Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kitkitka

bronię się przed romansem z żonatym

Polecane posty

Zawstydzona, masz racje, tak jest, ale nie chce kontaktu-romansu, ystarczy jak odpisze normalnie i to wszystko. Myslisz, że on walczy ze soba zeby nie odpisać? watpie... pewnie przeczyta i wiecej o tym nie mysli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mango jesli to zrobisz to..... masz u nie browara :P ile masz lat , a on? sorki wiem banalne pytanie ale mnie to jakos ciekawi sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nckfk
Ona 23 a on 32 hahahhha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslisz, że on walczy ze soba zeby nie odpisać? x ob bardzo pragnie ci odpisac ale boi sie, ze tylko bardziej cie zrani, w koncu jestes dla niego calym swiatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może wtedy zaczęłoby się od nowa??? może lepiej nie drążyć, nie dążyć do kontaktu....po co skoro wszystko jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 28, a on 31 Właśnie to chciałabym wiedzieć, czy chociaż trochę się przejął, zastanowił nad tym co mu napisałam, czy OLA. Tak jutro go zablikuje, zreszta juz to chcialam zrobic dzisiaj i zrobilam, ale odblokowalam :) wiece teraz musze odczekac swoje 48h ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zablokuj go poprostu tak bedzie lepiej dla ciebie i dla niego. nie wiem co on sadzi nie wiem ale jesli sam wysyla ci zaproszenia i nie blokuje cie to musi miec w tym jakis cel lub poprostu jest to mu obojetne nie wiem nie znam go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nckfk
Mango. Tak pustej kobiety jeszcze nie czytalam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mango, skoro od tamtego czasu się serio nie odezwał to ma to gdzieś...daj już spokój :) zacznij żyć na nowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nckfk
Daj juz spokoj facetowi. Wyjebane ma na ciebie,nie rozumiesz jeszcze? Nie blokuje cie,bo moze jest na tyle kulturalny,ze skoro cie zaprosil jako znajoma,to glupio teraz to zrobic. Wbilas sobie do bani chorej bog wie co i wypisujesz do kolesia jak kretynka desperacko zalosna. Napisz jeszcze troche,to uwierz,ze sam cie zablokuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nielubiecię
zawsze szczery-nie lubię Ciebie,też jestem szczera.Nie pochwalam zdrad,jednak kiedy ktoś chce się wygadać to nie znaczy,że sam nie potrafi ocenić sytuacji.Ona wie co zrobiła,wie też dlaczego to zrobiła i nie potrzebnie ją obrażasz.Podejdż choć raz do drugiego człowieka z empatią szczególnie wtedy ,kiedy cierpi.Pozdrawiam.Chciałabym choć raz przeczytać jak komuś coś radzisz życzliwie.Mam nadzieję na zmianę zdania o Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nckfk
Czy ty nie masz za grosz rozumu??!! Skoro sie nie odzywa to ma wyjebane!!! No chyba,ze nie zyje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nckfk
Juz myslalam,ze ekscytacja ZSem dawno opadla,ale nie! Wciaz dochodza nowi,ktorzy sie oburzaja. Wiec jak to? Radzicie nie pisac do faceta Mango,a same piszecie do kogos,kogo powinno sie ignorowac,bo nic nie wnosil,nie wnosi i nie wniesie. Dziala tylko wlasnie w sposob on purpose prowokujaco- irytujacy. To wszystko. Ot taka jego rola na kafe. Dajcie mu zyc i cieply mocz na pana zsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacznę, jutro wieczorem kiedy go zablokuje, to bedzie definitywne pozegnanie K :P Zreszta to troche dziwne, bo cały czas było dobrze, a tu nagle dziisaj taka lawina... Dzieki Dziewczyny za wsparcie, doceniam to naprawdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nckfk
A tobie mango zycze zaprzestania juz ponizania sie tak tragiko komicznie. Naprawde. Uwlaczasz plci pieknej. Siedzisz i tylko myslisz co mu napisac jeszcze. No mega zalosne. Skup sie na zyciu swoim,bo niedlugo zostaniesz stalkerem swego pana z fb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nckfk
Oj tylko tak mowisz. Sama w to nie wierzysz. I nie zrobisz. Zakladam sie o 100 dolcow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mango, póki nie skończysz rozpamiętywania nie poznasz nikogo innego! A warto, bo wtedy zapomnisz o dupku, nic niewartym zresztą :) Ty masz lepszą sytuację, nie widzisz go, nie szukaj więc kontaktu! Daj sobie szansę. Szkoda marnować czasu na coś, co nie ma przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj chętnie bym sie założyla, ale niestety nie bede wstanie Ci tego udowodnic :P Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nckfk
Jak grochem o sciane :) dajcie juz spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nckfk
No akurat mi nie musisz :D bo ja mam to w dupie. Udowodnij sama sobie,co sie nie zdarzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga, wiem, masz absolutną rację. Jutro wieczorem zablokuje go, chociaz wiem ze bedzie mi ciezko to zrobic, bo juz nie raz probowalam, ale ZROBIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic Ci po nim już. BLOKUJ. I nie myśl, nie analizuj. To PRZESZŁOŚĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×