Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nati123

32-33 tydzień ciąży :) Ktos chętny porozmawiać

Polecane posty

ja tez mam poki co to te najmniejsze tak do poł roku coś tam znajde a pozniej dokupywanie. a co myslicie o ciucholandach. u nas jest jeden z całym pietrem dzieciecym podobno, sasiadka mówi ze warto zajrzeć tam ale ja nie mam tak naprawde kiedy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzo znajomych zakupy robilo wlasnie w ciucholandach . czasem mozna naprawde fajne rzeczy dstac , za grosze , tylk ze ja nie umiem szukac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie migotka . Ja jak bym miala kupowac takie wieksze to pewnie tez bym tego nie zrobila . Ja dostalam ciuszki a tez nie wiem jak to bedzie z dzieciatkiem. Jakie duze i dlugie sie urodzi i czy wszystkie ciuszki wykorzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakoś nie mam przekonania do kupowania dla noworodka, niemowlaka używanych ubranek, choć wiem, że czasem fajne i porządne można kupić, ale tam po prostu mam :)...nawet położne/pediatrzy polecają dla maluch na pierwsze miesiące szczególnie używane, bo już są zmiękczone, ta cała chemia sprana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie tam zajrzę jak mały się już urodzi... i dojdziemy do siebie zeby wyjść w razie ładnej pogody na spacer:) dla takiego maluszka całkiem co dopiero narodzonego nie kupiłabym tam nic ale taki 3 miesieczny owszem ...tym bardziej ze ceny nowych ubranek dla maluszków są kosmiczne a dziecko wyrasta z tego bardzo szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dizewczyny jezeli ten temat byl poruszony to przepraszam ale dopiero dochodzi do mnie ze to juz najwyzszy czas ;) pomyslicie ze to glupie ze dopiero teraz, ale ja ze wszystkim czekalam na ostatnia chwile, a za duzo juz do czytania, na wyjscie ze szpitala co planujecie wlozyc dla maluszkow, ja mam dwa takie kombinezoniki a moja mama twierdzi ze jak sie juz ubierze malego to potem w rozek i ciepluchny koc i to wystarczy , bez kombinezonu a wy jak planujecie?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marlena ja mam zamiar ubrać małego body, spioszki kaftanik, i mam ciepłą kurteczką z polarkiem w środku. rożek lub gruby koc do tego. no i czapeczka. chyba,że będzie bardzo zimno lub nie będzie mu się śpieszyło do wyjścia i później się urodzi to wtedy wysle męża lub mamę po kombinezonik, bo nie mam jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z kolei mam 3 kombinezoniki iwec napewno jakis zaloze i jakis kocyk na to . A pod kombinezon to jeszcze nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też uciekam, łóżeczko ,tv, ukochany i czekolada jogurtowa;)) spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karin ;) Faktycznie, Gabryś urodził się w niedzielę. Fajnie, że są tak blisko, zawsze można pogadać o rozwoju, choć wiadomo, że każdy w swoim tempie. ;) A kiedy Ty masz termin ? między moimi chłopcami będzie 21 miesięcy, prawie 2 lata, ale Gabryś jest jeszcze taki mały...przytulak kochany mamusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Jak samopoczucia dzisiaj ? Ja wlasne wcinam sniadanko i lece na wizyte do lekarza :)) Mam nadzieje ze wszystko ok :)) Zycze milego i spokojnego dnia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metoda działa
Hej kochane, chcę popieścić Wasze piersi, która mi na to pozowli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo ja już dziś też po śniadaniu. własnie przez godzinke bede liczyć ruchy maluszka. juz jest 15 minut mierzenia i 12 ruchów... a wy liczycie ruchy? mi wczoraj lekarz dał specjalną karte ruchów, ktorą mam prowadzić do końca ciaży już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuśki przy okazji mam jeszcze pytanie...czy amierzacie szczepić dzidzie? chodzi mi o te wszystkie rotawirusy pneumokoki, w ogole kiedy i na co macie zamiar szczepić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Kami daj znać jak po wizycie, a ten laktator ręczny to jednak canpol nie avent. Ale avent mam butelki itp i bardzo dobre. Patinia, u mnie jest też 21 miesięcy różnicy, teraz bęzie 20m-cy, ale rocznikowo to rok po roku.. trochę się zagęściło, zobaczymy, czy damy radę:) Ale mała różnica wieku jest jednak bardzo dobra, bałam się, jak to będzie, ale nie było jakoś zazdrości specjalnie, może teraz bardziej wojna o zabawki, a i jeszcze ja kupiłam wózek dla dwójki, co się i teraz przyda. Migotka, Nie87- tak się zdziwłam o ten rożek, że wymagany do szpitala, bo wiadomo, jest jakaś ogólna lista, co trzeba mieć ze sobą, ale nigdy nie słyszałam, że obowiązkowo- a do tego mi się przypomniało, jak po pierwszej cesarce leżałam, a pani oddziałowa przepakowała moją torbę- a miałam jedną normalną- i połowę rzeczy dała mężowi, bo niepotrzebne. Evi- ja szczepiłam i szczepić będę, jestem jak najbardziej za szczepieniami i uważam, że cały ten eko trend, aby nie szczepić wcale jest bardzo zły. Chyba że pytasz o dodatkowe, typu rota, pneumo- ale ja to też szczepię. Rota jest doustną szczepionką. Ruchów jeszcze mam nie liczyć, ale w sumie to nigdy chyba nigdy nie liczyłam tak porządnie, więc z kartą wpisywania to nie pomogę, bo jakoś nigdy do końca dobrze tego nie zrobiłam.. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ! ;) no wlasnie jestem w trakcie sniadanka ;) noc okropna. Kami daj znac po wizycie co i jak ;) mam nadzieje ze wszystko ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos dzisiaj cisza tu ;) . ja dzisiaj znowu wolne juz robie sobie , wczoraj myslalam ze nie wyrobie jak sie plozylam tak plecy bolaly ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami, daj znać jak tam wizyta :). ja dziś też mam, ale dopiero o 20. evi, ja nie licze ruchów małego, jest mocno aktywny na co dzień, więc chyba to nie ma sensu ;) kari, no zapewne część rzeczy może okazać się zbędna, no ale po coś też te listy do szpitala są i jednak nie sądzę, że to są jakieś mega wymysły ;). każdy szpital ma jakieś wymagania, tylko nie jakieś żelazne, choć jak się trafi na kogoś ostrego, to zapewne można się nasłuchać, że jest się nieprzygotowaną... marlena, źle się dziś spało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie zapisuje ruchow nigdzie, jest o wiele spokojniejszy z dnia na dzien , ale czuje ruchy , lekarz nic nie wspominal jak narazie o tej karcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marlena, całe plecy cię bolą? mnie jakoś drugą noc bolą chyba okolice prawego biodra w nocy, nie mogę spać na prawym boku, ale na lewym mogę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie cale , do tego jakies znowu bole brzucha silne mialam, budzilam sie co chwila ;/a i w nocy musze wstawac tabletki brac o polnocy . dobry trening przed porodem , potem to bedzie normalka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marlena, ano dobry trening :). ja dziś wyjątkowo do łazienki nie wstawałam w nocy, dopiero ok. 6 rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja za to co chwila, moze w ciagu dnia potem sie zdrzemne , ale to na dobro nie wychdzi bo potem jak oblakana sie czuje ;) i zalezy czy maluch mi da, bo z tym tez oczywiscie roznie jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×