Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wasz net cena i jakosc

jaki macie internet i ile placicie ????

Polecane posty

Gość wasz net cena i jakosc

z jakiej firmy, sieci ? i czy np razem z tel. stacjonarnym? czy jakis osiedlowy z kablem?? jaki najpepszy internet dla osoby mieszkajacej w bloku?? dodam ze nie podlaczam sie kablem, ale wifi. ja mam obecnie neostarde , livebox i telefon stacjonarny. rachunki miesieczne ok 110 zl stale. chcialabym placic internet w cenie do 50 zl . malo rozmawiam juz z tel. stacjonarn. i mysle nad zmiana - ale jaka ?? jest duzo firm , ale glownie podlaczaja pod osiedle domkow jednorodzinnych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam UPC
płace 150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasz net cena i jakosc
ale razem z calym pakietem tzn tv telef, i net ?? czy sam net ?? jesli tak to sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25 euro place
w Nimeczech za telefon i internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam UPC
z całym pakietem to prawie 300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihi..
Ja mam Dialog, internet 6mb/s za 49zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasz net cena i jakosc
adelajna a czy ten z play za 39 zl mial jakis limit ?? ja mialam tez orange free za 39,99 i po paru filmikach limit sie wyczerpal. Mi ta moja neostrada pasuje, place tu za net : 45 zl +10 zl za dzierzawe liveboxa, czyli w sumie ok 55 zl i tel stacjonarny za 46 zl , z ktorego juz nie korzystam prawie wogole . mam krucho z kasa i chcialabym tel stacjonarny zlikw. ale wiem ze za linie iles tam trzeba placic , chyba zawiesze swoj numer , najwyzej mozna na rok i chyba za podtrzymanie linii placi 20 zl ?? kiedys dzwonilam na infolinie i powiedziano mi ze mam najtanszy pakiet i nie moge zawiesic swojego numeru, a dla mnie te 110 zl miesiecznie to duzo , bo nigdzie nie dzwonie ze stacjonarki, a za ta kase moglabym karte do komorki sobie kupic , a niektorzy maja net za 50 zl , ale podlaczony kablem, osiedlowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasz net cena i jakosc
mam pytanko do kolezanki korzystajacej z internetu Dialog:) Czy nie placisz dodatkowo za podtrzymanie linii , albo i razem z tel. stacjonarnym ??? bo to chyba grupa netia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasz net cena i jakosc
no wlasnie netia ????? placisz 50 zl , ale chyba za linie telef. tez musisz placic ?????????????? czy mozna 50 zl za szybki net w netii - nie majac tele. stacjonarnego i nie placac za podtrzymanie linii ?? jedni mowia tak a inni inaczej i sama juz nie wiem bo ja place 45 + livebox = 55 zl, ale jeszcze 46 zl telefon z ktorego nie korzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihi..
Ja mam tez telefon stacjonarny z Dialoga, ale podalam cene tylko za neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasz net cena i jakosc
dzieki :) ja wlasnie bym chciala zrezygnowac ze stacjonarnego i nie placac za podtrzymanie linii, mieszkam sama i dla mnie sa to duze koszta zwlaszca ze nie korzystam juz ze stacjonarnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuciapka111
ja mam z orange free, place 39,50 dokladnie, plus moj tatko bo na niego jest umowa dostaje jakies 20 zl bonusu na komorke. no i wlasnie sa limity, tydzien lub dwa szaleje, chodzi normalnie a potem strasznie wolno, o sciagnieciu, ogladnieciu filmiku moge zapomniec.. :( chetnie bym zmienila ale nie wiem, tel stacjonarnego u nas nie ma :( ktos moze cos zaradzic? te 100 czy wiecej nie chce placic, ale tak 60-70 bylo by spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuciapka111
jeszcze z tym orange jest taka opcja ze mozna dokupic np 0,5 G za 10 zl, 1G za 15 i 2G za 20 wysylajac sms.. ale srednio to sie oplaca :O zreszta jak raz probowalam to jakis blad i nic z tego nie wyszlo, tyle ze na szczescie tej kasy nie zjadlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orange internet mobilny - 59,90 zł. Jakaś oferta Combo. Internet+telefon z abonamentem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuciapka111
Haadia i jak Ci dziala? jakie limity?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam w dość małej miejscowości, Orange działa tu najlepiej. A, że często wyjeżdzam do 'miasta' (hihi) to mobilny jest dla mnie najlepszym rozwiązaniem. W tej mniejszej m iejscowośći śmiga tak średnio, w mieście bez zastrzeżeń. Korzystam już 4 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasz net cena i jakosc
kuciapka ja tez mialam dokladnie ten orangee free, umowa na 2 lata i w maju mi sie skonczyla na szczescie. a wzielam ten net z przymusu, bo egzaminy sie zblizaly, prace musialam pisac , a na wynajmowanym mieszkaniu akurat wlasciciele sobie postanowili zmienic internet , bylam z dala od domu i wzielam to , ale wyzywalam na to , korzystalam tylko do roku, bo potem wrocilam do domu , a tu mam neostarde, od 2005r i jest niezawodna, ale rozmyslam nad tym, bo rachunki 110 zl za samo korzystanie z neta , bo nigdzie nie dzwonie. tez chcialabym dobry net , ale bez lini tel . wifi , bo posiadam komputery przenosne i nie znosze kabli:( ja juz nie wiem , czytalam wlasnie o netii 39 zl albo 49 zl bez telefonu... nie rozumiem... czyli nie musze placic za podtrzymanie linii ?? co pytam znajomych, to kazdy, a mam taki taki nikt nie wytlumaczy, a ja juz tyle razy sie przejechalam na umowach, tych netach i chce miec sprawdzony bez problemow, gdybym miala kase to bym sie nie zastanawiala nad zmiana bo neostara jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuciapka111
poranny kac czy ja wiem czy tak drogo.. skoro ojczulek z 20 zl na kom bonusu dostaje, oczywiscie tylko do wykorzystania w orange.. ale faktycznie kiepski net, do dupy sa te limity.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam playa za 59 miesięcznie, prowadzę na nim firmę,ogladam telewizję . Darmowe noce do tego są . Korzystam z neta 24 na dobę 7 dni w tygodniu i mnie wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci, że nie orientuje się w limitach. Nie mam czegoś takiego, że na początku okresu rozliczeniowego działa szybciej, a potem wolniej. Nie widzę różnicy (oprócz tego co napisałam powyżej, ale to już raczej sprawa zasięgu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z internetu korzystam często (podczas wolnych dni). Oglądam filmy, przeglądam strony, pobieram muzykę, filmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lmalaksmzn xnxnx
15 euro place nielimitowany moge jeebac internetem ile wlezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuciapka111
mi umowa sie skonczyla w grudniu tamtego roku, poki co dalej na tym ciagne.. hmm no wlasnie a jezeli chodzi o rezygnacje to bede musiala cos jeszcze placic? taki internet z orange to do dupy, jak tydzien, dwa i koniec limitu.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasz net cena i jakosc
ja tez ogladam filmy, duzo korzystam i za orangee free juz bardzo dzikeuje, bo nie korzystalam z niego ( nerwicy mozna sie nabawic) a placic musialam do konca umowy mnie interesuje stacjonarny w domu net, bo jak gdzies wyjezdzam to bioe netbooka, ale na wyjezdzie nie mam czasu filmow ogladac , a jak sie cos wynajmiejakas kwatere to internet w tym jest . a w autobusie czy w pociagu nigdy nie korzystalam , a widzialam duzo ludzi wlacza , ja wolepodczas jazdy ksiazke poczytac lub muzyki posluchac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuciapka111
Haadia kurcze.. no jak to tak, a moj z orange.. chyba limit transferu do 3czy 4 G (nie jestem pewna) i jak to wykorzystam to kuleje okropnie :( napisz cos wiecej o tym swoim internecie :D co to dokladnie za oferta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saliss
UPC telefon 240 minut na domowe, takze za granice i komorki w PL, TV z dekoderem i HD, net z modemem wifi 40 - 160 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasz net cena i jakosc
to jak dawno ci sie skonczyla to po co to ciagniesz ? musisz 1 miesiac wczesniej sie zglosic by wypowiedziec umowe. Ja co prawde umowe mialam do kwietnia chyba 12, i jakos przed tym poszlam do salonu, ale kobitka powiedziala ze za pozno przyszlam i jeszcez za jeden miesiac musialam doplacic, czyli w smie 25 mies plus chyba ten modem tam byl przy podpisywaniu umowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×