Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kitkitka

bronię się przed romansem z żonatym

Polecane posty

Gość do byłam zdradzana
No kurna wzruszyłem się...Cierpiałaś ogromnie, kiedy rozkładałaś nogi przed żonatym facetem? Jak suka nie da, to pies nie weźmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry pies powącha i pójdzie
dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale gdzie dalej pójdzie???
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetów którzy maja żony
a lataja za innymi kobietami powinno sie kastrować to najgorsza odmiana faceta ----- meska szmata, zero !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prawda zdrajcy to ostatnie
szmaty. A tekst o psach i sukach mozecie sprzedac tym, ktorzy czuja sie psami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlllllllllllmmm
"Jak suka nie da, to pies nie weźmie" do tego kto to napisał - jesteś suką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suka to zwierze
które ma instynkt i jak daje to tylko dlatego żeby sie rozmnarzać, a człowiek gzi sie do upadłego , a jak ciąża to już reszte sobie dopowiedzcie. Suka przynajmniej wie , że ma urodzic i wychować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrajcy to źli ludzie
Nie wchodźcie w relację z kimś, kto zdradza najbliższą sobie osobę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrajcy to źli ludzie
i to nieważne, czy zdradza kobieta czy mężczyna. Raz zniszczone zaufanie nigdy się nie odbuduje, ze zdrajcą trzeba raz na zawsze skończyć, bo to jest gówno, a nie człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy przykład
"Suka nie da pies nie weźmie" a co maja powiedzieć zgwałcone ? one nie dawały , a 'pies sam wziął i jeszcze pobił , albo zamordował ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten tekst o psach
przytaczaja tylko ludzie o mentalnosci psow. do takich normalny argument nie dotrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten tekst o psach
a wlasciwie to obraza psy. Tacy ludzie sa nizej niz psy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez przesady.....
nie rozmawiamy tu o gwałtach. Jakaś kretynka odsądziła od czci i wiary facetów zdrajców, twierdząc że jako kochanka ogromnie cierpiała. Nie wiem, czy cierpiała z powodu jakiejś choroby wenerycznej, czy z powodu wyrzutów sumienia, że posuwa męża obcej kobiety. Chorobie wenerycznej pewnie zaprzeczy, więc zostaje cierpienie z powodu tego, co robi innej kobiecie. Jeśli bowiem poczytamy to forum, to wyjdzie na to, że wszyscy faceci to świnie: ci, co zdradzają, bo zdradzają ci, co są zdradzani, bo są niedobrzy dla swoich żon - bo każka pinda, która przyprawia rogi facetowi tłumaczy się tak, że mąż jest niedobry. Nie przytula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten tekst o psach
kazdy, kto zdradza, niewazne czy mezczyzna czy kobieta, zasluguje tylko na kopa w twarz, bo to jest ostatnie scierwo. Zdradzajacy oszukuje osobe, ktora mu zaufala, ktora zdecydowala sie spedzic z nim zycie na dobre i zle. Jest na tyle tchorzem, ze boi sie odejsc, wiec po kryjomu oszukuje. Jak ktos zdradza swoich najbliższych, jak można mu zaufać w czymkolwiek?? taki człowiek nie ma żadnych zasad. Syf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez przesady.....
kazdy, kto sypia z żonatym lub mężatką, zasluguje tylko na kopa w twarz, bo to jest ostatnie scierwo. taki człowiek nie ma żadnych zasad. Syf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten tekst o psach
i klasyczne jest obwinianie kochanki/kochanka o wszystko, a przeciez to nie ta osoba przysiegala wiernosc, tylko zdrajca. Dlatego glowna wina lezy po stronie zdrajcy, kochanka lub kochanek czesto nawet nie wie o zonie czy mezu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten tekst o psach
"bez przesady", ty chyba zdradzasz zone?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten tekst o psach
bo ja wlasnie zostalam zdradzona i nie zamierzam winic tej kobiety, ktora o mnie w ogole nie wie. Natomiast skur.wiel, ktoremu ufalam, niewart jest spluniecia. Jezeli jestes taki sam, te slowa odnosza sie tez do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez przesady.....
Ile ty masz lat? 15? Jeśli sypiasz z facetem, to prędzej czy później zawsze wyjdzie, czy jest żonaty, czy nie. Trzeba być totalną kretynką, żeby się nie skapnąć, że facet jest żonaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetów którzy maja żony
a może podasz jakieś sposoby żeby sie predzej skapnąc czy facet jest żonaty co ?? moją koleżanke facet tak oszukiwal 8 miesiecy bywal z nią na imprezach u naszych wspolnych znajomych, wszedzie chodzili razem .... pewnie by to jeszcze dlugo potrwalo gdyby nie zwykly przypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po czym ma sie skapnąc
mają na czole napisane -- mam żone ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez przesady.....
Nie, nie zdradzm żony. Ale wciąż kleją się do mnie jakieś mężatki, które doskonale wiedzą, że jestem żonaty. Owszem, czasami bywa i tak, że żonaty facet poderwie jakąś panienkę z innego miasta i biedaczka żyje w iluzji, że gach jest kawalerem. Ale nie oszukujmy się: 95% kochanek doskonale wie, że facet jest żonaty, i nie robi nic. Jeśliby zdradę porównać do kradzieży, to kochanka jest paserem: świadomie kupuje kradzony towar. "a może podasz jakieś sposoby żeby sie predzej skapnąc czy facet jest żonaty co ??" Odwiedzić go w domu bez uprzedzenia. To wystarczy. Nie uważasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale tak to jest że
faceci umieją świetnie ukrywać przed kobietami że mają żony...zreszta nietylko faceci są winni...znam takie laski które świadomie podrywają żonatych facetów...bo mają w du...że komuś życie marnują...ale zawsze sądziłam że życzę takim osobom żeby spotkały je to samo i żeby im następna osoba odbiła faceta lub kobeitę!!!bo teraz to bez różnicy ZRADZAJĄ faceci jak i kobeity...świat jest teraz popier...najlepiej się nie żenić...tylko potem żal tych dzieciaczków które nie są niczemu winne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy, ktorzy zdradzaja
i kobiety, i mezczyzni, to skur.wy.syny. I nie ma co zwalac na kochanke/kochanka. Jak przylapalam mojego na zdradzie, zwalal na kochanke, ze to wszystko przez nia. Taki z niego zes.rany tchorz. Tak jakby on byl niepelnosprawnym umyslowo niemowlakiem, ktorego ona zgwalcila i to wielokrotnie. Rzucilam szmaciarza i czuje do niego taka pogarde, ze nie moglabym mu wybaczyc. Dupek nie mial jaj, zeby wczesniej zakonczyc zwiazek ze mna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PODZIWIAM...
podziwiam Ci że go olałaś....!!!!bo nie każda się na to decyduje...ja bym też nie mogła być z facetem jeśli bym go przyłapała...zazwyczaj tak jest ze zwala się na tą drugą osobę...poprostu nie umiałabym już takiemu zaufać...nie wiem jak można dalej żyć z kimś kto zdradził...bo zazwyczaj po jakimś czasie ta osoba zdradza ponownie...żadko kiedy znajdzie sie teraz taki "wyjątek" co już nie zdradzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma za co podziwiac
bez sensu byc z kims, kim sie gardzi. Olac to jedyne wyjscie, bo inaczej bedzie ciagly strach ze sie to powtorzy, zaufania raz zniszczonego nie da sie odtworzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gupia ja
ja miałam romans z facetem, który był w zwiazku od wielu lat, mówił, ze chce odejśc, że z nia nie sypia, ze to koniec, potrzebował jedynie czasu na to, żeby jakoś sensownie to zakończyc. kiedy sprawa wyszła na jaw, ona nawyzywała mnie od lafirynd a jemu wybaczyła bo tak go kocha nie wiem, kto tu był najgorszy może ja ale oni na pewno byli siebie warci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona na pewno idiotka
a on szmata. A Ty mialas bolesna lekcje zycia, zeby sie ze szmatami nie zadawac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona na pewno idiotka
kobiety, ktore wybielaja swoich mezczyzn, ktorzy sie kur.wia, sa debilkami bez honoru. Jakby kobiety sie bardziej szanowaly, to faceci baliby sie je zdradzac. A tak, on i tak wie ze zonka go utuli miedzy rogami i cala wine zrzuci na zla kochanke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gupia ja
taka prawda ja byłam głupia, ze wierzyłam gosciowi, jeszcze go zachęcałam do delikatnego zakończenia sprawy ona zadzwoniła do mnie i powiedziała, że wie, że on mnie kocha, ale nie pozwoli mu odejść a on na to przystał (kasa zainwestowana w jej mieszkanie) ja nie chciałam o nie go walczyć, bo uznałam, ze to nie moja decyzja i odsunęłam się ona wygrała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×