Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość antymatkapolka

Czy Was też wkurzają mamuśki w sklepach?

Polecane posty

Gość JaRA:)
a znacie jakas dobra masc na penisa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaRA:)
bo mi wyrosl obok mojej piczy. Kim ja jestem? mam tez cyca i wąs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaRA:)
mama mowi ze to rodzinne i ona tez tak ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaRA:)
wyznala mi ze jak nie miala papu dla mnie (traktowala mnie zawsze jak pasozyta) to brala to co mi sie wysralo, mieszala z kaszka i mi podawala z powrotem. Taki gowniany recykling

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiii
mnie jeszcze wnerwia jak wchodze na kafe a tam same tematy "styczniowki kurwa 2011" "ile wasze dzieci spia" "klub mamusi" " kto tez sie stara" ja jebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiii
mnie jeszcze wnerwia jak wchodze na kafe a tam same tematy "styczniowki kurwa 2011" "ile wasze dzieci spia" "klub mamusi" " kto tez sie stara" ja jebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiii
cyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiii
cyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiii
cyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiii
cyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiii
cyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiii
cyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiii
cyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiii
cyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiii
cyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiii
cyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego ja, dlaczego? pytam
Nikt nic nie napisal na temat dzieci na plażach nad morzem. Pisałam wcześniej w tym temacie. Ktoś myśli tak jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiii
to ze ktos nie ma dzieci nie znaczy ze stary ty cepie z dupy wyjety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhgbdhkf
Tak łatwo się mówi. Moje dziecko grzecznie szło koło mnie i nagle bieg a ja za nim w pościg tylko jeszcze musiałam wyminąć grupę rozbieganych dzieciaków w tym tego na rowerze i zatrzymałam swoje dziecko metr przed karuzelą. :( Owszem nie jestem dumna i nie próbuje się usprawiedliwiać, ale jestem pewna, że już tam nie pójdę. I co ? Pojedźcie mi... przecież same jesteście idealnymi matkami. A prawda jest taka, że takie coś może się każdemu przytrafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lafirynda997
taaa plaza... lezysz sobie na kocyku, dopiero co wyszlas z wody a tu czujesz na plecach piach spadajacy z gory, podnosisz glowe i dostajesz w twarz, bo wlasnie jakis durny bachor przebiega i ma w dupie ze wlasnie obsypuje polowe plazowiczow. Nie slychac morza tylko wrzaski malych sukinkotow, okropienstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sefregrgtr
a przynajmniej sfrustrowany:0 poyebancu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apropo plaż
Byłem w tym roku nad morzem w Kołobrzegu, opalam się na brzuchu i czuję jak jakieś dziecko mi sika po nogach ! Koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O_o 2525
ja uważam tak jak ty. Latają po plaży, obsypują piachem, w ogóle się tym nie przejmują. Dorośli zresztą tak samo. Drażnią mnie jeszcze pieluchy zakopywane przez uroczych i dumnych rodziców O____o a i jeszcze jedno. dzieciaku budujące jakieś baseniki z wodą, zamki itp zaraz przy samej wodzie. kiedyś musiałam niestety zdeptać taki akt radosnej twórczości (nie było jak przejść), dziecko w ryk, rodzice się darli, że zniszczyłam "wspaniałą" budowlę. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sefregrgtr
sorry, chcialem powiedziec ze ja jestem pojebancem, mam malego zwisa- mamusia go nazywa kutasiatkiem lub siusiaczkiem, i musze gdzies sie wyladowywac, ale i tak moj pikutek mi nie staje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sefregrgtr
zalosny podszyw, mzoesz byc dumny bo wlasnie ejstes z tych niedorobionych bachorow o ktorych tak szumnie psizecie, matki waqs nie wychowaly takze piszecie o swoich starych ktore mialy was nie rodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sefregrgtr
lubie sie nim bawic, ale mama mowi ze to nie ladnie i jak go jeszcze raz dotkne w celach nie szczochowych to mi go utnie albo pojde do piekla!!!! tak sie boje co mam robic? pisalem do bravo girl ale pani psycholog mowi, ze jestem bublem i ma gdzie mojego pitolelelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sefregrgtr
ja sie podszywam po siebie bo jestem zyebkiem i mam rozdwojenie jazni, a teraz mowie do siebie- no nie podszywaj sie ty gagatku nooo bo w gingol zarobisz, a ja nie chce denerwowac mojej mamy ktora i tak mammnie w dupie bo woli dlubac w nosie i wachac swoje wypierdziny albo czesac wąsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego ja, dlaczego? pytam
Właśnie, to wszystko co napisaliście to prawda na plażach nad Bałtykiem. Do tego jak w ciągu dnia słyszę 100 raz Alan, Amelia, Oskar to wracam zmęczona z plaży gorzej niż po całym dniu w przedszkolu z dziećmi. Ten piasek spod małych biegnących stóp też jest nie do zniesienia. Potrafię te dzieci zrozumiec, ale reakcji rodziców nie kumam. Leżą, albo piją piwka w towarzystwach, a od czasu do czasu jest głośne nawoływanie po imieniu. W tym roku odkryłam plaże, gdzie bylo pusto i zero wrzasków. Byłam 3 dni, ale to było to. człowiek od człowieka pół kilometra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sefregrgtr
no nie podszywaj sie nooo moj kutafonek popuscil z nerwow:( teraz dostane od mam laczem w jape

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×