Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kornela4444

zwiazek z hindusem

Polecane posty

Gość biji john
A tak wogole to siedze sobie na portalu bo Moje DZIECIACZKI spia smacznie!!!!!! A Ty co robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biji john
dzieki Gosc........ium!za program przytoczony z Polskiej telewizji!!!!!!JESTEM ZADOWOLONA!!!!TEN Kraj nie jest dla roznic kolturowych i wyznaniowych!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srednia krajowa
Biji john bardzo to smutne co piszesz. Jestes rozgoryczona, ze cie zle traktowali - mam na mysli maz i jego rodzina. Ale tak sie zastanawiam, twoj maz jednak przyjechal z Toba do Europy i nie chce rozwodu - tak jakby nadal chcial z Toba byc. Moze kocha ciebie i dzieci. Czy rozwazalas pojednanie, terapie rodzinna czy cos takiego? Moze nie wszystko stracone? Czy tez kultura Indii tak cie zrazila ze tylko rozwod ? Jak dlugo trwalo to twoje hinduskie malzenstwo i pobyt w Indiach? I jak to sie stalo, ze wogole sie na to zdecydowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mialaś szans na białego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jak sadzilam nie masz argmentow i poprostu udasz, ze mojego posta nie ma :) wolisz sie przekrzykiwac z innymi, wyzywajac od takich czy owakich. Ani to ineligentne ani kulturalne. Ale jak kto woli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIJI JOHN
przepraszam cie srednia krajowa ale w pierwszej kolejnosci odpowiem gosciowi!!!!!mialam wysokie wymagania chcialam osiagnac w zyciu jak najwiecej.takie same aspiracje mial moj maz!!!!!!!!nie musialam jak piszecie rozkladac nog aby on mial wize!!!dostal ja za ciezka prace-nauke!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIJI JOHN
do sredniej krajowej!!!!!!poznalam mojego meza na studiach akademii medycznej w polsce.mielismy ambicje!!!!nazywali nas kujonami!!!!!zawsze bylismy na wykladach ciagle w bibliotece!!!!w nagrode dostalismy stypendium do anglii!!!!z anglii wrocilismy do polski zdawac koncowe egzaminy!!!!moj maz dostal wtedy 1roczne stypendium w usa!!!!!ibyc moze wszystko by bylo dobrze gdybym nie poleciala do indii!!!!teraz nie ma juz ratunku.za duzo widzialam za duzo przezylam krzywdy.nie potrzebnie to napisalam ----jutro znowu bede obrzucana blotem !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIJI JOHN
odpowiedz na pytanie -czy nie mialam szansy na bialego?nie interesowali mnie chlopcy latajacy po dyskotekach i imprezach.nie mialam czasu na to .chcialam sie uczyc-poprostu-jeden lubi nauke-drugi gruszki!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIJI JOHN
ostatnia odp. do goscia -okreslenie ciapole ciapulki dotycza mezczyzn.nie kobiet nie dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tobie juz wszystko sie popieprzylo biji bum Ciapole,ciapulki to dorosli...? a dzieci to jak wtedy nazwiesz-ciapulatka...?Nawet juz smiac sie nie chce,bo jestes tragiczna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okreslenie tylko mezczyzn? Nie wiem zkad ci sie to wzielo, ale nie ma znaczenia kobieta czy mezczyzna czy dziecko. Okreslenie, ktorego uzylas jest rasistowskie i odnosi sie do czlowieka, bez wzgledu na plec czy wiek. Ale tlumacz to sobie dalej po swojemu. Jakos musisz, prawda? Inaczej wyszloby, ze obrazasz wlasne dzieci co i tak czynisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*skad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @_@
cześć biji john . Będziesz obrzucana błotem , bo tylko nieliczni znają Twoją sytuację . Łatwiej jest nie wierzyć , naprawdę. Trzymam kciuki i widzę że masz własne zdanie , wykształcenie więc jesteś za fajna na takiego karakana:) trzymaj się!!! Ile lat mają Twoje dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@_@ bo ty znasz jej sytuacje :D uczyc sie chciala? to ciekawe jak skonczyla jako zona hindusa...zapewne ja zmusil a ona biedna poleczka nie umiala powiedziec nie, a teraz wylewa zale i jad na kafeterii. lol zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @_@
do gościa 1. IQ a nie ajkju 2.nie jesteś inteligentny , a stwierdzam to patrząc na Twoje odpowiedzi 3.słownik ortografii jak jesteście'inteligentni'(hahaha)to odwalcie się od biji. A co do 'brudnego języka'- kto to mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc z 9:20
Ale nikt tu nie twierdzi, ze ona zmysla. Poprostu uogolnia. Jej maz byl tyranem, zle ja traktowal, zdradzal, itp, itd, to od razy cala meska populacja Indii zle traktuje zony (w szczegolnosci biale), zdradza i bog wie co tam jeszcze. Ile razy mozna pisac to samo? Macie jakis problem z czytaniem ze zrozumieniem, czy poprostu czytacie co wam odpowiada a reszte ignorujecie. Zadalam jej pytanie odnosnie kilku innych narodow, w tym Polakow, czy jakby miala za meza faceta, z ktoregos z tych krajow i on by sie okazal psychopata czy na podstawie jego zachowan wystawilaby ocene calemu narodowi. Ze tyrani, dranie i wogole be. Oczywiscie nie odpowiedziala, bo zapewne jej odpowiedz bylaby przeczaca. Woli sie wyklocac z innymi panienkami, wyzywac sie nawzajem od najgorszych. Tak to zwykle bywa jak brakuje komus argumentow. Myslalam, ze osoba po medycynie, ba z doktoratem, powinna byc na jakims poziomie, a tu pokaz totalnego braku klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc z 9:20
I prosze nie przypisywac mi postow tego kafeteryjnego blazna, ktory chodzi po tematach i wkleja te zalosne zdjecia. Swoja droga kolego zapoznaj sie z ustawa o prawach autorskich, bo na to co robisz jest paragraf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez uwazam, ze nie ma znaczenia skad ktos pochodzi tylko jakim jest czlowiekiem. wszystkie pary zapraszam na www.intymnosc.pl/aff/7733

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolka i mulat ciapatowo :D
1. IQ a nie ajkju 2.nie jesteś inteligentny , a stwierdzam to patrząc na Twoje odpowiedzi 3.słownik ortografii jak jesteście'inteligentni'(hahaha)to odwalcie się od biji. A co do 'brudnego języka'- kto to mowi ale z ciebie pustok,usmialem sie z rana :D ze hej powielasz tylko,to co o tobie mysle http://pokazywarka.pl/iesu7r/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego mamy sie od niej odwalic? Sama inteliencja nie grzeszy, hahahaha posilkuje sie adwokatem z bozej laski. Myslala ze tutaj bedziemy ja po glowie glaskac? nawet dyskutowac nie potrafi tylko wyzywac. Ona i ten jej adwokacina to jakas kpina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srednia krajowa
ludzie troche wiecej empatii i mniej jadu by sie przydalo nie wiadomo co was jeszcze w zyciu spotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biji john to c***a
nie chcialas zebysmy logowali sie jako gosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biji john
Odp.do@@mam corke 7lat i synka 5lat.Dziekuje za wsparcie!!!!Masz racje odp.kiedys Gosciowi- po tfojemu ajkju po mojemu IQ.To mowi za wszystko!!Nie uogolniam nie wrzucam wszystkich do jednego worka aby utopic!!!!Gdybym byla mezatka z Polakiem i bylby taki sam jak moj maz hindus poszukalabym innego portalu!!!Chyba jest to oczywiste!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biji john
Przepraszam bardzo gosciu to tfuj prywatny portal ze kazesz mi spieprzac z niego?.......Bardzo serdecznie dziekuje Wszystkim za wsparcie.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biji john
Jeszcze jedna odp. do ....goscia.....czy za dobre slowo ludzie NORMALNI czegos oczekuja?????przepraszam Ja pochodze z duzego miasta a mysle ze KOBIETA ktora wypowiadala sie miala RACJE-ze pochodzicie z po PGR-SKICH WIOSEK.DZIEKI@@ napisz czego oczekujesz w zamian.Moze gosciu ma jakis pomysl!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biji john
@@ dzieki ten gosc jest zalosny.Koniecznie napisz mi co chcesz w zamian za pozytywny post.$$$$$$$$$zart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biji john
srednia krajowa przemawiasz do ludzi a tutaj takich nie wiele!!!!!!dziekuje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biji john
odp.do biji john c**a.......bardzo ladne lepiej brzmi od goscia!!!!tylko nie wiem czy wiesz ze uzylas mojego imienia i nazwiska a jest to karalne moja droga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nie wyrazilam zgody na uzywanie moich danych personalnych!!!!!!!!przykro mi bardzo za to ze sie sama pograzylas w swojej nienawisci!!!!serdecznie pozdrawiam bardzo goraco jak nikogo tutaj.!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biji john
Mariolka i mulat ciapatowo-dzieki to jest prawda.Gratulacje to najlepsze foto jakie ostatnio widzialam.Jest poprostu super!!!!!!!!!Cale szczescie ze ja tak nie musialam sie ubierac hahaha pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×