Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość śa

Zmieniam swój wygląd, żeby w końcu czuć się dobrze w swoim ciele

Polecane posty

Gość śa
Wiecie dziewczyny dziś w planach mam tylko jedną serię, bo widzę, ze podzielono to na dwie rundy. Niestety jutro muszę iść do pracy, a obawiam się,że po takim treningu zakwasy by mi na to nie pozwoliły:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wprowadzaj ćwiczenia powoli, jak nie miałas ruchu dotąd zbyt wiele to się zakwasisz i potem nie poćwiczysz :) powolutku, aż do skutku. grunt to racjonalna dieta, a potem już z górki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śa
Racja, święta racja, problem tylko z moją systematycznością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15-115 SPA Warszawa
Witamy ! Drogie Panie, nadeszła jesień. Każda z nas chciałaby zmienić swój wygląd, my jesteśmy dla WAS ! Chętnie pomożemy, doradzimy a co najważniejsze mamy pod sobą profesjonalną kadre . Znajdziecie poradę u fryzjerki, kosmetyczki i manicurzystki w jednym miejscu. Zapraszamy na naszą strone https://www.facebook.com/SPA.Warszawa?ref=ts&fref=ts specjalnie dla WAS mamy promocje :) Możesz również napisać na gg 15-115 SPA (43727659)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śa
Witam dziewczyny, Wczorajszy dzień nie do końca taki, jakbym chciała. Olejek rycynowy na twarz był, ale ćwiczeń 0. Już się tłumaczę dlaczego. Zamówiłam sobie masażystkę. Przyjechała i co się okazało... Zamiast relaksującego masażu miałam bolesne przeżycia. Moje mięśnie były bardzo napięte i oprócz tego miałam "wyleconą" łopatkę o czym nie wiedziałam dopóki mi coś nie przeskoczyło w czasie masowania. Wieczorem cała obolała, ale i masażystka nie kazała mi wykonywać żadnych "krzywych" ruchów już tego dnia. myślę, że dziś nadrobię wczorajszy wieczór. Z dietą to też tak średnio. Zawsze mogła być lepiej. Jeszcze jeden problem. Wstaję do pracy na ostatnią chwilę, a niestety moja fryzura wymaga trochę zabiegów. Chyba czas zmienić swoje przyzwyczajenia i o 10 min wstawać wcześniej, żeby wymodelować włosy:( Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet sweet nothing
hahaha,dobre z ta masazystka, niestety tak bywa z masazami,ale mzoe postawi cie to na nogi bardziej? wczoraj peeling byl,dzis pedicur u kosmetyczki, generlanie nie mam ochoty na wymyslne zabiegi ani czasu obecnie. trzymam za to zmiane ubioru na kobiecy plus makijaz,nie chodze byle jak,w byle czym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śa
Fatalnie czuję się po tym masażu (chyba po nim) :/ Musze do wieczora jakoś zregenerować sił, żeby poćwiczyć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet sweet nothing
eeeee odpocznij lepiej,jesli boli cie cialo zrob sobie wieczor spa- kapiel i takie tam. nie przeciazaj sie na sile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwa ona
Witam dziewczyny, chcialabym do was sie dolaczyc. Otoz potrzebuje zrzucic kilka kilogramow (mam motywacje tylko wtedy jak przymierzam ciuchy w przymierzalni sklepowej i nic nie pasuje plus okropne swiatlo gdzie widze moj okropny cellulit). Mam problem z wstawaniem rano, co skutkuje, ze do pracy ide ubrana nieelegancko (nie chce mi sie prasowac ubran, nawet wieczorem) i z minimalnym makijazem (zeby tylko jakos wygladalo). Czasami mam zrywy i wszystko jest pieknie przez 3 dni, a potem znowu mi sie nie chce tak przez tydzien, albo dwa. Ale zaczelam stosowac OCM juz z 2 tygodnie, widze lekka poprawe. Na dzisiaj przewiduje olejowanie wlosow i wyprasowanie ubran na jutro. A wy czym sie motywujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet sweet nothing
co to jest OCM ? motywuję się randkami z nowymi mężczyznami ;) to dodaje trochę nowości,energii. każdy zrzucony kilogram też motywuje, no i wygląd, kiedy widzę siebie kobiecą wówczas chce mi się bardziej starać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwa ona
OCM - oil cleansing method czyli olejowe oczyszczanie skory (olejek rycynowy plus najczesciej 2 inne, ja teraz uzywam olejku jojoba i arganowego), smarujesz ta mieszanka wilgotna twarz i przykrywasz ciepla szmatka, potem jeszcze raz scierajac makijaz, demakijaz oczow tez mozna robic, i tak 3, 4 razy i na koniec nakladasz zimna szmatke. widze, ze po tym mam niej krostek, z olejami mozna eksperymentowac. sweet sweet podoba mi sie to ''kiedy widzę siebie kobiecą wówczas chce mi się bardziej starać'' - zaczne stosowac, bo na randki to juz nie chodze, chyba ze z mezem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śa
Hej, dobrze widzieć nowe osoby. Stare też, to znaczy, że jeszcze się nie poddałyśmy;) Co do motywacji to chyba odbicie w lustrze, tłuszcz na ciele, cellulit... i tak mogę jeszcze wymieniać. Też niestety już nie chodzę na randki i za swoje zaniedbanie "oskarżam" męża;) Jak go nie znałam to dieta, ćwiczenia, makijaż itd. nie były problemem. Dzięki temu miałam również lepsze samopoczucie. A tak naprawdę to moje LENISTWO! Wczoraj ćwiczyłam!!! Dziś zakwasy były mimo, że zrobiłam połowę tego co ten program zawierał. Najzabawniejsza, że dziś byłam u ginekologa i musiałam wejść na ten przeklęty fotel. Przez te zakwasy było to trudne do wykonania. Ciekawe co sobie lekarz pomyślał widząc moją walkę z podnoszeniem nóg:D Co do tego tego olejowania to wczoraj i dziś nie robiłam. Ogólnie robię to tak, że olej rycynowy wymieszałam z oliwą z oliwek i masuje nim twarz, nakładam ciepły ręcznik i trzymam aż nie ostygnie. Spróbuję teraz metodę leniwej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez leniuszek :)
Witajcie, ja rowniez chcialabym zmienic cos w swoim wygladzie. Mam krostki na twarzy i chcialabym... przytyc pare kg. Od miesiaca stosuje OCM ale efektow brak, a nawet powiedzialabym ze nastapilo pogorszenie stanu skory. Co do przytycia to wiem ze wypadaloby wiecej jesc, ale czasem jak mam lenia to nie chce mi sie gotowac i zjadam byle co. Ponadto musze przypilnowac sie z regularnym wyrywaniem brwi i ogolnie depilacja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śa
Słyszałam ostatnio, że w modzie jest naturalny wygląd. Dlatego dziś poszłam naturalnie do pracy. Bez makijażu, bez jakiegoś modelowania i lakierowania włosów- ot tak. A tak poważnie to z lenistwa znów tego nie zrobiłam bo wstałam na ostatnią chwilę:( Ale w pracy dałam sobie w twarz i makijaż już zrobiony. Kurcze, żebym wstawała to 15 min wcześniej to bym miała czas na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwa ona
witam, ja jestem zadowolona, bo wczoraj zrobilam paznokcie u rak i u nog, do tego zrobilam olejowanie wlosow - chociaz co do efektow to nie jestem pewna. Do tego wyprasowalam sobie w koncu koszule do pracy i poszlam ubrana jak czlowiek. Sa ja w zegarku mam czas przestawiony o 15 minut do przodu, ale nic mi to nie dalo bo spoznilam sie do pracy 10 min:( moze bedzie lepiej jutro. A wy jakie macie postanowienia na dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śa
Postanowienia na dziś: nie objadać się, zaliczyć serię ćwiczeń, olejek na twarz, odżywka na paznokcie (strasznie mam po rozdwajane) UŚMIECH NA TWARZY:D (choć powodów brak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet sweet nothing
na dziś: - zjeść zdrową kolację, a nie co popadnie - wyspać się w końcu to tyle. więcej postanowień nie robię, maseczka,kąpiel,pedicur jeśli będę mieć ochotę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śa
Wczorajsze postanowienia ZREALIZOWANE. Poza tym kąpiel w odprężającym olejku o zapachu róży i magnolii- cudnie:) Dziś o dziwo się ze wszystkim wyrobiłam, włosy w miarę ułożone i makijaż przed pracą zrobiony. Są postępy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwa ona
Hej dziewczyny, ja juz nie jestem taka dumna z siebie. Wczoraj zjadlam ogromny kawalek ciasta i batonik xxl, mialam wyrzuty sumienia wiec chcialam zrobic kilka cwiczen z tego linku co podalyscie, no i tragedia bo przy pierwszym cwiczeniu jak pochylilam sie to nawet nie moglam nog miec wyprostowanych, nie mowiac juz o podnoszeniu nogi wyprostowanej. Ale zrobilam znowu olejowanie wlosow i dalej nie jestem pewna co do efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śa
EEE ja też nie do końca mam nogi wyprostowane, ale powoli, powoli a będę ćwiczyć na nogach prostych jak szczała;) Zanim to nastąpi, minie pewnie sporo czasu. Ważne, ze się ruszam zamiast siedzieć ze spłaszczonym tyłkiem przed tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwa ona
dzieki Sa, podoba mi sie twoje zaparcie:) to ja dzisiaj troszke pocwicze i chyba tylko tyle, no bo w koncu piatek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śa
Nowy tydzień i nowe zmagania ze swoją osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwa ona
witam, dobrze, ze juz jest poniedzialek, bo jakos w tygodniu lepiej mi wychodzi dbanie o siebie:) na dzisiaj przewiduje depilacje, kilka cwiczen i masaz bankami chinskimi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śa
Dobrze, że mi przypomniałaś!!! Moje bański leżą od wiosny w szufladzie. Może z 5 razy użyłam. Ale teraz nie poddam się!!!- chyba:( I masz rację. W weekend trudno dbać o siebie. Lepsza motywacja w ciągu tygodnia jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet sweet nothing
hej, ja dizs maluje paznokcie. musze w koncu :) poza tym planuje pofarbowac odrosty na wlosach, to zajmuje jakies 25 min a zebra cise ciezko... poza tym podczas kapieli masaz szorstka gabką i maseczka. to na dzis tyle planuje. co wam daje dziewczyny masaz bankami chinskimi? ciekawa jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwa ona
masaz bankami podobno bardzo pomaga w walce z cellulitem. bylo tu gdzies na forum na ten temat i dziewczyny twierdzily, ze cellulit znika. ja dopiero zaczelam to robic wiec efektow zadnych narazie nie widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śa
Koleżanka też używała i nie dość że cellulite zmniejszył sie to jeszcze mówiła, że straciła kilka cm w obwodzie. Była z tego bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytamczytam89
do olejowa:) tez robie ocm ale 2 tygodnie dopiero :) i tez pije koktajl z ananasa i banana tylko ze ja robie to na bazie mleka sojowegi i dodaje otreby:) i jest pyszny:) a jesli chodzi o główny nurt tematu czyli radykalne zmiany to oczywiscie takie planuje a nie ktore sa juz zrealizowane:) w lato schudłam kupiłam sobie rockowe ciuszki ćwieki poszarpane szorty botki itp do tego mase koszul w krate i luznych swetrów i tak styl grung zagoscil w mojej szafie:) od roku jetem wegetarianka a planuje zostac weganka:) no i zapuszczam włosy :)pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śa
czytamczytam89 z Twoim podejściem podejrzewam, ze góry jesteś w stanie przenosić. Tyle udało Ci się osiągnąć i wyznaczasz kolejne cele. Ja tylko wyznaczałam do tej pory cele, których nigdy nie osiągałam:( Ale tobie gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciamala
Ja oczywiście wygląd i samoocena, poza tym niesamowitą wstydliwość. Z tym ostatnim udało mi się wygrać, gdy zaczęłam pracować jako barmanka, nie ma mowy o barmance która "sie wstydzi", także fajna praca plus na prawdę fajni ludzie i wygrałam;) Co do wyglądu to postanowiałm całkowicie zmienić sposoób odżywania, pomógł mi w tej kwesti dietetyk z vivalavita.pl Szczerze polecam, mialam idywidualnie dobrany jadłospis i mi pomogło;) Traciłam ile chciałam i kiedy chciałam;) Samoocen tkwi w głowie, trzeba być silnym i wierzyć w siebie. I uświadomić sobie że nigdy nie zdołamy zrobić tak by każdy był zadowolony, zawsze znajdzie się ten któremu coś nie pasuje. I najważniejsze byśmy żyli w zgdzie z sobą i tym co robimy. ewciamala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×