Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

STARAJĄCE SIĘ: Nick .................Wiek......ostatnia@ .......cykl starań.....następna@ smile .................28..........07.10...................2...... . ...06.11 Frezjunia.............25..........09.10.................. 2...........08.11 Alutkaaa..............28.........22.10................... 2...........17.11 KMSUL.................22.........21.10................... 7...........18-23.11 milla1982.............30.........18.10................... 2...........18-19.11 joannaasia............27.........21.10................... 2...........20.11 klementynka.........28.........28.10....................7 . ..........22.11 Firanka................28.........24.10.................. ..3...........23.11 Malinowa_82.........30.........06.10...................3. ............27.11 rybalopika............29.........02.11.................. 2 .............02.12 martulka87...........24.........19.09................... 1...............? Staraczkaa............20.........20.10................... 3.............21.11 bluebell_...............30...........21.10............... ...1..............? DZ25...................25.........28.10................. ..2...............? PRZERWA: ambaje83 kasiula86 Majka88 NASZE FASOLKI: Nick ............................Wiek...........cykl starań.....termin porodu: Laura1987 ......................25.................2. ..............05.06.2013 Wrzesniowa** ..................25.................1. ..............05.06.2013 janiolek .........................24.................2. .............. 15.06.2013 VEG...............................28.................9. ..............15.06.2013 Truj . ............................28.................4. ...............07.07.2013 mama6latki .....................24..................1. ..............08.07.2013 hana .............................26.................1. ...........................? aneczka28 ......................28.................2. ...........................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarka mi ciągle o kręgosłupie nawijała, że jest widoczny, ciągły itd. zastanawiam się czy już coś w 10tyg. by było widać czy dopiero w badaniu gen., połówkowym? szukam czegoś na necie, ale nie mogę znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzesniowa karpatke tez bym sobie zjadla i to z duuuuuuuza iloscia kremu ja ostatnio robilam ciasto z malinami pyszne ! pierwszy raz z wymyslonego przepisu akurat bylismy na obiedzie u babci bo tam byla cala rodzinka i powiem wam ze ciasta nie bylo w ciagu 30 minut :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ja uciekam robic obiado-kolacyjke :) w sumie mam w lodowce ogorkowa z neidzierli jeszcze, myslicie ze bedzie dobra? caly czas stoi w lodowce, bo jak podgrzewam to w rondelku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie Staraczka ja kocham słodycze :D mniaaam! Najbardziej te bez owoców, ale ogólnie to żadnym nie pogardzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za mna chodzi babka albo piernik :P ok kochjane uciekam bo moj juz wraca do domu a tu nic nie jest zrobione :D nawet ziemniaki nie sa obrane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo miło się dowiedzieć że już nie staram się o dziecko... Pomysłodawczyni dziekuje bardzo :o Chcialam sie przywitac pogadać ale cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny o co chodzi w tej nowej tabelce po co jest jakaś Przerwa? Kasiula spokojnie to tylko jakieś nieporozumienie w takim razie ja witam Ciebie :) nie złość się wszystko się wyjaśni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula ja nie wiem o co Ci chodzi.. sama pisałaś o przerwie, to skąd miałam wiedzieć jak to będzie długo trwać, nie obrażaj się od razu, bo nie masz o co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to ze nie jem bo czasami mam ochotę. Ja poprostu nie lubię ciast, lodów, kremów, budynku, kislu wafelkow, tofi, biskupów gal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przerwa jest dla tych, którzy zawieszają na jakiś czas starania, widziałam podobną tabelkę na innym forum kafe i czytelnie to wyglądało, bo tak to każdy myśli, że ta osoba testuje lub czeka na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze patrze na tabelke a wszystkie juz po okresie maja za soba a ja nadal brak okresu. Wczoraj juz sie cieszylam ze dostane okres bo myslalam ze juz a dzis bialy sluz.... Kurcze jak myslicie bialy sluz to znaczy ze okres sie zbliza cxy ravzej powinnobyc suchooo. 51 dc dzis. Czekam na okres i sie doczekac nie moge.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam tylko w moim ostatnim poście z tego co wiem, ze nie bedzie mnie tu jakiś czas (czyt. na forum) , ze zrozumiałych wzgledów. I nie złoszcze się tylko jakoś nie przypominam sobie zebym zawieszała, ale moze niektóry pamietaja to lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smilka ale ty we wrzesniu mialas okres a ja nie.:-(... Ale czuje ze sie zbliza. Czuje ze mnie promieniuje kregoslup.... Czyli chybaaa.... @:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce mi się kłócić naprawdę, jakiś czas to może być miesiąc, dwa lub tydzień. Dodaj się z powrotem do tabelki i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×