Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

A ja się martwie co ze smail :/ miała te plamienia przed terminem @- a potem jej się spóźniała ta nieszczęsna @ :( u mni 5 dzień po terminie @- nadal czekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura1987
Wrzesniowa jednak miałam badania przezierności karkowej, właśnie uświadomiła mi to siostra, że powinnam miec to napisane w karcie ciązy. No i mam wynik 1,0 mm wiec dobry. Ten mój lekarz coś wczoraj był małomówny na wizycie, ale wszystko mogę wyczytać na szczęście z karty ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz wrześniowa strasznie stresujący miałam zeszły tydzien - dodatkowo 22-24 dc bardzo bolał mnie lewy jajnik z promieniowaniem na nerke- wiec mogłam mieć jakieś zapalenie - skoro test wyszedł negatywny po 3 dniach - to poprostu mam takie tłumaczenie że przeziębiony jajniczek+ stres zrobił swoje i cykl mi sie rozregulował- nie panikuje bo kiedyś byłam u mojej Pani ginekolog z 14 dniowym oźnieniem - zrobiła usg i żadnej luteiny mi nie podawała- wiec podejrzewam że i tym razem by nie było inaczej- coraz częściej myśle nad tym co by ją uprosic żeby mnie położyła na oddział ginekologi i porobiła kompleksowe badania hormonalne- bo prawde mówiąc w tym roku to już 3 raz dziwne przesunięcia mi się zdarzają i coś musiało się popartolić w gospodarce hormonalnej - niestety człowiek jak tylko @ przyjdzie zapomina o swoich postanowieniach :/ ciągle tylko pogoń za pracą i wmiare godnym życiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he mam tak samo. Zawsze sobie powtarzam, jutro pojadę na badania, a na stepnego dnia mam tyle do zrobienia ze zapominam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jednak głupsza niż mi się wydawało zrobiłam przed chwilą test o czułości 10 i negatywny ale nie wiem na co liczyłam skoro dzisiaj jest 6 dni po owulacji to jest za wcześnie :( ale i tak załamka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie podpisze sie
Kmsu ale ty narwana jestes termin masz na 20 listopada to za 7 dni. Schował testy do szafki i oddaj klucz małżowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczny jak was spuszxzac z oka to lektura do czytania na caly dzien klementynka trzymam za ciebie kciuki. Postanowilam calkiem sie wyluzowac wieeze ze bede kiedys mama. Poki co na razie sie wluzuje. Dzis poszlam oddac krew na bad tarczycy i testisteron. W polowie cyklu ikniec ztpbie estriadol prl i progesteron boje sie wynikow jak cholera. mam nadzieje ze tsh bedzie w normie. Trzymajcie za mbie kciuki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie podpiszę się żeby było śmieszniej termin według ovufriend mam na 26 listopada wiem że jestem narwana ale jakoś w tym cyklu tak mam coś czuję że będzie mega rozczarowanie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: Nick .................Wiek......ostatnia@ .......cykl starań.....następna@ smile .................28..........07.10...................2...... . ...06.11 Frezjunia.............25..........09.10.................. 2...........08.11 Alutkaaa..............28.........22.10................... 2...........17.11 KMSUL.................22.........21.10................... 7...........18-26.11 milla1982.............30.........18.10................... 2...........18-19.11 joannaasia............27.........21.10................... 2...........20.11 klementynka.........28.........28.10....................7 . ..........22.11 Firanka................28.........24.10.................. ..3...........23.11 Malinowa_82.........30.........06.10...................3. ............27.11 rybalopika............29.........02.11.................. 2 .............02.12 martulka87...........24.........19.09................... 1...............? Staraczkaa............20.........20.10................... 3.............21.11 bluebell_...............30...........21.10............... ...1..............? DZ25...................25.........28.10................. ..2...............? PRZERWA: ambaje83 kasiula86 Majka88 NASZE FASOLKI: Nick ............................Wiek...........cykl starań.....termin porodu: Laura1987 ......................25.................2. ..............05.06.2013 Wrzesniowa** ..................25.................1. ..............05.06.2013 janiolek .........................24.................2. .............. 15.06.2013 VEG...............................28.................9. ..............15.06.2013 hana .............................26.................1. ...............02.07.2013 Truj . ............................28.................4. ...............07.07.2013 mama6latki .....................24..................1. ..............08.07.2013 aneczka28 ......................28.................2. ...........................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ja widzę ze obie mamy 7 cykl starań Kmsu tak więc mamy szczęśliwa siódemka Znaczy ja jeśli zobaczę dwie kreski znaczy ze jestem wiatropylna i mąż mi do zrobienia dziecka nie był zanadrzu potrzebny, ot tyle co miłego spędzenia wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick .................Wiek......ostatnia@ .......cykl starań.....następna@ smile .................28..........07.10...................2...... . ...06.11 Frezjunia.............25..........09.10.................. 2...........08.11 Alutkaaa..............28.........22.10................... 2...........17.11 KMSUL.................22.........21.10................... 7...........18-26.11 milla1982.............30.........18.10................... 2...........18-19.11 joannaasia............27.........21.10................... 2...........20.11 Staraczkaa............20.........20.10................... 3.............21.11 klementynka.........28.........28.10....................7 . ..........22.11 Firanka................28.........24.10.................. ..3...........23.11 Malinowa_82.........30.........06.10...................3. ............27.11 rybalopika............29.........02.11.................. 2 .............02.12 martulka87...........24.........19.09................... 1...............? bluebell_...............30...........21.10............... ...1..............? DZ25...................25.........28.10................. ..2...............? PRZERWA: ambaje83 kasiula86 Majka88 NASZE FASOLKI: Nick ............................Wiek...........cykl starań.....termin porodu: Laura1987 ......................25.................2. ..............05.06.2013 Wrzesniowa** ..................25.................1. ..............05.06.2013 janiolek .........................24.................2. .............. 15.06.2013 VEG...............................28.................9. ..............15.06.2013 hana .............................26.................1. ...............02.07.2013 Truj . ............................28.................4. ...............07.07.2013 mama6latki .....................24..................1. ..............08.07.2013 aneczka28 ......................28.................2. ...........................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha ale mi burczy w brzuchu :p znalazłam to na innym forum może się kiedyś którejś z nas przydać: Normy beta hCG dla poszczególnych tygodni ciąży, licząc od terminu owulacji, tydzień ciąży mlU/ml: 3 4 tydzień od owulacji 9 130 4 5 tydzień od owulacji 75 2600 5 6 tydzień od owulacji 850 20,800 6 7 tydzień od owulacji 4,000 100,200 7 12 tydzień od owulacji 11,500 289,000 12 16 tydzień od owulacji 18,300 137,000 16 29 tydzień od owulacji 1,400 53,000 29 41 tydzień od owulacji 940 60,000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tez syf w domu ale nie mogę, nie mam natchnienie do czego kolwiek PRzynajmniej już sie dobrze czuje tylko przychód mnie trochę boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to nie wiem :P kiedyś przeglądałam wózki i stwierdziłam że tyle tego jest że sie coś wybierze :P ale dobrze że przynajmniej sie okazuje że nie tylko ja mam takie :P fazy nakręcania sie... tzn ja mam ogólny wstręt do różu... to jest kwestia gustu i o gustach sie nie dyskutuje, broń boże nie potępia- ale mnie czasem mdli jak widze dziewczynke w rózowym kombinezonie, różowe rekawiczki, różowa czapeczka, różowe buciki i dodatkowo rózowy wózek w którym jest różowy kocyk.... I postanowiłam sobie już to dawno że jeśli kiedykolwiek będę miała córkę :P to w naszym życiu różu nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiae
ja tez mam syf ale juz mi to nie przeszkadza ja w ubiegłym cyklu zrobiła testów tyle ze az sama przed soba się wstydziąlm jak byłam glupia u mnie 18 dc pracujemy :) ale u mnie masakra z cyklami od 30 nawet do 40 dni wrrrrrrrrrrrrrrrrr no nic zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla bliźniaków Napisałam przecież ze mierze wysoko :D Dla pojedynczego dziecka to bym chciała taki http://e-maluchy.pl/sklep/wozki_dzieciece_k3/uniwersalne_z_gondola_i_fotelikiem_kp4/wozek_cameleon_3w1_kolor_blue_p10 Ale jak znam siebie to będę miała 2 wózki jeden na dojazdy do rodziny czyli taki mały i drugi na leśne drogi Coś takiego http://www.raf-pol.com.pl/aukcja/foto/evo/evo21f.jpg taki czołg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiae
Frejzunia ja tak zawsze myslałm po czym urodziąłm córke i w głowie mi sie popierdzieliło , ma baaaaardzo duzo rzeczy różowych dobrze że wózek był turkusowy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSUL ---> ja procz bardzo wrazliwych sutkow przy dotyku i wiecznego zmeczenia nie mam zadnych objawow cxasem czuje wlasnie jajnik prawy.. dzis jest moj 25 dc kurcze od 21 dc bola mnie sutki przy dotyku, martwi mnie to troche... 18 dc mialam pozytywny test owu wiec 19 byla owu bo 20 dc na usg pekniety pecherzyk byl.. zobaczymy co z tego wyjdzie i czy wgl cos wyjdzie.. mam nadzieje ze tak TY TEZ MYSL POZYTYWNIE :) Nie przejmuj sie testem, ja dzis tez chcialam zrobic ale wkoncu nie kupilam go bo nei chce sie rozczarowac. u mnei tez jest 6 dzien po owulacji.. FIRANKA LISTOPADOWA tez mam nadzieje ze tu nie bedzie dluzej takiej ciszy, bo ona mnie przeraza :D AYLA witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frezubnia, różowy wozek jest nie praktyczny bo bród będzie znać Mi tylko chodziło o to ze są 2 kolory na jednym stolarzy np chłopiec i dziewczynka Ja bym brała czerwony i granatowy :) A co do rozu, hmm kwestia gustu za dużo nie fajnie ale czasami :P Zreszta taka faza rozu to sie zaczyna gdzieś w przedszkolu i trwa ze 3 lata. Zreszta cieżko kupić coś dla dziewczynki co nie jest różowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×