Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość antymatkapolka

Czy Was też wkurzają mamuśki w sklepach?

Polecane posty

Gość mnboiu
Do pracy kobiety po miesiącu od porodu , a nie siedzenie w domu do 3 roku życia bachora , czasami dłużej. Do pracy, leniwa locho, a nie płaszczysz gruby zad przed kompem, marnując prąd i cierpliwość innych :P Mam 27 lat , coś o życiu wiem i wiem jedno nie chce dziecka, bo przeszkadzałoby mnie i innym ludziom A można cię jakoś wyskrobać, bo przeszkadzasz mnie i innym ludziom? :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie zgadzam w 100 %
ale pomyslcie, skoro wielu ludzi ma podobne odczucia no to cos musi w tym byc... i nie kazdy to pisze przez zadrosc, bo np nie posiada dzieci...ja nie posiadam ale nie zazdroszcze posiadania, ja poprostu naprawde nie widze w tym nic ciekawego... i blagam nie piszcie "zobaczysz jak urodzisz" bo ja nawet sobie tego nie wyobrazam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSSSSSSssssssssssyk
mamuśki to rzecz jasna k**wiszony, rodzą takie bachory, rozkraczając się przy tym na maksa, takie mamuchy- k**wichy z bachorami w wózkach powinni tępić jak szczury. A zacząć od twojej mamusi..? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolunieczka
Ja jeszcze raz zadam pytanie....Czy wy z brzucha wskoczyliście od razu do gimnazjum 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie zgadzam w 100 %
jednoczesnie szanuje wasza decyzje o tym aby rodzic i wychowywac dzieci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DQWDQW
a ja ustawilbym takie kurwy pod sciana i rozstrzelał na miejscu. breivikj i hitler to jednak mądre ludzie byli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O_o 2525
Nie, ale wiem z opowiadań, że ja i mój brat w publicznych miejscach zachowywaliśmy się normalanie. Bez wrzasków i krzyków. Jak miałam 4 lata zmarł mój ojciec i jak mama zabrała mnie do koscioła to zrobiłam scenę (raz w życiu) darłam się w kosciele, że nie będę chodziła do Bozi która zabrała mi tatę. Jedna jedyna scena w moim dziecięcym wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DQWDQW
bo kiedys to dziecko jak sie zle zachowywalo to w dupe dpstalo a teraz nie wolno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anerina
i po co to naskakiwanie na bezdzietne, powtarzam raz jeszcze do nierozgarnietych idiotek mam PILNUJCIE TYCH MALYCH ROZWYDRZONYCH SKURWYSYNOW a nie bedzie nastepny raz takiego tematu. Ludzie nie musza tolerowac wrzasku malego gowna w autobusie, sklepie czy pod oknami w bloku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judasz
przyjdzie czas że zycie was ukarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zocha.
Tobie matka powinna od razu łeb przy porodzie urwać a nie teraz zaśmiecasz normalne społeczeństwo ,szczylu zajebany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DQWDQW
zycze wam tepe lochy aby wasze dzieci pozdychały w męczarniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zocha.
ciebie matka za malo lala ,bo cos takiego wyroslo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judasz
przyjdzie czas a zycie wam da zapłatę za wasze chamstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zocha.
ty psycholu pierwszy zdechniesz pod murem psy cie beda obszczewac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DQWDQW
ała ,mamusiu juz mnie nie bij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DQWDQW
a twoje dzieci z wozkiem wpoadna pod tramwaj bo ich nie uplinujesz tepa locho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DQWDQW
albo jakis pedofil bedzie mial z nich ucieche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DQWDQW
wybaczcie,ale wypadlem mamie z raczek jak mnie karmila i dlatego taki jestem czasami jebniety w mozg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaRA:)
do autorki. hmm skoro nazywasz dzieci bahorami to pewnie ciebie tez tak nazwyali jak byłas dzieckiem. druga sprawa nienawisc do matek skads sie bierze moze AMTI swijej tez nienawidzisz Cos wtym jest co piszesz nienawisc do matek dzieci. pewnie towja matka traktowła cie jak bahora a nie jak wlasne dziecko no ale wsploczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SDJKNCJN
DQWDQW WSZYSTKIE TWOJE ZYCZENIA WLASNIE JUZ WRACAJA DO CIEBIE ZE ZDWOJONA SILA TAKZE UWAZAJ NIE ZNASZ DNIA ANI GODZINY SUKO NA PRZYSZLOSC: UWAZAJ CZEGO ZYCZYSZ GNIDO BO TO ZAWSZE WRACA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DQWDQW
podszywom dziekujemy bo sie zaczernie- jak juz nie macie tepe dzidy argumentow to sie podszywacie bedziecie zdychac z zalu jak wam bachory pozdychaja a ja sie bede cieszyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DQWDQW
no dobra przyznam się sam jestem zafajdanym pedofilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DQWDQW
zlego licho nie tyka ja jestem zimnYYYY jak ryba i sram na takie gusła, kto wierzy w gusła temu dupa uschła i tak ci bachory na sepse zdechną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DQWDQW
mi juz mozg zgnil jeszcze tylko kawaleczek zostal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DQWDQW
i taki jestem szczesliwy ,ze az robie sobie dobrze.....jak mnie to podnieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjncksl
Do autorki. hmm skoro nazywasz dzieci bahorami to pewnie ciebie tez tak nazwyali jak byłas dzieckiem. druga sprawa nienawisc do matek skads sie bierze moze AMTI swijej tez nienawidzisz DEBILU NAUCZ SIE CZYTAC. NIE MOWA TU O NIENAWISCI DO MATEK TY CEPIE. MOWA O GLUPICH TEPYCH SUKACH ROZPIESZCZAJACYCH MALE GOWNA I POZWALAJACYCH IM NA WSZYSTKO W MIEJSCACH PUBLICZNYCH NIE ZWAZAJAC NA TO ZE INNI LUDZIE TAM TEZ SA. NIE JESTESCIE SAME SUKI I SWIAT TO COS WIECEJ NIZ TYLKO WY I WASZE ZGNILE BACHORY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DQWDQW
podszywy wysilcie sie bardziej co boicie sie ze wam dzieci pod tramwaj wpadna albo pedofil je wykorzysta? to je pilnujcie i nie puszczajcie po plazy bez majtek - kiedys widzialem jak chlopak se walil patrzac na mlodziutkie cipoki bez majteczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DQWDQW
nie nie widzialem ,sam to robilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez nienawidze
krow rozplodowych ktore uwazaja ze z powodu urodzenia bachora moga sobie roscic prawo do wszystkiego, a wszytskich innych ludzi miec w dupie, bo przeciez inni sa tylko po to zeby bachorowi i mamusce uslugiwac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×