Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość antymatkapolka

Czy Was też wkurzają mamuśki w sklepach?

Polecane posty

Gość sefregrgtr
wale kloca na bachory tak jak na mnie walom inne dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego ja, dlaczego? pytam
Ja jeszcze mogę znieść zachowanie dzieci, bo cóż one winne skoro rodzice nie uczą ich zachowań społecznych, ale jak widzę rozwrzeszczane dzieci, które robią co chcą, a mamuśki raz na pół godziny zawołają głośno dziecko po imieniu, zwykle, Alan, Amelia, Oskar,itp. a owe dzieci biegną i sypią piachem, to mam dość takich wakacji. Jestem wtedy gorzej zmęczona niż po pracy w przedszkolu z maluchami, których mam 25. Oprócz tego zdarza się, że rodzice z towarzystwem na plaży piwkują, hi, hi, ha, ha, a dzieci same w morzu. Jak pisałam, powinny być sektory dla rodziców z dziećmi na plażach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sefregrgtr
moj naplet capi serem przez dżins

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sefregrgtr
moj naplet capi serem przez dżins

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sefregrgtr
mam zawsze zolta plame w kroczu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sefregrgtr
mam zawsze zolta plame w kroczu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sefregrgtr
i czasami brązowa łyżwę na majtochach taka ze nawet wizir nie spierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anerina
wczesniej pisalam o babie wylazacej z jej dzieciakiem i grajacych w polke nozna na trawniku, gdzie od lat jest zakaz. Wlasnie suka znowu przyprowadzila pol osiedla i dra mordy pod oknami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O_o 2525
zadzwoń po straż! i napisz jaka była reakcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anerina
jak to jest ze ja mieszkajac tu od dzieciaka musialam stosowac sie do zakazow, a taka sie teraz wprowadza i mysli, ze jej to nie dotyczy, dlaczego to babsko nigdy nie pojdzie na inne osiedle gdzie sa miejsca typowo przeznaczone dla dzieci tylko jeszcze tu sprowadza to rozwrzeszczane obce bydlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo irytują mnie ludzie
którzy myślą, że oni sami nie są ani trochę uciążliwi i ich obecność to czysty zaszczyt dla towarzyszy w sklepie, kolejce czy na plaży. To dotyczy ludzi w różnym wieku niestety. Jasne: wy nikomu nie przeszkadzacie, nigdy nikt was nie musi omijać, nie macie zwyczajów denerwujących innych, wydawane przez was odgłosy to zawsze tylko miód na uszy osób w otoczeniu :D Mówię to do każdego, z Was mnie to też dotyczy: co najmniej kilka osób dziennie wkurwiacie w miejscach publicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anerina
haha powinnam zrobic zdjecie jej stojacej na bramce a tuz za nia ten czerwony znak "zakaz gry w pilke" i porozwieszac na calym osiedlu to moze by do niej cos dotarlo. Nie sadze ze straz by to zainteresowalo gdybym zadzwonila, nawet nie chcialoby im sie przychodzic, w koncu "nikomu krzywdy nie robi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z BACHORAMI W PRZYMIERZALNI
NAUCZCIE TE SWOJE BACHORY, ŻE SIE NIE ODSŁANIA ZASŁONY KIEDY KTOŚ MIERZY ODZIEŻ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BYŁAM W SKLEPIE I DWA RAZY SIE MUSIAŁAM GIMNASTYKOWAĆ, ŻEBY TRZYMAĆ ZASŁONĘ W MIĘDZYCZASIE MIERZĄC KOSTIUM KĄPIELOWY. JAK ZROBIŁAM DZIECIAKOWI BUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!! TO WIELKIE OBURZENIE- "JAK TAK MOŻNA WYSKAKIWAĆ NA CUDZE DZIECKO..." NÓŻ W KIESZENI MI SIĘ OTWIERA, NA DRUGI RAZ ZARŻNĘ JAK PROSIĘ!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaq
ja miałam taka ex koleżanke z pracy- pierwszego dnia po powrocie ierwsze co zrobiła to zmiana tapety na kompie, z dzieckiem oczywiście ;) przyniosła pełno zdjęć które zgrała sobie żeby móc patrzeć na niego. maltretowała innych tymi zdjęcia jak i tym aby głosowali w konkursach na małego mistera. spotkać się nigdy z nią nie dało, bo dziecko! i nic, że dziecko ma ojca, on i tylko ona może się nim odpowiednio zająć, więc dziecko jest ważniejsze niż choćby 1h wyjście raz w miejsciącu na piwo czy pizze. widziałam ja ostatnio po 2 latach. obraz nędzy i rozpaczy. wiecznie ubrana na czarno jakby wracała z pogrzebu- oczywiście z dzieckiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z BACHORAMI W PRZYMIERZALNI
DO bardzo irytują mnie ludzie JA OSOBIŚCIE ZASŁON W PRZYMIERZALNIACH LUDZIOM NIE ODSŁANIAM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anerina
ktos na kwejku skomentowal to zdjecie" mnie na zmianę zalwa ku*wica i politowanie jak widzę profile gdzie zdjęcie g(ł)ówne to bachor, w tle bachor, pięć albumów - wszędzie bachor. To wszystko robią głównie nieogarniętę, rozlazłe kury domowe, albo nastolatki szukające tatusia. Rzygać mi się chce jak to widzę. W ogóle rzygać mi się chce jak widzę bachory." haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anerina
albo to: SPOŁECZEŃSTWO WYCHOWANE NA NK. PIERWSZA KUPA, PIERWSZA MIESIĄCZKA, PIERWSZY WYTRYSK. WSZYSTKO UDOKUMENTOWANE ZDJECIAMI ORAZ WSPANIAŁYMI OPISAMI. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo irytują mnie ludzie
Może nie odsłaniasz, ale założę się o milion, że robisz inne rzeczy, które innych ludzi po prostu wkurwiają. Nie wierzę, że nie ma w Twoim otoczeniu ani jednej osoby, której nie irytuje Twoje zachowanie. I co, zaczniesz teraz się pilnować na każdym kroku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anerina masz racje kiedyś czytałam ,że bodajże w Brazylii filmują pierwszy raz swoich pociech. :D Na dodatek wybierają rodzice w jakim to ma być wieku i z kim ma iść syn, czy córka pierwszy raz do łóżka serio pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z BACHORAMI W PRZYMIERZALNI
A WYOBRAŹ SOBIE, ŻE NIE ROBIĘ. I CO POWIESZ TERAZ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anerina
to nie moje komentarze tylko ze strony, ktora wyzej ktos podał, ale zgadzam sie z nimi w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonty
antymatkapolka mysle ze siejesz na tym forum pejsatą propagande , otoz polskie matki maja prawo stac wszedzie takze w sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo irytują mnie ludzie
Powiem, że to nie prawda, bo np. mnie irytuje to, że używasz CapsLocka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze są matki polki na zakupach. K.. jak mnie wkurza jak stanie taka w przejściu z wózkiem nawet nie pomyśli aby zjechać na bok tylko stoi i jak zwróci się jej uwagę to wielka obraza majestatu. Poza tym jak matki tylko mają jeden temat dzieci znakiem tego że nie mają żadnych innych pasji niż tylko bachory, ploty itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z BACHORAMI W PRZYMIERZALNI
NAWET KIEDY SAMA BYŁAM MAŁYM DZIECKIEM, MATKA OD URODZENIA MI POWTARZAŁA JAK NALEŻY SIĘ ZACHOWYWAĆ W MIEJSCACH PUBLICZNYCH, A JA SIĘ TEGO TRZYMAŁAM. DOBRE MANIERY MAM DO DZISIAJ, GDYZ TAK ZOSTAŁAM WYCHOWANA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anerina
bardzo irytują mnie ludzi ale o czym ty bredzisz kobieto? Porownujesz doroslego czlowieka do nieupilnowanego, niezdajacego sobie sprawy ze swojego postepowania bachora? W tym temacie, jakbys nie doczytala rozchodzi sie o rodzicow, ktorzy nie panuja nad swoimi dziecmi i maja w dupie to, ze dzieciak jest niegrzeczny i przeszkadza innym ludziom, bo przeciez oni sa nie wazni, tylko ich dziecko sie liczy i moze wszystko, a ludzie powinni to akceptowac. Dorosly, ktory nie zwraca uwagi na rozwrzeszczanego dzieciaka jest taki sam jak ten dzieciak a nawet gorszy, wiec nie rzucaj sie tu na ludzi, ktorzy "padli ofiarom" takiego dzieciora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mnie to wkurwia. Kiedy Polaka Matka uważa się że jak urodziła to wszystko jej się należy bo ona jest matką. Mam to centralnie w dupie co jej się należy i gdzie. Najlepsze są akcje jak latam samolotem i ustawia się kolejka to już wiadomo, że wepchnie się Matka Polka. To przeważnie po chamsku. W samolocie też dwójkę ze sobą niesie i nie umie ich upilnować. Dzieciaki drą się, płaczą, latają itp. Wkurzające to jest bo to brak wychowania u dzieciaka! W marketach też jak wychodzą z wózkami to idą wiecznie obrażone lub myślą, że tylko one są i nikogo wokół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonty
wszystkie ktore macie cos do matek polek macie zapewne swiadomosc ze uleglyscie pejsatej propagandzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×