Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elena k.

faceci to zakala tego swiata

Polecane posty

elenko kochaniutka , jeszcze tutaj jestes ? mam nadzieje ze masz przynajmniej dostep do swiezego powietrza . :-( przegadujesz sie z najwieksza zakala meskiego gatunku :o nie szkoda Ci czasu / zycia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha ha ale desznik oberwał
leżę i kwiczę. Nauczyła Cię kultury ośle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha ha ale desznik oberwał
ha ha ha wbiła kapitana=ducha cafe w ziemię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wymijająco odpowiadasz elena.Przecież trzeba dogłąbnie kogoś poznać aby sądy o nim powiedzieć.Tutaj siedzą sobie jajcarze i ,byś się zdziwiła mają po 14-16 lat i podkrecaja atmosferę nie mając nic do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha ha ale desznik oberwał
to prawda. sam kapitan ma 15 lat i nigdy nie ma nic mądrego do powiedzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adfadf3333
Nieprawda, to kobiety są nienormalne, faceci są w porządku. Mówię to jako kobieta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha ha ale desznik oberwał
kapitan to o Tobie :D " 03:48 [zgłoś do usunięcia]elena k. nienawidze starych dziadow podrywajacych mlode dziewczyny!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha ha ale desznik oberwał
"...nienawidze pijakow i tyranow domowych, za to, ze robia koszmar z zycia swoich bliskich!.." 1 to też jest święta prawda o kapitanie- jest nałogowym alkoholikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lova nie Iowa
bo nie poznałaś załogi rudego 102

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACHTUNG! Przykład wysokiego poziomu kultury osobistej ducha cafe znanego jako między innymi Kapitan tonącej łajby: :classic_cool: 20:04 [Stuknięty Apostata OOOOOOOOOOOOO kogo widzimy.Pisdusiu masz u mnie przerąbane od 2 lat wiec zaczyna sie na nowo.Cie chooju zaj**ie chadziaju popie**olony!@! 20:08 Stuknięty Apostata Kutasie nie pokazuj mi sie na oczy zrozumiałeś,chadziaju wszawy!! 20:13 Stuknięty Apostata Gnoju parszywy nie chcę wogóle na Ciebie patrzeć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 20:19 Stuknięty Apostata Jak Ci się podoba vera o kurevskim charakterze to dlaczego tutaj bywasz? Czyżby zona Ci nie odpowiadała?? Od dziś masz u mnie przerąbane wsiarzu szwabski!! :classic_cool: Zakała męskiego rodu, chrrr tfu, w ten ogrzy ryj. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też coś takiego mam
14:03 [zgłoś do usunięcia] KAPITAN tonącej łajby JCJGHG--- na sznur powiadasz? To byłoby za proste.Twojej kurevskiej mamuńci rzuce sie na szyje i porządnie wydymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cum on
"Nie, ku**rewka, to kobieta, która z własnej nie przymuszonej woli daje na prawo i lewo." niestety kobiety nie mogą się seksić na lewo i prawo bo nie ma aż tylu przystojnych mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty jak siebie określisz? Dlaczego tak pisałeś do Zeta? Czy to świadczy o twojej kulturze, pojeebie? :D Nie sądzę. Ja przynajmniej nikomu nie wmawiam, że jestem miła, fałszywa kurrwo. :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko zależy od jednostek, a nie od płci. bycie w porządku lub nie to kwestia indywidualna, a nie płciowa. masz jakiś dziwny uraz do mężczyzn. Taką litanię jak Ty o nich wypisałaś to równie dobrze możnaby o kobietach napisać. Owszem są faceci, którzy mnie drażnią, oraz pewne męskie cechy, które mnie doprowadzają do szału (np. to, że większość mężczyzn w dalszym ciągu uważa, że kobieta zajmujaca się domem NIC NIE ROBI). Jednak wybacz, ale mało znasz życie jeśli tylko faceci tak Cię drażnią. np. baby, które całe życie dzieciom nadskakuja, a jak na koniec facet je zostawia to płaczą, że to takie nie fair. sorry, ale często zdarza się, że macierzyństwo tak zmienia kobiete, że nic jej już nie interesuje. szystko oddaje dziecku, biegnie na każde zawołanie, narzeka, że ma tylko jedno dziecko, a faceta traktuje jak portfel, dostawcę, gdzie on może chciałby związku dającego poczucie bezpieczeństwa. nie jest mi ich żal kiedy zostają na starość same, opuszczone przez faceta, który odchodzi do młodszej rekompensować sobie stracone lata i od której dzieci się dystansują, bo mają dość toksycznych oparów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eleno k. są jeszcze ajron majdan,juken kobiet nie wymieniam.Przecież rozmawiałem z tymi facetami na innych nickach i byli całkiem do rzeczy.Kiedy zetkneli sie z verą zeszmacili się zupelnie.I pomysleć ludzie inteligentni przez kobietę dali sie wpuścić w maliny.Z kobietami tak samo było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elena k.-- nie krzywdz tego faceta.on poprostu chciał sobie pozartować z kobietami na cafe.Wątpię czy zdradził swoją żone.Za honorowy był jak go znałem.Tylko pytanie dlaczego uległ verze i jej wierzyl a nie mnie???:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne. Jestem odpowiedzialna również za głód w Afryce, katastrofę w Smoleńsku i Holokaust podczas IIWŚ. :classic_cool: Zamknij się już, ciężki debilu, znowu obgadujesz osoby, których tu nie ma, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cum on
faceci to zakały tego świata. bawią się w wojenki, w ekspansję, w pasje, w filozofię, w idee. a to wszystko jest gówno warte, bo służy tylko temu, by rodzili się kolejni poddani stwórcy tego świata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×