Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

taka_wariatka

Sterylizacja - gdzie? za ile?

Polecane posty

Gość gość
Rozumiem bardzo mi pomagasz. A Ty masz dzieci? Z kad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze mam do Ciebie pytanie odnosnie samopoczucia po zabiegu. Po jakim czasie wybudzilas sie z narkozy, tego sie tez boje ze moge sie nie wybudzic nigdy nie mialam narkozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narkoza to pikus. Nic nie boli, nie kreci sie w glowie. Szybko sie wybudzasz bez problemu. Czytalam, ze bardziej boli zabieg i nie powinno sie kierowac autem. Troche czuc brzuch, ale w sumie bol jak przy okresie, nic wielkiego Koniecznie trzeba wypic herbate jak przyniosa, bo to jakos wyplukuje narkoze. Mieszkam jakies 150km od Lewic. Nie mam dzieci i nigdy nie chcilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po narkozie nie powinno sie prowadzic auta, bo koncentracja jest zaburzona. Po kilku godzinach wypuszczaja z kliniki. Slyszlam, ze niekotrzy nocuja w hotelu w Lewicach i nastpengeo dnia wracaja do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Acha rozumiem kazdy zyje jak chce. Ja mam chlopca i dziewczynke zawsze marzyłam o parce i marzenie sie spelnilo ale wystarczy dzieci bo wychowac dziecko to nie bułka z masłem ojjj nie. Ja do Lewic mam 800km ale pojade jestem uparta jak cos postanowie sobie za cel to dąze do tego uparcie. Co do kierowania autem to nie ma problemu pojade z mezem on bedzie kierowcą zostaniemy na weekend na Słowacji i troche tez pozwiedzamy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutri do nich dzwonie moze juz termin sobie zaklepe na czerwiec moze sie uda szybciej. W sumie na co czekac odkladac kase i zalatwic to jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo oni jakos nie dzwonią :-\ powinni dbac o klijenta a tu dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dzownia i nie oddzwniaja. Ale na dzien przed zabiegiem dzwonia aby potwierdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem bardzo mi pomoglas dzieki jak bede po to dam znac jak bylo trzymaj sie dobra kobietko :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co nic nie piszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam zabieg przecięcia jajowodów przy cesarce w Polsce, że względu na szacunek do wspaniałego lekarza nie podam gdzie. Mam 40 lat, troje dzieci które bardzo kocham ale tyle mi wystarczy. W ostatnia ciążę zaszłam stosując regularnie środki antykoncepcyjne, więc możecie wyobrazić sobie moja niechęć do stosowania tego typu środków. Skuteczność zabiegu potwierdziłam USG z kontrastem. Osobiście bardzo polecam, ciągly strach czy nie jestem w ciąży naprawdę ruinuje psychikę, życie rodzinne i wszystko po kolei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czika

Polecam film "Medyczne nadużycia" tam jest sporo poruszone na temat sterylizacji. Osobiście uważam że jesli nie chcesz mieć dzieci to uważaj albo niech nie dochodzi do zbliżenia, jak tak ludzkość bedzie dalej wciskać łapy do natury organizmu to sami się wybijemy na wzajem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czytam te wszystkie niepewności związane z zabiegiem, wyjazdy, wysokie koszty, strach, ból itp. A czy nie lepiej by partner poddał się sterylizacji i wykonał zabieg wazektomi ? Nic nie boli, szybko sprawnie i bez bólu, bez strachu, cenowo rozsądnie, sam zabieg to jakieś 15 minut. Warto może z partnerem o tym pogadać. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Witam

Czy ktos wybiera sie do Niemiec na taki zabieg w najbliższym czasie?

Chętnie dołączę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
Dnia 17.01.2017 o 05:37, Gość gość napisał:

Są zakłady krawieckie gdzie można piz.ę zaszyć

Niby mamy równouprawnienie .... wazektomia jest w pełni legalna a sterylizacja nie ...... dziwne prawda ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×