Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość śa

Zmieniam swój wygląd, żeby w końcu czuć się dobrze w swoim ciele

Polecane posty

Niestety dzieci nie mam. Bardzo bym chciała, ale póki co zdrowie mi na to nie pozwala:( Zaniedbana jestem pewnie z lenistwa, choć w większej mierze z nerwów. Nie umiem zabrać się za nic. Mogę chodzić z kąta w kont i nic. A na te wszystkie zabiegi, o których napisałaś, ze korzystałaś nie mogę sobie pozwolić bo zaczynamy budowę domu i staram się oszczędzać więc kosmetyczka u mnie to rzadkość. Choć lada dzień wybieram się na mikrodermabrazję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwa ona
witam, wczoraj nie zrobilam nic oprocz olejowania:( po prostu nie mialam czasu, a pozniej ochoty. zostal miesiac do swiat a moje postanowienie zeby schudnac nawet nie zaczete:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś marnie u siebie widzę 10 kg do świąt ale nie ma się co zniechęcać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenonka1985
Schudlam 20 kg w ciagu pol roku - nie bede czarowac - duzo ruchu i zdrowa, restrykcyjna dieta... Bylo ciezko... Teraz niestety jeszcze walcze z cellulitem... To juz w ogole hardcore :( Zaczelam chodzic na masaze do Intercontinentala. Poki co jestem dopiero po kilku. Maja ponoc miec niedlugo jakies super urzadzenie Venus Freeze - slyszal ktos, czy to faktycznie odchudza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje, świetny wynik. Niestety w urządzeniach zwalczających to paskudztwo to już wcale się nie orientuję. Sama nie wiem jak się tego pozbyć. Dużo słyszałam o bańkach chińskich, które stosuje leniwa. Ja ciągle jeszcze się za to nie zabrałam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenonka1985
No właśnie ja na bańki chińskie chodzę i robiłam też ostatnio zabieg modelujący extrabrazyliana - to mi się chyba najbardziej podobało, bo to nie tylko masaż, ale i peeling, maska na ciało i drenaż specjalnym urządzeniem, którego nazwy za nic sobie nie przypomnę :P Wolałabym jednak jakieś ekspresowy efekt, choć bardzo sobie cenię sprawne ręce dziewczyn, widoki z okien SPA i całą tą atmosferę.... Ehhh... dziewczyny, powiem Wam tyle - odchudzając się nie zapominajcie o skórze - cellulicie, rozstępach... Ja to zaniedbałam i chociaż ćwiczyłam i chudłam stopniowo, to jednak mam teraz problem, z którym będę się musiała zmierzyć wydając sporo pieniążków :( Ale czego się nie robi dla urody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwa ona
witam, moje stosowanie baniek chinskich jest nieregularne. W sumie to nie wiem czy trzeba robic masaz codziennie czy co drugi dzien. Ostatnio i tak nie robilam:( Ale wczoraj bylo farbowanie wlosow i poprawienie paznokci bo lakier troche zszedl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj na steperze 30 min i 1300 kroków- język do ziemi. Dziś musi być lepiej. Poza tym troszkę po wymachiwałam nogami. Najważniejsze, że nie było obrzerstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lemonka1985
Gratulację! Ja dziś lecę popływać :) Trzeba spalić pączka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak dla siebie . . .
hej dziewczyny, chetnie sie do was przylacze. moja zmora jest cera i ogromne stany zpalne po depilacji. Jesli chodzi o twarz od paru dni nie kremuje jej na noc, jest mala poprawa tylko rano pod podklad. Moja zmora sa te przeklete stany zapalne po depilacji wszedzie ale najbardziejnw okolicach bikini, nie mam juz sil. Wszytkich dostepnych sposobow uzywalam. Czy znacie jakies zabiegi?, Wszelkie peelingi, kremy, balsmy nawet dermatolog nic nie pomoglo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxemkax
zafunduj sobie fotodepilacje:) zeby usunac wloski na stale potrzeba kilka-kilkanascie zabiegow ale na oslabienie wlosow i zlagodzenie stanow zapalnych powinno wystarczyc 2-3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nopoprostunie)
laski, czytam wasze wypowiedzi i az mi przykro,ze same nie umiecie dotrzymac danego sobie slowa! nie chce was tu objezdzac zeby poobrazac, ale zeby was zmotywowac! moze same tego nie widzicie ale czytajac wasze wypowiedzi wyglada to tak jakbyscie chcialy zmienic siebie za pomoca mazidel, to moze byc dodatek ale nie podstawa! Jesli macie problemy ze zmotywowaniem sie swietnie dziala planowanie, wyglada troche glupio ze masz kajecik w ktorym jest zapisane ze o konkretnej godzinie masz zaczac cwiczyc i o ktorej co zjesc ale dziala! akcja typu wizyta u fryzjera czy nowy ciuch jest swietna "marchewka" zachecajaca, mowisz sobie "jak caly tydzien nie spiepsze zadnego dnia cwiczen ide do fryzjera" nie ma wymowek! po zlamaniu nogi zwiekszylam intensywnosc cwiczen na inne partie zeby czas sie zgadzal i sie nie rozleniwic! nie masz czasu pobiegac bo o 7wsatjesz do pracy? to wstan o 6albo biegaj po pracy! za ciemno?kup skakanke (swietna na tylek i nogi)! przeziebiona?telewizje by sie poogladalo? w takim wypadku polecam twister,hulahop czy kolyske do brzuszkow(mozesz ogladac cwiczac,kolejna marchewka),do picia cola , albo kawka? a 2litry niegazowanej dziennie to nie laska?;) chipsikow by sie pojadlo? to zapraszam na yt do obejzenia filmikow o odsysaniu tluszczu (ci ludzie tez kiedys zaczynali tyc a nie umieli sie zmotywowac zeby cos z tym zrobic)! Teraz z cyklu rzeczy przyjemniejszych :) wlosy... mega polecam olej kokosowy(odzywia i nawilza), jak juz pisalam wizyta u fryzjera powinna byc nagroda co nie zmienia faktu, ze dobrze dobrana fryzura i kolor sa bardzo istotne dla naszego wygladu!oprawa oczu... zwykla regulacja i henna brwi potrafi diametralnie poprawic wyglad a zabieg u kosmetyczki kosztuje pare zl,bez wiekszego trudu mozna poradzic sobie samemu (chyba ze jest sie antytaleciem jak ja)... depilacja osobiscie polecam wosk i objezdzam nim wszystko:) (zestaw podgrzewacz+woski+paski do wosku) na allegro 50zl czyli mniej niz jednorazowa depilacja u kosmetyczki, uzywajcie zasypki przed bo mozna bez niej uszkodzic skore- mi sie udalo zrobic blizne na nodze. Cera... chodzilam na zabiegi peelingu kawitacyjnego bo swietnie oczyszcza i "odnawia"skore, ale do tego zabiegu tez kupilam sprzet i robie sama w domu (zabieg u kosmetyczki 100,zakup na allegro150). Makijaz... ma poskreslac urode nie maskowac nasza twarz... manicure, no cholera dziewczyny to zajmuje 15minut! ubior... same wiecie jaka jest roznica a ubranie sie porzadnie nie zajmuje wiecej czasu niz w "cokolwiek" no i co wazne OBCASY (niech sie ortopedzi bujaja:D) udowodniono, ze kobiety sprawiaja wrazenie pewniejszych siebie w obcasach no i wiadomo wymuszaja postawe:) Mam nadzieje, ze sie ogarniecie z tymi wymowkami i na wiosne bedziecie laski bo teraz jest swietny czas na zmiany!:D zeby nie bylo, ja tez pracuje, co tydzien latam po imprezach zeby nastepnego dnia umierac ale nie szukam w tym wymowek! mi sie udaje wiec czemu wam mialoby sie nie udac?:) POWODZENIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak dla siebie. . .
stosuje wosk, mam podgrzewacz zasypki tez uzywam problemy skorne dalej fotodepilacja 5 zabiegow dalej stany zapalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxemkax
o cholera to na prawde masz konkretnie... a sprawdzalas czy nie jestes uczulona na wosk? stosujesz jakis krem po depilacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło widzieć nowe osoby i wiedzieć, że ktoś nas czyta. nopoprostunie) niezłego kopa nam zafundowałaś, ale tylko dziękować Ci:) Dzięki za rasy na pewno skorzystam. Chipsów nie jem i coli nie piję, ale marchewkę zacznę jeść:) Dziś udany dzień. Steper zaliczony, jedzonka mało, odżywka na włosach i paznokciach. Jeszcze olejowanie zostało. Byłam dziś u lekarza. Widać poprawę, ale dalej leki mam brać. Przy nich raczej nie schudnę, ale będę jeszcze więcej ćwiczyć. Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pora zacząć nowy dzień. Co do tej depilacji, to pojęcia nie mam, jak ci pomóc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwa ona
witam wszystkie dziewczyny, nopoprostunie dzieki za motywacje ale nie wszystko jest takie proste. kiedys wlasnie probowalam organizowac sobie czas planujac co zrobic danego dnia, niestety u mnie to sie nie sprawdzilo. Wystarczy ze ktos ze znajomych wpadl a po prostu czasem sie nie chce (nie jestem jakims motorem). Co do cwiczen w domu masz jak najbardziej racje, pracuje nad tym:) wspomnialam wczoraj mezowi o steperze to powiedzial, ze kupi mi na gwiazdke. co do malowania robie to codziennie, obcasy tez nosze, slodycze od czasu do czasu. wiec nie jest tak zle znowu, tylko te cwiczenia mi nie wychodza. tak dla siebie sprobuj smarowac skore i stany zapalne jakims olejem, ja stawiam na olejek jojoba. Kiedys tez mialam stany zapalne od depilatora, to przeszlam na zwykla maszynke i ustalo. No a wczoraj leniuchowalam i swietowalam bo dowiedzialam sie, ze wkrotce bede miec przeprowadzke :) Moze dzisiaj ze szczescia pocwicze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniwa gratuluje przeprowadzki. Ja na swoją muszę jeszcze kilka lat poczekać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwa ona
dzieki sa ale to dopiero po nowym roku, a i ty tez sie doczekasz:) na dzisiaj planuje dluga kapiel dla relaksu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwa ona
ale postawiłam dziś wielkiego klocka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj ćwiczyłam pośladki i uda. Dziś steper, ale tylko 500. Jednak to nie koniec. Mam zamiar znów pomachać nogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, w weekend bylo duzo jedzenia i leniuchowania. dzisiaj bede cwiczyc! jutro dam znac jak mi poszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to weekend mamy taki sam... Ne ma się co cieszyć. Ja właśnie wróciłam z mikrodermabrazji. W ramach rekompensaty za weekend dziś z jedzeniem bardzo skromniutko. Nie pisze, że będę ćwiczyć, bo idę skręcać meble a potem to pewnie spać. Choć może uda się jakieś przysiady zrobić. Kurcze i przypominało mi się że marchewkę miałam jeść;/ Muszę się poprawić. Zbliża się adwent i muszę sporządzić listę postanowień. To jedyny okres, w którym rzeczywiście swoje postanowienia realizuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, w koncu cwiczylam wczoraj i zrobilam peeling kawowy:) dzisiaj znowu pocwicze i zrobie masaz bankami. Sa, skrecanie mebli to tez na swoj sposob wysilek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, wczoraj zrobilam cwiczenia na tylek i na pozbycie sie boczkow:) mam zakwasy, ale to znak, ze w koncu rozruszalam jakos cialo. niestety nie udalo mi sie zrobic masazu bankami. No ale to moze dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie dietkuje. Nie łudzę się, że uda mi się dziś ćwiczyć bo ciągle remont mamy i mnóstwo przy tym pracy. Wczoraj olejowanie wykonane, peeling kawowo- cynamonowy i balsam wmasowany. Odżywka na paznokcie nałożona. Mimo braku ćwiczeń i tak jestem zadowolona, że poświęciłam kilka chwil na te zabiegi, choć już północ się zbliżała. Dziś nie może być gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, dopiero dzisiaj czuje, ze moge sie ruszac. Ale jest juz weekend wiec watpie, ze bede cwiczyc. Wczoraj zaliczylam dwu godzinny spacer, tyle, ze po sklepach:) A dzisiaj zrobie sobie kapiel, manicure, pedicure, moze jakas maseczka. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja dietę trzymam choć piwo wypiłam wieczorem:( Nie ćwiczę z braku czasu, jednak nie marnuję go na leniuchowanie. Tyle pracy przy remoncie jednego pokoju miałam, że zakwasów dostałam, ale już koniec. Jutro mała imprezka się szykuje i muszę troszkę przygotować więc pewnie znów czasu nie będzie. Ciągle myślę o tym co jem i ile i chyba mi to na dobre wychodzi. Zanim zjem coś słodkiego, to pomyślę ile się męczę żeby kilka kg zgubić, cały dzień niedojedzona chodzę, a mam to zmarnować jakąś bombą kaloryczną! O nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, koniec remontu, koniec wymówek do roboty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas adwentu, czas postanowień: 0 ziemniaków 0 słodyczy(nie wliczam jagurtów) 0 alkoholu Wczoraj dieta utrzymana i 30 min ćwiczeń na pośladki i uda.Balsam wtarty, odżywka na włosy nałożona. Dziś nie może być gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×