Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Ja mam na odwrót maks do roz. 68 neutralne, część i tak będę musiała wyrzucić posegregować a resztę to już sama kupowałam, bo wszyscy mieli chłopców, tylko ja dziewczynkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślisz, że po rybach tak się tyje? no w sumie jak są tłuste to bardzo możliwe :D ale jak potrzebowała to niech jej na zdrowie wyszło :) bo to ciężko sobie odmawiać jak organizm chce, ja tak miałam pod koniec z produktami mlecznymi, jadłam ogromne ilości, bo widocznie dziecko tyle potrzebowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warzesniowa ona potrafiła przez tydzien tylko tymi rybami żyć. Śledzie w śmietanki, losos i inne tłuste ryby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weź mnie nie obrzydzaj :D proszę :D Ja się czuję dobrze, tylko te cholerne mdłości mnie męczą z rana jak się tylko obudzę. Za dnia czasami mam zgagę, ale ogólnie to te dolegliwości z każdym tyg. się zmniejszają na szczęście. Zostało 7-8 dni do testowań dziewczyn dobrze pamiętam? ale fajnie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura1987
Ja mam ochotę na nabiał, a odrzuca mnie od słodyczy i mięsa. Przed chwilą robiłam fasolkę po bretońsku, ale ledwo ja skończyłam bo miałam mdłości przez kiełbasę. Nawet jej nie próbowałam czy dobrze doprawiona bo mogłoby to się źle skończyc. Jak mąż wróci z pracy to ją najwyżej doprawi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny , u mnie joz schiza sie zaczyna wczoraj mialam ostatni dzien plodny a tu joz obiawy widze. Mdlosci , brzuch dziwny...sama z siebie sie smieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura w którym Ty jesteś dzisiaj dokładnie tyg. ? w tym samym co ja czy o 1-2dni dalej? bo chyba miałyśmy trochę w innych terminach @ czy się mylę? :) ja mam dzisiaj 10t6d. Fasolki po bretońsku nie lubię :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura1987
Ja jutro zaczynam 12 tydzień, więc dzisiaj jest 10 t7d. Ja za fasolka tez nie przepadam, ale mąż bardzo lubi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie troche sie obawiam przebiegu ciazy jesli sie uda. Moja jedna siostra 2 ciaze zagrozone jedno dziecko zmarlo turz przed porodem, druga siostra 3 ciaze zagrozone, moja mama ze mna caly czas na podtrzymaniu w szpitalu a ja sie urodzilam w 7 miesiacu i wazylam 1,2 kg i cud ze zyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura1987
A to może być 11t, nie wiem dokładnie jak to sie liczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolki lubię taka na super ostro :) tylko ja nie umiem zrobic :P DZ ha ha ha już obiawy te piękne plemników jeszcze do jajecznicę nie dotarły , daj chłopaka trochę czasu :D I nie bądź odrazu na ie bo to tylko niepotrzebny stres. Wmawiaj sobie zeby jestes tym wyjątkiem co urodzi w terminie 5 kg dzidzie i będziesz biegać do dnia porodu. Ja wazylam 3600 i miałam brata bliźniak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie . A obiecywalam sobie ze w tym cyklu nie bede szalec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki :))) jak tam się macie? Wrześniowa jak się czujesz kochana? Ambaje się u nas odzywałą? Widziałam ja dopiero na innym wątku, myślałam, ze może tu zajrzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura1987
Nie miałam tego badania, ale nie wiem czy będę miała bo na nastepnej wizycie będę w 15 tygodniu więc chyba za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiniahhhna
Uroczyste testowanie. Ok 20 listopada nastąpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się robi tylko do 14tyg. później to już nie ma sensu, ja byłam w 10t to powiedziała, że jest za małe żeby to zrobić, bo musi mieć powyżej 4cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiniahhhna
To ja klementyna tylko nie mogę pisać ze swojego konta . Pojawia mi sie podpis stopa stołka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiniahhhna
Wrzesniowa przez ciebie zaczęłam myśleć o tych truflach i taka mnie ochota nasza, ale niemowlę wyjść więc będę siedzieć i cierpieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja jestem w lepszej sytuacji bo ich nie mam w zasięgu, tak to pewnie bym już je jadła, albo by mi sie po jednym odechacialo , ale ta straszna ochota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×