Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość śa

Zmieniam swój wygląd, żeby w końcu czuć się dobrze w swoim ciele

Polecane posty

Gość śa
Kurcze zapomniałam o bańkach!!!:( Jestem na etapie przeprowadzki i część rzeczy tu część tam. No i bańki zostały tam:( Ale ćwiczyłam. Póki co zaledwie 15 min. Miałam jeszcze wszystko 2 razy powtórzyć, ale już sił nie miałam. Mam w planach później jeszcze troszkę się pozginać:) Olejowanie było. Teraz tylko peeling kawowy pod prysznicem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwa ona
witam, widze, ze dobrze sobie radzicie:) ja wczoraj zrobilam masaz bankami i pocwiczylam troszke, ale na pewno dzisiaj juz depilacja i moze manicure. olejowanie twarzy robie codziennie, ale chyba musze zmienic sklad, bo ciagle musze uzywac jeszcze kremu po tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaarwena
ciekawe chetnie poczytam, zawsze mozna cos poprawic w metodach na dbanie o siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śa
Przeprowadziłam wczoraj bardzo intensywny peeling kawowy. Podjęłam walkę cellulit albo ja- bitwa będzie zacięta;) przed spaniem jeszcze odrobinkę poćwiczyłam, ale nie dałam rady zrobić całej serii po raz kolejny:( Może dziś będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śa
Nie będę komentować wpisu powyżej... Wczoraj 2 serie ćwiczeń zaliczone!!!:) Poza tym nie wiele dla siebie zrobiłam, bo czas mija nieubłaganie szybko i nie wyrobiłam się:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet sweet nothing
ja nic wczoraj nie zrobilam,no nic! prysznic jedynie i spac,nie mialam czasu ani ochoty juz pozniej. dzis seria cwiczen lub bieganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwa ona
hej, a ja wczoraj zrobilam depilacje i troche pokrecilam hula hopem, no ale nie zdazylam z manicurem mimo, ze zlamal mi sie paznokiec, wiec dzisiaj to bedzie obowiazek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śa
Co do hula hop to niestety już nie umiem kręcić;( a słyszałam, ze bardzo fajne efekty daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śa
Eh załamałam się wchodząc na wagę, bo nic się nie zmienia:( Trudno będę walczyć dalej, żeby chociaż gorzej nie było...;( Wczoraj troszkę ćwiczeń, ale już nie dwie serie bo zakwasy mnie trzymają, potem masaż- tym razem już mniej bolesny i jest lepiej:) I w końcu odżywkę nałożyłam na paznokcie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwa ona
witam, a ja wczoraj nic nie zrobilam oprocz obciecia paznokci. najgorsze jest to, ze mialam wolny czas, ale po prostu mi sie nie chcialo:( wlasnie to mnie denerwuje najbardziej. mam nadzieje, ze dzisiaj nadrobie zaleglosci: dokonczyc manicure, masaz bankami, jakies cwiczenia albo hula hop. mam nadzieje, ze sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwa ona
a wlasnie, co do wagi, to ja staram sie nie jesc po 7 godzinie nic. weekendow to nie dotyczy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śa
kiedyś też tego bardzo przestrzegałam, aby nie jeść późno, a teraz ... Nie wiem jak wy, ale ja to, ze mam co robić i mam na to czas, a oczywiście tego nie robię mam na tle nerwowym. Tak stwierdziła. Zabiorę się za coś, ale zaraz to kończę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwa ona
witam, znowu wczoraj nic nie zrobilam. Ja juz nie wiem dlaczego tak mam, przez 3, 4 dni jest ok i przez nastepne 3 dni nie robie nic, nie wiem jak wtedy sie mobilizowac. No ale mamy juz prawie weekend wiec na dzis przewiduje goraca kapiel z olejkami:) No i moze w koncu dokoncze te paznokcie:/ Ale jestem nastawiona optymistycznie, wiec po weekendzie pochwale wam sie co udalo mi sie zrobic dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śa
Ja wczoraj peeling na stopy i ćwiczenia. Dziś muszę olejowanie zrobić bo się zaniedbuję;/ Co prawda staram się nie malować paznokci bo mi się bardzo mocno rozdwajają i właśnie z tym walczę używając odżywki, ale jutro mamy na małą imprezę iść więc może kupię jakiś fajny lakier- a co tam- raz nie zaszkodzi (chyba).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny a co
to jest olejowanie twarzy?moze sama zrobie?bo tez do was dolaczam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwa ona
o olejowaniu mniej wiecej pisalam wczesniej, sa, co do rozdwajania paznokci to wlasnie mi sie rozdwajaja jak sa niepomalowane, tylko teraz musze zapuscic, zeby pomalowac. chyba ze jakas odzywka, bo nie probowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śa
Polecam odżywkę eveline sos. Używałam regularnie i super efekt. Paznokcie długie, twarde, śliczne. Smaruje się 3 dni potem zmywamy i kolejne 3 dni. Tak co najmniej 10 dni. Później już wystarczy używać rzadziej. Niestety zaniedbałam to zupełnie i znów mi się rozdwajają. A weekend... Jak to weekend 0 ćwiczeń dużo jedzenia, jakiś drink po drodze:( Poza tym same złe wieści wiec chęci na nic nie mam:( Dziś troszkę się ogarnelam. Nowa zielona sukienka, pomalowałam paznokcie i makijaż zrobiony:) Niestety olejku nie używałam cały tydzień. Jutro to będzie mój priorytet!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BURA-STEFA
Ja też postanowiłam cosik zmienić w swoim imidżu. Zapatrzyłam się na Laurę Samojłowicz i zapragnęłam jej fryzury. Niestety, za mocno przejechałam sobie po głowie maszynką brata (nie wiedziałam, że ona ma takie obroty!) i teraz mam pół głowy łyse. Resztkę włosów, która mi została, zafarbowałam na kolor marchewkowy. Zarekwirowałam brata stare glany i pomalowałam je pisakiem do porcelany w superhipermodne azteckie wzory. Wyprodukowałam amatorski komplecik biżuterii handmejd z ozdób choinkowych. Śmigam z bombkami na uszach, wyczekując na krysmes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwa ona
witam po weekendzie, niestety kompletnie nic nie zrobilam:( ale jest nowy tydzien i tylko moze byc lepiej. Na dzisiaj przewiduje olejowanie twarzy (nie robilam tego od 4 dni), kupie w koncu te odzywke do paznokci bo inaczej chyba nie odrosna, no i moze peeling kawowy. mam nadzieje, ze te kilka dni co nic nie robilam mam juz za soba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwa ona
no niestety moj plan sie nie powiodl jakbym tego chciala. Zrobilam tylko pedicure i manicure (polowa). Ale pocieszam sie, ze to nie dlatego, ze mi sie nie chcialo, ale, ze nie mialam wczoraj czasu. Dzisiaj na pewno bedzie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet sweet nothing
ja wczoraj peeling kawowy,lubie go, bardzo przyjemny i swietna skora po nim. dzis mam wolne wiec probuje cos zrobic z moimi skorkami przy paznokciach,suche i sie ''siepią''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śa
Niestety moje plany na poniedziałek też nie wypaliły i to też z braku czasu. Późno wróciłam z pracy i wcześnie musiałam do niej wstać:/ Mam nadzieję, ze dziś będzie lepiej. Ale mam wisielczy nastrój. Czekam za kolejnymi- pewnie złymi- wieściami:( bo ostatnio tylko takie do mnie docierają:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śa
Myślę jeszcze nad tym, czy nie zacząć chodzić na siłownie. Tak z 2 razy w tygodni, to i tak trudno będzie się zmotywować. Ale aktywność fizyczna podnosi pozom endorfiny- hormonu szczęści- a mój organizm chyba go w ogóle nie wytwarza ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet sweet nothing
to ja sie psize na basen,na silownie na razie za slaba jestem, jeszcze sie kontuzji nabawie :D ktos pisal ze ma napady dbania o siebie,a potem trzy dni nic. nie ma co sie poddawac dziewczyny! widzac efekty- ladna cere, elegancjki wyglad, bedzie nam sie chcialo jeszcze wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śa
Ale postawiłam przed chwilą wielkiego klocka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie potrafię chyba organizować czasu, bo znów nic nie zrobiłam. Chociaż może to tylko wymówka, bo miałam przecież chwilę siedząc przed tv. W sumie to ćwiczyłam z 15 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet sweet nothing
potrafisz. ja tez potrafie,ale musi mi sie chciec. by nie siedziec przed tv tylko ruszyc tylek. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwa ona
witam, wczoraj mialam bardzo zabiegany dzien ale udalo mi sie wziac wieczorem relaksujaca kapiel, potem wybalsamowalam sie olejkiem kokosowym, no i zrobilam olejowanie twarzy. Udalo mi sie :) mimo, ze nie mialam zbyt wiele czasu i wieczorem bylam juz padnieta. Wiec dziewczyny chyba jednak mozna jak sie chce:) na dzisiaj przewiduje peeling kawowy i moze jakies cwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak
śa,a nie masz Ty przypadkiem zapalenia gruczołów wymówkowych????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEHE pewnie tak. Wczoraj było to olejowanie i peeling. Odżywka na paznokcie też nałożona. Więc nie tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×