Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Ja na razie nie staram ale chcislbym wiedziec jak moj cykl dziala teraz:-)a staralam sie dwa cykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz bylam u psyvhologa z mezem wczoraj wiec na razie nie ale chce wiedziec dla siebie bo po tym poronieniu cykl mi sie poprzestawial i nawet nie wiem kiefy owulsvja kiefy okres juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja właśnie wróciłam ze szkoly i będę robic obiad. Mnie dzis raczej nie bedzie zle sie czuje, jajnik to mi zaraz poprostu peknie tak mnie boli, ale to pewnie owulacja bo test wczoraj wyszedl pozytywny. Kurcze a tak swoja droga to zastanawiam sie czemu to kobiety maja tak ciezko, dla faceta to tylko przyjemnosc a my musimy cierpieć rodzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy mając owu można nie mieć rozciagliwego sluzu? Bo mój się nie rozciąga, dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczka jak najbardziej może nie być rozciągliwy wiele kobiet nie widuję takiego śluzu u siebie ja też takiego nie miałam do momentu aż zaczęłam brać oeparol chyba kończyłam w tedy drugie opakowanie i w tedy nie wiele ale już widziałam że jest rozciągliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczka - pewnie, że tak. U mnie nie obserwowalam takiego śluzu a wiem kiedy były płodne bo mierzyłam temp, to było przy staraniach o pierwsza ciąze. Dlatego teraz chciałam kupic ten wiesiołek ale okazał się niepotrzebny ;) smila - to pracowity dzionek. Ja miałam dzisiaj jechać na zakupy ale malża wysłałam, bo coś się niewyraznie czuje. Z malą jak tak miałam, już po tym okresie co nie musiałam lezec, to nie było opcji żebym była sama w sklepie. Albo miałam zjazd, ciemno przed oczami itd albo w najlepszym wypadku na różne zapachy taki odrzut, że powstrzymywałam się żeby nie zwymiotowac. Poki jeszcze chodziłam to bylo względnie, najwyżej sobie siadałam czy kucałam - przeważnie miedzy lodówkami z nabiałem itp :P glupio to wygląda ale chłód poprawiał dojście do siebie. Najgorzej bylo jak przychodzilo do stania w kolejkach, wtedy małża zostawialam i czekałam na siedząco przed kasami i dopiero jak go kasowali to pomagałam o ile względnie już się czułam. Raz, pamiętam że już mi się tak byle jak robiło to przebiłam się przez tlum w kolejce i pedem do wc, bo mało że slabo mi było to też niedobrze. W ostatniej chwili usiadłam na toalete, prawie po ścianie zjechałam :o ale głowa w dół i było ok po jakimś czasie. I to wcale nie był początek cięży bo coś kolo 5 czy 6 msc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczka a brałaś konkretnie oeparol ? bo ten właśnie ma najwięcej oleju z wiesiołka ja stosuję i mnie pomaga ale może faktycznie nie wszystkim kobietą pomaga nie ma pewnie reguły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIEZŁAAAAA
staraczkaa bo to sie bierze przez dluzczy czas u jednej widac po 1 a u innej po pol roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kmsu nie. Oeparol mi sie skonczyl ale zwyjly olej z wiesiolka pani z apteki powiedzla ze jest tez dobry bo oeparol ma 510 a ten 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIEZŁAAAAA
ja wogóle nie mialam sluzu nawet to mi nie pomagalo a zaszlam w 6 cyklu staran nie zawsze sluz jest widoczny na zewnatrz poprostu musisz sie uzbroic w cierpliwosc i az tak nie patrze na sluz tylko wyluzowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby masz racje, ale wiesz gin kazala mi zapisywac objawy i sluz bo biore clostylbegyt. Więc mnie to zaniepokoilo, a może wlasnie teraz sie uda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem cichutko sobie siedze w oczekiwaniu na @ Ps.nie wiem czy post sie drugi raz nie doda bo pierwszy gdzies utknął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ..............Wiek....ostatnia@ ...cyklstarań..woj...następna@ martulka87...........24......11.12.........3.......mazowi eckie.........11.01 Frezjunia.............25......15.12.........4.......łód zki e.. .... .......13.01 bluebell_..............30.......11.12.........2.......... ... ................18.01 kawa_z_mlekiem....23......24.12.........3......mazowiecki e. ........21.01 Staraczkaa..........20.......26.12........4.......kujawsk o pom........27.01 smile .................28......01.01........4.........podkarpackie ..... ..03.02 Waris2012............?........25.12.......?............ ..........................? Magda0013..........20.......05.12.........3.....dolnośl ski e............? Magda080............32......31.10.........2............. ... ....................? Styczniowa..........24......18.11..........3........ ... ... .....................? DZ25..................25......27.11.........3........doln oś lą skie.............? Klementyna - przerwa Firankaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blue testuj testuj- bo wiadomo i tak że przytestujesz :) Wrześniowa- cośty nie jestem pesymistycznie nastawiona :) po prostu na 5 dni przed terminem @ testowałam i nic nie wykazało- zadnego cienia wiec siedze teraz i spokojnie czekam - nie nakręcam sie niepotrzebnie :) żeby mi potem przykro było :) ponadto tak jak mówiłam w tym miesiącu miałam tak kiepsko że udało mi się tylko w 1 dniu płodnych i ostatnim ;) także nie sądzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×