Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Jak zwykle.. :o To jest straszne, że mamy do czynienia z tyloma poronieniami, pewnie każda kobieta chociaż raz w swoim życiu miała ciąże biochemiczną tylko o tym nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka8871
Cześ dziewczyny:) od kilku dni obserwje to forum i postanowiłam, że i ja napiszę:) 14 grudnia miałam @, a przez cały okres płodny 'działaliśmy' z moim narzeczonym:) nie mamy presji i nie myślimy obsesyjnie o dzidizsiu i to nasze pierwsze starania, dlatego też nie nakręcam się ale... od kilku dni po owulacji bolą mnie sutki, są strasznie wrażliwe, czasami ciągnie mnie ból aż pod pachą, mam dość dużo śluzu białego gęstego, noi tempki są coraz wyższe najpier do 37 stopni a teraz do 37, 2... oprócz tego starsnzie się męczę, dzisiaj byłam na dworze niecałe dwie godziny i padam na pyszczek... co myślicie o tym miałyście takie objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi lekarze powiedzieli ze co druga kobieta ktorej opznia sie okres 3 dni i wiecej i wspolzje mogla byc w ciazy i poronila ja mialam delikatniutka druga kreske na tescie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale ja też jestem cały czas w strese, niby to fajny okres ciąża, ale... każda kobieta się denerwuje jestem tego pewna,w końcu tu chodzi o nasze dziecko. Martwimy się czy zdrowe się urodzi, ze nie czujemy ruchów, itd. Dla mnie to jak najbardziej naturalne, gorzej byłoby żebyśmy w ogole nie martwiły się co tam się dzieję. Oby tylko nie popadać w paranoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazda kobieta ma inne objawy.piersi moga byc na okres.. ja nie mialam zadnych objawow jak doszlo do zagniezdzenia a zmeczenie watpie zeby tak szybkobylo ze wzgledu na ciaze chociaz nie wiem...a temperaturemialam 37.2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie wrzesniowa duzo tego jest...mi to szkoda bardzo bo gdybym mogla sie starac co mies tobyloby super a takmoge co pare mies aj kiedys moze bedzie kazdy ma swoj czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmęczenie i tym podobne dolegliwości to już raczej objaw subiektywny. Generalnie dopóki nie nastąpi zagnieżdżenie nie ma mowy o dolegliwościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martna mi okres przyszedł we właściwym dniu, i nawet pora dnia sie zgadzała, więc testu nie zrobiła bo i po co skoro lekarz powiedział ze nie miałam owulacji, z ta różnica ze przed okresem miałam takie silne bóle, aż mnie zginęło nawet Małż sie przestraszył a potem zaczęłam krwawic , wieczorem przy prysznicem niespodzianka w proszku widzę kawałki watrobki, aż mnie zemdlilo, potem normalne krwawienie 2 dni a zaraz po tym okresie wizyta u lekarza. A z tymi ciałami biochemicznymi to fakt podobno 90 % to ciaze biochemiczne i niektóre kobiety nawet tego nie zauważają. A teraz zmiana tematu zalapalam swojego malza wczoraj jak w necie oglądał wózki dzieciece :D , nie wiem po co mu to ale dokładnie śledził opis, szukał opinii. Jak by wybierał samochód :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierwszą ciązą biochemiczną tez tak az bardzo sie nie przejęłam.. ale teraz nie szlo normalnie do tego podejsc.. to juz o kilka tygodni za pozno bylo :( Jesli uda mi sie zajsc w kolejną ciąze to pewnie przez swoje doswiadczenia zwariuje z zamartwiania sie i czarnowidztwa, ale mysle ze raczej w takich przypadkach to jest zrozumiale :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klementyna zazdroszczę!! Mój takimi rzeczami się nie interesuje, jedyne co jeszcze potrafi kupić dla córki to ubranka nawet w dobrym rozmiarze :D dobre i to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj maz ma 28 lat i mi stresa wprowadza ze on to juz jest stary i jakos musimy sie postaraco dziekco on bardzo chce zreeszta mi sie tez marzy dzidzius ale tak jak napisalam moze przyjdzie taki czas...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franka w twoim wypadku jak najbardziej. Ach ja jeszcze w tamtym dziwacznymi cyklu brałam aspiruje i moze to spowodowało ...... Dobra koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzesniowa ale on sie tym nie przejmuje jakoś szczególnie, dlatego strasznie chce mi sie śmiać ze go wczoraj na tym zalapalam, Bo go w tych wózka interesowały koła, felgi, hamulce , amortyzacji, sterownosc i takie techńiczne rzeczy , no jak by samochód wybierał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka przy kolejnym maluszku powiesz najwyżej trochę później rodzinie, nic się nie stanie, a Ty będziesz może spokojniejsza? Ja zresztą nadal mam urojenia i nie powiedziałam wszystkim. Czekam na odpowiedni moment.. tylko nie mam pojęcia kiedy nastąpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj rzeczy nie oglada ale smieje sie do dzieci jak widzi na ulicy mowi patrz patrz jeszcze pomysla ze jakis pedofil hahhahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra nic nie mowila nikomu przez 3 mies ja tez tak zrobie po co w pierszych mies moze sie wszytsko zdarzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka8871
jestem 12 dni po owulacji, około, 9 stycznia też około powinnam dostać @, tfu tfu, dokładnie moge określić ponieważ cykle mam 26-30 dniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka8871
jestem 12 dni po owulacji, około, 9 stycznia też około powinnam dostać @, tfu tfu, dokładnie nie moge określić ponieważ cykle mam 26-30 dniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka no to może już doszło do zagnieżdżenia, bo u mnie 10 dnia od owulacji wyszedł test pozytywny tyle, że miałam cykle 27dniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna mój robi to samo i tez sie z niego śmieje ze go policja zgarnie :) Wrzesniowa wyslesz im fotkę 18 latka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzesniowa mysle ze jesli cos zawinilo w moim przypadku to raczej z pewnością nie to ze powiedzialam rodzinie... mysle ze mogla to byc ta nieszczesna tarczyca, albo mocne przeziebienie ktore przeszlam na początku ciązy, moze stres ze wtedy bylam bez pracy... albo poprostu zle polączenie... chromosomy. W kazdym badz razie teraz z pewnością jak najpozniej powiemy, ale nie dlatego by nie zapeszyc ale dlatego wlasnie by ewentualnie przy kolejnej tragedii takiej nie musiec sluchac lamentow mamy... pytan rodziny. Ale tak jak pisalam poki co mieszkamy z moimi rodzicami, wiec ciezko bedzie to ukryc tym bardziej ze odrazu pojde na zwolnienie lekarskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka8871
Tak też myślałam , kupiłam nawet ten test 6 dniowy, tylko troche w niego nei wierzę..., boję się, że pokaże mi negatywny wynik, często ponoć się zdarza, że wykonany za szybko nie daję dobrego wyniku, hmmm, chyba poczekam jeszcze chwilke:) choć tak mnei starsznie korci;p a co z objawami? też takie miałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka tak czy owak teraz będzie lepiej, tylko musisz się wziąć za porządne leczenie u boku dobrego specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×