Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Paranoja00

MŻ od 01.10.2012r

Polecane posty

Anka, jeszcze troche i bedzie przebieraaaaać :P Jak tam Wasze sniadania? Ja juz drugie zasuwam, jogurt nat z ziarnami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski :) Ja jem pierwsze dopiero, i tak sukces, że tak wcześnie :D Owsianka na mleku. Paranoja - mój mąż ma 186 i wydaje mi się wysoki, a co dopiero Twój :D chłop jak dąb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, ale mnie rozbawilas sam. Wysoki facet przy moim wzroscie to koniecznosc. Lubie wysokich. Byly byl wysoki. Ogolnie powiem Wam ze na brak powodzenia nie narzekam, nigdy nie narzekalam, faceci jakos mimo ze wydaje mi sie jestem brzydka i gruba do mnie lgna. Obecnie spotykam sie z kims ale nie wiem czy cos z tego powaznego bedzie. Paranoja ale Twoj facet to jest bardzo wysoki:) ciesz sie. Ja mam pecha do facetow, niestety. Niewierni. klamcy. itp. Ale byly nigdy nie mowil ze jestem gruba. Wrecz zapewnial ze taka chce abym byla, tez protestowal i sprzeciwial sie moim dieta wczesniejszym. A ja odpuszczalam i sie objadalismy slodyczami. teraz jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:) Ja od poniedzialku jestem u mojego ukochanego "za miedza" i powiedzial ze: schuuuuuudlaaaammm!!!!!!!!!!!!!!! Troche sie obawiam, ze wroce z kilogramami bo troche sobie dogadzamy ale codziennie robie A6W dzis juz 25 dzien, dolaczetez inne cwiczonka zeby wiecej spalic.Takze Barti-polecam a6w! A ja na sniadanie : muslie z jablkiem i mlekiem i czekolada:((( nie moglam sie powstrzymac:((( ide cwiczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym dobrze miec wysokiego faceta, bo i buty na obcasie mozna zalozyc. w takich mam min. 180 cm, wiec mój facet musi miec conajmniej 185c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie dzis nasz 25 dzien, jeszcze 6 i minie miesiac;) ooo jaaa nie moge uwierzyc, ze tym razem jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i bedac z tym moim ex, schudlam w pewnym czasie, wazylam bodajze 64kg to powiedzial ze wolal moje okraglejsze ksztalty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zdjecia ze studiow, gdzie wazylam 60 kg. Czulam sie super, ale moj chlopak nie moze na te foty patrzyc :) Mam tam twarzyczke jak szczurek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Synka Michałka. Właśnie ululał na drugiej ręce i nie mam serca go odkładać do łóżeczka, bo się obudzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do facetów. to przeziez kazdy z nich lubi za cos dotknac i cos klepnac:p wiec nie jestesmy w takiej najgorszej sytuacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez wątpienia, kobieta powinna byc apetyczna a nie taka koscista. chce schudnac do 60kg i wtedy bede sie czuc komfortowo. nie za chuda nie za gruba w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, to mój to karakan w porównaniu do waszych, ma 173, noszenie butów na wysokim obcasie odpada, zresztą i tak nie bardzo. umiem na takich chodzić. A tak wracając do diety, to czuję się świetnie, ja nie wiem, czy ja w ogóle to jeszcze traktuję jak dietę, to jest po prostu mój nowy, zdrowszy styl życia. Cera przecudna, energii mnóstwo, zyskałam na pewności siebie. Dziewczyny, życzę Wam, żebyście wszystkie tak się poczuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokladnie nowy zdrowszy styl zycia. to klucz to sukcesu, bo jak pamietam mowilam wczesniej ze jestem na diecie to kojarzylo mi sie to z wyrzeczeniam, rygorem, glodowaniem. A teraz jest inaczej. jeszcze drugie tyle przede mna. chcialabym juz poczuc sie w nowej skorze. ;) ale ale nie odrazu wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na drugie śniadanie serek wiejski z kromką razowego chleba, na obiad jajecznica z cebulką i papryką, a na kolację pełnoziarnisty naleśnik z serkiem. Dziewczyny, doskonale sobie wyobrażam jak się czujecie, bo mi jeden głupi kilogram na minusie dodal takich skrzydeł, że hoho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pomysłu na jutrzejsze menu... W ogóle mój malutki miał dzisiaj pierwszą w życiu kolkę. Myślałam, że będę płakać razem z nim, tak mi go szkoda było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Elka- nie wiem co pomogloby na kolke, nie przechodzilam tego jeszcze, na dzieci jeszcze mam czas. wczoraj wrocilam dopiero do domu o 23. i bylam juz padnieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy tak jest czy to tylko w mojej swiadomosci ale chyba zoladek mi sie skurczyl po tych 25 dniach. czuje sie syta. najedzona. I czuje wielka sile do walki. Jeszcze 8 kg i bedzie cudownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna8905
Witam,można się przyłączyć? Jaką dietę stosujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!! Dziewczyny!! Weszłam na wagę, a tam?? A tam 87,9!!!!!! jupiiiiii! :D A z kolką sobie poradziliśmy. Najpierw Sab Simplex, później masaż brzuszka, rurka do dupci, mały się wypierdział i niemal odleciał z radości :) A mąż mi powiedział, że jestem SUPER MAMĄ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elka Felka- Gratuluje. To jest sukces;) Czarna8905 - przyłączaj się Zapraszamy, powiedz cos o sobie waga wzrost ile masz lat. Dieta MŻ u nas na fali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elka felka gratulacje:*** Kazdy kilogram cieszy:) mnie to nawet gramy ciesza:) i gratulacje dla bobaska ze ma super mame:D Mam nadzieje ze za pare lat ja tez bede super mama:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny :) A super to ja mam męża i synka :) Booszsz, jak mnie dzisiaj radość rozpiera!!! Głupie kilogramy, a tak cieszą :) Ja właśnie sprzedałam moją niunie kuzynce męża i mam trochę czasu na ogarnięcie chaty. Zabieram się do roboty, przy okazji trochę kalorii spalę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna8905
23 lata 162cm 56kg doszło do mnie,że przytyłam jak nie mogłam rano dopiąć spodni-muszę zejść do 49kg-nawet nie wiem kiedy przytyłam te 7kg!!!To chyba przez jesienną chandrę!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×