne objawy. a Lide kupilam w Gnieznie w sklepie zielarskim. Ju z jestem po tabletce , wieczorem napisze jak sie czułam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiamilusia
Nie chce ci sie jesc?Niestety , to za daleko dla mnie do Gniezna. Nie wiesz, czy oni wyslali by to do Krakowa?A moze tos wie czy gdzies w zielarskim w Krakowie to sprzedaja?Pewno nikt nie odpowie...Moze by tam napisc do tego sklepu, moze maja strone internetowa?Jak on sie nazywa, albo ulica, albo jakis inny namiar. Podaj prosze, bo mnie tu czas goni, a sukienka peka w szwach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena2200
Ze względu na bezpieczeństwo nie mogę podać dokładnego adresu bo jak każdy wie lida jest nielegalna w polsce,a nie chce żeby ten sklep miał problemy. Czytałam gdzieś na forum ze w Krakowie też można kupić lide w sklepie zielarskim. Kolejny objaw który zauważyłam u siebie to to ze strasznie mi gorąco jakby był upał chociaż u mnie dzisiaj 19 stopni i cały dzień pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska565
to jest niezdrowy srodek , po co go kupujecie i jecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marabka
witam, bardzo ciekawie piszesz magdaleno:)czekam na dalesze relacje i na wyniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiamilusia
A prywatnie na maila?Zaraz wychodze, ale pozniej mogla bys podac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena2200
Dobry wieczór :-)właśnie idę spać, zauważyłam u siebie kolejne objaw sennosc strasznie spać mi sie chce więc dobranoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena2200
Kolejny dzień za mną przezylam:-) czuje sie szczuplejsza ale niestety niewiem ile spadło bo nie wazylam sie przed dieta bo nie mam jej w domu.planuje ja kupić. Czuje sie dobrze jestem tylko lekko oslabiona ale zauważyłam ze lida działa przez cały dzień jest mi gorąco jakbym w saunie siedziała choć na dworze było dzisiaj tylko 23 stopnie.Dzisiaj miałam mały kryzys pracuje w sklepie wszędzie pełno jedzenia miałam straszne myśli zeby przerwac dietę i sie najeść do syta ale na szczęście to ja wygrałam a nie bulimia... Tak nie pisałam tego wcześniej ale niestety mam bulimie jem po kilka tysięcy kalorii ostatnio zjadłam 8 grześkow toffi naraz.Tylko ze ja nie wymiotuje tylko biorę bisacodyl na przeczyszczenie ostatnio doszło do tego ze brałam już po 9 tabletek ale chce z tym skończyć, dzisiaj jestem z siebie dumna pokonalam chęć obzarstwa. taki mój mały sukces :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiamilusia
Martynko, wsadz sobie w buty te twoje podrobki!!!!!!! Wszedzie cie pelno i na kazdym forum dziewczyny narzekają na ten chłam , ktory im wciskasz. Niby kto na tym watku pisal, ze kupowal to cos od ciebie? Jeszcze cie tu nie bylo? I za kazdym razem ten sam scenariusz: imsohot11 i zaraz reklama martynkix26. Myslisz , ze jestesmy przyglupie i nie widzimy, ze stosujesz reklme typu ,, zadowolona klientka,, ? Falszywa lida, falszywa imsohot11-martynkax26 . Nie podszywaj sie juz pod klienki. Idz na bazary z tym twoim swinstwem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkaaaa23
Witam!!Rok temu koleżanka przywiozła mi 2 opakowania tych tabletek z Londynu.Wzięłam 1,5 op i schudłam 12 kg w 2 miesiące.Nie odczuwałam żadnych skutków ubocznych,nie jadłam słodyczy,chleba i ziemniaków i wieczorami robiłam tylko brzuszki,a efektem byli wszyscy zachwyceni.Polecam Lide z dobrego,sprawdzonego zródła.Pozdrawiam i trzymam kciuki za odchudzające się Panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynkax26@onet.pl
tylko oryginalne preparaty lida meizitang POLECAM! a pani z koment wyzej brala pani cos ode mnie?? jesli nie to prosze sie nie wypowiadac na moj temat bo klientki ktore JEDNAK WRACAJA PO MOJE PREPARATY SA ZADOWOLONE I PROSZA O KOLEJNE OPAKOWANIA!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynkax26@onet.pl
tylko oryginalne preparaty lida meizitang POLECAM! a pani z koment wyzej brala pani cos ode mnie?? jesli nie to prosze sie nie wypowiadac na moj temat bo klientki ktore JEDNAK WRACAJA PO MOJE PREPARATY SA ZADOWOLONE I PROSZA O KOLEJNE OPAKOWANIA!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednaola
a czy orientuje sie ktos czy gdzies w koszalinie to dostane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednaola
i ile to kosztuje w takim zielarskim sklepie.proszę napiszie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajdzie, znajdzie...Tylko , czy takie ,,oficjalne ,, sa cos warte? Zobaczymy...Byle nie byly tak samo nic nie dzialajace, jak te falszywki od martynkix26. Ciekawe, kiedy Martynka zwroci nam kase za ta partie lidy , ktora rzekomo zwrocila do producenta bo nie dzialala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lida i Meizitang
vita.slim@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani lala
Hej wiesz moze gdzie dostane lide? Znalazlam pare stron gdzie mozna kupic ale obawiam sie ze moze byc to oszustwo. co myslicie o http://meizitang-lida.wizytowka.pl/ tej stronce? czy warto tam zamowic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REDUCE 15
A słyszałyście może coś na temat tabletek Reduce 15mg, podobno czysta sibutramina, ale mało o tym w necie. Słyszałam że coś jak Meridia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a próbowałyście Lidy od dieta.321@tlen.pl My wspolniew w pracy 3 koleżanki kupiłyśmy u tej osoby lidę i każda coś tam schudła jedna dużo druga troche ale na każdą zadziałała.Teraz jedna z nas testetuje coś innego i jak bedą dobre wyniki to pewbie zmienimy no coś lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AśkaP.
Ja kupuję od dieta,32l@tlen.pl za 70 zł i jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty Gdynianka 34 widze że nie masz swojego życia bo non stop siedzisz na "Dietach" i wciskasz wszystkim te swoje zioła. Co do Lidy to po prostu przejdźcie się po sklepach zielarskich i popytajcie. U mnie w mieście znalazłam za 60 zł. Coś tam działa,ale to już nie to co kiedyś. Biore po 2 tabletki. Nie zawsze,czasem zapomne,a czasem wezmę jedną. Minęło 2 tygodnie i spadło na razie ponad 3 kg. Nie ma rewelacji ale jak dla mnie wystarczy taki wolny spadek. Bardziej mi chodziło o to żeby zapanować nad apetytem bo niestety od świąt wpadłam w wir słodkości i szybko przytyłam. Nie potrafiłam nad tym zapanować. Ale już jest dobrze. O wiele lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala.jarosz
polecam strone www.schudnij-szybko.otwarte24.pl duzy wybor niskie ceny oryginalne produkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość birdie1993
no dziewczyny od 5 dni biorę L i jestem w 100% zawdowolona z wydanych pieniędzy :D brak apetytu, jak narazie zero skutków ubocznych, normalne spanie i co najważniejsze 4 kg w dół! szybki spadek kg prawdopodobnie dlatego, że rozpoczęłam jednocześnie aktywny tryb życia i więcej się ruszam niż siedzę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć potrzebuje pilnie namiary na kogos kto ma orginalna lide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×