Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość robin sparkles

Poród w ROZTOCE k. Zakliczyna - opinie, historie.

Polecane posty

Gość gość
Potwierdzam. Miałam taką samą sytuację i czym prędzej przepisałam się do p. Wojtanowskiej. Jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodze do dr małeckiego, bardzo sobie chwale. wszystkie badania zleca na czas. zainteresowany, kazdy moj problem rozwaza, omawia, wizyta trwa nieraz nawet 40 minut mimo ze to przychodnia na NFZ. natomiast dr wojtanowskiej nie polecam. omal nie zabila mojej siostry, moją bratanice tez praktycznie wykonczyla. dziewczyna 16 letnia wyadowala w szpitalu z zapaleniem otrzewnej po wizytach u tej pani która twierdzila ze wszystko ok. leiej isc do wojdaka np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wojdak jest młody, nie ma doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Michał Goryca tez jest bardzo mlody a jednak super kompetentny, wie co robi i ma pojęcie o swoim fachu. Wojdak też. jest super lekarzem. zna sie na tym co robi. wczesniej chodzilam do 8 innych ginekologów, przez 11 lat nie moglam zajsc w ciaze a dzieki Wojdakowi jestem juz w 6 mc. gdyby nie to że kiedy zaszlam w ciaze on byl na urlopie to na pewno by prowadził moją ciaze bo to dzieki niemu po latach bede trzymala na rekach dziecko. mimo wieku zarówno M.Goryca jak i A.Wojdak sa swietnymi specjalistami, maja pojęcie i na pewno są lepiej przygotowani do zawódu niż niejeden rzeźnik z doswiadczeniem i wysztalceniem ktore zdobył za PRLu i który sie nie doszkala i pracuje bo pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki Wojdakowi zaszlas w ciaze? Ja dzieki mężowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, dzieki Wojdakowi. w koncu po latach moich kombinacji z innymi lekarzami on wykonał odpowiednie badania, postawił trafną diagnozę, dobrał odpowiednie leki co pozwoliło mi zajsc w ciaze po tylu latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nikomu nie zycze trafic do tego szpitala ja i moje malenstwo o malo nie stracilismy zycia nie ma tam zadnego kompetentnego lekarza ktory by sie nami zaja zyjemy tylko dzieki mojej decyzji o wypisaniu sie stamtąd i lekarzom ze szpitala medikor w nowym saczu którzy natychmiast nam pomogli drogie mamy dobrze sie zastanowcie -(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda jest taka, że jeśli jest dobrze z mamą i bobasem to czy w Roztoce, Brzesku czy gdzie indziej jest ok, ale jak coś sie złego dzieje to i najlepszy szpital moze mieć problemy. moja koleżanka rodziła w Brzesku, dziecko przewieźli do Prokocimia i zmarło. Wszystko zawsze w rekach Boga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko czasem trzeba umieć ten problem odpowiednio wcześnie rozpoznać i zareagować, bo to decyduje o sznsach dziecka, a jak za późno zakończy się ciąże to i dziecko ma mniejsze szanse ...Oczywiście jak jest dobrze i ciąża bez problemow to i w domu można rodzić>>>>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój problem był widoczny gołym okiem (nadcisnienie)nie trzeba bylo większego specjalisty zeby go dostrzec tylko lekarzom z tego szpitala po prostu się nie chce nic robić tym bardziej że ja trafiłam na długi weekend Więc mnie nikt już do nich nie przekona -:). SADECKIE POWIETRZE NAS URATOWAŁO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem tego samego zdania nie ma tam lekarza który by się czymkolwiek zainteresował ja po porodzie np wogóle nie miałam obejrzanego krocza, czy macica sie obkurcza itd itp nikt przez 3 dni które tam byłam nawet nie zerknął nie polecam i zastanawiam sie czy to ja tak trafiłam na taką zmianę bo niektórzy tak sobie chwalą ja również musiałam szukać pomocy w innym szpitalu dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dziwne. Ja byłam po cc i wizyta była każdego dnia z ordynatorem i wszystko dokładnie sprawdzali. macice, odchody, ciecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to mnie dziwi ja miałam chyba pecha dużo zaniedbań doświadczyłam i nie zaryzykowałabym już tam porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny do Roztoki nie ma już po co jechac, podobno lada chwila zamkną szpital, Nawet dr Michał Goryca uciekł z tego szpitala do Nowego Sącza do Medikoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr. Cyrkowicz pracuje w szpitalu, dr. Michał Goryca(skądinąd jest to świetny, kompetentny lekarz, cudowny człowiek i genialny specjalista) od kilku bodajże dni tam już nie pracuje faktycznie przeniósł się do Nowego Sącza. Co do lekarzy tam pracujących to wątpię by ktoś śmiał twierdzić że Dr. Sysło czy Małecki to źli czy mało doświadczeni lekarze. Są super, a o szpitalu każdy ma prawo mieć swoje zdanie tylko nie wyrabiajmy go sobie, krzywdząco na płytkach czy opiniach osób, które nie mają pojęcia o warunkach tam panujących i personelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to za lizus napisał ? I dlaczego odmawia pacjentom prawa do własnej opinii ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam zadnym lizusem nie jestem, jednak opieka w szpitalu musi byc dobra skoro jest tak wiele pacjentek a i do przychodni kolejka. Jedynie dr ( o ile mozna ja nazwac lekarzem) wojtanowska pozostawia wiele do zyczenia. Ogolnie wobec niej to mozna miec tylko zyczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co słyszałam to dr Wojdak też już nie przyjmuje w roztoce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Chciała się odnieść do zamieszczanych przez Was opinii na temat szpitala. Zacznę od tego, iż jak pewnie niektórzy się domyślacie część w.w postów pisana jest przez osoby pracujące w konkurencyjnych szpitalach, w innym przypadku nie angażowali by się aż tak bardzo. Po drugie szpiatal św. Elżbiety ma się dobrze i nadal świetnie prosperuje (pomimo ogłoszonego stanu upadłości z powodów absolutnie nie związanych z personelem). Dodatkowo wyposażenie szpitala, profesjonalny sprzęt i świetny personel nie pozostawiają nic do życzenia. Pacjentki pchają się tam drzwiami i oknami - ciekawe dlaczego?. Pierwsze dziecko rodziłam w prywatnej klinice we Francji, której standard i obsługa dalece odstaje od tego szpitala. Drugą córkę miałam okazję rodzić w tym szpitalu i jestem bardzo zadowolona- fachowy i bardzo miły personel, przez który byłam bardzo dobrze zaopiekowana -ja i moje dziecko. Wiele kobiet które spotykam na swojej drodze miało przyjemność rodzić w tym szpitalu z czego są bardzo zadowolone i polecają go kolejnym. Jak już wszyscy wiemy "jeszcze się taki szpital nie narodził, który by wszystkim ludziom dogodził"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz może jakie to są powody ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my z listopada
Witam, rodziłam tam 2 tygodnie temu, nie zauważyłam żeby w szpitalu świeciło pustkami :) Fakt szpital już nie jest nowiutki, bo tyle kobiet już się tam przewinęło. Jestem zadowolona - najbardziej z personelu, położne, sprzątaczki, pielęgniarki - człowiek wręcz zdziwiony jest że ktoś odnosi się do ciebie z takim ciepłem i życzliwością. Dbają żeby ta ważna chwila była jak najbardziej intymna, możliwie jak najmniej bolesna. Opiekunki do dzieci super babki. Ordynator oddziału dziecięcego pełna klasa,życzliwy, na każde zapytanie odpowiedź. Ordynator szpitala p. Sysło ciepły i uprzejmy lekarz. Najbardziej miło wspominam panią położną Martę oraz anestezjolog (zapomniałam nazwisko, ale coś chyba pani Czarnecka) - dziękuję za wsparcie podczas porodu, ciepło i życzę sukcesów w dalszej pracy. Nie słuchajcie komentarzy na NIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny słyszałyście coś, że szpital będzie zamknięty od 01.01.2016 roku ? Byłam dziś na odwiedzinach u siostry i takie newsy ludzie na korytarzu opowiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, tak w czerwcu też miał się zamykać a nadal istnieje. Minie styczeń i nadal będzie otwarty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dojdzie do kolejnej sprzedaży to ma być tam utworzona geriatria dla CZT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpacjentka
I bardzo dobrze może jak go zamknął to nikogo już tam nie skrzywdza ją pobyt tam o mało nie przeplaclam życiem swoim i mojego dziecka a podobno do szpitala się jedzie po pomoc Kochane mamy jak wam zależy na waszych pociechach omijajcie to miejsce z daleka -:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za pierdoły. Mi uratowali życie podczas pierwszego porodu i drugie dziecko urodzę właśnie tam. Roztoka trzymam kciuki! Pokażcie wszystkim, że jesteście wielcy - bo jesteście! Pamiętajcie, że żal rodzi zazdrość a zazdrość żal i nienawiść. Trzeba tylko współczuć tym, którzy mają w sobie dużo nienawiści - są zwyczajnie biedni. Nie dajcie się! Widzimy się w styczniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpacjentka
Ją też mogę napisać że to pani pisze p*****ly zycze powodzenia i zdrowego dzidziusia to pani decyduje o swoim losie i nie życzę przeżyć tego co ja -:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aktualnie jestem w ciąży i chodzę do poradni w Roztoce, wszystko działa i nikt nie mówi o zamykaniu :) pierwsze dziecko urodziłam w Roztoce, polecam, super opieka, położne świetne, poród ekspres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj pierwszego lepszego lekarza, którego tam spotkasz albo pielęgniarkę a najlepiej podejdź do Syndyka. Termin zamknięcia przesuwany jest już kilkukrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×