Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

melduję posłusznie @ brak.. postanowiłam jutro zatestować bo już mnie korci.. trudno co będzie to będzie.. z porannych sików to już na bank mi pokaże jeśli zaszłam.. moje przeczucie coś tam mi mówi a może nie przeczucie ale małe powiedzmy zwiastuno/objawy których staram sobie nie wkręcać hehe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ambaje jaką Ty masz anielską cierpliwość, ja to chyba bym nie wytrzymała ;) trzymam zatem mocno kciuki! i koniecznie daj znać jak już będziesz wiedzieć :) VEG- biorę euthyrox 88, dziś odebrałam wyniki badań, tsh wyszło mi 0,5 - w normie, ale już bardzo nisko! ft3 w normie, ft4 wyszło ciut powyżej normy (norma jest 22, ja mam 23) napisałam do lekarza, aby zapisał mi recepty, żeby przeanalizował badania, a ja robię swoje! myślę, że nie ma co aż tak panikować! owszem choroba tarczycy to poważna sprawa, ale uważam dopóki wszystko jest kontrolowane, pod opieką lekarz i jest świadomość choroby to trzeba być dobrej myśl1 ja w każdym bądź razie jestem :) i bardzo chciałabym aby teraz się udało! zostało mi ok 10 dni do dni płodnych :) już niedługo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ambaje ja też myślę, że to ciąża skoro @ nie przyszła :) dziewczyny wy tak nie rozmyślajcie o tej owulacji naprawdę, co ma być to będzie kochać się co 2 dni, albo codziennie (chociaż ta druga opcja jest gorsza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie wytrzymałam.. ;P i są dwie grube krechy;););) Boże miej mnie w opiece, żebym utrzymała ciążę.. objawy: ciągłe spanie, ciągłe ssanie w żołądku, mdłości (choć mniejsze niż zawsze w ciąży), no i mój standardowy dyskomfort w brzuchu podczas spania na brzuchu.. a i stale mi krew z nosa leci..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrześniowa - no bo kto ma być w ciąży jak nie ja! napisałam po raz pierwszy to zaklęcie :) no i teraz w tym cyklu musi się udać! ja raczej pozytywnie myślę! generalnie jestem raczej pozytywnie nastawiona do życia, chociaż trochę panikara! ale w tej kwestii jest póki co optymistką! :) kurczę, ale jednak najgorsze jest to czekanie! najpierw na dni płodne, później czy się udało! wiem powtarzam się.. ale to się tak ciągnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech mnie ktoś uszczypnie;) przesyłam wam moc pozytywnych fluidów;) teraz mnie czeka dłuuugie oczekiwanie do pierwszej wizyty u gina. myślicie że 16.10 to nie będzie za wcześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12, 14 i 16 to było staranko extra a poza tym to już spontany niekontrolowane kiedyś tam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten termin to chyba idealny bo to juz bedzie pewnie 6 tydzień,a umnie 16 powinna@ przyjść,to bedzie dobry.dzien.dla Ciebie i dla mnie i dla KMSU:)(ona tego.samego.dnia.testuje co.ja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temperatury w tm miesiącu nie mierzyłam bo byłam przeziębiona i i tak miałam podwyższoną od ostatniego okresu, śluz jedynie obserwowałam. Miałam przeczucie że coś się dzieje bo właśnie w okolicy 16 dc miałam 3 dni mega kłócia w brzuchu.. cieszę się ale póki nie usłyszę serduszka i nie powie mi lekarz że wszystko okej to chyba nie odetchnę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka to trzymam kciuki by się tam dobrze działo ;) ja też znam wiele niezbyt szczęśliwych historii macierzyńskich niestety.. ja sama mam chorobę wrodzoną krwi i żołądka i modlę się by moje dzieci nie odziedziczyły tego po mnie.. syn krew ma ok, żołądek wydaje się że też.. ale to dużo nie trzeba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ambaje GRATULACJĘ!!!! :D Ja myślę, ze teraz się uda :))) Kurcze ale sie cieszę, ze mamy kolejną fasolinkę :))) Rybalopika- zazdroszczę, ze tak lekko do tego podchodzisz ;P Mnie lekarka niestety nazbyt uprzedziła o ewentualnych niepowodzeniach :( Jutro idę wreszcie na kolejne TSH... jeśli wynik będzie jeszcze w normie to będziemy działać :) Jak spadło poniżej normy albo na 0,5 to nie będziemy ryzykować... będzie co ma być :) Jeśli TSH spadło znaczy, ze nie było nam pisane teraz ;P i trzeba będzie jeszcze podregulować hormony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhhuraaa hhhuurraaa huuurraaa hura hhhhhhhhhhhhhhuuuuuuuuuuurrrrrrrrraaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ambaje gratuluje kochana! ale sie ciesze twoim szczesciem :):) Mówilam wam ze to szczesliwy topik :) :D wszystkie po kolei zafasolkujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 6 latki - nie podchodzę lekko- jestem w końcu umówiona na wizyty do 2 endokrynologów ;) , tylko staram się nie panikować! bo dodatkowy stres niewiele mi tu pomoże! :( wg laboratorium w którym robiłam badania 0,5 to jest cały czas w normie (nie na granicy!).. a z tego co czytałam, różne laboratoria mogą mieć różne oznaczenia! więc póki co nie zamartwiam się! a tak szczerze, to zwykle tsh miałam za wysokie, ok 6, jak zaczęłam brać leki tsh unormowało się ale w górnych granicach - ok 4-5, a na ciąże to zdecydowanie było za dużo! pamiętam, że rok temu zaczęłam dosyć mocno się odchudzać, zrzuciłam 12 kg, a brałam tą samą dawkę leku.. przestałam miesiączkować! wystraszyłam się, zrobiłam badania tsh wyszło mi 0,005.. masakra, natychmiast miałam zmniejszoną dawkę! i wszystko się unormowało! w czerwcu tego roku jak się badałam miałam tsh ok 2,5 z tego co pamiętam.. od tamtego czasu zrzuciłam 5 kg (moja waga jest bardzo niestabilna ;) ) i pewnie dlatego tsh znowu spadło! w tym momencie pewnie lekarz obniży mi dawkowanie leku.. tyle, że jak uda mi się zajść w ciążę, to dawkowanie znowu wzrośnie, dlatego aż tak bardzo się nie martwię, bo lepsze u mnie takie niskie tsh, niż trzymanie poziomu ok 2,5.. (choć domyślam się , że ok tsh na poziomie 1 byłoby lepsze).. ale do tego wystarczy np. nie brać tabletki 1 dzień w tyg i powinno być ok ;) trochę się po różnych endokrynologach nachodziłam.. na prawdę bardzo tego pilnuję ale staram się nie panikować :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm, w sumie mama 6 latki - absolutnie nie możemy się porównywać, bo Ty pisałaś, że masz nadczynność (więc jak rozumiem musisz brać leki na podwyższenie tsh..), ja mam niedoczynność, a więc muszę brać leki aby obniżać tsh, a obecny niski poziom jest najprawdopodobniej wynikiem zbyt dużej dawki leku jak na moją obecną wagę (jak opisałam wyżej, podobną sytuację miałam rok temu), więc bez problemu podniosę tsh obniżając dawkę leku- oczywiście wolę to zrobić po konsultacji z lekarzem :) może dlatego moje podejście wydawać się Tobie może lekkomyślne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ambaje gratulacje!! Widzisz mówiłam!! :) Ja idę gdzieś w połowie 6tyg. albo na początku 7, bo chcę widzieć od razu serducho :) ale już teraz mnie korci, ale wiem, że to bez sensu. Przepraszam, że zapytam, ale wiesz z jakiego powodu straciłaś swoje maluszki równo w 10tyg. ? lekarz coś mówił? mam nadzieję, że teraz będzie wszystko u Ciebie już dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick .. .... .......W iek....ostatnia@.........cykl starań.....następna@ gagkan.............37.......20.08.................2 lata...........fasolinka Mgielkusia.........28......29.08....................1.... .........fasolinki Laura1987.........25.......29.08.....................2... .........fasolinka Wrzesniowa**.....25.......30.08.....................1.... ........fasolinka ambaje83..........29.......03.09.....................16.. ..........fasolinka Majka88...........24.......17.09........................3 ...............16.10 KMSU...............22.......19.09......................6. ............17.10 zuzka007...........23.......22.09.......................3 ............20.10 Firankaa...........28........22.09......................2 .............22.10 Kinga198824......24........25.09...................3lata ...........22.10 mama6latki ......24........26.09......................1.........ok. 22.10 mala1407..........23.......24.09.......................9. ............24.10 Alutkaaa...........28.......24.09.......................1 ..............24.10 Truj..........28......24.09.......................4. .............25.10 rybalopika.........29.......29.09.....................2..... ..........? VEG.................28.......26.08....................... .9...............? Staraczkaa........20.......26.08.......................1. ...............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×