Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama pyta 27

Co mam zrobić z psem który nie podoba się córce? :/

Polecane posty

Gość ańńńńńńńń
oddać córkę do domu dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwi1988ldz rozmawiałam z nią jak wróciła ze szkoły i właśnie wtedy powiedziałam jej, że ma karę za zachowanie pod szkołą. :o Pies jak to sznaucer, jednym się podoba, drugim nie. Dzieciaki pewnie wolą pieski typu '' słodziaczki ''. Ostatnio jakaś jej koleżanka kupiła właśnie pudla, stąd ta moda na tą rasę. :/ Inne koleżanki zachwycają się tamtym pieskiem, a córka bardzo przejmuje się zdaniem dziewczynek. Dzisiaj znowu próbowała na mnie wymusić kupno pudelka, twierdząc, że przecież jej obecnego psa można zostawić w drodze do szkoły. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totaka
"nauczcie sie obie, ze ZWIERZE TO NIE ZABAWKA!!!"...dokładnie :\ pies niech będzie nowym członkiem CAŁEJ rodziny, siedmiolatka i tak nie będzie potrafiła się od a do z zająć psem :\ nie no...co za ludzi.... "co zrobić z psem"...no nie wierzę! to chyba trzeba było na głowę upaść żeby brać psa dla dziecka tylko po to żeby wyglądał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany julek
o zesz... mam nadzieje, ze jej wytlumaczylas ze zwierze to nie rzecz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama pyta 27 no chyba żartujesz że tak powiedziała, mam nadzieje że zareagowałaś? Wiesz moja sąsiadka ma sznaucera jak ma pełno włosów to wygląda okropnie :D ale jak go ostrzyże tu i tam:D to śliczny piesek. Może nie wiem juz mi pomysłów brakuje, skąd ona w ogóle ma takie pomysły:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbrzydsze sa golfy
chyba musisz to po prostu wytrzymać, innej rady nie ma.twoja córka po prostu nie dojrzała do pieska i popełniłaś błąd kupując jej go. nie poddawaj się.myślę że będzie warto.powodzenia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Źle ją wychowałaś. Ja mam psy od lat, nigdy mi nie przeszło przez myśl takie zachowanie żeby kupować ładnego psa byleby koleżanki były zachwycone. To jakiś obłęd :o Moja matka mnie nauczyła, że najbardziej wartościowym jest pomagać zwierzakom i moje psy to kundle ze schroniska, jestem z nich dumna bo są przekochana i bardzo rozumne. A twoja córa to zwykły pustak 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama pyta 27 Po tym co powiedziała to ty juz nie przeprowadzaj tej rozmowy co ci wczoraj pisałam tylko oznajmij córce że pies zostaje i koniec tematu i pudla nie będzie. Mało tego powiedz że piesek juz jest tw i męża a ona nie ma żadnego zwierzaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ańńńńńńńń
Zapytaj się jej czy byłoby miło gdybyś tą ją zostawiła samą na drodze i nikt po nią nie przyszedł ... nie rozumiem dlaczego nie nauczyłaś do tej pory córki szacunku do zwierząt? Pies nie powinien być kupowany pod presją dziecka, to powinna być decyzja podjęta przez dorosłych, żadne dziecko się nim w pełni nie zaopiekuje. Kupiliście psa głównie dla siebie, powinniście się z tym liczyć. Jak córce się nie podoba to trudno... to żywe zwierze, a nie obraz w salonie, że ma się podobać albo i nie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej......ojej
powiedz malej ze widzialas na spacerze sliczna mala dziewczynke i postanowilas sie zamienic z jej mama te wezmiesz tamta mala ,a twoją corke oddasz tamtej kobiecie-ciekawe co ona na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saszka099
Nox easy...to tylko dzieciak, 7 lat... nie dojrzało do psa i tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noxelia tak, tak, my tu wszyscy wiemy, że jesteś jedyną oświeconą na kafe i pozjadałaś wszystkie rozumy, także najbrzydsze sa golfy popełniłam błąd bo co? Bo kupiłam dziecku zwierzę? To lepiej by było wstrzymać się do osiemnastki i jej dopiero kupić? :o kiwi1988ldz nie wiem, sądzę, że to wina jej koleżanek. To dzieci ze snobistycznych rodzin, więc pewnie mają również snobistyczne pieski typu pudle czy inne '' maskotki '' , więc sznaucerek jest dla nich brzydalem. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenon jaskula..
zostawic psa,na bank nie kupowac nowego.Dzieciak w koncu pokocha zwierzaka no chyba,ze jest uczulona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 lat a już pustak. Kupowanie psa to głupota, powinno się wziąć dzieciaka za rękę, zaprowadzić do schroniska, pokazać te biedne psy i może coś by zrozumiała. Ale jaka matka taka córka, rośnie kolejny śmieć i nic więcej, tyle 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenon jaskula..
zreszta radzenie sie na kafeterii troche sie mija z celem:D tu sami zlosliwcy i psychole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale w tym wypadku wszyscy są jedno głośni, wszyscy. Każdy post taki sam i o tym samym... więc coś musi w tym byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenon jaskula..
no daleko nie trza szukac up :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbrzydsze sa golfy
tak, bo kopiłaś je DZIECKU a dziecku sie zwierząt nie kupuje, ale w tym wypadku przede wszystkim sobie.I osoba dorosła powinna wziąć za zwierze odpowiedzialność a nie spodziewać się że zrobi to 7latka.Przecież nie od dziś wiadomo że dzieciom w TYM wieku zabawki (tak właśnie ona traktuje psa) sie nudzą.Nie przyszło ci to nawet na myśl że może tak się stać? Nie pomyślałaś co wtedy zrobisz? Myśle że kiwi radzi najlepiej.Nie zmusisz jej żeby zajmowała sie psem bo jeszcze zrobi mu krzywdę.Powiedz jej że pies jest twój a ona nie ma i nie dostanie innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbrzydsze sa golfy
tak, bo kupiłaś je DZIECKU a dziecku sie zwierząt nie kupuje, ale w tym wypadku przede wszystkim sobie.I osoba dorosła powinna wziąć za zwierze odpowiedzialność a nie spodziewać się że zrobi to 7latka.Przecież nie od dziś wiadomo że dzieciom w TYM wieku zabawki (tak właśnie ona traktuje psa) sie nudzą.Nie przyszło ci to nawet na myśl że może tak się stać? Nie pomyślałaś co wtedy zrobisz? Myśle że kiwi radzi najlepiej.Nie zmusisz jej żeby zajmowała sie psem bo jeszcze zrobi mu krzywdę.Powiedz jej że pies jest twój a ona nie ma i nie dostanie innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenon jaskula..
Z drugiej strony,jesli psu mialoby byc zle,to chyba lepiej dac go komus z kim mu bedzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noxelia szkoda, że ciebie matka nie zaprowadziła w porę, ale do lekarza. Debilka. :/ zenon jaskula.. no jakby była uczulona to chyba bym jej nie kupiła psa, prawda? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noxelia szkoda, że ciebie matka nie zaprowadziła w porę, ale do lekarza. Debilka. :/ zenon jaskula.. no jakby była uczulona to chyba bym jej nie kupiła psa, prawda? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbrzydsze sa golfy
albo faktycznie, zabierz ją na wycieczkę do schroniska.Pokaż jej te zamknięte pieski i powiedz że tam właśnie wasz piesek trafi jak go wyrzucicie.jak na córce nie zrobi to żadnego wrażenia to współczuję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty caly czas z tym
i kto ty zieje jadem i ubliza ludziom????idz spac debilko lepiej zrobisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalalalalalalalalalalalalalaa
nie mogę wprost uwierzyć, że Twoja córa ma w sobie tak mało współczucia musisz z nią rozmawiać, spytałabym się na Twoim miejscu i co by ten zostawiony pies miał zrobić, co by jadł, gdzie by się schronił przed zimnem itd. masz dobrą możliwość, by dać córce lekcję życia i odpowiedzialności- że ponosi się konsekwencje swoich wyborów i czynów nie możesz tak jej ulegać- teraz piszesz, że córka dostanie nerwicy przez psa, a co będzie jeśli za parę lat nie będzie chciała chodzić do szkoły? zostawisz ją w domu, żeby się denerwowała? - wybacz, tak nie można rodzice są po to, żeby wychowywać dziecko, żeby przekazywać im wartości i pokazywać co jest ważne w życiu nie uchronisz córki przed złem tego świata, nie będzie zawsze tak, jak ona będzie chciała, trzeba hartować pociechę, żeby nie wyrosła z niej egoistka zafiksowana tylko na swoje potrzeby małe dzieci mały kłopot- teraz jest w takim wieku, że możesz ją jeszcze "okiełznać", z czasem będzie coraz gorzej wiesz, na Twoim miejscu nie angażowałabym córki 'na siłę', ewentualnie z psem idę ja, a córka ze mną 'do towarzystwa', może dać jeść, umyć miskę i zmienić wodę, ale podarowałabym zaprzyjażnianie ich na siłę, niech to będzie bardziej (najbardziej?) Twój pies i nie karałabym jej za to, że mówi że pies jest brzydki,tylko za to jak zrobi mu celowo krzywdę myślę, że z czasem wszystko ułoży się inaczej, tresuj psa (łapa, siad itd.) -to jest tak wdzięczne zajęcie- że trudno mi uwierzyć, aby córka się w to nie wciągnęła, poproś męża o pomoc- np. razem tresujcie- może córka zobaczy, że mama i tata i pies dobrze się bawią- a ona nie- i się przyłączy? jest takie mądre powiedzenie" "obojętnego na niedolę zwierząt i ludzka niedola nie wzruszy" długo bym jeszcze mogła- ale długich postów nikt nie czyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bożżżż, jak czytam takie wywody to już wiem, dlaczego póki co nie chcę mieć dzieci... Piesek się nie spodobał? to już go do schroniska. Może następny się spodoba. Jest szansa, ale nie na 100%. Przetestuj tak może kilka psiaków, miejsca w schroniskach jest dużo. Matko już przynajmniej wiadomo,czemu panuje taka znieczulica, jak kochane dzieciątka nauczone są od małego wymieniać zwierzęta jak rękawiczki, bo im się nie podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenon jaskula..
Noxelia hejter na kafe?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty caly czas z tym
i kto ty zieje jadem i ubliza ludziom????idz spac debilko lepiej zrobisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×