Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Wrzesniowa szczerze nie wiiem zastrzyk z prodestonem lub inny lek. Nie mam pojecia. Zawsze po luteinie byl okres a 11 dni po odstawieniu nie ma Cholera wie ide jutro po pracy do gina-endo hormony badac z tym to nie przelewki. Nic jej nie powiem o torbielu itp. Niech sama okresli co i jak sprawdze ja... I gina do ktorego chodzilam upewnie sie czy mielu racje. Czy wogole to byl torbiel....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też czekam dziewczyny na @ - u mnie wszystko przebiega tak jak na przyjazd czerwonych wojsk radzieckich.... niestety :) dlatego ostatnio siedzę sobie tak cichutko i się nie udzielam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truj zes wykrakala :o wzielam sie za grzeszne rzeczy na probe i w prezencie mam skape jasne brazowe plamienie.. no zesz.. celibat do konca ciazy sie szykuje ;/ chyba ze to moglo wystapic od wczorajszego badania no nie wiem. Nie wiem.skad te plamienia skoro na usg nie ma tego co bylo na 1 usg. Janiolek a jak u ciebie z plamieniami? Ustaly w koncu? Kurcze powinnam isc na zakupy teraz i nie wiem czy z tym plamieniem sie ruszac czy moze umrzec z glodu ;) bo nic ciekawego w lodowce nie ma a maz poszedldo pracy na poludnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wrześniowa za te słowa otuchy :* ... ale wiesz jak jest wolę się psychicznie przygotować ;) na @ a najwyżej miło rozczarować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam ze sklepu ;) kupilam skladniki.do ciasta i dzieki corce stlukly sie dwa jajka jak ja to kocham :p non stop broi ;/ ma taki kosmiczny okres teraz ze nie wiem czasami juz nie wyrabiam. Frezjunia nie ma za co ;) w koncu jestesmy tutaj zeby sie wspierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzesniowa masz racje.. Juz sie cieszylam ze okres bedzie a tu ni cholera nie ma:-\ brzuch boli jak na okres. Myslalam ze wyjde z siebie jestem niecierpliwa nie lubie czekac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martulka z toba to juz w ogole archiwum x sie robi ;d cos tu pusto sie na wieczor zrobilo.dziewczyny dzialaja ciazowe rzygaja ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzesniowa dziewczyny ostro pracuja :) Ja odpoczywam po pracy, moj M usypia syna. A gdzie Twoja ksiezniczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wrócilam od tego endokrynologa- ginekologa... i jestem zdezorientowana. On powiedzial ze nie mam kompletnie czym sie martwic... wypytal mnie o rozne rzeczy, objawy i powiedzial ze nie mam kompletnie rzadnych objawow niedoczynności tarczycy i ze to TSH wcale nie znaczy ze mam niedoczynnosc, ewentualnie subkliniczną jej postac, ale tez nie koniecznie, bo on twierdzi ze moze tez byc taka moja "uroda" ze taką mam. powiedzial ze najwazniejsze ze ft4 mam w normie, ze to przeciwciala sa wazne a nie TSH.... juz sama nie wiem i powiedzial jeszcze ze spokojnie moge sie starac o dziecko i zachodzic w ciaze. Ze to nie mozliwe bym przez to TSH utracila poprzednia ciąze. Teraz dal mi Euthyrox N25, mam brac po pół tabletki na czczo i ze za 3 tygodnie juz moge zrobic badanie ponownie i powinno byc nizej. Powiedzial ze dopiero jak zachodzi sie w ciaze to sie zwieksza dawke leku, ale ze to moje TSH nie bedzie miec znaczenia w donoszeniu i urodzeniu dziecka. Powiedzial tez ze mam tyle energii ze raczej by mnie posądzal o nadczynnosc niz niedoczynnosc :P Powiedzial ze mam nie doszukiwac sie przyczyn utraty biochemicznej ciazy, bo tak sie dzieje nawet w 60% ciąż! tylko kobiety o tym nie wiedzą... moge brac progesteron po owulacji. Dla pewnosci ze nie utracilam ciazy przez zakazenie kazal mi zrobic badania takie: wymaz, posiew z szyjki macicy Chlamydia trachomatis, Mycoplasma hominis, Ureaplasma, Grzyby w 23/ 24 dniu cyklu mam zrobic progesteron i TPO. I powiedzial ze mam sie cieszyc bo wiem ze jestem plodna i moj partner tez i moge zajsc w ciaze. I co ja mam o tym myslec? dlaczego tamten gin tak mnie straszyl? a moze to ten nie ma racji? z drugiej strony ten jest cenionym naukowcem- badaczem z 20letnią praktyką. Jest jednym z lekarzy najdłużej zajmujących się problemem niepłodności w Polsce, utworzył jedną z pierwszych poradni leczenia niepłodności na Śląsku, od lat prowadzi wykłady z zakresu rozrodu wspomaganego dla lekarzy specjalizujących się w położnictwie i ginekologii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trujku dzieki za dpowiedz - juz mialam nie brac -pomylilo mi sie z wiesiolkiem. Firaneczko kochana daj znac koniecznie co endo powiedzial,bo to i mnie dotyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo a ja wlasnie pisalam,zebys sie Firaneczko odezwala! Same dobre wiesci. A jaki masz fT4? Robilas antyTPO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milla no uspokoil mnie... powiedzial ze to nie jest regula by to TSH bylo na takim czy innym poziomie, ze ja nie mając kompletnie zadnych objawów nie mam sie martwic.. ft4 mam 1,34, powiedzial ze to jest wazne. No ale mam jeszcze zrobic przeciwciala nie wiem teraz co o tym myslec... myslicie ze mam sie uspokoic, czy isc jeszcze do innego endo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka super wiesci sluchaj sie tego gina w koncu ma specjalizacje wie co robi. Poza tym ile lekarzy tyle opinii bedzie sama dobrze wiesz :) ile placilas za wizyte ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka jak to jest takiej wielkiej klasy specjalista to na pewno wie co robi i jest dobry :) ja bym mu zaufala. Ale.to juz od.ciebie zalezy jaki na tobie zrobil wrazenie i jaki byl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firaneczko znalazlam twoje wyniki pare stron wczesniej. Widzisz u mnie wyszlo bardzo duze antyTPO, dlatego mam euthyrox 25, ale biore cala tabl. ciesze sie,ze u Ciebie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak pisze bez polskich znakow to zawsze z tel :) z kompa pisze normalnie. Teraz leze w salonie i ogladam tv. Pozniej pojde do drugiego pokoju. A twoj.synus tez jest taki pobudzony nie slucha.sie i.broi? Jak dajesz sobie rade? Poradz cos :) ona potrafi bic i gryzc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzesniowa powiedzial ze chce ode mnie tylko 80 zl... :):) powiedzial ze w moim przypadku nie ma za co wziąć wiecej. No wlasnie zrobil super wrazenie, taki starszy, mądry, kompetentny lekarz. Tylko ja sie naczytalam w necie zupelnie innych rzeczy... i sama nie wiem. Przede mna byla taka kobieta po 30 u niego. I slyszalam jak jej mowil ze tylko in vitro u niej wchodzi w gre.. ona tak plakała :(, aż mi sie jej smutek udzielił. Siedziala tam z nim ponad godzine! a on jej wszystko tlumaczyl. Ona caly czas powtarzala ze mogla tak dlugo nie zwlekac, ze moze wczesniej by cos sie dalo zrobic... biedna :(:( On jest specem od niepłodności też więc pewnie czesto ma takie przypadki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firaneczko cieszę się że przynosisz dobre wieści :) teraz nie pozostaję ci nic innego jak tylko zaciągnąć męża do sypialni i zacząć przytulanki :P i doradzę ci coś mianowicie po tym co przeszłaś z tym poronieniem na twoim miejscu nie zrobiła bym teraz testu wcześniej niż 2 dni po spóźniającym się okresie bo tak jak powiedział ci lekarz gdybyś nie zrobił testu przed @ to nawet byś nie wiedziała że jesteś w ciąży po nastąpiło by to poronienie biochemiczne a ty myślała byś że to @ wiem że łatwo się mówi ale tak bym na twoim miejscu zrobiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanko ktos kiedys napisal gdzies takie madre slowa ale nie napisze tego w taki sam madry sposob bo nie pamietam ale chodZilo o to ze natura czasem sie msci bo jak jest czas na dziecko to kazdy zwleka stosuje antykoncepcje bo praca mieszkanie samochod itp a pozniej jak juz chcemy to natura juz nie chce cos w tym jest.. ja zawsze chcialam miec dzieci przed 30 takie po prostu mialam marzenie kto wie co by bylo jakbym zwlekala do 35l. Przykre to jest co ta kobieta uslyszala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSUL wiem kochana! przez tego gina mojego prawie odpuscilam ten cykl :O Ale moze jeszcze dzisiaj albo jutro sie poprzytulamy z mezem :) Ale Ten cykl i tak spisuje raczej na straty, testów owulacyjnych brak... no nic bedzie co ma byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firanka wiesz trochę mnie też zdenerwowałaś bo pisałaś że masz zrobić badania związane z bakteriami i grzybicą a ja mam czasami taki dziwny śluz z białymi grudkami :( myślicie że gdyby to była grzybica to może uszkodzić plemniki ? chodzi mi o to czy te starania w tym cyklu będą miały sens ? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzesniowa no wlasnie! nie ma co zwlekac...ciagle bedzie coś.. KMSUL no co ty! to jeszcze zaden objaw! ja mam to zrobic by wykluczyc te choroby jako powod tej ciazy biochemicznej, ale podobno w ciazy i tak bedzie trzeba te badania zrobic, wiec bede je miala z glowy a ty sie tym nie stresuj, z pewnością wszystko jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę się starać myśleć pozytywnie a powiedz mi Firanka jak ty byłaś w ciąży to kiedy miałaś jakieś pierwsze objawy chodzi mi o te po owulacji aż do okresu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSUL chyba bedziesz przede mna testowala,bo mi sie cos cykl wydluzyl. Owulka w 21dc.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×