Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kornela4444

zwiazek z hindusem

Polecane posty

Gość Biji john
Srednia krajowa-przepraszam ale nie uzywaj slow typu-empatia!!!!Wydawcy slownikow wyrazow obcych od wczoraj zwiekszyli naklady.Taki jest popyt!!!!!Pracuja w dzien i w nocy aby zaspokoic rynek!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biji john
Odp.do goscia--------jezeli KTOS jest zdolowany to znaczy ze trzeba go dobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukalabys innego portalu? A po co? Przeciez to jest polski portal. Czy moze zalilabys sie na Polaka na niemieckim portalu co by ci wszyscy przytakiwali, ze Polacy to taki zly narod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @_@
hej biji , mam radę nie wchodź już tu bo jak Cię wyzywają jakieś małolaty to po co masz się wnerwiać? Nie załamuj się i wychowuj dzieciaki tak żeby nie popełniły już tego błędu co Ty . Pozdrawiam*_*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @_@
odp.do gościa i biji john : niczego nie oczekuję za to że chcę komuś pomóc. Gdy mi sie coś stanie oczekiwałabym tylko wsparcia. Apz biji john jest jedna a wy wszyscy przeciwko bo jej się coś stało to nie wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @_@
tylko jestem ciekawa co WY BYŚCIE ZROBILI jak byście byli potraktowani przez tak przez swojego męża .. I to że chcę wesprzeć osobę nie znaczy że jestem jej adwokatem. Mi nie przeszkadza to że mogę być obrzucana błotem bo na waszej szmpatii mi nie zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 9;20
kafe bylaby ostatnim niejscem gdzie bym przyszla sie zalic. Serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @_@
ty tak ale ona może tu się żali i nie ma w tym nic głupiego. Ja też niekoniecznie bym się żaliła osobom których nie znam ale to już jej sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biji john=problemy psychiczne.Winny czy niewinny temu Hindus ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...a forum,to nie lekarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biji john
Dziekuje @@ i Gosciu 9.20 to wszystko prawda.Nigdy nie wchodzilam na takie portale znalazlam go przypadkowo!Myslalam ze tutaj mozna podyskutowac.Nie szukalam pomocy.Po czesci przedstawilam Moje Zycie dla przestrogi!!!!!Ale skoro wiekszosc uwaza inaczej ich sprawa !!!Nadal niech zyja w przekonaniu ze zlapaly Pana Boga za Nogi-tylko tak jak juz pisalam nie wiedza jak ten Bog ma na imie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biji john
Ostatnia odp.do goscia.Mnie jeszcze lekarz pomoze Tobie juz nie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biji john
Odp.do biji john to c.....a nie wiem czy wiesz ale twoje IP komputera zostalo dzisiaj znalezione przez Policje.trzymaj sie slodko. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biji john
Kochani Moi spotkalam tutaj duzo Ludzi serdecznych-wszystkim dziekuje z calego serca.Poslucham sie @@Ciebie !!!!!!Pozdrawiam goraco.DZIEKUJE!!!Z E G N A M Z powazaniem B.J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jezeli bardzo,ale to bardzo chcialoby sie wierzyc,to sie nie da..Nikt ci po forum chodzic nie kaze,nikogo nie zastraszysz,przestan sie miotac i poszukaj pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
IP znalezione przez policje a to dobre :D czy to "imie i nazwisko" masz wpisane w paszport, prawo jazdy, akt urodzenia? Jesli nie to mozesz skoczyc temu kto sobie taki nick napisal. Poza tym nikt nie kazal tobie podawac, jak to napisalas danych personalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten twoj doktorat z nauk medycznycb pewnikiem wymyslilas. Ktos po doktoracie nie bedzie trac czasu na slowne przepychanki z uzytkownikami jakiegos forum, nie znizy sie do ich poziomu i nie bedzie bral udzialu w wyzywaniu sie nawzajem. Poza tym twoj jezyk, styl pisania pozostawia wiele do zyczenia. Osoba po doktoracia nie uzyje slowa "brechta". I to straszenie policja. Do uzyskania IP potrzeba nakazu prokuratora, bez tego policja gowno moze zrobic. Nie chce mi sie tego tlumaczyc, ale nastepnym razem doinformuj sie zanim strzelosz takie cos na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sloneczko trzymam sie slodko i dziekuje ze sie troszczysz . Nie bede logowac sie w sposob ktory sprawia ze ci cisnienie strzela, tylko kiepski pomysl z policja bo NIE WIEM SKAD WIESZ ze pisze z komputera? Bo ja akurat z tableta pisze wiec jak wymyslisz dalsza czesc planu to najpierw sie doinformuj jak wspomina gosc powyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak ty masz doktorat to jastem genowefa z poznania w japoni i jestem prezydentem pomimo ze urodzilam sie 42.13.1902 roku o g.32:12 . BUHAHAHA oszuscie. Sory 'dojrzala 40 latko'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiowo
przepraszam ze sie wtrace:poczytalam wasze posty i nic nie rozumiem.Kobieta sie zwierzyla ze swoich problemow a ty szczegolnie gosciu mieszasz ja z blotem wyzywasz.Mozesz mi wyjasnic dlaczego przemawia przez ciebie tyle zlosci i nienawisci?Na dodatek to twoje buhahaha jest to bardzo przykre.A moze to tobie drogi gosciu cos nie wyszlo dlatego jestes taka wsciekla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta sie nie tylko zwierzyla ze swoich problemow, ale tez zaczela wyzywac inne forumowiczki od takich czy owakich...A spod nicku gosc pisze kilkanascie osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.07.13 [zgłoś do usunięcia] misiowo przepraszam ze sie wtracejezyk.gif oczytalam wasze posty i nic nie rozumiem Grzeczna jestes,ale nic nie rozumiesz rzeczywiscie i jakos nieuwaznie czytasz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misiowo masz wybiorcze czytanie czy po prostu przeczytalas 2 ostatnie posty? Zajrzyj na 2 czy 3 str i PRZECZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM jak kobieta sie zwierza ze swoich problemow:wyzya innych,uogulnia itd itp, zeczywiscie przykre jest to buhaha strasznie , ale popisz sobie z biji i sie zesmucisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiowo
buhahaha jestes zwierzeciem! pochodze ze wsi na buhaha mowili BUHAJ inaczej Byk maz krowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Misiowo,a moze pogadaj z weterynarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grzeczna do czasu...nie zdziwilabym sie jakby to byla biji tylko pod innym nickiem. Bede mowic buhaha i niech osoba ktora z choinki sie urwala nie decyduje za mnie. Pozdrow wszystkie zwierzatka , byki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
apr biji ona obrzucila blotem meza,dzieci i caly narod hindosow. I lepiej sie zastanow nad LEPSZYM ARGUMENTEM bo np.uogulnianie i straszenie policja lub wyzywanie to nie zwierzanie sie. No coz trzeba cofnac sie do 1 kl zeby znow zaczac czytac ze zrozumieniem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyny temat,gdzie ROR nie wlazi z kopytami! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwie sie ze ta kafeteria dziala!!!!!!!do goscia buhahaha-nic wiecej nie potrafisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żalosne.....
Nie bardzo rozumiem tą chorą przepychankę? temat:związek z hindusem,ok to rozumiem,panie wypowiadają się o swoich związkach,ok to rozumiem,ale nie rozumiem tych wyzwisk? nie każdy związek musi być udany i moim zdaniem kolor skóry nie ma aż takiego dużego znaczenia,patologia jest,była i będzie. Mam znajomego hindusa,który od paru lat mieszka w Polsce,tu ma własną restaurację i tu kupił mieszkanie.... nie ma żony. Mój znajomy stwierdził,że jak trafi na kobietę o którą on będzie mógł się postarać,po zabiegać i nie wskoczy mu do łóżka "na pierwszej randce" to się jej oświadczy. Nie raz byłam z nim w klubie i szczerze nie raz się zastanawiałam co one w nim widzą? wzrost 175 cm,chudy,no oczy ma ładne ale tak no szału nie ma,a dziewczyny w kolejce się ustawiały. Ja go znam,jest ciepły,miły,nie przeklina,wrażliwy,uczynny,pomocny,kulturalny,opiekuńczy,troskliwy,w domu sam sprząta,pierze i prasuje,itd. jednym słowem jako kumpel jest naprawde fajny ale jako partner,no ja bym go nie chciała bo ma wady,które mi bardzo w życiu przeszkadzają jest zaborczy, podejrzliwy i kontroluję swoją kobietę(jak ją ma).Nie był taki to życie go zmieniło,zwiazek z kobietą dla której liczyła się tylko kasa i poszła do tego który miał jej więcej. Teraz jest sam,wie,że się zmienił,wie że ma wady nad którymi stara sie pracowac ale wie,że ma też zalety,nie ukrywa tego co dzieję się u niego w kraju,mówi też jak tam traktowane są kobiety ale nie opowiada samych czarnych scenariuszy,powiedział,że u nich w związkach jest tak jak wszędzie na całej kuli ziemskiej,że nie można wszystkich wrzucić do jednego wora... i on pomimo tego,że został zdradzony i że kobiety same pchają mu się do łóżka nie twierdzi,że wszystkie polki to k***y. A tu padają jakieś wyzwiska,itd.,no chore,załosne...... Każdy ma prawo napisać swoją historie ale nikt nie ma prawa z góry zakładać,że wszystko się spieprzy i ,że też bedzie tak jak u niej. A co do miłosci francuskiej to dużo facetów lubi i to z rana i kolor skóry nie ma na to wpływu:) Ja jestem praworęczna,więc jak mam to rozumieć według tych mądrości z forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×