Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Dziewczyny okrutnie mnie głowa boli, chyba nie mogę żadnych tabletek co? Kurde jak kiedyś nigdy z tym nie miałam problemu, to teraz co drugi dzień budzę się z bólem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 jest to chyba mozliwe zwlaszcza ze chyba slaszcza ze moja prolaktyna jest w normie owszem wynosi 26 ale norme mam do 29 wiec to tak jak bym miala 22 w normie do 25 nsu ja sie zaraz...... a potem powtórzę zeby ci wybic z glowy te czarne mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSU Jak wyszedł test pozytywny to jest wszystko dobrze :) nie martw się, w środę będziesz wszystko wiedziała.Ale bardzo dobrze Cię rozumiem, ja po pierwszej wizycie przez półtora miesiąca nie byłam u gina i bałam się, ale wiedziałam że skoro nie krwawię, nic się nie dzieje ze mną złego to musi być wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane teraz zadam wam pytanko piszcie kiedy wg was i w ktorym dniu cyklu doszlo do zaplodnienia i przy jakiej dlugosci cyklu np Zapl. W 13 dc a cykle 32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hana mam nadzieje że masz rację kuje mnie dziś trochę lewy jajnik :( martulka nie rozumiem do końca twojego pytania klementyna dobra już nie będę nic głupiego pisać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka88
Hej.Nie moglam sie dostac na kafe bo.cos mi.się.zawieszalo,KMSU jeszcze raz gratuluje,zycze wszystkiego najlepszego dla was:)u mnie już ponad 40 pare dni a @ ani.widu ani slychu zrobilam pare dni temu.test ale I krecha:(Nie.wiem co.sie.dzieje,jeszcze nie mialam.takiego opoznienie ,napewno.wiaze.sie.to.z.plamieniem.w.srodku.cyklu oby to nie bylo nić zlego,za.dwa.dni.znowu testuje,a jak nic nie wyjdzie to zapisuje.sie do.gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje wrzesniowa. Dzis 20dc a pieka mi brodawki i od kilku dni pobolewa brzuch jak na okres a do okresu jeszcze daleko 11.01 licze ze dostane po 31 dc Jakie mialyscie objawy po zaplodnieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martulka u mnie bol brzucha tak jak na @, bolące i powiększające się piersi, to pierwsze objawy. I to były takie objawy, ze wiedziałam że się udało,czulam to od razu. Tym bardziej że od razu po zapłodnieniu miałam w nocy taki ból brzucha że nie wiedzialam co się dzieję, a nigdy wcześniej takiego bólu nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrześniowa a jak Twój brzuszek? u mnie jeszcze nic nie widać, no chyba że wieczorem. To Ty będziesz niebawem na półmetku :) ale ten czas leci! a wybierasz się na badania prenatalne połówkowe? tzn to usg 3d albo 4d, nie pamiętam dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka życzę ci z całego serca || kreseczek :) martulka nie doszukuj się objawów bo ja prócz bolących piersi jak zwykle przed @ nie miałam żadnych objawów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam tylko bole brzucha jak na @ . Hana mam juz duzy brzuch, ale to normalne w koncu to druga ciaza. W 40tyg to ja bede wygladac jak beczulka :p ide na to badanie w 3d/4d ale musze znalezc jakies najkorzystniejsze cenowo takie do 150-200zl by mi odpowiadalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak na razie przytylam od poczatku 2kg :) moze uda mi sie malo przytyc w tej ciazy idealem by bylo dla mnie 12-14kg hehe :) oby!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2kg to maleńko. Dla mnie ideałem byłoby 10 kg :) ale zobaczymy jak to będzie. Jak n arazie 1kg do przodu, ale nie odczuwam jakiegoś wzmożonego apetytu, a u Ciebie jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie mam apetytu chociaż ostatnio namiętnie jem frytki mrożone :D po tym dupa urośnie.. ;) za słodkim też jakoś szalona nie jestem, ale to dobrze. Za 1 razem dużo przytyłam to teraz przydałaby się odmiana. Ogólnie czuję się jakaś obolała, pewnie przez to, że macica podeszła bardziej do góry, bo czuję jak się wierci trochę poniżej pępka, gdzieś tak w połowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny powiedzcie mi kiedy miałyście pierwsze typowe objawy ciąży chodzi mi tu o mdłości o odrzucanie od zapachów i potraw itp bo ja mam dziś 5 tydzień i 5 dzień i nie mam kompletnie żadnych objawów wiem że nie które z kobiet całą ciąże mają bez objawów ale trudno mi uwierzyć że zaliczę się do tego grona :) dlatego chciała bym wiedzieć kiedy takich objawów mogę się spodziewać jak to było u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od 7tyg miałam mdłości i wymioty, trwały jakiś miesiąc, ale były okrutne :P teraz co jakiś czas mam mdlości no i te bóle glowy ;/ dzisiaj akurat ustąpily na szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maz jest udany ;) wyslalam go do sklepu po mieso mielone i wrocil ze wszystkimi skladnikami do klopsow oprocz miesa buahah ;) jak mozna zapomniec o glownym skladniku :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kmsu nie chciej tych objawow :) najlepiej jakby wcale nie przyszly ponoc ciaze z chlopcami lepiej sie przechodzi niz z dziewczynkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×