Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kitkitka

bronię się przed romansem z żonatym

Polecane posty

widze swiatlo w tunelu, obie zescie sie nazwaly kretynkami, to teraz udowodnijcie sobie samym, ze potraficie juz wiecej nimi nie byc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczetry jestem zawansowanym dyslektykiem ale dzienki za poprawke obczaj to : fzhut - wiesz co to za slowo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinga mango sluchajcie kazdy popelnia bledy duze male , tylko trzeba z nich wyciagnac wnioski wam chyba sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie temat o ortografii... widzisz szczery...gdyby to bylo takie proste nie byloby takich tematow, po cholere byliby psycholodzy i inne instytucje...chyba lepiej wyrzucic z siebie cos niz w sobie dusic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie chyba nie, skoro napisałam do niego ponownie... teraz to juz nie chodzi o jego zachowanie i moje, teraz to ja sie nakrecam przez jego ignorowanie mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po cholere byliby psycholodzy x dobrze, ze o tym wspominasz, zrob uzytek z tej wiedzy i przejdz sie do psychologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czuje takiej potrzeby jeszcze :) ale jak widzisz mam świadomość, że być może taka nadejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mango serio daj sobie spokoj nie pisz juz, wiem ze to moze cie bardziej nakrecac jego nie odpiwywanie bo czekasz na jakakolwiek reakcjie ale zastanow sie lepiej czisza niz burza ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ja mam teraz zrobić (wiem, że to głupie pytanie:P ale po tym co mu nawypisywałam to czuje się tragicznie, wstydzę się tego, że jak nienormalna do niego pisałam... i boje się że kiedyś znowu napisze... - uzależniona od pisania do K :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawstydzona, wiem, że to pisanie jest bezsensu, ale to takie chamskie z jego strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede szczera przejmujesz sie czlowiekiem ktory ma cie w dupie daj seobie spkoj serio . a co ci to da ze odpisze? a co bys chciala uslyszec? serio pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale już nic na nim nie wymusisz! zrozum, że nic nie osiągniesz tym...jedyne co to tyle, że Cię jeszcze bardziej znienawidzi...babo!!! (już tak musze powiedzieć...) nie pisz, pod żadnym pozorem i nie myśl o tym, czmu nie odpisał itd... po co? Sama siebie dręczysz podczas kiedy odpowiedź jest jasna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchaj mango powiem tak chcialm sie spotkac z moim kochankiem- wsumie przez jakis czas bylismy para w ukryciu bo bylismy wolini wiec mozna nazwac to jak by zwiazkiem ale dobra wracam do tematu chcialm sie z nim spotkac pislam smsy chcialm go przeprosci wytlumaczyc czemu wrocilam do meza przeprosic za krzywdy ktore mu wyrzadzilam nie odpisywal zadzownilam nie odebral i po tel napisalm mi smsa: daj mi spokoj zranilas mnie ................. wiecej juz nie pislam nie dzwonilam wiedzialm ze dalsze moje proby kontaktu beda bardziej bolesne dla mnie jak i dla niego.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co... obojętnie, tylko nie chce, żeby mnie ignorował, niech napisz " spierdalaj" , albo zablokuje na fejsie bedzie to jakas reakcja przynajmniej. \Wylałam tyle łeż przez niego, chodziłam po lekarzach, brałam anydepresyjne leki, przeprosiłam, a jego nie stac na głupia odpowiedz- I WALSNIE TO MNIE WKYRZA NAJBARDZIEJ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co bys chciala uslyszec? serio pytam x bardzo cie przepraszm mango, tak cie skrzywdzilem ale wiedz, ze zawsze bedziesz w moim sercu,nasze wspolne chwile byly najpieknieszymi w moim zyciu, kocham ci i to sie nigdy nie zmieni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mango POMYSL CZASEM!! nie rozumiesz moze on sie boi co kolwioek napisacnawet glupie spierdalaj bo obawia sie dalszej konwersacji, kontaktu z toba pomysl od slowa do slowa i znow by sie zaczelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo zablokuje na fejsie bedzie to jakas reakcja przynajmniej x to mnie w kobietach zawsze rozpierdala, bezwolna osobowosc, one nie zrobia nic, to on musi cos zrobic, cokolwiek byle zrobil :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MACIE RACJE... NIE NAPISZE WIECEJ ZASTANAWIAM SIE, CZY WY MNIE W JAKIS SPOSOB ROZUMIENIE, CZY W OGOLE TO JEST JAKAS ABSTRAKCJA DLA WAS...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mango proszę Cię, serio byłoby Ci lepiej gdyby odpisał "spierdalaj"? Jeżeli tak, to zrozum, że on tym milczeniem przekazuje dokładnie to samo.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadze ze szczery ma racje tak naprawde chciala bys to uslyszec i dlstego ten temat tak maglujesz piszesz i prosisz jakakolwiek reakcje ale to nie jest obojetma reakcja ty chcesz konkretnej wlasnie takiej jaka sobie wymyslilas parwda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mango taka jest parwda: tesknisz za nim i chcesz kontaktu , przepraszasz go i czekasz na reakcjie. tak naparwde chcesz uslyszec jaka bylas i nawet jestes wazna dla niego mimo tego wszytskiego i czekasz a on milczy towja zlosc i flustracja ( szczery poprwa jak zle napislam :P ) jest coraz mocniejsza. sama sie piekna zadreczasz i jego tez bo sadze ze walczy z tym aby nic nie napisac nie odpisac poprostu milczec. odpusc sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę jakiejkolwiek jego reacji. Wobec tego przecież jak się boi, nie chce odpisac, chce zeby dala mu spokoj to dlaczego sam mnie nie zablokuje- rzecie ma taka mozliwość. Po co wyslala to cholerne zaproszenie wtedy? To wszystko wlasnie mnie tak wkurza! Jutro zablokuje go sama, nie bede mogla zagladac co u niego, moze to pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×