Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

ale mnie skopiowało przepraszam :) mama 6latki :)) po pierwsze w ogóle nie zwracaj uwagi na to co piszę ja cie sunę... bo to jakiś palant albo jakaś idiotka my wiemy że jesteś spoko babka :) Tak mamy Amstafa w zasadzie to jest pies mojego M ale od momentu jak mieszkamy razem to jest już nasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nasz pieszczot nie lubi najlepiej go mijać i się pieszczotliwie do niego nie zwracać :) nikogo nie ugryzł to jest inna bajka ale fajny jest tylko wiadomo z takimi psami to trzeba na dystans :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cie sunę skończ waść wstydu oszczędź :D 2 lata temu to ja byłam 3 lata po ślubie- na jedno wychodzi :D A co do Kamili/Kaliny czy innej Maliny idź w książce telefonicznej poszukaj może znajdziesz :D Swoją drogą zazdroszczę pamięci... ja bym nawet ników a co dopiero historii osób sprzed dwóch lat nie spamiętała :D:D Fajna pasja ;) odgrzewanie starych kotletów i szukaniu osób o podobnych poglądach i historiach :D Gratuluje! To prawie tak ambitne jak moje kluski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSUP a tom już bym Twojego się bała ;P Aczkolwiek popatrzeć lubię na te psu, bo emanuje od nich niesamowita siła :D Zawsze mi się z krokodylami kojarzyły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama, jak Cię mąż bije to ja Cię chętnie do siebie przygarnę :D. Powiedz mi jeszcze, że lubisz prasować, to gotowa jestem rozwieść się z mężem :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prasować autentycznie lubię :DDDD Może nie mam tak, że prasuje majtki i skarpetki, ale ogólnie prasuję większość rzeczy :D Ino zmywać nie lubię :P i myć kabiny :/ o to to przypał :/ żałuję, ze wanny nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja cie sunę...
jasne, dwie tańczace nastolatki zostają matkami curek przed osiemnastka i obydwie opisuja swoje historie na forum kafeterii. zbieg okoliczności na pewno. weś sie nie pogrąrzaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie dziewczyny, ja nie mogę się tu przyznać, że mam mieszkanie (lub nie daj Boże dom!) i że miałybyście się gdzie wprowadzić, bo zaraz stwierdzą, że to jakaś bajka a ze mnie kłamczucha pierwszej wody :o. Alternatywą jest mieszkanie pod mostem, ale tam ani prasowania ani gotowania, cholera... Chyba, że będziemy gotować w kociołku nad ogniskiem, a później tym rozgrzanym garnkiem prasować nasze pokutne worki :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie noooo curki niestety nie mam :( mam córkę :) I... czytałaś kiedyś wątki młodych matek, albo matek po 30, albo matek, które urodziły w 1 miesiącu? Wiesz ile jest takich osób?:D weź odstosunkuj się kobieto ode mnie i zajmij się swoim życiem :D a co do tańca to teraz co 2ga osoba chodzi na jakieś tańce :D A wśród moich koleżanek ze szkoły tanecznej to chyba z 5 zostało nieletnimi matkami... a wiesz ile szkół jest w poszczególnych miastach?:D Za dużo W11 się naogladałaś :D Albo Rutka :D hahahaha dziewczyny a może ja mam rozdwojenie jaźni?:D I może mam dwa życia :D w jednym mąż mnie leje, w drugim kocha... tylko dziwne, ze ten co kocha siniaków nie zauważył :( muszę tego pierwszego poprosić żeby mocniej lał to może ten drugi zauważy i mnie uratuje :D Kurde aż sama się w tym gubię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truj pod mostem to nie, bo zaraz będą nas oskarżać, ze jesteśmy matkami, które dzieci na zatracenie dały :D Musimy się postarać o mieszkanie socjalne :D Albo chociaż o jakiś pustostan czy coś :D I koniecznie, ale to natychmiast!!! musimy wpaść w jakąś depresję, poobijać sobie gęby... wtedy będziemy wiarygodne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D. I tym optymistycznym akcentem pożegnam się na dziś, bo "owulka" niedaleko, "śluzik" chyba jakiś inny, a szyjkę to zaraz z mężem "zbadamy" ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSUP dziewczyna ma swój świat :D i u niej pewnie się pisze przez U :D Trujku ja też zmykam, bo śluzik płodny niby... Najpierw szybki wpierdziel a potem seksik :D:D:D Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z tobą
ja cie sunę... ta cala mam 6latki jest jaks pomylona po tym co wypisuje na forum to trudno sie dziwic widac nie tylko ty masz takie zdanie bo jak tak samo obserwuje ten topik o glupoty jakie wypisywala na topiku mam 19 lat i staram sie o dziecko zal:O dzien w dzien mierzenie tempki sprawdzanie sluzu utd jak wiekoszsc tu czy wy macie inne zycie oprycz starania sie o dziecko??:O chore te wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zgadzam sie z toba
ale tepa jestes nie poznałabys ironii nawet jakby cie w dupe ugryzla nie widzisz ze sobie jaja robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie mamy innego zycia! co godzine mierzymy sobie temperaturke, raz w odbycie, kolejno w pochwie i pod językiem, coby wiarygodniejsze dane byly! i jeszcze co 1,5 godzinki śluzik zeskrobujemy i badamy pod światełko jego konsystencje aby lepiej bylo widac.... a i zapomnialas wspomniec ze jeszcze tak srednio 4 razy na dzien badamy sobie szyjki, zastanawiając sie czy jest rozpulchniona, czy niżej, czy troszeczkę wyżej, no i dodatkowo nasi mężowie tez po calych dniach z nami siedzą w pełnej gotowości do ewentualnego zapłodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z tobą
Firanka październikowa ;) noc jaK widac nie macie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zgadzam sie z toba
no i co? zajmij sie swoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. co slychac ? moje drogie panie @ brak testy negatywne.. zadnych objawow obawiam sie ze owu w ogole nie wystepuje.. czeka mnie pewnbie monitoring cyklu.. dawno mnei nie bylo bo siep rzeprowadzalismy i dopiero dorwalam sie do kompa. generalnei dzis chodze strasznie zamyslona wszysktro mi wypada z rak, makaron z cedzaka do zlewu, nawet dzis wyrznelam sie na samym srodku przedpokoju potykajac sie o skrzynke oczywiscie mam zbite kolana tak ze ledwo chodze i krwiaka na dloni.. tak trzeba miec zdolnosci takie jak ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostro widzę się robi :) to ja dodam od siebie, że nie interesuje mnie z kim piszę, nie pytam o imię, miejscowość zamieszkania, zarobki i całą resztę, bo nie i już.. ;) po co mi to? więc dajcie sobie pomarańcze na luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! już nie mogłam wytrzymać i musze napisać:) Są dwie kreski na teście!!:D Ale jestem szczesliwa! To forum naprawde ma świetne fluidy!!!i każda tu szybko zachodzi jestem w szoku haha.Teraz poczekam ze 2 tyg.i pojde na usg zobaczyc co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze!!! VEG gratulacje!!! Jakie miłe wieści z rana :) Dziewczyny, dziekuje za slowa otuchy i zrozumienie. Któraś z was napisała (chyba Ambaje) że Bogu starość nie wyszła...swiete słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VAG GRATULUJĘ!!!! :D:D:D Nawet nie wiesz jak się cieszę! :D Jejku dziewczyny naprawdę wam wszystkim z całego serca gratuluję! :))) Swoją drogą to aż niesamowite, że przez dwa cykle aż tylu dziewczynom się udało! :D P.S. Mąż mi kupił w zwykłej aptece (nie wiem jakim cudem) termometr rtęciowy :D Ale "inaczej" zacznę mierzyć od następnego cyklu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×