Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nati123

32-33 tydzień ciąży :) Ktos chętny porozmawiać

Polecane posty

Czesc dziewczyny . ;) musze sie pochwalic, dzisiaj w koncu pospalam sobie, przemeczylam sie do pozna ale pospalam smialo do 5 ;) od w pol do pierwszej bez przerwy :D . jeszcze zebym lepiej sie czula to wogole super byloby ;) Jak u Was dzisiaj ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evi, też się zastanawiam nad łóżeczkiem turystycznym, no i chyba kupimy, chodzi bardziej o wyjazdy...no właśnie kurczę dom piętrowy przy maluchu średnio się sprawdza, a jak patrzę na moją rodzinę, to właśnie takie rozwiązanie, że dziecko śpi tu tam, bawi się tu i tam, nie ma do tego tylko jednego pokoju, to też dobre nie jest, bo nie wie gdzie ma swoje miejsce, no ale rozumiem że to czasem nie ma wyjścia.My mieszkamy w domu, ale mamy tylko jednopiętrową powierzchnię i bardzo bym chciała żeby np. zabawki mi sie nie tłukły po całym domu, tylko trzymać je w jednym pokoju. A przy nastolatkach, to już dom piętrowy sprawdza się rewelacyjnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka ja mam na parterze sypialnie tylko. na gorze mam część tzn mieszkalna, kuchnie salon i przyszły pokój dla maluszka. mały w sypoialni bedzie spał w nocy. jego zabawki beda w jednym pokoju na górze. nie chce caly dzien trzymac go w sypialni gdy ja bede np gotowac na pietrze, patrzec na tv, przyjmowac gosci itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ja sie tez tego obawiam...mam nadzieje ze jakos to zorganizuje sobie tak by było dobrze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim. Nie było mnie kilka dni i muszę nadrobić zaległości. Wczoraj byłam na wizycie u doktorka. Dziś zaczynam 33 td. mały waży 1900 g. Wszystko jest w porządku. Wcześniej urodzić nie planuję, nic na to nie wskazuje, ale kto wie. ;) pozdrawiamy - ja i Gabryś i Kostek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patiniaa to super ze wszystko wporzadku :)) Ja tez jestem w 33 tc ale nie mialam robionego USG a chcialabym wiedziec ile maly wazy. A swoja droga to jednak Kostek ? Super imie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No straszna cisza juz drugi dzien. Ja co jakis czas aktualizuje a tu nic nie przybywa :/ Jak Wam mija dzien dziewczyny? Ja wlasnie po obiadku i pora na odpoczynek i spacerek pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przed obiadkiem jeszcze, probowalam sie zdrzemnac ale nie wyszlo mi za bardzo, u mnie kolejny dzien taki sam... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami, ja dziś pół dnia sprzątałam łazienkę, oczywiście w zwolnionym tempie, sporo przerw ;), wywalił sporo kosmetyków przeterminowanych, albo jakiś resztek, tyle kasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. ja odebralam wyniki z tej krzywej cukrowej...dwa pierwsze w norie trzecie podwyzszony o 10 wiec jednak chyba cukrzyca.w poniedzialek doktorek i dowiem sie wiecej. maly kopie dzis dosc mocno az mnie boli brzuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evi, to chyba nie jest źle, jak tylko jednej trochę podwyższony, co? gin ci wszystko wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowil ze jak chociaz jeden bedzie ponad norme to oznacza cukrzyce ciazowa, diete, wizyty u diabetologa, dzienne mierzenie cukru 4 razy glukometrem...i na koniec takie cos mnie jeszcze czeka:) ale jakos nie zalamuje sie. juz przeciez nie dlugo. od tygodnia czymam diete i powiem wam ze dzis moja waga pokazala ponad 1kg mniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Evi nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo ;) Bedzie dobrze, juz niedlugo Ci zostalo :) Dziewczyny a wiecie moze czy w laktatorach sa wymieniane te koncowki,czy mozna je kupic np.w aptece ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka ja tez ostatnio sprzatalam lazienke i wiem co przezylas ;) a ja dzisiaj robilam porzadek w kosmetyczce i pralam ja cala. mialem pelno cieni ,tuszy ktorych nie uzywam a teraz tak ladnie i czystko :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kolezanka miała taki niewymieniany niestety...ja ostatnio ogladalam tez taki jeden ale tez byl niewymmienny. ale jesli chodzi ci o to ze masz laktaror np po kims to polozna powiedziala mi ostatnio ze wystarczy odpowiednio wymyc i wypazyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie jeszcze nie mam ale moge kupic uzywany za 50 zl toommee tiippee a mam te butelki i bym chciala taki laktator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez sie zastanawiam wlasnie bo szkoda wydac tyle kasy a nie ma pewnosci ze to sie przyda. Wolalabym kupic za te pieniadze cos malenstwu. Dziewczyny mam jeszcze jedno pytanie. Bedziecie kupowaly swoim pociechom chodziki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja patrzyłam medeli ten taki mały elektryczny, to ok. 300 zł, kupa kasy, jak na coś takiego :O jakiś taki chodzik, pchany czy jak to nazwać mamy używany od rodziny, teraz dużo lekarzy, matek jednak nie poleca chodzików, no zobaczymy, jeszcze sporo czasu do tego etapu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem jeszcze czy chodzik to dobre wyjscie. jak bedzie tak daleko to sie temu tematowi przyjrzę blizej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a macie już leżaczki i maty edukacyjne? ja chce kupić, już po porodzie, bo i tak nie zamierzam noworodka kłaść na te wynalazki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle o macie ale to tez po porodzie,poza tym brat na chrzciny chcialby kupic cos w tym stylu wiec dam mu okazje:)poza tym poki malego nie ma to nie kupuje rzeczy ktore moga poczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wlasnie sie tak zastanawiam nad chodzikiem bo tez slyszalam ze teraz sie nie poleca. A co do maty to mam taka dla niemowlaka :) A lezaczek dostane bo szwagierka mi przesle z Angli ale to dopiero jak sie maly urodzi bo teraz i tak nie ma sensu :) Mate mam taka i mysle na poczatek starczy, a na pozniej mam wieksze bo dostalam dwie http://allegro.pl/kolorowa-interaktywna-mata-dla-niemowlat-ramiz3059-i2605564052.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam zabawek niestety. 3 pluszaki mam jeszcze moje zapakowane od nowosci w folie:) zabawki beda z czasem bo jakie zabawki dla takiego malenstwa? grzechotki to chyba troche pozniej albo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×