Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Gość no nie wierze.........
Baska arbuz bedzie pisal teraz jako patyk bo chociaz czarne dziewczyny jej tu niby dogryzaja na pomaranczowo to jednak nie umie sie od nich odlaczyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wierze.........
Baska jak podasz priva to ci powie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arbuzek mam niereg @ dlatego dzis poszlam do gina endo spr diagnoze .zaznaczam ze nigdy tabsow anty nie bralam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firanka mam nadzieję że wszystko będzie dobrze albo przynajmniej że będzie jakieś mądre wyjście z tej sytuacji i zaprowadzi nas do upragnionej ciąży :) chociaż powiem wam że wczoraj widzieliśmy się ze znajomymi i żona tego znajomego jest w 8miesiącu ciąży jak zobaczyłam jej brzuszek jak go sobie głaska i jak mi pokazała zdjęcia usg to chciało mi się płakać :( zła byłam na siebie że zazdrościłam jej tego :( bo ma prawo się cieszyć tym bardziej że po 6 miesiącach zaszła w ciąże i poroniła a później ponownie zaszła w ciąże po 6 miesiącach więc w sumie też czekali rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wierze.........
Lista podszywów :D Alutkaaa..............28.........22.10................ 2.................17.11 joannaasia............27.........21.10................ 2.................20.11 Staraczkaa............20.........23.11................4.. ...............26.12 Magda0013............20.........29.10................2.. ..........24-28.11 DZ25...................25..........28.10............... 2.................25.11 Malinowa_82..........30.........06.10................3.. ..............27.11 Magda8080............32.........31.10................2... ..........30.11.12 rybalopika.............29.........02.11............... 2 ................02.12 bluebell_..............30.........21.10............... 1..................10.12 Frezjunia..............25.........15.11............... 3.................14.12 kasiula86................?.........18.11............... .?.................16.12 KMSUL..................22.........20.11................8. ............19-24.12 kawa_z_mlekiem.....23.........26.11................2..... ............24.12 martulka87............24.........11.11............... 2..............01-02.01 smile ..................28..........07.10................2........ .............? klementynka..........28.............?...................8 ......................? Majka88 - przerwa NASZE FASOLKI: Nick ..........................Wiek...........cykl starań.....termin porodu: Laura1987 ......................25.................2. ..............05.06.2013 Wrzesniowa** ..................25.................1. ..............05.06.2013 janiolek ........................24.................2. ..............15.06.2013 VEG..............................28.................9. ..............15.06.2013 hana ............................26.................1. ...............02.07.2013 Truj . ...........................28.................4. ...............07.07.2013 mama6latki ....................24.................1................08.0 7.2013 milla1982........................30.................2.... ...........29.07.2013 Firanka..........................28.................3 ...............03.08.2013 aneczka28 ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arbuzek w jaki sposob odczytal
as IP osob piszacych na pomaranczowo ?? prosze, napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny i ja zastanawiam sie czy nie opuscic was . Jakis czas temu jak was atakowaly pomarancze to wcale nie bylo wam do smiechu i wystarczy cofnac sie do pierwszych stron i sprawdzic jakie kazda z miala banalne pytania i nikt tego wtedy nie wysmiewal , Dziwne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kmsu zazdrość w tym stanie jest normalna, później jak urodzisz maluszka to dalej będziesz zazdrościć kobietom w ciąży i myśleć o drugim dziecku :) ja tak bynajmniej miałam. To naturalne, ale wy też się doczekacie nie martw się!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arbuzek w jaki sposob odczytal
Firanka jak to mozliwe, ze 5 czy 6 tydzien jak chyba dokladnie wtedy starcilas pierwsza ciąże ? czy to juz mineło wiecej czasu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZ25 ty tez myslisz ze to my sie podszywamy i kogos obrazamy? Przeciez Wrzesniowa zartuje... Dziewczyny nie ma nic zlego w zadawaniu pytan i niewiedzy! po to tu jestesmy by sie radzic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo pomaranczowa piszac jakopomaranczowa a jedna z was ma takie samo ip komputera wiec sie troche zastanow zanim palniesz glupie pytanie ja wiecej jzu nie pisze tutaj pozdro dz25 daj znac jakbys chciala jakos popisac pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wierze.........
bo widzą ze tkwi w tym ziarno prawdy arbuz domaga sie uwagi ale nie potrafi jej dac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, po prostu olejmy te wpisy, a niech piszą sobie co chcą, co nas to obchodzi? nie ma co się wykłócać, bo topik nam padnie niedługo jak będzie taka atmosfera, a byłoby szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka nie pamiętam dokładnie kiedyś byś miała termin na @, ale to by wychodziło, że dokładnie jesteś w 4t4d albo 4d3d ? czyli leci 5tydzień jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arbuzek w jaki sposob odczytal
Firanka gratuluje i zazdroszcze Ci tej plodnosci:) patyczek - napisz mi jak sprawdzic IP kogos kto pisze na pomaranczowo., Bardzo mi zalezy ( Nie zwiazane z tym tematem )>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wierze.........
arbuz nawet pytania nie zrozumial :D nikt nie pytal o to jak porownalas IP tylko jak ustalilas adres IP pomaranczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ip kazdej osoby mozesz sprawdzic jesli umiesz ktora wpsiuje sie na necie a jak zaczelas sie bac to nie wyzywaj mnie od kretynek pare postow wczesniej bo za takie cos mozemy sie spotkac gdzie indziej i nie wiesz kto jakie ma wtyki i pioczytaj troche ze po ip kazdej ze tej osob mzona ja znalesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×