Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maryland_

ŚLUB kwiecień 2013

Polecane posty

Gość maryland_

Która z Was ma ślub w kwietniu 2013? Jak tam przygotowania? :) Bo ciekawa jestem jak daleko jestem z przygotowaniami w lesie, w porównaniu do innych ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w kwietniu :) mysle ze nie jestes az tak w tyle ;p my mamy zarezerwowana sale, foto, kamerzyste, dekoratorke, koscio,l zespol czyli to co najwarzniejsze. Jestem na etapie szukania sukni, zaproszen, obraczki mamy w sumie juz wybrane. A wy dopiero startujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryland_
My mamy tydzień po Was wesele :) Narazie mamy zarezerwowane: - sala - kapela - kamerzysta - foto - zarezerwowany termin w kościele - prawie dokończone nauki przedślubne (jeszcze tylko poradnia życia rodzinnego została i rozpisywanie kalendarzyka z obserwacjami ;p) No i tak właśnie do listopada najlepiej kieckę zarezerwować jakąs, a narazie nie mam czasu na szukanie do listopada conajmniej (sama jestem zaproszona na 3 śluby, więc wszystkie weekendy mi odpadają na poszukiwania ;p). Zaproszenia też jeszcze przed nami, ale chyba będę robiła sama zaproszenia, więc też to trochę potrwa. Kiedy zaproszenia chcecie rozdawać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee to nie jest tak zle :) my na kurs idziemy w pazdzierniku, a zaproszenia to gdzies tak od stycznia planujemy zaczac. A duze wesele planujecie? my na ok 200 osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryland_
My jeszcze obrączek nie wybraliśmy, na kurs to chyba nie będziemy szli, coś tam trochę się kiedyś sami uczyliśmy tańczyć, więc myślę, że wspomożemy się jakimiś naukami na DVD i może sami coś się nauczymy :) Na pewno będzie trzeba zacząć wcześniej, żeby mojemu wbił się ten taniec do krwi, tak jak cha-cha, którą jak narazie tańczy bez zastanowienia, bo tłukliśmy ją co imprezę ;) Nam wyjdzie około 130 osób, ale pewnie nie wszyscy przyjdą, więc liczymy około stówki na bank :) A organizujecie jakieś małe prezenciki dla gości na "do-widzenia" albo "dzień-dobry --> położone na stole" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze do konca nie wiem, ale mysle ze jakies raffaello pojedyncze na przystawke przed obiadem i na wyjscie standardowo ciasto. Ja tez mysle ze wszyscy goscie nie przyjda (jak wybieralismy sale to nam mowili ze tak do 30% gosci nie przychodzi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedwojenna 85
ale fajnie, tworzy się drużyna KWIECIEŃ 2013 :) :) W czerwcu tamtego roku powstał temat ślub KWIECIEŃ 2012, w czasie którego zawiązały się fajne "znajomości" :) wymiana doświadczeń, uwag, pomysłów, a później wspomnień :) Może też sie Wam do czegoś przyda http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4854795&start=0 pozdrawiam, mężatka z 21 kwietnia 2012 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam ślub w kwietniu. Dokładnie to 20. 04. 2013. Mamy na razie salę zespół, katering, sukienkę, zawieszki, kotyliony:) nauki mamy w tym miesiącu. Czyli jesteśmy w tyle, kościoła jeszcze nie odwiedziliśmy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fabryka Marzeń
Witam Zapraszam do skorzystania z moich usług jako Konsultanta Ślubnego. Oferuję kompleksową pomoc w każdej kwestii, profesjonalne i indywidualne podejście do każdej Pary Młodej jak i każdej sprawy. Moim zadaniem jest maksymalne odciążenie Was od obowiązków i stresu związanego z organizacją przyjęcia. Zapraszam do odwiedzenia mojej stronywww.fabryka-marzen.net oraz do kontaktu tel. 662-182-335 Koszt mojej usługi jest minimalny ponieważ wcześniej organizowałam wszelkie inne imprezy m.in. chrzciny, komunie, rocznice itp. a teraz rozszerzyłam działalność o śluby i wesela więc zapraszam do współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja sie tez dolacze :) mam slub 13.04.2013 r mamy juz prawie wszystko ze wzgledu ze mieszkamy za granica... zostaly nam do kupienia napije gazowane jakies wino i cos dla kobiet do picia... teraz zastanawiamy sie nad prezentami dla rodzicow i nad piosenka dla nich. potem zostana kosmetyczne sprawy :P no i tylko kase musimy nazbierac :) ja robie wesele na 60- 70 osob :) pozdrawiam kwietniowe Panny Mlode :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryland_
O, coraz więcej nas :) Super dziewczyny, trzeba się wspierać! Ja dzisiaj będę w empiku i zamierzam sobie zakupić jakiś sensowny notatnik i zacząć w jednym miejscu gromadzić wszystkie potrzebne informacje ślubne - co do kiedy mam zrobić, bo czuję, że jak nie uporządkuję tego w jednym miejscu - o wielu sprawach pozapominam i przypomni mi się jak będzie za późno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryland_
Dziewczyny a jak tam teraz? Mieszkacie z narzeczonymi czy jeszcze nie? Długo jesteście razem? :) Piszcie piszcie bo ciekawa jestem z kim sobie tutaj piszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryland_
sabinka1990: haha właśnie zaczęłam liczyć i wychodzi idealnie tak jak Wam, 3 lata razem i 1,5 roku mieszkamy razem ;) Kupiłam sobie notatnik i właśnie przesłuchuję piosenek na podziękowania bo chcemy coś innego niż "cudownych rodziców mam".. Zastanawiam się albo nad Jack - Dziękuję Rodzicom (http://nesir.wrzuta.pl/audio/6ydVMNBgF10/jack_-_dziekuje_rodzicom) albo nad Bayer Full - Walc dla rodziców... A Wy macie już wybrane piosenki na podziękowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryland_ to widzę, że mamy podobnie i ślub tego samego dnia :):) ja się jeszcze nie zastanawiałam nad podziękowaniami ale nie wiem czy wogóle będą... mój tata jest dziwny i nie wiem jak długo bd na weselu... a przykro by było bez niego... wiec chyba podziękujemy im po weselu... sukienki macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryland_
Ja jeszcze nie mam sukienki, zbieram się do pochodzenia po salonach i pooglądania, ale ciągle nie ma czasu.. Zastanawiam się nad wypożyczeniem sukienki (z zaznaczeniem, że ma być naprawdę ładna ;>), bo jak narazie cała moja żeńska część rodziny i koleżanek upycha wersalki sukienkami, a chyba wolałabym tego uniknąć... ;) Macie jakieś pomysły już na fryzury? Będziecie miały welon czy coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej my jestesmy razem 8,5 roku, zareczeni od 2, a mieszkamy ze saoba tez jakos 2lata chyba. ja bylam w kilku salonach, przymierzalam chyba z 20 sukienek jak nie wiecej i nic mnie nie zachwycilo!!! jestem tym zalamana i stracilam chec szukania sukni :/ w sumie znalazlam juz w necie gdzies przypadkiem zdjecie takiej jednej sukni ktora w miare jest ok - troszke ja zmodyfikuje i bedzie git pod warunkiem ze znajde swietna krawcowa, ktora mi ja uszyje :) welonu raczej nie bede miec, nie podobaja mi sie, myslalam o kwitku i jakis stroik? sie zobaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej my jestesmy razem 8,5 roku, zareczeni od 2, a mieszkamy ze saoba tez jakos 2lata chyba. ja bylam w kilku salonach, przymierzalam chyba z 20 sukienek jak nie wiecej i nic mnie nie zachwycilo!!! jestem tym zalamana i stracilam chec szukania sukni :/ w sumie znalazlam juz w necie gdzies przypadkiem zdjecie takiej jednej sukni ktora w miare jest ok - troszke ja zmodyfikuje i bedzie git pod warunkiem ze znajde swietna krawcowa, ktora mi ja uszyje :) welonu raczej nie bede miec, nie podobaja mi sie, myslalam o kwitku i jakis stroik? sie zobaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryland_
taka sobie jaa --> pochwal się zdjęciem sukni ;) Może nas zainspirujesz do poszukiwań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he ja jestem ze swoim 3 lata. jestesmy 2 lata po zareczynach i od 2 lat nieszkamy razem w Nl :) ja suknie mam juz wybrana szyje sie :) garnitur moj tez juz ma :D zajrzyjcie na temat slub rok 2013 :) dolaczcie sie do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, rowniez bede slubowac w kwietniu 2013 :) Wesele bedzie male, Kosciol juz zalatwiony, sala jest, dj tez. Sukni przymierzylam juz pare, szukam raczej czegos skromnego.. myslalam, ze o taka suknie bedzie latwiej, ale wcale nieprawda, ciezko cos takiego znalezc :( Z gory przepraszam za brak polskich znakow, wiem, ze to razi, ale laptop, z ktorego korzystam nie posiada polskiej klawiatury. Dziewczyny a macie juz piosenke na pierwszy taniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady_Marry
Ja również dołączam do grupy kwietniowych slubowiczek ślub 20-04-2013 mamy zamówiona - sale - fotografa -Dja -byliśmy u księdza wesele na 30 osób wiec skromne... w ogole data ciekawa bo to rocznica urodzin Adolfa Hitlera ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, Też się dołączam do Was, ślub mamy 27.04.2013. Zalatwilismy już salę,zespół,kościół,kamerzystę z fotografem i kwiaciarnie.Nauk przedmałżenskich jeszcze nie mamy,bo często jesteśmy na wyjeździe,więc chyba będzie trzeba pogadać z księdzem o indywidualnych naukach. A poza tym nawet sukienkę już kupiłam w piątek i to w bardzo dobrej cenie,bo teraz są wyprzedaże kolekcji 2012. No i żeby była piękna pogoda przez cały kwiecień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xMadziulaa
Witam przyszłe kwietniowe mężatki i dołączam również z datą 20.04 :) Miał być co prawda 13, ale rodzice się nie zgodzili bo to ich rocznica - kazali sobie znaleźć swoją :D Moje przygotowania prawie ukończone ;) * suknia wybrana, tylko kupić * zaproszenia stoją w pudełku na regale * nauki grzecznie ukończone * zaliczka za salę wpłacona * znajomy zespół umówiony * obrączki upatrzone... zostały same drobiazgi, może coś poradzicie w kwestii kwiatów na przykład? pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljuv
To i ja się dołączę :-) Ślub 27.04.13 - cywilny, więc odpada załatwianie nauk itd. Po ślubie obiad-przyjęcie dla 35 osób. -Strój już właściwie skompletowany - jutro idę kupić biżuterię, jedynie zakup butów zostawiam sobie na przyszły rok, reszta już czeka w szafie. -Obrączki wybrane, zrobi je zaprzyjaźniony jubiler. -Restauracja zarezerwowana, ale menu jeszcze nieustalone (podobno wystarczy to zrobić w marcu... chociaż ja mam wątpliwości :-) -Makijażystka zarezerwowana, z fryzurą nie będzie problemu, zdjęcia zrobi znajomy fotograf. -Zakup garnituru czeka do ostatniej chwili właściwie, bo pm się jeszcze "zmienia sylwetka" :-D -Zaproszenia upatrzone - nie wiem tylko kiedy je zamówić i zacząć rozwozić... Wolę mieć wszystko wcześniej wybrane, niech leży i czeka, ale przynajmniej się nie stresuję. Podziwiam te z Was, które organizują duże wesela, z orkiestrą, kamerzystą, itd. Gdybym ja się na takie zdecydowała to chyba zaczęłabym organizację na trzy lata przed :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda1304
Witam przyszłe Panny Młode! Również chcę się dołączyć, ślub 13.04.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda1304
Mamy już załatwioną: -salę, -orkiestrę, - kościół, sukienkę prawie - zaproszenia mam zamiar sama robić, Zastanawiam się nad jakimś bolerkiem, nie wiem co, macie jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×